neděle 5. října 2014

Zlobivý noťas

Tak vás zase všechny zdravím,

a mám nemilé zprávy. Noťas se mi zhroutil, ačkoliv se to dalo čekat, když už se sekal téměř každý den poslední dva měsíce... Každopádně data jsem měla naštěstí zálohované, ale noťas stále protestuje a nechce spolupracovat, takže některé věci, jako třeba úpravy přeložených knih jdou dost ztuha, tak prosím nezoufejte, všechno bude, jen nemůžu slíbit, že to bude hned. Taky jsem zase nastoupila do školy, takže času není nazbyt, doufám, že i další vysokoškoláci si užívají relativně poklidný začátek semestru - já už se těsím, až přijde zkouškové. :D

Jak jste si mohli všimnout třeba u kapitolky Ledového krále, tak si dělá co chce i s formátováním, takže prosím, pokud si všimnete, že je něco špatně, určitě to není tím, že bych vám chtěla z kapitoly dělat hádanku a kazit vám oči, tak se prosím ozvěte do komentářů, hend jak si toho všimnu, tak se to pokusím opravit. :)

4 komentáře:

  1. Moc klidný začátek se nekoná, ale zkouškové bude ještě horší, tudíž se klasicky těším až na prázdniny. Jsem ráda, že se nic z dat neztratilo a doufám, že brzy zase začne spolupracovat normálně.

    OdpovědětVymazat
  2. Ať se ve škole daří a notas moc nezlobí :-D

    OdpovědětVymazat
  3. diky za info a neboj este aj vyucujuci na univeritach sa zatial aklimatizuju, ze maju opat plne triedy studentov, takze tomu daj este taky tyzden aj dva, pokym sa rozbehne ;-)

    OdpovědětVymazat