neděle 14. září 2014

Sladšia ako víno - 4. kapitolaSebastian sledoval Matta v jeho chlpatej forme ako poskakuje hore-dolu po koženej sedačke.
„Pozor na drápy, ty špinavá potvora!“
Matt sa zastavil, hodil po ňom cez rameno pohŕdavý pohľad a natiahol sa. Odpočívajúc na gauči, dovolil mágii, aby ho premenila.

Christina zalapala po dychu, čím na seba opäť pritiahla Sebastianovu pozornosť. Bez ohľadu na to koľkokrát už videl jeho premenu na človeka, stále ho to prekvapovalo. Mohol si len predstavovať ako sa musela cítiť Christina, keď to videla prvý krát. Keď sa znovu pozrel na gauč, Matt tam ležal nahý v celej jeho ľudskej kráse so žiadostivým pohľadom v očiach upretým na Christinu. Na okamih musel Sebastian na sebe zapracovať, aby udržal svoje podráždenie pod kontrolou.
Musel si pripomenúť, že to je presne to, čo chcel. On požiadal Matta, aby jej pomohol.
Viac ako to, potreboval, aby Matt dal Christine niečo z jeho rýchlosti, čulosti a sily.
To, že sa dohodli, že to urobia, bolo neslýchané, ale Sebastian mal k tomuto pumodlakovi veľmi špeciálny vzťah. Sebastian bol pri Mattovi a jeho bratoch, keď ich sestra našla brutálnu smrť v rukách jej šialeného druha. Sebastian im pomohol dolapiť ho a za jeho zločin ho potrestať. Kvôli sestrinej tragickej smrti mal Matt slabosť pre ženy ako Christina, ktoré boli zneužívané a bité mužmi, ktorí im prisahali lásku, úctu a starostlivosť.
Bežne sa nadprirodzené druhy nemiešali. Väčšinou upíry were pohŕdali a naopak. Krv were bola pre upírov lahôdka i keď Christina bola ešte priveľmi mladá, aby si to uvedomovala. Príjem krvi od were im dovolila rýchlejšie sa hojiť a dávala im oveľa viac sily ako bežná krv smrteľníkov. Were však mali bohaté skúsenosti s tým, aby sa dokázali ubrániť dokonca aj pred starovekými upírmi a práve tie problémy nestáli za taký krátkodobý pôžitok.
Iba ak to nebolo vaše prvé kŕmenie.
Niektorí vedeli aké kľúčové to je pre čerstvo zmenených upírov, prvé jedlo ich ovplyvní po zvyšok ich existencie, ale Sebastian to tajomstvo vedel z vlastnej skúsenosti. Stáročia predtým, keď bol tvorcom hneď po premene sám zanechaný v lese, ktorý ho v tú istú noc opustil. Keď sa Sebastian zobudil, nasledoval pach krvi k ranenému zvieraťu. Ako čerstvo zmenený toho veľa nevedel, ale poháňal ho inštinkt, aj keď sa zatiaľ nebol schopný kŕmiť z človeka, poznal svoju potrebu po krvi. Sebastian pil zo zraneného vlka, ktorého našiel v podraste. Ten biedny tvor mal zlomené dve nohy – jednu prednú a jednu zadnú – a vyžadovalo by si to mesiace hojenia v lese, ak by teda rany nezačali hnisať.
Sebastian zanoril zuby do krku zvieraťa, bol prekvapený keď sa pod jeho rukami zmenil. Cítil chuť červenej, medenej krvi, to ešte nevedel čo všetko sa neskôr o mágii dozvie. O niekoľko sekúnd pred ním na zemi ležala mladá dievčina, pritisla si zlomenú ruku k hrudi, jednu nohu mala vykrútenú do zvláštneho uhla. Jej oči svietili zúfalým strachom a Sebastian bol zdesený, čo jej takmer urobil. Toto nebolo zranené zviera. I keď to nikdy predtým nevidel, uvedomil si, že to biedne dieťa bol vlkodlak.
Potom čo upokojil jej strach, tej noci uzatvorili dohodu. Sebastian pomohol tomu dievčaťu vrátiť sa k rodine výmenou za trochu jej krvi, aby ho to udržalo pri živote. Jej cesta domov bola dlhá a bez pomoci by zomrela, on bol čerstvo zmenený a potreboval sa kŕmiť. Malé množstvá krvi ho poháňali a mohol ju niesť k jej svorke.
Okamih, keď ju vrátil rodine bol napätý, ale ona sa poponáhľala a vysvetlila im ako jej pomohol. Po určitom presviedčaní boli jej rodičia dosť vďační na to, aby ho nechali žiť. Ponúkli mu miesto, kde mohol počas dňa spať, len preto že ju počas noci niesol domov. A tak sa zrodilo trvalé priateľstvo medzi were a ním. A taktiež ho poháňala väčšia energia, akú by nejaký upír tej doby mohol mať. Preto len po troch stáročiach jeho nesmrteľného života mal vo svojom druhu vysoké postavenie a mohol byť sám sebe pánom, len niektorí boli silnejší – tí starovekí – jeho priatelia.
Chcel dať takú možnosť aj Christine a jediný spôsob ako to mohol dosiahnuť, bolo s Mattovou pomocou. I keď hlad po tom, aby sa s ňou mohol milovať bol takmer neznesiteľný, dnes v noci bude jej potrava od pumodlaka posledná a zajtra sa bude schopná postaviť sa každému človeku – nadprirodzenému či nie.
„Poď sem, srdiečko.“ Zaznel Mattov hlas v izbe. Stála medzi dvoma mužmi, prestupujúc z jednej nohy na druhú, nerozhodnosť jej vyžarovala z celého tela.
Sebastian k nej podišiel a položil jej ruky na ramená. Premasíroval jej stuhnuté svaly a pritiahol si ju chrbtom k hrudi.
„Potrebuješ to, moja milá, a ja potrebujem tvoju energiu uvoľnenú počas vyvrcholenia. My obaja. Nechaj Matta nech ti to dá. Ešte túto jednu noc.“
Keď sa v jeho náručí otočila, prekvapila ho. „Ty budeš…?“ Pod jeho skúmavým pohľadom sa začervenala a v tom okamihu jej nebol schopný nič odoprieť.
„Budem tu s tebou. Sľubujem.“ Poddal sa svojej vlastnej túžbe a pobozkal ju, dovoliac rukám skĺznuť na jej boky a dostať sa pod lem voľnej mikiny.
Keď jej pomaly stúpal po rebrách hore, pokožku mala tak jemnú, tak teplú, zároveň jej mikinu vyťahoval hore. Musel prerušiť bozk aby jej mohol zvršok pretiahnuť cez hlavu, avšak okamžite sa k nemu opäť pritisla, bez dychu ho bozkávajúc a tlačiac sa mäkkými, nahými prsiami k jeho hrudi, trúc sa o neho.
Za sebou cítila niečiu teplú prítomnosť, Sebastian otvoril oči a ponad Christininu hlavu sa stretol s Maltovov vyškerenou tvárou. Niekoľkými pohybmi ju pumodlak zbavil voľných teplákov a ona medzi nimi stála nahá. Oproti Sebastianovým perám vydala lahodný fňukavý zvuk, pretože Mattova ruka jej vkĺzla medzi stehná a začala ju trieť.
To už bolo na Sebastiana takmer priveľa. Táto noc má byť Christinina a Mattova. Musela sa z pumodlaka nakŕmiť a súložiť niekoľkokrát ešte pred tým, ako vznikne niečo medzi nimi dvoma. Mattova krv a silná túžba sa jej musia dostať do systému.
S potlačovaným zastonaním Sebastian cúvol, vymanil sa z jej objatia i keď svoj pohľad od nej tak ľahko oslobodiť nedokázal.  Matt si ju v náručí otočil k sebe a Sebastian zalapal po dychu, keď už na neho nemohla dlhšie pozerať. To bolo tesné. Takmer sa poddal túžbe, ktorá ho trápila už od chvíle, keď ju prvý krát uvidel, ale ešte neprišiel jeho čas. Bude ju mať – opakovane – ale nie teraz. Nie, kým si ju vezme, musí si byť úplne istý, že bude rovnako silná ako on a možno objaví, že bude jeho jediná žena, ktorú všetky tie roky hľadal.
A aj keby jeho jedinou nebola, vedel, že ju bude milovať po celé nadchádzajúce roky. Prinajmenšom bude trvať celé desaťročia kým úplne nasýti tú silnú žiadostivosť po tejto drobnej žene.
A to bola len špička ľadovca. Už sám seba mohol vidieť ako šťastne presúloží celé budúce stáročie.
Ale najskôr veci, ktoré majú prednosť.
Sledoval ako ju Matt chytil za oblý zadok. Otočil ju smerom ku gauču, bozkávajúc ju tlačil k nemu. Teraz bola pod jeho vplyvom, ten magický jazyk ju bezpochyby oberal o rozum. Matt si sadol, sťahujúc ju na seba, nútiac ju roztiahnuť nohy od seba a rozkročiť sa nad ním. Jednou rukou jej prešiel po bradavke, zatiaľ čo druhou prechádzal po záhyboch jej škáročky.
Krútila sa mu na lone, jej srdcovitý zadok sa nadvihoval a knísal spôsobom, pri ktorom zostávali Sebastianovi aj jeho voľné nohavice na karate tesné. Poopravil si ich, ale jeho oči sa nemohli odtrhnúť od toho vzrušujúceho obrázku Christiny, nahej a roztiahnutej na Mattových stehnách.
„Sebastian, je vlhká a pripravená, pre mňa.“ Matt kládol dôraz na viditeľné Sebastianove nepohodlie, zahrával sa s ním. Ale Sebastian bol silný muž. Nemal nič proti jeho hrám.
„Potom na čo čakáš?“
Sebastian mohol vidieť, ako tri Mattove prsty vkĺzli hlboko do jej tela, ako sa na jeho lone napla a vypustila zo seba nariekavý výkrik. Bola viac ako pripravená. Tak ako on, ale túto noc ešte musí vydržať. Bolo to priveľmi dôležité.
„Dobrá otázka.“ Matt vytiahol prsty a priložil svojho vtáka na správne miesto a s jednou rukou na jej ramene ju zatlačil dolu. Christina sa stratila v potešení, hlavu zvrátila dozadu, pootvorila ústa a pevne zatvorila oči. Zosunula sa na Mattovi dolu. Keď sa zdalo, že ju potešenie premôže, zahryzla si do pery.
Ten zvodný pohľad bol jeho skazou. Sebastian si nemohol pomôcť. Pristúpil bližšie.
„Jazdi na ňom, miláčik. Zober ho do seba až pokiaľ to pôjde.“
„Sebastian!“ Keď vykríkla jeho meno nabodnutá na Mattovom tele, niečo sa v ňom zlomilo. Keď stíchla, Matt ju zo seba zdvihol a položil ju na chrbát, vtisol sa jej medzi stehná a znovu do nej vošiel. Nemal tu zostať, i keď ona určite práve cítila jeden z mnohých orgazmov tejto noci. Sebastian pristúpil ešte bližšie, aby sa jej mohol pozrieť do peknej tváre. Jej upretý pohľad zajal ten jeho, kým ju Matt tlačil do ďalších výšok, tentoraz idúc s ňou, zalievajúc jej vnútro svojím mocným were semenom.
Matt si po niekoľkých minútach opäť sadol a usmieval sa. „No, to sme to vzali hopom. Ako sa cítiš, cukríček?“ Sledoval veľkými, stvrdnutými prstami jej jemnú, mäkkú pokožku.
Ten posledný orgazmus bol silný a očividne potrebovala trochu času na zotavenie. Sebastian si práve uvedomil, že sa nenakŕmila. Ale to by sa skôr či neskôr malo stať. Možno bol práve čas, aby ju naučil hrýzť aj bez súlože, určite by v budúcnosti nechcela sexovať s každým smrteľníkom aby sa mohla najesť, teda ak sa neukáže, že je jeho životná družka. A aj keby bola, bolo jeho povinnosťou pripraviť ju aj na takúto možnosť, vždy sa mohlo stať, že sa v určitej situácii bude musieť nakŕmiť od smrteľníka.
Sebastian ju chytil za plecia a posadil ju, podržiac ju kým neklesne späť k zemi. Nemohol odolať, načiahol sa a trošku si podoberal jej stvrdnuté bradavky. Pod jeho dotykom len tak kvitli, otvorila oči.
„Nenajedla si sa, maličká.“
Pozrela na neho a líca jej rozpálil roztomilý prúd rozpakov. Uvedomil si, že zrejme jeho slová vzala ako kritiku a to ho zasiahlo ako rana do hrude. Nenávidel náznak plachej neistoty v jej tvári. Sklonil hlavu a pobozkal ju na pootvorené ústa, stierajúc jazykom ten strach preč, keď sa na gauči otočila smerom k nemu.
„Nebola to sťažnosť na tvoj výkon.“ Pritiahol si ju späť k sebe a stretol sa z jej pohľadom. „Iba akási poznámka. Potrebuješ sa nakŕmiť.“
Na perách jej zahral úsmev a jeho zahrial pri srdci. „Tak čo chceš aby som urobila?“
„Poď sem, Matt.“ Tie tri slová zneli tvrdšie, ako ho kedy počula prehovoriť, i keď ho dlho nepoznala. Nemal ju tlačiť smerom k inému mužovi, ale ona sa mu jednako podriadila, nasledujúc jeho príkazy.
Matt naklonil hlavu do strany, jednou rukou ju chytil za šiju. Matt sledoval Sebastiana a ten sledoval ich oboch.
„Nájdi jazykom to najsladšie miesto,“ prikázal Sebastian. „Máš čas. Ak môžeš tak v mysli utlm jeho bolesť.“ Sebastian sa zastavil, naťahoval sa k nemu jeho vlastnou energiou a s potešením si všimol, že už používala svoju vlastnú, aby Matta ochránila. Pokiaľ prišlo na spôsobovanie bolesti, jednala prirodzene, ale to mohol očakávať. Do tohto bodu bol jej život len veľkým sebaobetovaním jednému bláznovi.
„Máš to?“
Nepatrne prikývla, perami prechádzala Mattovi po krku. Sebastian v tejto chvíli tomu mladému mužovi závidel.
„Ak si pripravená, uhryzni ho. Čím rýchlejšie to urobíš, tým menej ho zraníš.“
Sebastian vycítil okamih jej rozhodnutia, videl ako sa jej delikátna čeľusť roztvorila, priložila ústa k Mattovmu šľachovitému hrdlu, zanorila doň zuby a cicala. Matt až podskočil, ale nie od bolesti, ale od potešenia. Sebastian mohol jasne vidieť, ako pomudlakov penis pritisnutý k Christinmu boku znovu spevnel.
Tentokrát sa kŕmila správne, ani sa nedostala do bodu, kedy by ju Sebastian musel napomenúť, aby sa odtiahla.
„Veľmi dobre, moja milá,“ pochválil ju a ona sa usmiala. Jej nové tesáky boli drobné, presne ako ona sama a vzrušujúcejšie ako samo peklo.
„Chutíš dobre, Matt. Mám ti poďakovať za pomoc nejakým konkrétnym spôsobom?“ Keď sa otočila k druhému mužovi, jej pohľad zvážnel. „Nikdy ti to nebudem môcť splatiť,“ hlas sa jej zlomil emóciami, „za tento dar.“ Pustila mu ruky a vzala Sebastianove. „Ani tebe.“ Stisla mu prsty. „Dal si mi druhú šancu a ty,“ pozrela na Matta, „dal si mi svoju silu, ktorú by som inak nemala. Sebastian mi to povedal Matt a jediné čo môžem urobiť je, povedať ďakujem.“ Pokrčila plecami a usmiala sa. „Ale zdá sa mi to nedostatočné.“
Matt na ňu pozrel s vážnym výrazom. „Len mi sľúb, že tú silu budeš využívať správne. Ak budeš môcť, pomáhaj druhým.“
Prikývla. „Budem. Sľubujem.“
„To je pre mňa dostatočná odmena.“ Matt vstal, zdvihol ju a položil ju na gauč, na kolená čelom od seba, kde sa vzoprela o ruky. „Teraz sa ešte trochu pobavíme. Chceš sa hrať?“
Sebastian utiekol od gauča, obával sa, že ak by zostal blízko jej hlavy, určite by neodolal predstave mať svojho vtáka v jej ústach. Na to je ešte času dosť. Dnešná noc patrila jej. Musí si to neustále pripomínať.
Keď sa pozrel späť, Matt k nej pristúpil zozadu a zanoril penis hlboko do nej. Stonala, prsia sa jej v rytme kolísali, kým do nej silno vrážal. Menil rýchlosť a hĺbku svojich výpadov, kľačiac za ňou na gauči sledoval jej zadok so špekulantským výrazom.
„Keby si bola puma, užívali by sme si to v trošku chlpatejšej forme,“ Matt ju zamyslene veľkými rukami hladil po zadku, „svoj chvost by som mal…“ roztiahol jej polky a palcom ju pomasíroval po malej dierke, „…tu.“ Prešiel jej cez ňu znova a ona zastonala. Zrýchlil svojej výpady, obaja sa už blížili k vrcholu. „Súložiť ako mačka je pekné, ale nič nie je… nad ľudské… skúsenosti.“ Jeho tvrdo osekávané slová zároveň s tvrdými výpadmi ju dvíhali z kolien, keď zrazu vykríkla v ďalšom obrovskom vyvrcholení.
Matt ju nasledoval pádom cez útes, ale po niekoľkých rýchlych pohyboch v jej vnútri sa vytiahol a urobil sa do trhlinky v jej zadku. Sebastian sa obával, čo by mohlo nasledovať.
Matt sa k nej nahol, ten pokojný okamih využil na to, aby svoje semeno rozotrel v ryhe jej zadku, použijúc ho ako mazanie pre svoje prsty. Jeden ponoril do tesnej ružice a ona zamraučala, ale nie od strachu. Sebastian sledoval každú jej reakciu. Pri prvom náznaku problémov by to zastavil, bez ohľadu na to, že to chcela rovnako ako Matt.
„Chcela by si to takto, cukríček?“ Zašepkal Matt a zahryzol sa jej do ušného lalôčika. „Tak ako moje prsty v tvojom zadku?“
Keď do nej vsunul ďalší prst, napínajúc ju, zafňukala. „Áno!“ vykríkla a Sebastiana zo sexuálnych múk v jej hlase až rozbolel penis. „Áno!“
„V tom prípade sa stavím, že toto sa ti bude páčiť ešte viac.“ Matt si dával na čas. Vytiahol z nej prsty, sledujúc úroveň jej pripravenosti predtým, ako postúpi ďalej. Bol starostlivý milenec, čo Sebastiana v tejto chvíli potešilo. V tomto prípade by inému mužovi nedôveroval. Matt vstal, aby do nej mohol naviesť svojho vtáka – už opäť tvrdého – do tej tesnej, napätej správne pripravenej ružice.
Sebastian pristúpil bližšie, vábený tým pohľadom. Bol uchvátený pohľadom Christininej nádhernej tváre. Nachádzala sa na vzdialenom mieste, kde sa bolesť miešala s potešením. Vedel to. To bola sféra upírov, v tej ktorá ich kŕmila. Extáza s náznakom bolesti bola súčasťou ich existencie.
Matt bol naopak zmyselný a úplne smrteľný, bez ohľadu na to, že dĺžka jeho života bola ako niekoľko ľudských životov, tak ako u väčšiny were. Bol pri Christine opatrný, ale nikdy nemohol rozumieť sfére, v ktorej žili upíry a kde prekvitali. Nie úplne.
Sebastian sa na tom mieste chcel ku Christine pridať. Chcel byť v nej, mať svoj penis v jej škáročke, tesáky v jej mäse a tie jej vo svojom, aby sa kŕmili navzájom, tak aby ani jeden z nich nevedel povedať, kde jeden začína a druhý končí. Chcel to všetko. S ňou. Len s ňou.
Ale ešte nie. Musí počkať. Musí.
Ale musí ju mať.
Toto dovolí Mattovi naposledy a potom si oddýchne a bude jeho. Počká si na chvíľu, kým za ním nepríde sama.
Matt sa naplno usadil v jej tesnom zadočku, Sebastian to sledoval, v ústach mal sucho, celé telo mu pulzovalo. Matt sa posunul a sadol si späť na gauč s ňou v náručí a ten nečakaný pohyb v nej opäť spustil ďalšie vyvrcholenie. Matt sedel, s ňou vo svojom lone, s jej nohami rozkročenými po bokoch jeho stehien, s penisom stále zanoreným v jej zadočku.
Ale Christina nebola spokojná. Bola napnutá na okraji niečoho ohromného a očividne sa bála. Sebastian sa postavil pred ňu, chcel jej pomôcť. Otvorila oči a oheň v jej pohľade mu omračujúco narazil do hrude. Jej výraz bol naliehavý.
„Sebastian!“
Mattove ruky sa pohli a roztiahli jej škáročku, hrajúc sa s klitorisom, čo Sebastian nadšene sledoval. „Je tu miesto ešte pre jedného, starec. Chceš sa k nám pripojiť?“ Pumodlak jej oblizol uško smerom dolu po mäsitom lalôčiku dozadu. „Stavil by som sa, že by sa jej to páčilo.“ Zdalo sa, že Matt si neuvedomoval žiadne nebezpečenstvo. Sebastian bol na hrane vlastnej sebakontroly, zviera v sebe už len ťažko držal na uzde.
„Nemôžem,“ vydýchol, vediac že by nemal, ale nepotreboval nič viac ako pridať sa k tejto žene, ktorej oči ho prosili, čo sa mu zanárali do srdca.
„Sebastian,“ zafňukala v agónii vášne, „potrebujem ťa. Prosím! Ja ťa o to prosím!“
Bol to ten prosebný tón v jej hlase, ktorý potlačil všetky jeho dôvody. So zavrčaním stratil Sebastian nad zvieraťom v sebe kontrolu. Stiahol si dolu nohavice a kľakol si pred ňu ku gauču, medzi Mattove roztiahnuté nohy. S jediným prudkým bodnutím sa do nej zaboril, vrážajúc do nej ako divé zviera.
Vyceril zuby, pritiahol ju dopredu, jeho tvrdý vták v jej škáročke, zatiaľ čo Mattov vypĺňal jej zadoček, ale Sebastian bol už tak ďaleko, že nebol schopný obzerať sa na nejaké dôsledky. Vnikal do nej tvrdo, pritisol sa jej ku krku, jeho zrýchlený dych jej ovieval pokožku tak, ako ten jej tú jeho. Jeho ústa hľadali a našli bod jej tepny, to sladké miestečko na jej krku, ochutnal ho len okamih predtým, ako doň zanoril tesáky v rovnakom čase ako svoj penis.
Len matne zaregistroval pocit jej drobných tesákov zanorených do jeho mäsa a zázračný pocit jej sania ho poslal cez okraj. Cical a zároveň do nej vrážal, smeroval k oslňujúcemu orgazmu v ohromnej ohnivej guli s naliehavosťou, ktorá zmietla všetkých troch so sebou.
Na chvíľu ho zahalila temnota, ale keď sa vrátil späť, zaliala ho vlna emócií.
Bola v ňom.
Ako on v nej.
Jej krv, jej telo, jej krásna myseľ bola prepojená s jeho. Boli skutočnými druhmi. Bola jeho Jediná.
„Christina.“
„Sebastian? Čo sa to deje?“
„Je to skutočné spojenie. Cítiš to? My sme prepojení. Teraz a naveky.“
Nadvihol sa a vytiahol sa z jej presladkého tela. V zázraku nájdenia svojej družky zabudol na druhého spoločníka. Bol súčasťou toho, keď sa ich spojenie vytvorilo. Aké dôsledky by to mohlo mať? Nevedel.
„Matt? Si v poriadku?“
Pumodlak zatriasol hlavou, akoby sa vynáral z omámenia. Možno aj omámený bol.
„No to ma poser. Čo to bolo?“

23 komentářů:

 1. Skvělé, díky moc za další pokračování

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. A patrí aj Matt do toho spojenia ??? som taká zvedavá :-)
  vdaka za preklad a korekciu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji :-) Nemůžu se dočkat, až zjistím, jak to teď s nimi bude... jestli bude Matt součástí jejich pouta, tak to bude fakt super :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Ou tak to jsem teda zvědavá jak to dopadne s Mattem.
  Díky za super žhavý překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 8. Takhle to přece nemůže skončit,to se zvědavostí zblázním.Dík za skvělou práci :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Skvela kapitola, mockrat dekuji za preklad a korekturu. Ja si myslim ze Matt je spojeny s nima.

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. Mockrát děkuji za překlad a korekturu. To bude asi pěkně zamotané.

  OdpovědětVymazat
 13. B-) tá posledná veta má úplne dostala:3 :3 a ďakujem za preklad <3

  OdpovědětVymazat
 14. Páni, díky. Už se těším na pokračování:)

  OdpovědětVymazat
 15. Díky moc za další úžasnou kapitolu a nemůžu se dočkat pokračování, jestliže je Matt opravdu spojený s nimi a já si myslím, že je, tak to bude ještě velice zajímavé.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat