sobota 11. července 2015

Její temný anděl - 5. kapitola 2/2


„Kde jsou křídla?“
„Pryč.“ Podíval se na její levou ruku, která ho hladila po pravém rameni a pak jí zpět do očí. „Můžu je tak mít, když se soustředím, ale funguje to jen na krátkou dobu. Bylo nepohodlné s nimi spát. Chtěla bys, abych je dal zpět?“

„Teď ne.“ Serenity mu přejela rukou vzhůru po krku k čelisti a hladila ji, pohledem mu přejížděla po tváři a ukládala si ji do paměti. Nikdy by na ni nezapomněla a bylo nepravděpodobné, že by našla muže tak pohledného, jako je on. „Právě teď se mi to líbí přesně tak, jak jsi.“
„Nahý?“ řekl a ona nemohla zabránit úsměvu při tom nevinném výrazu.
„Nahý,“ zašeptala a nepotřebovala se dívat, aby věděla, že ten kousek, co měl na sobě, byl pryč. Vklouzla mu rukou na šíji a přitáhla si ho dolů k sobě. S hříšným úsměvem luskl prsty, takže satén zmizel a zanechal ji nahou pod tmavými přikrývkami.
Apollyon zasténal, pohledem jí přejel po hrudi s očividnou touhou v očích, i když měla pořád bradavky zakryté. Jak by vypadal, kdyby byla před ním nahá? Nemohla se dočkat, až to zjistí.
Přitiskla rty k jeho a on okamžitě naklonil hlavu a spojil jejich rty v dalším hladovém polibku. Tentokrát se poddala, nemyslela na zítřek jen na teď a na to, jak dobré bylo být v Apollyonově náruči.
Nevyměnila by to za nic.
Pokud měl dost odvahy na to, aby si vzal to, co chtěl, pak ona taky. Bude žít s následky a zaplatí jakoukoli cenu za to, aby měla tuto chvíli s ním.
Jazykem přejel po jejím, zasténala a chytla ho za rameno, přitahovala si ho blíž, dokud hrudí znovu nezakrýval její a rukama jí hladil paže. Jeho pusa opustila její a dlouze ji políbil na čelist a pak na krk. Natáhla se za hlavu a zavřela oči, když ji líbal po klíční kosti a pak na hrudníku. Vzduch ji s povzdechem opustil a usmála se a natočila si vlasy na prst.
„Chutnáš dobře,“ zamumlal Apollyon do její kůže a ona se na něj podívala a setkala se s jeho pohledem. Stáhl dolů tmavé přikrývky, odhalil kopečky jejích ňader a oči spustil z jejích. Zasténal, ten zvuk poslal chvění s očekáváním, sklonil hlavu k jejímu pravému prsu. Líbal a lízal její bradavku, posílal jiskry do jejího nitra a znovu objevil uhlíky ohně, který v ní zapálil, když spolu tančili. Nemohla od něj odtrhnout oči, ze způsobu, jak pomalu uctíval její prsa. Palcem se pásl na spodní části toho druhého a prsty stočil do mističky, aby ho vzal do dlaně. Přejel po něm, vířil jazykem kolem temného vrcholku a poslal další spršku jisker po její kůži. „Tak dobře.“
Serenity se prohnula, přitiskla mu bradavku do pusy a on zasténal a vsál ji. Třísla jí pulzovala, byla horká potřebou, bolela, dožadovala se jeho pozornosti. Zmáčkl jí i druhou bradavku, škádlil ji, aby ji víc vzrušil a aby pro něj hořela.
Chtěla se ho taky dotknout, políbit ho a ochutnat jeho kůži. Chtěla lízat každý kousek, dokud by nesténal její jméno a prosil o víc.
Přejela mu rukama po bicepsech, vychutnávala si linie jeho silných svalů. Jen z pohledu na něj jí bylo horko a soužila se, ale pak se to ztratilo, naplnilo ji to zoufalou touhou položit ho na záda a milovat se s ním.
I když ne tak docela milovat.
Hlavou jí proběhlo 10 různých pozic za sekundu, všechny drsné a zvířecí, tvrdý sex, který by zanechal její kolena slabá, a každá její část by se třásla.
Sténala při těch myšlenkách a z pocitu Apollyona na svých prsou, který ji doháněl k šílenství neustálým mučením bradavek. Prsa měla napnutá, bolela z jeho pozornosti, zarývala mu nehty do paží, když ji vsál tvrději a hladil ji po hrudi. Vklouzl pod ni rukou a držel ji u sebe, jak sténala. Chtěla víc.
Serenity zatlačila na přikrývky, potřebovala cítit jeho horké tělo všude na tom svém, chtěla jeho delikátní váhu na sobě.
Chtěla mu být vydána na milost.
Apollyon slezl z postele a její pohled byl okamžitě na něm, kterým se nestydatě vpíjela do jeho tělo. Prudce z ní stáhl přikrývku a stál tam s hladovým a temným pohledem.
Serenity o sebe třela stehny, přitáhla tam jeho pozornost, chtěla ho na sobě cítit a vidět mu vášeň v očích. V jeho výrazu bylo až příliš mnoho touhy. A kvůli tomu se cítila silná, sexy a statečná.
Apollyon zasténal, když si přejela rukama po prsou, škádlila si bradavky a pak se zamračil, když jimi sklouzla dolů po bocích a zabořila je do vrcholku stehen, kde se dotýkala své kundičky.
„Ďáble,“ zašeptal a obešel postel, nespouštěl z ní pohled. Hruď se mu zvedala, svaly napínaly a natahovaly. Vypadal neuvěřitelně. Nepřestala. Pokaždé, když sklouzla rukou po kudrnatém trojúhelníku světlých chloupků na vrcholku jejích stehen, sténal a penis mu poskakoval.
Serenity si olízla rty. Chtěla ho taky ochutnat. Chtěla obalit rty kolem každého jeho tvrdého kousku, vzít ho hluboko do pusy a sát ho, dokud by nekřičel její jméno až do nebes a tiskl ji k sobě.
Apollyon se zamračil, když si klekla a lezla k němu, kde stál v nohou postele.
Poklekla před ním a držela jeho temný pohled, když lehce obalila prsty kolem jeho délky. Přivřel víčka, když pohnula rukou dolů a vystavila tak vrchol penisu, a otřásl se.
„Jak je to dlouho, co jsi měl ženu?“ zašeptala k němu s úmyslem získat odpovědi, zatímco jí byl vydán na milost. Chtěla ho to slyšet říct znovu, vědět, že říká pravdu.
„Příliš dlouho,“ zamumlal, otevřel oči a podíval se na ni, když dál nepokračovala. „Mnoho staletí. Nelhal bych ti, Serenity. Byl jsem v Pekle tisíciletí a jediná žena, na kterou jsem se opravdu podíval, jsi ty.“
Srdce jí tvrdě zatlouklo.
Správná odpověď.
Serenity vrátila pohled k jeho tvrdé délce a přejela po něm znovu dolů, čímž z Apollyona vytáhla bezdeché zasténání.
Naklonila se dopředu a on zalapal po dechu, když mu olízla hlavu penisu. Okamžitě měla jeho ruce na ramenou, jeho sevření bylo pevné, až hraničilo s bolestí. Nepřestala. Přejížděla jazykem po korunce a ochutnávala ho. Teplo ji zalilo mezi stehny při pomyšlení jeho uvnitř ní, jak si ji bere. Chtěla to. Bylo mučením čekat, ale ona čekala. Chtěla ho poznat celého a pak chtěla, aby ji i on poznal zevnitř.
Apollyon znovu zasténal, když obalila pusu kolem jeho penisu a sála, hýbala se dopředu a dozadu s očima zavřenýma koncentrací. Vpletl ji jednu ruku do vlasů. Pevně chytla jeho ptáka pravou rukou a šlehala jazykem po citlivé hlavičce, což vyvolalo další jeho hluboké zasténání. Ten těsný pocit v ní se zvyšoval s každým zasténáním, které opustilo jeho rty, taky ses tím zvyšoval pocit síly, takže její hlad rostl. Vsála ho tvrději a pevně ho držela v ruce, takže nemohl přirážet. Pokoušel se zoufalými krátkými pohyby za doprovodu bručivého sténání. Teď měla kontrolu ona.
Nebo si to aspoň myslela.
Než jí mohlo dojít, co se děje, byl pryč z její ruky a pusy, byla na zádech na posteli. Zalapala po dechu, když pohřbil tvář mezi její stehna, lízal jí kundičku a vysílal skrz ni vlny šoku. Vzal ji za kotníky, zahákl si je za rameny a pak jí zvedl zadek z postele, takže na ní byla jen rameny a hlavou.
Serenity sténala a svíjela se pod horkým hlazením jeho jazyka, svírala prostěradlo pevně do pěstí a tiše ho prosila o víc. Chtěla se udělat. Chtěla v jeho náruči explodovat na tisíců malých kousků pod blaženou péčí jeho jazyka. Stiskl jí klitoris, poslal pichlavé, teplé brnění po jejím břiše a stehnech a zahákl si ruce za její stehna, čímž ji prohnul.
Zavrtěla se, třela kundičku o jeho tvář zoufalá po dalším olíznutí, které by ji poslalo přes okraj.
Byla tak blízko.
Apollyon ji pustil dřív, než se to stalo, spustil jí nohy z jeho ramen a tvrdě dýchal. Funěla spolu s ním, pokoušela se shromáždit rozptýlené smysly a dát se do kupy.
Otevřela oči a setkala se s jeho temným, hladovým pohledem, zachvěla se pod jeho intenzitou a bylo jí všude horko, když jí jím přejížděl po těle, přetrvával na prsou a stehnech. Popadl ji za boky a stáhl ji na kraj postele. Jeho tvrdý penis se přitiskl k jejímu klitorisu a ona kvůli tomu pocitu a při pomyšlení na něj, jak do ní přiráží, zasténala. Třela se o něj, byla zoufalá po vyvrcholení, příliš horká, aby čekala.
Přitiskl jí boky do postele, zastavil ji a setkal se znovu s jejím pohledem. Ta vášeň v nich, ta surová potřeba k ní promlouvala. Cítila se kvůli tomu naživu, hořela ještě víc. Uvolnila mu nohy z boků a nohou mu přejela po výrazných svalech na břichu až k jeho prsům. Políbil ji na kotník, lehce ji držel jednou rukou a vzal ji za druhou, kterou si položil na rameno.
Serenity čekala, oči měla na něm a její tělo pro něj naříkalo.
Povzdechla si, když přejel hlavičkou penisu po její kundičce, škádlil jí tím klitoris, znovu ji přiváděl k vrcholu, pak zavřela oči a sténala, když ji pomalu vyplnil. Kousek po kousku. Zachvěla se z toho pocitu, jak ji roztahoval a šel hlouběji do jejího těla, dokud jí jeho varlata nelechtala na zadku. Bylo to božské.
Nohy jí sklouzly, zachytily se na jeho pažích a odpočívaly koleny na jeho loktech. Popadl ji za boky a ona znovu otevřela oči odhodlaná vidět ho, jak si ji bere. Unikl jí další povzdech, když skoro úplně vytáhl svou délku ven, a jeho povzdech se připojil k jejímu, když klouzal zpět dovnitř, hluboko a pomalu, dokud se pánevní kostí neotřel o její klitoris.
Znovu se stáhl, tentokrát ale rychleji, a vrazil zpět, postupně zvyšoval tempo, dokud pro ni nebylo těžké soustředit se na něj a nezavírat oči. Položila ruce na jeho a držela je. Zasténal a přirážel tvrději, dokud neměl napjaté tělo a sevření na jejích stehnech nezačalo bolet. Bylo jí to jedno. Chtěla cítit jeho sílu, potřebovala ho cítit uvnitř. Pumpoval tvrději a hlouběji, pánevní kostí narážel do jejího klitorisu pokaždé, když se jejich boky setkaly, takže se jí ňadra houpala. Napjala svaly kolem jeho penisu, dohromady sténali, nízko a hluboko, zoufalá v jejím hledání po uvolnění.
Přišlo v oslepujícím záblesku, po jejím těle poslalo vlnu horka. Stehna se jí zachvěla. Nezastavil. Jel tvrději, delšími tahy, které uvnitř ní budovaly znovu oheň, dokud nesténala a nesvírala jeho ruce, tiše prosila o víc.
Apollyon zasténal pokaždé, kdy do ní vstoupil, plnil těmi zvuky pokoj. Bylo to hrdelní a téměř zvířecí, když přirážel rychleji a rychleji, dokud nebyla znovu na pokraji rozpadnutí se na kousky.
Serenity prohnula záda, vtahovala jeho penis do svých teplých hloubek a vytahovala z něj tvrdé, hluboké přírazy jako odpověď. Udělala to znovu, škádlila ho, pokoušel se ho přitáhnout na hranu spolu s ní. Zvedl jí zadek z postele a vytrhl sténání z jejího hrdla, když se ponořil hlouběji, bral si od ní všechno. Zasténal tak, že to mohla popsat jen jako hluboké vrčení, a vrazil do jejího jádra, penis mu pulzoval a stříkal své teplé semeno. Sevřela kolem něj svaly, byla bolavá po uvolnění. Jeho ruka se ponořila mezi ně a ona zasténala, když cítila, jak se v ní udělal, a z pocitu jeho klouzajícího palce se udělala, svým tělem ždímala jeho. Držel ji tam, tiše sténal, když mu její svaly mačkaly změklého ptáka.
Přejala pohledem po jeho těle. Pokrývala ho teď jemná vrstva pot, jeho bronzová kůže zářila a vyzařovala sílu a krásu. Chvíli jí zabralo, než sebrala kuráž podívat se mu do očí. Když se podívala, zjistila, že se na ni usmíval, oči měly teď živý odstín modré, jako kdyby je vyvrcholení ovlivnilo.
Držel ji v klidu a zůstával uvnitř ní s jejíma nohama zaháknutýma za jeho rameny.
Jeho penis sebou škubnul a jí se rozšířily oči, když přejel očima po jejím těle a cítila, jak uvnitř ní znovu roste a tvrdne.
Neřestně se na ni usmál a vytáhl se z ní, jen aby se naklonil nad ni a vsál její bradavku.
Serenity zírala do stropu, ztracená v mlhavém teple dvou orgasmů a cítila se, jako by se měl brzo přidat třetí.
A možná čtvrtý.
A on říká, že to ona je ďábel.


11 komentářů: