čtvrtek 30. července 2015

Bianca D'Arc - Lords of the Were (Tales of the Were #1)

Páni měničů


Příběhy měničů 1Prastaré zlo pronásleduje dvojčata – dva Alfy, vládnoucí měničům – a ženu, jež je z poloviny měnič a z poloviny člověk, která je předurčena být jejich družkou, pokud ovšem přežije dost dlouho.

Dříve, v Příbězích měničů…
V předvečer všech svatých.
Aby splnila poslední přání své umírající matky, Allie vyšplhá těsně před půlnocí o Samhainu na zalesněný kopec. Na vršku nachází zarostlý magický kruh z kamenů a svůj osud. Čekají zde na ni její předurčení druhové - dvojčata Alfa vlkodlaků, kteří se stanou jejími zapřisáhlými ochránci, rádci a láskou na celý život. Pokud bude žít dostatečně dlouho.
Přehnaně ochranářští, je jen jedna vlastnost, která charakterizuje Rafeho a Tima. Že jsou žhaví, je určitě další. Ale jejich nově nalezená láska a jejich schopnosti, jak ty všední, tak ty magické, budou otestovány prastarým zlem. Loveni nepřátelským lidským mágem a pomateným upírem, služebníky tajných plánů antického Venifucuse – společnosti rozhodnuté zničit ženu, jako je Allie.
Získají nepravděpodobné spojence, včetně polovičního fae rytíře uvězněného po staletí Pod kopcem. Ale bude to stačit v bitvě se zlem, které je pronásleduje? Budou Allieini muži dostatečně silní, aby ji nechali bojovat při své vlastní obraně? Jedině společně mohou měniči, fae a upír porazit nejnovější hrozbu a naučit se, že láska vždy zvítězí.
Varování: kniha obsahuje sexuální scénky a romantický vztah mezi třemi ne úplně lidmi.

1. Kapitola

2. Kapitola

3. Kapitola

4. Kapitola

5. Kapitola

6. Kapitola

7. Kapitola

8. Kapitola

9. Kapitola

10. Kapitola

11. Kapitola

12. Kapitola

13. Kapitola7 komentářů:

 1. Doplňující informace: Tato série je zasazena do stejného světa jako Bratrstvo krve (Brotherhood of Blood), některé postavy se objevují v obou sériích, ale vždy se autorka zaměřuje spíše na hlavní postavy. Tento díl se odehrává ještě před začátkem One and Only (Jediná).

  OdpovědětVymazat
 2. Už se těším. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za informaci, už se těším.

  OdpovědětVymazat
 4. Super, už se moc těším :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Srdečná vďaka, už sa teším na určite skvelých 13 kapitol... :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Velice, VELICE zajímavá anotace :D. Tak tuto knihu bych si opravdu ráda přečetla. HankaP

  OdpovědětVymazat