sobota 13. září 2014

Samotárka svorky - 6. kapitolaAustin dorazil do spálne, ktorá mu bola pridelená premýšľajúc o všetkom, čo sa stalo v posledných dvadsiatich štyroch hodinách.
Našiel svoju družku. Mal tridsaťšesť a začínal si myslieť, že nepatrí medzi tých šťastných. Ale potom, keď to najmenej očakával, Kiley vkročila do jeho života.


Potom, čo ju označil za svoju,  sa ich niekto pokúsil zraziť.
A samozrejme v tú istú noc sa niekto pokúsil zabiť Tonyho a Graya.
Nemohol tomu uveriť. Prišiel na územie svojho priateľa, aby sa zúčastnil na nejakých stretnutiach a to bolo všetko. Už sa skoro rozhodol, že jeho svorka nebude odhalená verejnosti, zatiaľ, čo bol Tyler stále nerozhodný.
Svojou návštevou mal podporiť svojho starého priateľa a naučiť sa čo najviac o tom, čo by mohlo prísť v budúcnosti. Tony pracoval s niekoľkými vládnymi úradníkmi, ktorí náhodou odhalili svet premieňačov.
Teraz keď mal družku, bola tu skutočná hrozba pre každého, kto sa stretne s Tonym, a on nebol ani len na vlastnej pôde, aby sa postaral o veci tak, ako by uprednostňoval. Chcel dostať toho premieňača, ktorý si dovolil uvrhnúť jeho družku do nebezpečenstva a zabiť ho. Aj keď išli po ňom, aj tak uvrhli jeho družku do nebezpečenstva.
Keď dorazil k Tylerovi, bol pripravený zvolať svojich mužov a ísť von hľadať, ale nikto iný s ním nesúhlasil. Dokonca Colt,  ten zradca, mu povedal, že sa potrebuje upokojiť aby mohli naplánovať svoj ďalší krok.
Našťastie sa Tony a Gray zotavia. Grayove rany boli povrchné – pár škrabancov a modrín, a guľka škrabla jeho rameno. Tony nemal také šťastie. Bol postrelený do nohy a do hrude. Grayovi sa podarilo zastaviť krvácanie a zavolal doktora svorky, aby sa na neho prišiel pozrieť.  Doktor Jensen vybral guľku a obviazal Tonyho. Teraz bol Tonyho brat s pár mužmi zo svojej svorky na ceste. Takže sa rozhodli počkať do rána, kým Cain, Tonyho brat, dorazí.
            To bol dôvod prečo sa Austin prechádzal po svojej izbe. Nevysvetľovalo to ale prečo bol vo svojej izbe sám.
Po tom čo dorazili k Tylerovi, Kiley chcela skontrolovať Jesse. Austin ju sledoval vyjsť hore schodmi, než sa pripojil k ostatným v pracovni. Skontroloval Kiley asi pred hodinou. Sedela pri Jesseynej posteli, vyzerala vyčerpane. Prehováral ju, aby vstala a dala si sprchu. Spýtal sa jej, či ostane v jeho izbe, ale ona len zakrútila hlavou povediac, že potrebuje byť blízko Jesse. Izba, ktorú dostala mala spoločnú kúpeľňu, takže mohla nechať dvere otvorené aby mohla počuť to malé šteňa.
Bolelo, že ho nepotrebovala mať pri sebe tak veľmi ako to potreboval práve teraz on. Dokázal pochopiť a rešpektovať jej starosť o to dievčatko, ale mal pocit, že sa zblázni. Krátko pomyslel na to, že by si šiel zabehať vo vlčej forme, ale nechcel byť preč z domu na akokoľvek dlhú dobu. 
Takže mal čas sa zapotiť . Útok na Graya a Tonyho prišiel o ani nie hodinu neskôr ako ten na neho a Kiley, čo znamenalo, že majú dočinenie so skupinou ľudí. Skupinou, ktorá sa pri nich držala blízko, odkedy bol so svojou družkou v jej apartmáne a Gray vzal Tonyho zrelaxovať do baru.
Tyler požiadal členov svojej svorky, aby prišli na územie svorky a zostali tu pre ich vlastné bezpečie. Austin s ním súhlasil a na jeho mieste by urobil rovnaké rozhodnutie. Skupina sa dá lepšie chrániť. Zavolal domov a varoval vlastnú svorku, aby si všímali všetko nezvyčajné.
Potreboval sa vrátiť späť a dohliadnuť na nich osobne ale nechcel opustiť Kiley. A Kiley ešte nebola pripravená  odísť. V tejto chvíli, byť v jej blízkosti bolo všetko, čo mohol urobiť. Zatiaľ čo ona bola vo svojej izbe a on vo svojej, mohol aspoň načúvať hroziacim ťažkostiam. Pochyboval, že toho naspí veľa.
Hoci vedel, že Kiley nie je sním vedel, že je v bezpečí dnu, takže mu to dávalo nejakú istotu.
Rezignoval na noc osamote, vyzliekol sa a vliezol do postele. Chladné obliečky boli na jeho koži príjemné.  Vypol lampičku a ľahol si na vankúš. Stále bol bolestne tvrdý z myslenia na svoju družku a tak lenivo hladil sám seba.
Práve sa do toho dostával, zdvíhal boky a spevnil svoje zovretie, keď sa ozvalo jemné zaťukanie na dvere. Vycítil na chodbe svoju družku a to ho takmer poslalo cez okraj. Zadržal to len tak tak.
Austin začal vstávať z postele, keď sa jeho dvere otvorili.
„Austin?“ spýtala sa Kiley tichým hlasom.
Bol nadšený. Jeho družka prichádza k nemu. Nezáležalo na tom, čo chcela alebo potrebovala. Ak sa chcela len porozprávať, bol v pohode. Och, chcel robiť omnoho viac, ale vezme rád čokoľvek, čo mu ponúkne.
„Poď dnu, Kiley.“ Povzbudil ju.
Vstúpila do izby a zavrela za sebou dvere. Nemal žiadny problém vidieť ju v tme. Stála hneď pri dverách oblečená v pyžamových nohaviciach a tielku, vlasy stále vlhké po jej sprche, stískala si ruky dohromady.
Natiahol sa, aby zapol lampičku.
„Nie.“ Povedala rýchlo.
Zastavil s rukou stále vo vzduchu.
„Môžem... povedal si..“
Austin čakal dávajúc jej čas, aby zo seba dostala, čo chcela povedať. Nadovšetko dúfal, že chcela stráviť noc v jeho posteli.
Odkašlala si. „Tyler prišiel a vzal si Jesse. Povedal, že ju chce mať vo svojej posteli, aby mohol zaspať. Vieš, mať ju blízko a tak, aby sa mu mohlo lepšie spať.“
Austin to vlastne vedel. Preto chcel Kiley.
„Takže som si myslela, že keďže je Jesse s ním, ja môžem prísť sem. Teda, ak ma tu stále chceš.“
Austin stlačil pery k sebe, aby zakryl svoj široký úsmev. Namiesto toho zdvihol okraj plachty a pozval ju, aby sa pridala k nemu. Nestrácala čas, liezla k nemu do postele a túlila sa v jeho náručí. Jej hlava spočívala pod jeho bradou, držal ju pevne proti svojmu telu.
Zatvoril oči, spokojný, že ju má v posteli. „Ďakujem, že si za mnou prišla.“  Zašepkal.
Nebude nikdy schopný povedať jej ako veľa to pre neho znamená, že chce byť s ním. Nielen kvôli tomu páriacemu putu, ale preto že jej konečne začínal trochu viac rozumieť.
Dala bokom svoje potreby, aby urobila to, o čom si myslela, že má robiť. Sľúbila, že bude ochraňovať Jesse a urobila to. Aj keď vážne chcela byť s ním.
Jej jemné pery prechádzali po jeho kľúčnej kosti. „Nechcela som spať sama.“ Priznala sa ticho. „Nikdy nebudeš musieť, ibaže by si chcela.“ Odpovedal jej. A bola to pravda. Neplánoval spať v inej posteli bez Kiley, nikdy. Vzdychla a jej telo sa pomaly uvoľnilo oproti nemu. Dlho len tak ležal a počúval jej tiché, stabilné dýchanie, šťastný napriek všetkému, čo sa udialo.

Kiley sa zobudila sama vo veľkej posteli. A to nebolo niečo z čoho by mala radosť, alebo čo by chcela. Zamračila sa. Bola zvyknutá spať a zobúdzať sa sama, ale toto bola jedna z veľkých zmien v jej živote odkedy stretla Austina.
Mohla zvaliť vinu na spárenie ale hlboko vo vnútri vedela, že je to kvôli Austinovi. Už sa o neho starala. On bol tým chlapom, ktorého mohla milovať. A nebola to hrozivá myšlienka!
Zakrútila hlavou keď zliezala z postele a odišla do svojej izby. Rýchlo sa obliekla a zamierila do Jesseinej izby. Malé dievčatko tam nebolo.
Stojac v predsieni použila svoje zmysly, aby zistila, kde sa nachádzajú dvaja ľudia, ktorých chcela nájsť. Obaja boli v kuchyni. Ucítila vajíčka, slaninu, klobásy, šunku a kávu. Počula tiché hlasy,ktoré sa rozprávali,  ale nemohla počuť čo hovoria.
Vediac, že nenájde len Jesse ale aj svojho druha zamierila do kuchyne. Akonáhle bola pri dverách začula slabé zaštekanie. Tyler nemá psa.
Pomaly vstúpila. Kuchyňa bola plná. Gray stál pri sporáku narábajúc s tromi veľkými panvicami. Jesse bola na zemi s mužom, ktorého Kiley nepoznala, zatiaľ, čo hnedé šteniatko sedelo v jej lone a olizovalo jej bradu. Obaja, Jesse a ten muž sa smiali. Austin, Tyler, Colt a jeden starší muž sedeli za stolom.
„Kiley!“ vykríkla Jesse. „Pozri, čo mi priniesol Cain!“
Kiley pozrela na šteniatko, ktoré Jesse držala. Bolo roztomilé. Malá chlpatá gulička s veľkými lapkami a veľkými ušami.
„Je to labrador. Budem ju volať Daisy.“ Povedala jej Jesse.
Kiley si kľakla pred dievčatko a pred jej nové šteňa. Daisy sa vrtela pokým ju Jesse nepustila. Štena nemotorne prešlo ku Kiley než začalo skákať hore dole snažiac sa dostať do jej lona. Kiley tú malú vec zdvihla a bola prekvapená jej váhou.
„Wau, to je ale veľké dievča.“ Povedala hravo.
Muž sa zasmial. „Toto je len začiatok. Mala by sa dostať až cez 70 kíl.“
Kiley spadla sánka. „Sedemdesiat?“
Muž prikývol so širokým úsmevom na tvári.
„Och, bože.“ Ale šteňa bolo rozkošné. Kiley si ho pritiahla k tvári. „Ahoj, Daisy.“
„Je to môj vlastný pes.“ Povedala Jesse.
Kiley sa pozrela k stolu, aby videla Tylerovu reakciu na tieto novinky. Pozornosť Alfy  bola upriamená k cudzincovi pri stole ale Austin zachytil jej pohľad  a žmurkol. Šťastie bublalo v jej nútri. Len vidieť ho a byť s ním v jednej miestnosti spôsobilo, že jej telo ožilo a jej srdce sa vznieslo.
Usmiala sa na neho a pozrela na Jesse. „Toto je veľmi dobrý pes. Bude vyžadovať veľa tvrdej práce, aby bolo o ňu postarané ale viem, že to zvládneš.“
Dievčatko sa znovu rozžiarilo.
Kiley bola nadšená, že ju videla šťastnú. Pokukovaním spod rias sa pozrela na muža na zemi. Dokázala z neho vycítiť spárenie a trošku sa upokojila.
„Som Tonyho brat, Cain.“ Povedal jej skloniac hlavu, keď uvidel, že sa na neho pozerá.
„Kiley.“ Odpovedala mu. Bola rada, že sa jej nesnažil vziať za ruku alebo sa jej dotknúť.
„Viem. Austin nebol schopný odtrhnúť z teba oči odkedy si vstúpila. Môj otec sa ho trikrát pýtal, či je v poriadku.“  Povedal Cain smejúc sa.
Kiley cítila, že sa červená. Cítila na sebe Austinov pohľad.
„Je dobré vidieť ho šťastného. Gratulujem.“ Povedal úprimne.
„Ďakujem.“ Zašepkala odpoveď.
Vložila šteňa späť do Jessenej náruče a vstala. Austin hovoril niečo Coltovi ale načiahol ruku k nej. Opatrne prešla k jeho boku a vzala ho za napriahnutú ruku. Austin potiahol a ona skončila v jeho lone.
Počula Tylera zasmiať sa vedľa nej. Pozrela na Alfu a zdvihla obočie. Rýchlo pozrel inam ale úškrn na jeho tvári ostal.
Starší muž vzhliadol a usmial sa. „Ty musíš byť Kiley. Je mi potešením stretnúť Austinovu družku.“
Kiley na neho niekoľko sekúnd žmurkala. Nikto ju, okrem Austina doteraz vlastne nenazval jeho družkou nahlas. Povedala by, že ten muž bol Alfa ale necítila sa v jeho blízkosti nepokojná. Vlastne cítila rovnaký pokoj aký cítila pri Tylerovi.
„Ďakujem, pane.“  Odpovedala s rešpektom.
Prikývol. „Dobrá družka, Austin.“ Povedal.
Austin ju objal rukou okolo brucha. „Vďaka a súhlasím.“  Potom predstavil neznámych.
„Toto je Lamont, Tonyho otec. Muž na zemi s Jesse je Cain.“
Už sa stretla s Cainom, takže prikývla. „Je mi ľúto, že bol Tony zranený. Dúfam, že mu bude čoskoro lepšie.“
Lamont sa usmial a jeho tvár sa zmenila, urobiac ho o dvadsať rokov mladším.  „Už sa cíti omnoho lepšie. Zajtra ho vezmeme domov, aby sa mohol uzdraviť úplne.“
Kiley sa uľavilo, keď počula, že je Tonymu lepšie. Nepoznala toho muža dobre ale zdal sa jej byť slušný. Dosť vážny, ale úprimný.
Tyler sa niečo spýtal Lamonta, ale Kiley bola vyrušená Austinovými prstami  dráždiacimi jej telo. Stuhla a zadržala zastonanie, keď prešiel jednou rukou dole po prednej časti jej nohavíc. Oprela sa o neho, krúžila bokmi a trela svoj zadok proti jeho erekcii v odplate.
Austin ju zložil zo svojho lona a vstal. „Ospravedlňte nás na pár minút.“
Nikto nič nepovedal keď ju Austin prakticky vytiahol z miestnosti. Ťahal ju za sebou späť hore do izby.
Keď už boli v izbe, zavrel dvere a pritlačil ju chrbtom k nim.
„Potrebujem ťa ochutnať.“ Povedal chrapľavo.
Austin tlačil svoje telo ku Kileynmu, uväzňujúc jej stony vo svojich ústach. Pod svojim rifľami bol tvrdý a trel sa proti jej jemnému telu, dodávajúc dostatok trenia. Bolo to úžasné.
Bozkával ju bez dychu než prešiel svojimi ústami na jej krk a hryzkal jej citlivú pokožku. Zachvela sa pod ním, keď zdvihol ruky z jej bokov pod jej tričko.
Prehla chrbát tlačiac sa bližšie, keď uchopil jej prsia.
„Chcem ťa.“ Povedala ticho.
„Áno.“ Vytiahol jej košeľu cez hlavu a rýchlo jej rozopol podprsenku, nechávajúc látku padnúť na zem keď vzal jej vztýčenú bradavku do úst. Dráždil vrchol s jazykom, než svoje pery utesnil okolo malého kamienka a sal.
Vzoprela sa proti nemu. „Austin!“ vykríkla jeho meno, škrabúc mu chrbát.
Neodpovedal, len ju ďalej ochutnával. Prešiel jazykom dolu po jej bruchu, padol na kolená a ťahal za bavlnené nohavice, ktoré mala oblečené. Skĺzli jej po nohách vezmúc nohavičky so sebou.
Keď bola pred ním úplne nahá, zatlačil jej boky ku dverám a držal ju tam keď sklonil svoje ústa a prešiel jej záhyby jazykom.
„Austin!“ vykríkla znovu.
„Moja.“ Prehlásil hladne a pokračoval. Hral sa s ňou, prechádzajúc jazykom hore-dolu po jej záhyboch, sal jej klitoris pokiaľ nezdvíhala boky, snažiac sa dostať viac. Roztiahla nohy širšie, pomohol jej, položiac jednu jej nohu cez rameno.
Dal si načas, prinútiac ju k malým zvieracím zvukom. Pridal prst k svojmu jazyku, otvoriac jej kundičku, a potešil jej pohlavie.
 „Prosím... viac... viac,“  lapala po dychu.
Pridal ďalší prst, vnárajúc svoje prsty rýchlejšie , potom jemne hryzkajúc pokryl jej klitoris.
Kričala, keď jej orgazmus prešiel telom. Jej ruky držali jeho hlavu na mieste keď sa zrútila proti jeho ústam.
Kiley narazila dozadu do steny a Austin ju ťahal dole, súriac ju ľahnúť si na chrbát. S prstami jednej ruky stále v jej mačičke, rozopol si gombík na rifliach, oslobodiac svoju tečúcu, pulzujúcu  erekciu.
Dostal svoje rifle len cez boky a k jeho kolenám, než nahradil svoje prsty svojím penisom. Vtrhol dnu, držiac jej nohy široko roztvorené v pozvaní.
Bral si ju tvrdo a Kiley to milovala.
„Áno, áno.“ Naliehala.
Udieral do nej znovu a znovu, každý príraz o trochu rýchlejší a tvrdší. Nebol to žiadny rytmus len intenzívne spárenie medzi nimi. Jej nechty zaťali do jeho ramien a zdvihla boky, aby prijala každý jeho príraz, opakujúc jeho meno.
Hodila hlavou dozadu a vykríkla, keď sa znovu urobila, zúžiac sa okolo neho a tlačiac ho cez okraj s ňou. Zatlačil bokmi dopredu, uvoľňujúc svoje semeno a zase raz ju označujúc.
Keď mohla znovu premýšľať, usmiala sa keď sa pozrela do nasýtených šťastných očí svojho druha. S ním stále hlboko vo svojom vnútri vedela, že vlastní každý kúsok z nej. A viac než to – ochotne mu to dala.


28 komentářů:

 1. Díky moc za překlad! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé, díky moc za další kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 8. Pěkné,děkuji za skvělou práci :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Vďaka za skvelú kapitolu a teším sa na ďalšie :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za další kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 11. Dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad a korekci

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Mockrát děkuji za překlad a korekturu.

  OdpovědětVymazat
 15. Ďakujem za preklad a korekciu...

  OdpovědětVymazat
 16. Moc díky za další skvělou kapitolu :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat