sobota 6. září 2014

Samotárka svorky - 5. kapitola 2/2Kiley pozorovala z predného sedadla svojho SUV ako Austin udeľuje príkazy svojim mužom, uisťujúc sa, že z miesta zoberú všetko, čo potrebujú.
Bol nahnevaný, keď sa tu zjavil Tyler spolu s Coltom a Dominicom. Mohla to vidieť v spôsobe ako sa pozeral na druhú Alfu, zatiaľ čo on sledoval svojich mužov. Bola by pobavená zrejmým ochranárstvom svojho druha ak by nebola tak otrasená.


Ani keď sa jej spýtali, či by nestrážila Jesse, nebrala vyhrážky vážne. Kto by napadol dve Alfy obklopené svorkou? Kiley si myslela, že bude vychvaľovanou babysitterkou, zatiaľ čo oni budú na mítingoch. Tak to bolo, pokiaľ verila tomu, že ten útok bol kvôli tým stretnutiam a nie kvôli nej.
Nebola si istá. Čo znamenalo, že si musela robiť ešte väčšiu starosť o svojho druha.
Ale len pre prípad, musela zmeniť spôsob svojho myslenia. Nedopustí, aby sa Jesse zranila. Nie, nebola žiadna možnosť ako by sa dievčatko dostalo do akejkoľvek nebezpečnej situácie.
Austin prešiel k nej a ona sa musela pozrieť inam, pretože jej pocity boli blízko k vyplávaniu na povrch. Bola stále hlboko otrasená z celej tej potýčky. Najmä z jej neočakávanej reakcie na ňu.
Tak hrozne sa bála o svojho druha. Vystavil sa nebezpečenstvu aby ju ochránil. Nikdy to pre ňu nikto neurobil. Prinieslo to so sebou príliš veľa pocitov, než aby bola schopná ich jednoducho rozdeliť a spracovať. Pocity, ktoré sa dlho snažila pochovať.
Austin vzal jej tvár do rúk a zdvihol ju pred tým, než jej dal na pery jemný bozk. Sladké gesto, bolo príliš, musela sa odtiahnuť a skloniť hlavu, aby zakryla svoje slzy.
„Ššš, to je v poriadku.“ Zašepkal, pritiahnuc ju späť do svojho objatia.
Prikývla, ale neverila, že by sa jej hlas nezlomil, keby sa snažila prehovoriť.
„Gray a Tony sú na ceste. Boli na druhej strane mesta, keď sme volali. Akonáhle sem dorazia, zamierime späť k Tylerovi.“
Kiley sa začala uvoľňovať, keď jej jemne krúživo prechádzal rukou po  chrbte. „Dobre.“ Podarilo sa jej zašepkať.
Dovolila mu, aby ju držal pokým k nim neprišiel Tyler. Potom zafungoval jej inštinkt nedať nikomu najavo svoju slabosť a odtiahla sa od neho.
Austin ju nechal s ťažkým povzdychom. Vedela, že ho to trápilo, ale nebolo nič čo by mohla urobiť. Bude na tom musieť zapracovať, sľúbila sama sebe. Bola spárená s mužom a on si zaslúžil mať družku, ktorá zvláda jeho náklonnosť.
„Ako ti je, dieťa?“ spýtal sa Tyler.
Kiley prevrátila oči, ale zasmiala sa. Nebolo pochýb, že to bola reakcia o akú sa snažil. Každému dával malé hlúpe prezývky. Prvý krát keď ju nazval dieťaťom, mu pripomenula, že je len o 3 roky starší než ona.
Odpovedal jej, že je to jedno, pretože keď bola s Jesse akoby bola znovu dieťaťom.
Dlho a ťažko nad tým premýšľala a nakoniec súhlasila. Keď bola s Jesse mala pocit, ako by mala znovu 10 rokov, o 15 rokov mladšia, ako robila všetky tie veci, ktoré ako dieťa nikdy nerobila.
Užívala si hranie hier, plávanie, a trávenie času s tým malým šteňaťom. Dokonca premýšľala nad tým, že by jedného dňa mala svoje vlastné deti. Bola takmer presvedčená o tom, že ich mať nebude, ale teraz tu tá možnosť bola. Premýšľala, či by Austin chcel mať deti.
Neuvedomila si, že sa stratila vo vlastných myšlienkach pokiaľ Austin nezatlačil silnejšie na jej chrbát a vzhliadla, aby uvidela rovnaké výrazy obáv na jeho aj Tylerovej tvári.
„Prepáčte.“ Zašepkala. „Som v poriadku. Vážne.“
Tyler prikývol zatiaľ, čo na ňu Austin naďalej pozeral. Jej druh jej to neuveril.
„Prisahám, Austin. Len som premýšľala...“ nechala vetu vytratiť sa, nechcela prezradiť, na čo presne myslela. Nie len to.
„Povieš mi...“ spýtal sa, znížiac svoj hlas tak, aby ho mohla počuť len ona. „Povieš mi, ak nebudeš v poriadku?“
„Áno.“ Uistila ho.
Zhlboka sa nadýchol a ona sledovala hru svalov na jeho bruchu. Chcela stráviť hodiny ochutnávaním a lízaním toho brucha.
Chcela ho mať všade okolo seba. Obklopujúc ju, naplňujúc ju, nárokujúc si ju. Cítila ako sa červená, horúca a roztúžená. Cítila svojho druha – bohatý, sladký  s drevnatou vôňou.
Austin sa zasmial a ona zalapala po dychu, zase raz prichytená ako sa  stratila vo vlastných myšlienkach. Akurát, že tento krát bola prichytená pri fantazírovaní o Austinovi.
Ale keď sa otočil k nej a diskrétne šúchal svoju erekciu proti nej, vedela, že nebola jediná, ktorá túžila pokračovať tam, kde pred tým skončili.


31 komentářů:

 1. Moc děkuji za překlad a korekci!

  OdpovědětVymazat
 2. Vdaka za kapitolu:-).

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Veľká vdaka :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 6. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Knihomolka.3656. září 2014 14:28

  Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 8. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 10. děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji z a skvělou práci :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Moc dekuji za preklad:-) Katka

  OdpovědětVymazat
 13. dakujem za preklad :D

  OdpovědětVymazat
 14. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 15. Mockrát děkuji za překlad a korekturu.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 17. Dekuji za preklad a korekci :-D

  OdpovědětVymazat