pátek 28. srpna 2015

Felicity Heaton - Her Fallen Angel (Her Angel #2)

Její padlý anděl

Její anděl 2

Překlad: Tereza
Korektura: Evudar


Annelie podlehla Lukasovi ve chvíli, kdy před třemi lety vstoupil do její hospody. Byl ohromující, jeho živé, zelené oči mu propůjčovaly nadpozemskou krásu, ale určitě je mimo její ligu. Když jí říká, že je nádherná, a prohlásí, že ji chce, nedokáže odolat jemu ani jeho vášnivému polibku. Vypustí svou touhu a chopí se příležitosti i Lukase oběma rukama. Ale Lukas má tajemství, takové, které otestuje lásku Annelie, a hrozí, že je roztrhne.
Je andělem.
Annelie nemůže uvěřit tomu, když se jí Lukas svěřuje, že jejich city nejsou hříchem, ale věří jeho bolesti, když jí říká důvod, proč je na zemi. Je padlý, vyhozen z Nebe, jako trest za čin, který nespáchal. Lukas se nevzdává a nepřijímá svůj osud. Je rozhodnutý dokázat jak svou nevinu, tak svou lásku k Annelii, a ukázat jí, že ta intenzivní vášeň, kterou mezi sebou mají, je skutečná.
Když Lukas a Apollyon zjistí, kdo to na něj narafičil, budou je schopní zastavit, aby nešli po Serenity a Annelii? Bude schopný ochránit ženu, kterou miluje a odletět s ní pryč do jejich šťastně až do smrti?

5 komentářů:

 1. Už sa neviem dočkať... :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Super vypadá to zajímavě už se těším :)

  OdpovědětVymazat
 3. UŽ SE MOC TĚŠÍM NA PŘEKLAD.

  OdpovědětVymazat
 4. Opět moc pěkný příběh, už se moc těším až se pustím do dalšího dílu. Moc děkuji za překlad :-D. HankaP

  OdpovědětVymazat