čtvrtek 30. července 2015

Vlčí kopce - 4. kapitola 1/2


„Jasone?“ Sally věděla, že se jí v hlase odráží strach. Nacházela se v nejzranitelnější pozici, v jaké může žena být. Jason zůstal klidný, v očích směs podráždění a vzrušení.
Ona vyšiluje a on je vzrušený? To by mohlo být zlé. Opravdu zlé.


Sally zvedla hlavu a podívala se na muže, který jí stál u nohou, mohl z ní vidět všechno a Jason neudělal sebemenší krok k tomu, aby ji zakryl. Ten chlap byl nahý. A tvrdý… A obrovský… To je konec.
Pevně si svíral penis a vracel jí upřený pohled. Byl to blonďák. Zlatý Bůh s prosluněnou hřívou vlasů, které volně povlávaly. Vzhledem a velikostí jí připomínal vlkodlaky. Musel to být také měnič.
Jediná věc jí byla naprosto jasná. Jestli je součástí Jasonovy smečky, poslechne ho na slovo. Je v bezpečí, věřila, že ji Jason ochrání. Kupodivu zjistila, že někdy během jízdy na motorce, mu začala věřit, alespoň v tomhle.
Jason zřejmě cítil, že se uvolnila, protože ji jeho prsty začaly znovu laskat a jeho rty přiložil na její, zablokoval jí tím výhled na cizince.
„To je v pořádku, Sally. Je to přítel. Ať se dívá. Nedovolím, aby ti někdo ublížil. Nikdy…“ Ta slova šeptal proti jejím rtům, sváděl ji.
Vůbec netušila, že se někde uvnitř ní skrývá exhibicionistka, ale Sally se přistihla, že téměř mimoděk pohybuje boky, a Jasonovy prsty v její kundičce zrychlily. Strach se změnil v sexuální vzrušení, které prudce stoupalo, i díky tomu, že ten cizinec měl skutečně dobrý výhled na to, jak Jason vráží prsty dovnitř a ven z jejího těla.
Povolila kolena a ještě víc je rozevřela, což mu umožnilo ještě lepší výhled, na to co jí Jason dělá. Sally slyšela sténání a opožděně si uvědomila, že vychází z jejích vlastních rtů. Pak ji Jason políbil a olizoval ji po těle, dokud se nezastavil na jejích ňadrech. Lehce a hravě ji kousal do bradavek, ale ne tak aby ji to bolelo.
Blonďák se zájmem sledoval, jak se Jasonova hlava posunula dolů, všimla si, že sotva popadá dech. Jeho pohled se zaměřil na její kundičku a prsty, plenící její mokrou dírku.
Vzrušeně zasténala, když viděla, jak mu pták v dlani explodoval a prýští z něj semeno v mohutných výtryscích do trávy u jejích nohou. Jason její výkřik spolkl svými rty, zadusil její výkřiky rozkoše, vypadalo to, že si je chce udržet pro sebe.
To ji pobavilo. Chudák Jason. Sama se udělala víc než jednou, a jeho zlatý přítel se udělal taky. A co on? Měla by mu poskytnout úlevu, a to brzy. Bohužel byla momentálně naprosto vyždímaná. Když její vyvrcholení odeznělo, Jason z ní pomalu vytáhl prsty a položil se k ní na bok. Byl blízko ní a slunce ji příjemně zahřívalo, takže se cítila pohodlně.
Líně pozorovala, jak se zvedl a vydal se k nahému muži a něco si tiše šeptali, takže je neslyšela. Po pár minutách, a ne málo žhavých pohledech směrem k ní, jejich rozmluva skončila, pak se Jason sklonil a začal sbírat její oblečení.
Začínala se trochu třást, takže nastal čas se obléct. Sally v sobě během sexu objevila skrytý aspekt. Vážně si jeho přítomnost užila. Ale teď se před tím cizincem začala trochu stydět.
„Kvůli mně se neoblékej,“ řekl zlatý muž a přišel blíž. Měl zabijácký úsměv a vážně nádherné tělo.
„Je mi trochu chladno.“
„To je vidět.“ Vrhl pohled na její zahrocené bradavky a ona cítila, jak rudne. Netušila, proč se teď červená, vždyť ten chlap viděl věci, které si nikdy představila, že někomu ukáže, natož někomu úplně cizímu.
„Nech toho, Redstone.“ Řekl Jason klidně, zdálo se, že mužovu nahotu naprosto ignoruje.
„Nelze chlapa vinit, že si všímá něčeho tak svůdného.“ Nasál kolem ní vzduch, když vytáhla podprsenku a podal jí košili. „Voníš úžasně, maličká. Určitě se chceš zahazovat s tímhle psem? Můžu ti důvěrně sdělit, že kočky jsou mnohem zábavnější,“ řekl lascivně.
Sally si ho pozorně prohlížela. Michelangelův David byl proti němu úplná nula.
„Kočka?“ zopakovala, mysl stále opojenou orgasmem.
„Já jsem Puma, abych byl přesný. Jmenuji se Steve Redston.“ Pokynul hlavou s veselým úsměvem. „Díky za představení, mimochodem. Potřeboval jsem to víc, než si dokážeš představit. Jestli chceš opravdu něco zažít, rád bych se dostal do té tvé těsné kundičky. Vypadalo to hrozně fajn. Vsadím se, že bych byl ještě lepší, než Jason.“
„Dávej si bacha, kocoure. Tohle je Sally. Má mocné přátele.“ Sally v jeho hlase slyšela potlačované vrčení, ale zdálo se, že Puma se tu hrozbu rozhodla ignorovat.
„Povídej? Od kdy povolujeme lidem, dokonce i polokrevným, vstup do našeho malého klubu?“ Steve nedbale postával. Zřejmě se nahý cítil úplně v pohodě.
„Cítíš to, viď? Někde v jejím rodokmenu je vlk, alespoň myslím. Ale odpověď na tvou otázku zní, je přítelkyní nové Paní. Zdá se, že každá žena z jejich staré party se vdala za upíra. Vsadím se, že se teď banda upířích historiků snaží přijít na to, proč se dali dohromady. Sally je mimořádná. Má krev měniče a zatím není spojená s žádným upírem.“
„Nemyslím si, že by byla určená pro jednoho z nich.“ Kocour vystřízlivěl a napřímil se. „Voní jako my. A ještě něco…“ Přimhouřil očí. Zíral na ni, jako by ji porovnával s něčím ve svých vzpomínkách.
„Jsem polda. Detektiv,“ objasnila, víc než trochu nesvá z toho, jak se o ní baví, jako by neseděla přímo před nimi, byť napůl nahá. „Možná to cítíš.“ Zkusila sarkasticky a ucítila jiskru vzrušení, když se mu oči rozšířily a on se podíval na ni, ne skrze ni.
„Je silná,“ přiznal Steve. „Odpusť mi, detektive. Nechtěl jsem o tobě říct nic špatného. Je vzácné potkat někoho, jako jsi ty. Jednou nohou v našem světě a druhou v tom čistě lidském.“
„Dozvěděla se o tom teprve včera,“ dodal Jason. „Jsi první jiný měnič, než vlk, kterého poznala.“ Mimochodem sebral její džíny a kalhotky, a podal jí je.
Natáhla si tričko, aby zakryla nejdřív prsa, než si obleče zbytek věcí. Vypadalo to, že jejich dostaveníčko prozatím skončilo, i když byl Jason pořád tvrdý jako skála. Sliny se jí sbíhaly, jen se na něj podívala, ale Jason vypadal, že to dokáže ignorovat.
„Je mi dvojnásobnou ctí.“ Kývl Steve směrem k ní, a pak se zatvářil mnohem vážněji. „Dobře, že jsem běžel kolem vás, Alfo. Nejen ze zřejmého důvodu.“ Zašklebil se na ni. „Ale také proto, že jsem v Yellowtail Ridge viděl stopy lovců. Měl bys ostatní ze smečky upozornit, ať se tomu místu vyhýbají. Něco se tam děje a instinkt mi říká, že to není nic dobrého.“
Jason byl okamžitě v pozoru, soustředěně zúžil pohled. „Není to poprvé, co slyším o lovcích tam nahoře. Před pár týdny tam něco zahlédl i medvědí klan, ale od té doby nic. Doufal jsem, že ti, kdo tam byli, to vzdali a přesunuli se jinam. Ale jestli jsi je zahlédl, možná, že tu byli celou dobu a shromažďovali informace. To není dobré.“
„Co viděli medvědi?“ Zeptal se Steve, oba muži zvážněli.
„Jedno z jejich mláďat je ucítilo a bylo dost chytré, aby se schovalo na stromě, když se přiblížili. Byl moc mladý, vůbec netušil, na co se dívá, ale to co popsal, znělo jako high-tech operace. Noční vidění, lasery a šipky. A právě ty šipky se nás asi týkají.“
„Myslíš, že ti lovci vědí, kdo jste?“ Zeptala se Sally, byla už úplně oblečená, kromě bundy a střelné zbraně, která jí ležela u nohou. Její policejní instinkty převládly, když naslouchala jejich rozhovoru. Moc se v tom nevyznala, ale myslela si, že by jim mohla pomoct.
„Střílejí šipky, chytají zvířata pro ZOO nebo soukromníky. Samozřejmě ilegálně, nebo chtějí kůži vlkodlaka nebo jiného druhu měniče. Díky médiím jsme nejznámější, takže se občas najde nějaký cvok, který chce chytit vlkodlak, nebo chce být dokonce pokousán. Občas uloví někoho z okolních klanů.“ Jason ji upozornil na nebezpečí, která by v jejich světě vůbec nečekala.
„Existuje prastará organizace s názvem Altor Custodis, která nás údajně sleduje a vede evidenci o našem druhu. Ještě pořád mi není jasné, proč.“ Pokračoval a zavrtěl hlavou. „Existuje také vážně nebezpečná skupina, zvaná Venifucus, která nás chce vyhubit všechny, aby světu vládlo jedině lidstvo. Během posledních měsíců se ke mně doneslo, že dochází k útokům na měniče i upíry. Zatím jsme byli na straně vítězů, ale mám pocit, že se teď chystají k otevřenému boji. A nedávné potyčky byly zkouškou naší síly.“
„To jsem netušila.“ Sally byla jeho slovy skutečně překvapená. Neuvažovala o tom, že nadpřirozená společnost má nepřátele. Ale zdálo se, že její přítelkyně, společně se svými druhy, mohou být v nebezpečí. Potřebovala se o tom dozvědět víc.
„Není to věc, kterou bychom rozhlašovali, ale v našem světě existují určitá nebezpečí,“ přiznal Jason.
Líbilo se jí, že je k ní upřímný. Nepokoušel se ji držet stranou nebo před ní skrývat ošklivost života. Zacházel s ní jako rovný s rovným, alespoň v tomhle, a její úcta k němu ještě stoupla. Za takový respekt musela u svých kolegů dlouho a tvrdě bojovat. Hodně pro ni znamenalo, že k ní Jason takhle přistupuje, od první chvíle, kdy se setkali.
„Exkurze se odkládá? Nebo do ní můžeme začlenit procházku kolem Yellowtail Ridge?“ Zeptala se. „Myslím, že se tam pravděpodobně budeš chtít podívat a já ti mohu pomoct. Jsem detektiv, konec konců. Pátrání je moje práce.“
S viditelnou úlevou si Jason povzdechl. „Nevystavil bych tě riziku, Sally, ale opravdu se tam nahoře potřebuju rozhlédnout. Netroufám si tam jako vlk, jestli tam někdo loví. Policejní doprovod se může hodit. Jestli ti to samozřejmě nevadí.“
„Vůbec ne. Ve skutečnosti to bude legrace. Obvykle podezřelé sleduji v betonové džungli. Jsem si jistá, že se od tebe naučím o sledování pár nových věcí. A když se dostaneme do potíží, jsem ozbrojená.“
„Fakt?“ Povytáhl Steve obočí.
Sally se sehnula a záměrně pomalu vytáhla zpod kabátku svůj služební revolver, pokrčila ramena a zkontrolovala, jak sedí řemeny. Pak pohlédla na Stevea jako by jej vyzývala.
„Máš i pouta, detektive?“ Zapředl.
Sally se zasmála. Ach ano… měla pouta, v kapse saka. Ale nebyla to kočka, na kterou by je použila… Ne, když je nenavlékne padouchům, její první volbou bude vlk. Haf.
„Nikdy bez nich nevycházím, Steve. Nikdy nevíš, na koho za temné noci narazíš.“
Protože se s nimi cítila příjemně, dokázala i vtipkovat. V minulosti jí ostatní říkali, že je chladná jako led. Sotva je znala, ale oba byli svědky její neuvěřitelně intimní chvilky a necítila se jimi nijak ohrožená.
„Ženská podle mého gusta,“ kocour vypjal svalnatou hruď.
„Sni dál, Redstone,“ zarazil Jason jeho škádlení, „Najdi si vlastní holku. Tahle je moje,“ Jason jí položil ruku kolem pasu a přitáhl si ji těsně k boku.
Sally se nebránila. Rozhodla se pro flirt s Jasonem a ochutnala jeho neuvěřitelnou vášeň. Byla to jen otázka času, než ho dostane. A vypadalo to, že už to nebude dlouho trvat. Při tom pomyšlení téměř slintala. Ale bylo jasné, že teď to nebude. Jasonova smečka může být v nebezpečí a dokonce i po tak krátké známosti, věděla, že bezpečí smečky upřednostní před vlastními touhami. Je Alfa. Vůdce. A ona ho za to ještě víc respektovala.
„Jsi si jistá, že nechceš svést, sladká Sally?“ Steve nazvedl jedno obočí a přejel pohledem od ní k Jasonovi a zase zpátky.
„Promiň, Steve.“ Sally spíš cítila, než slyšela triumfální zavrčení vycházející z hloubi Jasonových prsou. Byl rád za její odpověď.
Ten zvuk v ní vyvolal chvění. No jo. I před tím mezi nimi byla silná přitažlivost, ale teď už věděla, co dokáže a chtěla víc, chtěla mít uvnitř jeho pevného ptáka. Hmm… mnohem víc.
„Díky za upozornění, Redstone.“ Jason mu nabídl ruku, potřásli si jimi. Ten kocour se jí líbil, ale vlka chtěla víc.
„Žádný problém, Alfo.“ Otočil se k ní. „Díky za… všechno, Sally.“ Ta pauza byla dost dlouhá, aby vyjádřil co tím myslí. „Dlouho nezapomenu na tuhle krásnou odpolední mezihru.“
Věděla, že na to sama nikdy nezapomene. Do konce života. Ale nebyla schopná říct to nahlas. Ne tak, aby to Steve slyšel. Místo toho na něj kývla a usmála se.
Vzduch se zachvěl a tam kde stál Steve, se posadila puma. Jeho proměna byla trochu jiná, než viděla u Setha. Za prvé to bylo rychlejší. Víc rozostřené. Možná to Seth předváděl zpomaleně, aby jí ukázat jednotlivé fáze. Nebo byl možná jen mladý a nezkušený. Tahle změna z člověka v pumu byla hladká a téměř okamžitá.
„To je tak úžasné,“ řekla bez přemýšlení.
Steve přiběhl, očichal jí ruku a pak trup. Když se jí snažil strčit svůj velký kočičí čumák mezi nohy, odstrčila ho a rozesmála se.
„Mazej, ty prašivá kočko,“ řekl Jason se smíchem.
Steve zvedl čumák vysoko do vzduchu, jako by se urazil a běžel pryč, ocas za ním vlál jako vlajka.
Sally fascinovaně sledovala, jak Steve Redstone vbíhá do lesa. Zastavil se na okraji mýtiny, protáhl se, nabrousil si drápy o strom, a pak rychle odběhl. Během pár vteřin byl pryč.
„Chtěl jsem ti to tady ukázat, ale něco mi říká, abych se co nejdřív porozhlédl po Yellowtail Ridge. Nevadí ti to?“ Jason vypadal rozpolceně.
„Vůbec ne. Chápu, že potřebuješ udržet své lidi v bezpečí. Když máš pocit, že jsou ohrožováni.“ Přistoupila k němu a položila mu dlaň na hrudník, pohybující se v rytmu jeho dechu, a pomalu jí klouzala dolů. Zastavil jí ruku uprostřed pohybu, dřív než se stačila dostat k zajímavější části jeho těla.
„Odložíme to, ano?“
„Jasně.“ Usmála se na něj a líbla ho na tvář. „Teď pojďme na ten hřeben. Budu se cítit klidněji, až si to tam pořádně prohlédnu a ty určitě taky.”
Jason se naklonil a vtiskl jí rychlý polibek na rty.
Chtěla víc, ale pochopila, že musí spěchat. Policejní instinkt jí napovídal, že se na ten hřeben potřebují dostat, dřív, než se někomu něco stane.

12 komentářů:

 1. Děkuji za překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za další pokračování

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vďaka za skvelé pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji moc za skvělý překlad!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 8. Srdečná vďaka za preklad i korektúru!!! :-);-)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat