neděle 5. října 2014

Sladšia ako víno - 7. kapitolaSebastian mienil byť ohľadne Christinej ochrany opatrný, na stretnutí to prízvukoval každému jednému z mužov. Pokiaľ išlo o bezpečie jeho družky, nestrpel žiadne námietky. Hovorili o veľmi reálnom nebezpečenstve, ako od jej smrteľného manžela, tak aj od potenciálnej hrozby od Altor Custodis a Venifuca.

Keď už všetci odišli, s Mattom zamierili do dojo. Tam strávili niekoľko príjemných hodín zápasením, cvičením a striedavo výučbou a skúšaním Christy. Muži už takto spolu strávili veľa času, ale mať tam Christinu, no, bolo to niečo špeciálne. Do miestnosti vniesla život a šťastie. Dokonca aj Hiro si jej prítomnosť vychutnával.
Christy opustila dojo ako prvá, zatiaľ čo muži praktizovali veci nad rámec jej terajších schopností, ospravedlnila sa. Napokon, mala aj nejaké obmedzenia, na zvýšenie rýchlosti mali viac krvi were. Nie veľa, ale dosť na to, aby používali také ťahy, na ktoré ona nemala – teda zatiaľ nemala.
Kým skončili, všetci traja boli spotení, ale každý mal na tvári potešený výraz. Hiro ich opustil prvý a vybral sa domov, ktorý bol neďaleko od nich.
Dnes tu zostávaš?“ Spýtal sa Sebastian Matta, kým si uterákom utieral tvár.
Berúc si svoj vlastný uterák, Matt prikývol. „Hej, myslel som, že by som mohol, teda ak to bude v poriadku.“
Veď vieš, že tu si vždy vítaný, priateľ môj.“
No, uvažoval som, že stále nie je jasné, ako budeme s Kinseym a Steelom pokračovať ďalej. Zahral by som sa na súkromné očko.“
Ďakujem. S nedávnymi udalosťami nie som práve najspokojnejší.“
Vnímam to rovnako. Mám akýsi divný pocit až sa mi ježia chlpy na krku a to ma dosť znepokojuje.“
Sebastianov pohľad stvrdol. „Hej, to ja tiež.“
Muži opustili dojo a pri dverách kde Matt prespával, keď tu bol na návšteve, sa rozlúčili. Pravdepodobne bude tvrdo spať až do svitania, zmení formu a vyrazí sa prebehnúť po pozemkoch. Sebastian mu nedokázal dostatočne poďakovať za pomoc pri Christinej ochrane. Mattova ochota pomôcť bola nad rámec ich priateľstva. Toto bolo počínanie brata – bez ohľadu na to, z akých druhov pochádzali.
Kým Sebastian vstúpil do jeho súkromných priestorov, Christy už bola po sprche, navlečená do chutnej hodvábnej nočnej košieľky. Sebastianovi sa páčilo, keď nosila veci, ktoré pre ňu nakúpil. Vyzerala úžasne, len tak tam sediac pri toaletnom stolíku češúc si vlasy. Tú márnivosť doniesol do izby len kvôli nej. Sebastian stál vo dverách a sledoval ju. Bola taká nádherná, takmer to bolelo. Ale bola to tá najlepšia bolesť na svete, pretože mu patrila. Je celá len jeho.
Máš v pláne tam stáť celú noc alebo aj vojdeš dnu?“ Prehovorila Christy bez toho, aby sa neho čo i len pozrela, jeho prítomnosť dokázala vycítiť cez ich spojenie. Rovnakým spôsobom cítil vždy aj on ju.
Sebastian k nej pristúpil. Sedela pred toaletkou a bez toho, aby si prestala česať vlasy, v zrkadle sledovala ako sa k nej blíži. Že nemŕtvi nemajú odraz, bol zrejme len mýtus. Len tí bez duší nemali odraz a niektorí sa svojich duší po stáročiach skutočne vzdali, ale Sebastian osobne nikoho takého nepoznal.
Nahol sa a pritúlil sa jej ku krku, pevne ju objal. Ako len dobre a čisto voňala, uvedomil si, že aj on sám potrebuje sprchu. Vážne. Hiro a Matt mu cvičením dali do tela.
Narovnal sa a v zrkadle na ňu mrkol. „Daj mi desať minút. Potrebujem si dať sprchu.“
To bude akurát, aby mi uschli vlasy. Nech ti to ale netrvá dlho.“
Sebastian sa vybral k sprche, kde niekoľko minút strávil myšlienkami na veci, ktoré by s ňou rád robil – do úsvitu im už zostáva len pár hodín. Už len pri tom pomyslení stvrdol. Našťastie, riešenie jeho problému čakalo na neho hneď za dverami.
Všetko, čo musí urobiť je, rozhodnúť sa ako si ju vezme tentokrát.
Chcel jej ukázať niečo nové, niečo trošku divokejšie. Možno je na čase navštíviť temnicu.

O chvíľku ju už Sebastian vyviedol von a ani si vedľa vchodu v tej tme nevšimla úzke tajné dvere.
Kam to ideme?“
Ešte nám do svitania zostáva niekoľko hodín. A mám v pláne ich patrične využiť.“ Výraz v Sebastianovej tvári bol vyslovene skazený.
V chodbičke odbočili vľavo. Sebastian ju v temnote viedol k ďalším dverám, no – podľa všetkého boli riadne zabezpečené proti nejakej invázii.
Vyzerá to, že je tu celá sieť chodieb a – kobiek?“
Správne, moja sladká.“ Sebastian zatlačil na dvere a pohybom ruky ju pozval ďalej. Udrel po vypínači, ktorý prebudil k životu slabé poblikávajúce osvetlenie. „Toto miesto som postavil pred stovkami rokov, má mnoho malých tajných miestností, šikovných prieduchov a veľa východov – aby ma tu dole nikdy nikto nemohol dolapiť. Žiarovky v umelých fakliach sú poháňané generátorom. Pekný efekt, však?“ Zdalo sa, že poblikávajúce svetlo si všimol po prvý krát, tak ako aj zvláštne vybavenie miestnosti. „Už som tu nebol roky, ale teraz som rád, že som si na túto malú izbu spomenul.“
Čo je to za miesto?“ Christy sa dotkla akéhosi kruhu na jednom zo zariadení, napokon sa znovu pozrela na neho. Sledoval ju s nezbedným leskom v očiach.
No, je to moja stará mučiareň.“
Mučiareň?“ Zopakovala potichu. Ale nevyzeralo to, že by bola vydesená. Zariadenia si začala prezerať novými očami, ale čalúnený stôl v jednom rohu nevyzeral na mučiaci nástroj. Ani ďalší veľmi podobný v ďalšom kúte. Nachádzali sa tam aj iné predmety, ktorým vôbec nerozumela a potom si všimla steny obvešané bičíkmi rôznych druhov. Hmm, žiadny z nich nevyzeral, že by mohol spôsobiť nejaké vážnejšie zranenie.
Vidím, že si zmätená. Nikdy ťa milenec nezviazal či nevyplieskal? Nikdy ťa nikto nenabudil až na pokraj šialenstva trochu drsnejším spôsobom, nikdy si svojmu milencovi neprenechala nad sebou úplnú kontrolu?“
Jeffovi?“ Odfrkla si. „Nie, nikdy. Jediný druh sexu, ktorý sme praktizovali bol misionár a keď začal byť násilnícky, no, na tom nebolo nič sexi.“
Okrem neho si nemala žiadneho milenca?“
Zatriasla hlavou. „Keď som ho stretla, bola som panna. Vlastne som zostala pannou, až kým sme sa nevzali.“
Ach, staromódne dievča. To sa mi páči.“ Sebastian k nej pristúpil bližšie. „A presne to sa aj stane, som staromódny muž.“ Aby odľahčil situáciu, prstami ju pošteklil na rebrách. „Nikdy ťa nenapadlo dať sa zviazať len tak pre potešenie?“
Zamietavo zakývala hlavou, tá myšlienka ju podráždila.
Sebastian sa zaškeril ako pirát.
Myslím, že začneme práve tým. Viem, že ťa bil, láska moja. Nechcem, aby si sa bála toho, čo budeme spolu robiť my dvaja. Nikdy som ženu nezbil a ani to neurobím. Ale rád by som ťa vyplieskal, či sa s tebou pohral kým budeš zviazaná, ale nikdy ťa neporaním. Len ťa budem dráždiť. Každopádne si ale nemyslím, že si už na to pripravená. A ty možno ani nikdy nebudeš.“ Jeho láskavý výraz ju upokojil. „Ale to je v poriadku. Chcem len to, čo si budeš želať ty.“
Máš na mysli zviazať ma, kým mi budeš prinášať potešenie?“
Nechci mi nahovoriť, že si nad tým nikdy nepremýšľala. Možno predtým, ako si stretla svojho nudného manžela. Nedala by si sa zviazať pre svojho milenca, pre jeho potešenie?“
Musela priznať, že kým bola mladá, tak nad tým pár krát uvažovala.
Sebastian uvidel pravdu v jej mysli a zaškeril sa ako maškrtný kocúr.
V tom je tiež veľký rozdiel.“ Sebastian ju viedol k čalúnenému stolu v jednom rohu. „S tvojou novou silou je na tomto svete len málo vecí, ktoré by sa ti mohli diať bez toho, aby si to sama chcela. Zväzovanie je len dekoračné. Ty sa podrobuješ môjmu vedeniu dobrovoľne a nie preto, že nie si schopná brániť sa. Máš slobodnú voľbu, láska, a vždy to tak bude.“ Pomohol jej sadnúť si na stôl a ruky jej nechal okolo pásu, navzájom si hľadeli do očí. „Chceš sa mi podrobiť? Či len to skúsiť?“
Oblizla si pery a zbierala v sebe odvahu. „Chcem to skúsiť, Sebastian. Chcem robiť všetko, čo budeš chcieť ty. Ak to teda dokážem.“
Pobozkal ju. „To je všetko, čo od teba môžem žiadať, láska.“ Stále ju bozkávajúc, zatlačil ju na mäkkú výplň. Z ramien jej začal dolu po rukách sťahovať košieľku. Tlačil ju dolu až pokiaľ nebola úplne preč, zanechajúc ju pred jeho pohľadom úplne nahú. Mäkký hodváb jej hladko skĺzol po pokožke, rozdráždiac v jej tele každý jeden nerv.
Uchopil ju za zápästia a zdvihol jej ich nad hlavu, umiestniac ich k rohom stola. Čalúnenými slučkami jej na okraji zachytil zápästia a nohou udrel do akejsi páky na spevnenie. Jedným prstom vkĺzol medzi jej pokožku a mäkkú manžetu a skontroloval či zovretie nie je veľmi tesné. Mohla sa pohnúť bez toho, aby jej odieralo pokožku, vyzeral byť so sebou spokojný. Prešiel jej veľkými rukami dolu po nahom tele a všetko zopakoval aj s členkami. Uviazal ju na tú diabolskú tabuľu stola a celý čas sa usmieval.
Je to pohodlné?“ spýtal sa.
Prikývla a keď sa dolná časť stola začala od seba oddeľovať a rozťahovať jej nohy, zalapala po dychu. Keď ich mala široko od seba, Sebastian sa medzi ne postavil. „Teraz začne zábava.“ Presunul jednu nohu k pákam na podlahe. Motor sa spustil a začal zdvíhať stôl až kým jej boky neboli naklonené k Sebastianovi v tej najlepšej polohe a nohy roztiahnuté tak široko ako to len šlo.
Bolo to také dekadentné. Opojné. Bolo neuveriteľne erotické byť pred ním vystavená takýmto spôsobom.
Svojimi schopnosťami a silou si už bola dosť istá. Ak by chcela, ľahko sa mohla z toho biedneho spútania dostať. Taktiež vedela, že ak by sa ozvala, Sebastian by v tom okamihu prestal. Ale nechcela ho zastaviť. Chcela vidieť kam jeho malá hra bude viesť, kam ich dovedie jeho vášeň. Verila mu a chcela ho potešiť a zároveň potešiť aj seba.
Takto roztiahnutá úplne zvlhla. Bolo úžasné cítiť krúžiaci chladný vzduch temnice na tých najcitlivejších miestach svojho tela. Taktiež Sebastiánov upretý pohľad cítila ako jemné pohladenie. Prstami jej prešiel po záhyboch až k jadru, skúšajúc jej pripravenosť k tomu, čo plánoval ďalej.
Vieš,“ povedal, akoby hovorili o počasí, kým skúmal jej najtajnejšie miesta, „kedysi dávno určitý lekár hľadal špeciálny spôsob ako priviesť ženu k orgazmu. Počul som, že niektoré špeciálne prístroje ženu nabudia, ale niektorí používajú len svoje prsty.“ Priblížil sa a ona ucítila závan jeho dychu na svojich odkrytých záhyboch. „Mohli by sme predstierať, že sme pár, manželka s chabým manželom, ktorý nevie vyhovieť tvojim potrebám. Takí často takéhoto lekára volali kvôli náuke. Povedzte mi mylady, nedokážem vás uspokojiť?“
Keď ju zaplnil dvoma prstami, hladiac ju v jej hlbinách, zalapala po dychu.
Aké to je, mylady? Počúvam.“ Kým do nej pumpoval, zasmial sa. „Pýtal som sa, či vám prinášam uspokojenie. Upadáš do mdlôb a si nervózna?“ Christy prikývla, ako sa blížila k vrcholnému potešeniu nebola schopná prehovoriť. „Ach, no, poznám riešenie, mylady? Hmm, aká ste vlhká. To je výborné znamenie.“ Mrkol na ňu ako sa zvíja na stole, prsty hlboko v jej vnútri.
Keď sa začal druhou rukou hrať s jej klitorisom, v okamihu vyvrcholila.
A je to, mylady. Zdá sa mi, že na mňa reagujete výborne.“ Rukami na nej pracoval, až kým ju neopustil aj posledný záchvev, jemnými pohybmi rozmaznával jej pohlavie. Vtisol jej naň jemný bozk a odtiahol sa, kým ona mala oči zatvorené potešením.
Christy unášaná blaženosťou zacítila pohyb na rukách. Otvorila oči a uvidela Sebastiana ako sa ňu dolu usmieva, v jednej ruke s pštrosím perom a v druhej s pruhom čiernej látky. Uvedomila si, že to pierkom sa jej obšuchol o ruky, z toho dotyku jej naskočila husia koža.
Pripravená na viac, mylady?“ spýtal sa, nakloniac sa k nej. Odložil pierko na bok a do oboch rúk chytil kus látky. „Chcem ti zaviazať oči, miláčik. Môžem to urobiť?“
Pri tej myšlienke sa jej zrýchlil tep. Škáročku jej zaplavila vlhkosť. Nemohla uveriť, ako rýchlo bola pripravená na viac. A všetko len pre niekoľko slov.
Áno, Sebastian.“ Trošku sa nadvihla, aby jej mohol zaviazať oči. „Čokoľvek len budeš chcieť.“
Hm, to sa mi páči.“ Pobozkal ju, len tak narýchlo a spustil ju späť na čalúnený stôl. Na boku zacítila pohyb a vedela, že znovu vzal pierko. Po chrbte jej prebehli zimomriavky, myslela na mäkké páperie prechádzajúce po jej tele, ale Sebastian ju nútil čakať.
Vieš o tom,“ prehovoril zníženým hlasom, „že očakávanie je niečo ako afrodiziakum? Ty tu ležíš, pripravená a čakajúca, kým sa ťa dotknem. V očakávaní, kde sa ťa dotknem prvý krát. Bude môj dotyk jemný alebo tvrdý? Pevný alebo mäkký? Perie, alebo prsty… alebo niečo celkom iné?“ Bola si vedomá, že sa pohybuje na boku popri nej, ale stále sa jej nedotkol. „Povedz mi, chceš aby som sa ťa dotkol, láska?“
Áno!“ Jej hlas znel len ako šepot, ale vedela, že ju počul. Keď sa k nej sklonil, cítila uspokojenie v jeho mysli. Vedieť, že ho teší potešenie z jej vzrušenia ju nútilo stúpať do výšok.
Kde by si chcela cítiť môj dotyk? Tu?“ Nepočkal na odpoveď a pohladil ju pierkom po drieku a stúpal hore až k ruke. „Alebo radšej tu?“ Ťahal pierko z vnútornej strany smerom dolu, zanechávajúc za sebou po ceste husiu kožu. „Páči sa ti to?“
Áno, Sebastian. Áno.“
Či tu?“ Zrazu pierko mierilo od členka po vnútornej strane k stehnu, kĺzajúc smerom hore a zanechávajúc za sebou vlnu túžby ako hlbokú brázdu. Zastavil tesne pri jej ženskosti.
Sebastian.“ Zafňukala, zovrel sa jej žalúdok. Pierko nasledovalo obrysy jej brušných svalov, jej potreba rástla a silno sa cez ňu prelievala. „Sebastian, prosím.“ Zašepkala a pokúšala sa posunúť k nemu. Dokázala rozpoznať, že má tiež zrýchlený dych.
V mysli cítila dychtivé uspokojenie len okamih predtým, ako vstúpil medzi jej stehná a použil mechanizmus, aby znížil stôl a umiestnil si jej boky do správnej polohy.
Za chvíľu ju už zaplnil jeho penis. Vzal to útokom, vrážajúc dnu jedným rýchlym pohybom. Potom znehybnel.
Je to to, čo chcete mylady?“
Ach, áno.“ Zastonala, keď ju celú vyplnil. Bol horúci a tvrdý, dlhý a bezchybne tvarovaný. Milovala, keď ho mohla cítiť v sebe, ale teraz potrebovala viac. Potrebovala, aby sa pohol. „Sebastian, prosím!“
Stiahol sa a znovu vhupol dnu. Cítila ako blízko je k tomu, aby nad sebou stratil kontrolu. Chcelo to už len malý krôčik, aby padol cez okraj. Potrebovala ho k tomu bodu doviesť, ale mala zaviazané oči, nebola schopná sa pohnúť. Každopádne ale existuje určitá sústava svalov, ktorá by ho mohla priviesť k šialenstvu.
Zovrela sa okolo neho, potešená ako hlboko v hrdle zavrčal. Povolila zovretie, potom to urobila znovu a s ešte lepším výsledkom.
Christina! Bože, čo mi to robíš!“ Sebastian vykríkol, začal sa pohybovať rýchlejšie a vedela, že je pripravený vybuchnúť. Tak ako aj ona. Všetko to chcelo len pár tvrdých výpadov a ona bola šťastná ako blcha. Keď do nej hlboko vrážal, napínala sa pod ním, prispôsobila sa jeho rytmu, neschopná sústrediť sa, keďže ju naplno zaplavilo vzrušenie.
Keď ju pohltila vlna rozkoše, vykríkla a Sebastian pokračoval v jazde až kým v nej nevyvrcholil. Veľkými rukami jej zovrel boky, vnikal do nej hlboko a tvrdo, horúco pulzujúc v jej hlbinách smotanovým uspokojením.
Ako sa z vrcholu lenivo viezli na špirále späť k zemi, obaja sťažka dýchali. Sebastian sa na ňu zvalil a ona zostala znehybnená na tejto hriešnej tabuli stola. Len potom si uvedomila, že sa nenakŕmil.
Následne pomyslela na určité veci, ktoré zahliadla v jeho mysli. Vedomosti, ktoré sa zdali byť veľmi plodné, avšak mala by ich najskôr trochu spracovať. Mal schopnosť zablokovať niektoré oblasti svojej mysle, čo považovala za dobrú vec. Nasledovala jeho príklad a stenou oddelila spomienky na násilie, ktoré prežila s Jeffom.
Už dlhšie Sebastiana podozrievala, že jej obmedzuje prístup ku všetkým veciam, že chce niečo udržať v tajnosti. Predchádzajúce milenky, nerozvážnosti, násilie a podobne. Voči tomu nemala žiadne námietky. Poznala tohto muža a nezmenila by na neho názor bez ohľadu na to, čo v minulosti vykonal. Milovala ho takého, akým bol práve teraz.
Ale cez myseľ sa jej stále prevaľovali myšlienky na iné milenky.
Sebastian,“ spýtala sa, keď sa obaja vrátili späť na zem, „budeš sa chcieť stále kŕmiť z iných ľudí aj teraz, keď sme… uhm… spolu?“
Sebastian sa prinútil zdvihnúť sa z jej tela a začal jej rozväzovať putá na nohách.
Nie, nikdy. Podľa všetkého nám vášeň a krv, ktorú zdieľame bude stačiť, vystačí to pre nás oboch.“
Takže nebudem musieť hrýzť nikoho, okrem teba?“
Ak nebudeš chcieť, tak nie. Teraz, keď už naisto vieme, že sme druhovia, naša láska a zmiešanie našej krvi bude dostatočné, aby udržalo naše duše a telá pri sile po zvyšok nášho života, teda až na niektoré nepredvídateľné záležitosti.“ Odstránil putá aj z jej zápästí a úderom do riadiacej páky ju nastavil do príjemnejšej pozície. „Každopádne, nemôžem predvídať, čo sa stane, v prípade nutnosti sa budeme musieť nakŕmiť aj z niekoho iného.“ Z očí jej odstránil pruh látky a usmial sa na ňu, sklonil sa pre lenivý bozk. Uspokojenie v jeho očiach jej rozochvelo srdce.
Útecha, ktorú v jeho slovách počula, upokojila jej obavy. Nechcela, aby pil z inej ženy a mala podozrenie, že ani on nechcel, aby pila od iného muža. Už vedela, že kŕmenie upírov bolo ako fyzické, tak aj psychické. V okamihu vyvrcholenia jej systém zaplavila energia, ohromujúco obnovovala jej životnú silu. Krv robila to isté, ale odlišným, viac zemitým spôsobom. S tou psycho-sexuálnou energiou sa medzi nimi vytváralo spojenie. Christy verila, že by oboch mohla udržať pri živote na večnosť.
Z mučiarne ju viedol späť do ich spálne, kde sa znovu pomilovali a navzájom sa nakŕmili, o chvíľu už vyšlo slnko. V pevnom láskyplnom objatí spali celý deň.

3 komentáře:

  1. Díky za překlad.

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za překlad

    OdpovědětVymazat
  3. Díky moc za překlad a korekturu :-D

    OdpovědětVymazat