čtvrtek 12. února 2015

Vlčí kopce - 1. kapitola 1/2


„Je tady! Je tady!“ Carly běžela do obývacího pokoje, šťastná, že slunce zapadlo už před více než hodinou. Zamilovala se do toho domu, ještě dřív než zjistila, že má pod sebou jeho dvojče, které její novomanžel Dmitri před stoletím vybudoval pod jejím. Dům, který teď sdíleli v podzemí, měl stejné vybavení s jednou velkou výjimkou. Neměl okna a k tomu byl dobrý důvod.

Carly nikdy nebyla šťastnější, než teď s Dmitrim, ale postrádala své přítelkyně. Odstěhovala se do Wyomingu a myslela si, že tam zůstane jen po dobu své práce na místní univerzitě. Láska k Dmitrimu ji přesvědčila, aby zůstala. Byl upírským Mistrem v této oblasti, a ačkoliv byla Carly teprve nedávno proměněná, stala se jeho družkou.
Vlci pro ně znamenali velkou pomoc. Spřátelila se s Alfou zdejší smečky, jenž byl pořádným kusem chlapa jménem Jason Moore, což bylo štěstím pro oba. Protože jak zjistila, hodně členů jeho smečky se vyznalo v počítačích a to se Carly hodilo. Chtěla svou počítačovou firmu přemístit z Kalifornie do Wyomingu a mohla je tak zaměstnat. Jason také vlastnil stavební firmu, která zrekonstruuje starý statek, jež koupila a přistaví křídlo s kancelářskými prostory, kde bude se svými novými vlkodlačími zaměstnanci pracovat.
Klid, lásko. Po rameni ji pohladila Dmitriho ruka, před tím než ji objal, okamžitě ji obalila jeho síla a pocit sounáležitosti, pak se společně dívali z okna.
A už teď vážně viděla pick-up jedoucí k nim po silnici. Jeden z vlků jel Sally vyzvednout na letiště v novém autě.
Teď, když spolupracovala s místní vlčí smečkou, začala využívat zemědělskou půdu, která patřila k domu, začala pěstovat zemědělské plodiny a pořídila si stádo dobytka. Vlci jí s tím samozřejmě pomáhali, za což dostávali odpovídající podíl ze zisku. Upírský Mistr a jeho družka společně vybudovali skutečné spojenectví s vlky. Což se, jak jí řekl Dmitri, nestalo už celá staletí.
Carly se to líbilo. Spoluprací s oběma nadpřirozenými rasami mohla dosáhnout velkých věcí.
Ale politika na chvíli počká. Právě se blížila jedna z jejích nejlepších kamarádek. Velmi smrtelná kamarádka, která se brzy ocitne doslova mezi vlky. Carly musela při tom pomyšlení potlačit smích.
Z toho, co vidím o Sally ve tvých vzpomínkách, lásko… řekl jí Dmitri v myšlenkách, …si myslím, že si dokáže poradit sama.
„Téměř k vlkům cítím lítost,“ souhlasila Carly se soucitnou grimasou. Sally byla bez pochyby nejpůsobivější, z jejích kamarádek z koleje.

Dmitri se zasmál, když s ní kráčel ke dveřím. U dveří zastavil a Carly téměř seskočila z verandy, jak spěchala pozdravit svou kamarádku.

11 komentářů:

 1. dakujem...tak na tuto cast sa veeelmi tesim ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vďaka,teším sa na ďalšiu kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za překlad a korekci, miluju tuhle sérii

  OdpovědětVymazat
 6. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 10. Srdečná vďaka za skvelý preklad!!! :-)

  OdpovědětVymazat