úterý 16. června 2015

Christina Henry - Péče o chrliče a jejich stravování


Jmenuji se Beezle a jsem tu, abych vás instruoval ohledně extrémně důležité problematiky – správného způsobu péče o vašeho chrliče.

Chrliči mají nesmírně důležitou práci a jejich služby jsou často obyvateli domů, které stráží, nedoceňovány. Chrlič může vidět skutečnou podobu věcí. To znamená, kdyby se u vašich dveří ukázal démon v přestrojení za elektrikáře, já mohu prohlédnout skrz všechny vrstvy reality hluboko do jeho podstaty. A teď, nechtěli byste vědět, že ten pohledný chlapík, který klepe na vaše dveře, je opravdu z ComEdu, nebo že je tu proto, aby vám vyrval vnitřnosti nosem?
Já osobně bych tu informaci raději měl s předstihem a myslím si, že jako protihodnotu takovýchto informací, by jim lidé (obzvláště jistá Agentka smrti), kteří s chrliči žijí, měli poskytovat následující:
1.  Stálá zásoba popcornu, nejlépe čerstvě upražený, v 15minutových intervalech.
2.  Tolik bostonských krémových koblih, kolik chci, bez dohadování ohledně obsahu nasycených tuků.
3.  Takzvaná „skrýš čokolády pro stav nouze“ by měla být přejmenována „skrýš čokolády pro všechny příležitosti“. Dodatek, větší množství a rozmanitost v této skrýši by byly vítané. Ghirardelli má mnoho, mnoho příchutí čokolády a není žádný důvod být lakomý.
4.  Skořicové rohlíčky z Ann Sather by se měly magicky zjevovat v kuchyni nejméně dvakrát týdně. Občas mám rád překvapení, takže tyto dny v týdnu mohou být různě obměňovány, pokud budou zachovány mé minimální požadavky ohledně skořicových rohlíčků.
5.  Když objednáváme pizzu, měli bychom také objednávat kuřecí křidýlka buffalo s mozzarelou. Nechápu, proč o tomhle musíme pokaždé diskutovat.
6.  Prosím, přestaňte kupovat zeleninu. Nic zeleného nikdy neprojde skrze mé rty, leda by to bylo kyselé jablko Jolly Rancher.
Pokud máte nějaké další otázky nebo návrhy k tomuto tématu, prosím, adresujte je mému člověku, Madeline Black. Zdá se, že je právě někde pryč ve smrtelném nebezpečí (to se stává často), ale řeknu jí, aby vás kontaktovala, až se vrátí. Pokud se vrátí.

Pokud se nevrátí, nechtěl by někdo adoptovat neuvěřitelně roztomilého chrliče? Pokud umíte péct, jsem celý váš.

6 komentářů:

 1. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 2. Geniální a hrozně, hrozně moc roztomilé. Děkuji za překlad =)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju za překlad. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Srdečná vďaka za preklad a korektúru!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat