sobota 18. října 2014

Samotárka svorky - 10. kapitolaVyzeralo to, že cesta trvá večne, ale zároveň rýchlo skončila. Hneď keď jej Austin povedal, že sú na okraji ich územia, jej žalúdok začal poskakovať a dostavili sa aj motýliky.
Bolo to už dávno, čo bola naposledy s celou svorkou. Vždy keď prišla do Tylerovej, bolo vždy naokolo len pár členov. Spôsob akým Austin rozprával, znelo to akoby bola jeho svorka skôr niečo ako rozšírená rodina, stretávajúca vždy keď mohla.


Hoci scenéria prechádzajúca za oknami bola naozaj krásna, neodstraňovala jej napätie. Zelená tráva, zdravé vysoké stromy a veľký otvorený priestor leteli okolo nich. Kiley zaťala ruky vo svojom lone, aby sa udržala a nepovedala Austinovi, aby to otočil.
Sľúbila si, že už mu nebude spôsobovať ďalšie problémy. Bude tou najlepšou družkou akou len mohla byť.
Vyskočila, keď Austinova ruka prekryla jej päsť.
„Uvoľni sa, zlatko,“ povzbudzoval ju. „Každý ťa bude milovať.“
Kiley si nebola taká istá. Čo ak uvidia niečo, čo Austin nevidí. Čo ak budú vedieť – tak ako ona – že nikdy nebude perfektnou družkou? Voľnou rukou si prešla po žalúdku.
            Dorazili k poľnej ceste a Austin zabočil na ňu. „Sme takmer tam.“
Kiley pozerala z okna, keď vyrazili na cestu. Snažila sa uvidieť Alfin dom a brány. Asi kilometer po tom ako odbočili, do výhľadu vstúpila veľká chata. Nevedela, kto tu býva a nečakala, že zastavia.
Pozrela sa na Austina, ale ten sa len usmial. Kiley zadržala dych, keď potiahli rovno pred ňu. Bolo to najkrajšie miesto, aké kedy videla. Tmavé, hrubé drevené guľatiny vytvárali zovňajšok. Bola tam široká veranda okolo celého domu a obrovské okná, ktoré dovoľovali nazrieť do lesa len o kúsok vzdialeného. Ak by si mohla vybrať akýkoľvek dom, bol by veľmi podobný tomuto.
Austin zaparkoval auto a vypol motor. „Takže, toto je ono.“
Kiley na neho zmätene pozrela. „Toto? Toto je tvoj dom?“
„Náš dom,“ opravil ju so zamračením. „Nepáči sa ti?“
Ale všetko, čo Kiley počula bolo „náš dom“. Rýchlo rozopla svoj bezpečnostný pás a otvorila dvere. Ani nezatvorila dvere, len sa poponáhľala vpred. Veľká chata sa týčila pred ňou, teplá a vítajúca.
Premýšľala ako si mohla zaslúžiť taký nádherný domov a druha, ktorý vyzeral, že mu na nej naozaj záleží. Jej sľub, ktorý si dala na ceste sa k nej vrátil. Austin jej ponúkol tak veľa a ona sa bude čo najviac snažiť byť mu dobrou družkou.
Austin sa postavil za ňu a objal ju rukami okolo pása. Uzatvorila vzdialenosť medzi nimi, oprúc sa o neho.
„Takže sa ti páči?“ spýtal sa s neistotou v hlase.
Kiley prikývla. „Myslím, že je úžasný.“
Uvoľnil sa a ona bola rada, že jej komentár bol správny. Taktiež mu povedala pravdu. Chata bola uprostred ničoho, v perfektnom ústraní a lesy boli tak blízko, že ich mohla cítiť. Stromy, zvieratá, ktoré tu žili a zdroj vody.
Cítila ako sa vlk v nej zachvel. Áno, jej vlčia sestra sa chcela prebehnúť a skontrolovať ich nový domov. Ale na to bol ešte čas. Neskôr by sa chcela Austina spýtať, či by sa k jej behu nepridal.
„Dovoľ, nech ti ukážem vnútrajšok.“ Povedal Austin a viedol ju dopredu.
            Schody boli pevné a keď vyšla na prednú terasu uvidela niekoľko prútených kresiel a dokonca aj hojdačku.
„Sedávaš tu vonku často?“ spýtala sa, dúfajúc, že áno. Rada by trávila čas sedením tu s ním.
„Áno,“ odpovedal. „Rád sa tu po nociach zrelaxujem. Keď sa všetko spomalí a ja si môžem urobiť čas len na načúvanie prírode.
Otočili sa, keď rozprával a pozerali von z terasy. Široké priestranstvo zaplnilo Kileyn výhľad a cítila ako ju upokojilo.
„Nemáš žiadne brány?“ spýtala sa. Nikdy nežila na území, ktoré by nemalo bezpečnostné brány. Dokonca aj Tyler ich mal.
„Svorka je tak malá, že som nikdy nemal potrebu mať ich. Nechcem, aby sa žiadny z členov mojej svorky cítil nevítaný v mojom dome. Ostávame skrytý pred ostatnými a s inými svorkami nemáme problémy. Chceme len žiť v miery,“ vysvetlil Austin.
„To je jednoducho dokonalé,“ Povedala Kiley s povzdychom. Nechcela to povedať nahlas, ale keď už jej tie slová vykĺzli, neľutovala to. Austin mal teritórium, na ktoré je právom hrdý.
Ticho zamierili k predným dverám. Austin vytiahol kľúč a vložil ho do zámky ale zastavil, aby sa na ňu ohliadol. „Chcem, aby si o tomto premýšľala ako o tvojom domove, Kiley. Ak chceš niečo zmeniť, tak to zmeň. Ak chceš niečo pridať, urob to. Sme tu len ja a Colt a sme dosť jednoduchý.
Kiley chápala, čo jej hovoril. A hoci to oceňovala, nemyslela si, že by to bolo nutné. Sama bola poriadne obyčajné dievča. Aj tak premýšľala nad tým ako môže chata dvoch starých mládencov vyzerať zvnútra.
Austin odomkol dvere a otvoril ich. Kiley vstúpila ako prvá a dych sa jej zasekol v hrdle.
Predné dvere sa otvárali do obrovského voľného priestoru. To isté tmavé drevo, ktoré bolo zvonka sa tiahlo po stenách a stropoch chaty. Boli tam schody, ktoré viedli do otvorenej miestnosti, kde mohla vidieť veľké čierne kožené gauče a stoličky, veľký televízor a obrovský stereo systém.
Kiley sa usmiala a zišla schodmi do miestnosti. Rozhliadla sa okolo kritickým pohľadom.
Naozaj sa jej páčil kamenný krb v rohu. Bolo tam niekoľko obrazov vlkov visiacich na stene a hrubé koberce rozložené po celej miestnosti. Otočila sa a nazrela do kuchyne.
Och, táto miestnosť bola ešte lepšia! Hoci nebola veľmi do varenia, hlavne od tej grilovacej katastrofy u Tylera, stále dokázala oceniť kuchyňu, akú mal Austin.
„Och, vau!“ povedala nakoniec.
Austin sa zasmial a objal ju rukou okolo ramien. „Beriem to tak, že ju schvaľuješ.“
„Áno,“ povedala mu a otočila sa v jeho náručí. „Máš krásny domov.“
„My. My máme krásny domov.“ Opravil ju.
Kiley sa vytiahla na špičky pokým ich ústa neboli len na dych od seba. „Máme krásny domov.“
Austin zmenšil tú vzdialenosť a jeho pery pokryli jej. Kiley pevne chytila jeho ramená, keď stratila všetok zmysel pre orientáciu a nechala svoju myseľ odplávať. Jediná vec, na ktorú sa sústredila bol pocit jej druha proti nej.
Zdvihol ju a ona objala nohami jeho pás. „Prvé veci prvé.“ Povedal proti jej perám.
Kiley si nebola istá, čo tým myslel, pokým ju Austin nepoložil a jej chrbát sa stretol s koženým gaučom. Jeho jazyk robil kúzla a prehla sa, keď jeho ruka zatlačila na jej pohlavie.
„Austin.“ Vydýchla, keď jeho ústa opustili tie jej.
„Musím ťa mať,“ povedal zúfalo. „Musím ťa mať hneď!“
Poponáhľali sa, aby odstránili jej oblečenie a ona vytiahla jeho tričko cez jeho hlavu, keď jej hrýzol a lízal krk. Kiley zaklonila hlavu na bok, aby mu poskytla viac miesta.
„Bože! Horím pre teba,“ priznal sa. Počula rozopnutie zipsu na jeho rifliach.
Kiley použila svoje nohy, aby mu pomohla dostať látku dolu z jeho stehien. Priložil svoj penis k jej vchodu a ona mohla cítiť pevnú hlavičku, keď začal vstupovať dnu.
Vstúpil dnu pomaly, pretože bola  zvyknutá na jeho telo. Ako náhle bol dnu celý, zastavil a stretol sa s jej pohľadom. Emócie na jeho tvárí súhlasili s tými, ktoré cítila v srdci.
Lásku, oddanosť, jednoduchú vášeň. On zdieľal pocity, ktoré si ona nechávala pre seba. Pohladila ho po líci, ťahajúc ho dolu k sebe. „Láska moja,“ zašepkala proti jeho perám.
Zatvoril oči a zhlboka sa nadýchol. Keď sa na ňu znovu pozrel, bol tam náznak vlhkosti. „Áno. Láska moja.“ Zopakoval.
Bozkávali sa a on sa v nej začal pohybovať, každý pohyb pomalý a hlboký. Kiley prechádzala rukami po krížoch, naliehajúc na neho.
Milovali sa pomaly. Pohľady zaseknuté do seba, zdieľali každý nádych, keď sa ich telá pohybovali v súzvuku. Bol to jednoducho najlepší zážitok v jej živote.
Keď prepadla cez okraj, vykríkla jeho meno, sťahujúc sa okolo neho a berúc ho so sebou.
Keď upokojili svoje bijúce srdcia, Kiley objala Austina a držala ho. Odišla a urobila to. Zamilovala sa do muža, ktorého takmer nepoznala ale verila mu celým srdcom.
Austin sa nad ňou zachvel s tvárou ponorenou v jej krku. Bol to pridobrý moment, aby ho nechal odísť. Ale zabuchnutie dverí auta narušilo tú chvíľu, keď Kiley stuhla Austin vyskočil hore.
„Kto...?“ začala otázku, ale on len pokrútil hlavou s úsmevom na tvári.
„Dúfam, že si pripravená, zlato,“ povedal jej, zatiaľ, čo zozbieral jej oblečenie a podal jej ho. „Vyzerá to tak, že sa stretneš s druhou ženou v mojom živote.“
Zmätená a viac než len trochu sklamaná z jeho vyhlásenia, sa Kiley poponáhľala obliecť tak ako on. Práve to dokončila, keď sa predné dvere otvorili.
„Austin! Colt! Ste doma?“ zvolala žena.
Zatvorila dvere a zastala. Pri tých otvorených priestoroch mohla vidieť Kiley rovnako ako Kiley videla ju.
Bola to nižšia žena s krátkymi hnedými vlasmi. Mala na sebe rifle a tričko, ktoré hovorilo „Áno, som princezná“. Bola asi vo veku Kiley a hlavne sa cítila ako doma, keď schádzala dolu schodmi.
„Kto ste?“ spýtala sa trochu hrubo.
Kiley sa zamračila. „Kto ste vy?“ odsekla a skrížila ruky na hrudi.
„Dievčatá,“ povedal pomaly Austin a obe sa k nemu otočili.
Usmieval sa, zatiaľ čo Kiley bola pripravená zabiť ho. Čo do pekla malo znamenať všetko, čo spolu robili, tie sladké slová, láska, ktorú zdieľali, keď mal doma inú ženu? Lebo ak si myslel, že sa so svojím druhom bude deliť, musí vymyslieť niečo iné.
„Čo sa deje?“ opýtala sa ho tá žena.
Pokynul jej, aby prišla k nemu. Usmiala sa a vošla priamo do jeho náručia. Kiley sa ani nepokúšala zastaviť zavrčanie, ktoré jej uniklo zozadu jej hrdla. Avšak, odolala roztrhaniu tej ženy na kúsky – len tak tak.
„Ginger! Ginger,“ povedal milujúco. „Zoznám sa s mojou družkou.“
„Tvojou družkou?“ vykríkla Ginger hlasno.
Otočila sa späť ku Kiley, ktorá bola pripravená udrieť ak sa jej Austin bude naďalej dotýkať.
„Kiley toto je moja sestra, Ginger.“ Predstavil ju.
„Tvoja sestra?“ Vyštekla Kiley.
V šoku zízala na tú ženu. Do pekla, nemala poňatia o tom, že má Austin sestru. Bola ešte viac prekvapená, keď sa tá žena otočila a udrela Austina zozadu po hlave.
„Au! Do riti! Za čo to bolo?“ Sťažoval sa, šúchajúc si rukou hlavu.
„Myslela si, že som tvoja milenka, ty hlupák,“  objasnila mu Ginger.
Austinovi sa rozšírili oči a poponáhľal sa k nej. „Och nie, zlatko. Zlatko, je mi to tak ľúto.“
Kiley dovolila Austinovi, aby ju objal, keď sledovala ako ju tá žena pozoruje. Ginger sa usmiala a zhupla sa na pätách. „Nemôžem uveriť, že si konečne našiel svoju družku.“
Kiley zachytila Austinov široký úsmev.
„Ani ja.“ Povedal hrdo.
Austin ju pustil a v tej chvíli tam bola Ginger, ovinúc malé ale silné ruky okolo jej krku. „Vždy som chcela sestru.“ Priznala sa.
Kiley sa proti nej uvoľnila a vrátila jej objatie. Možno, len možno, našla niekoho o kom nevedela, že by chcela... alebo potrebovala.


22 komentářů:

 1. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Díky moc za překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 4. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Vďaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to si měl jen tak tak Austine, jinak by si o něco přišel :p
  Díky.

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělý,děkuji za úžasnou práci :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad a korekci

  OdpovědětVymazat