sobota 20. září 2014

Dcéra hriechu - 5. kapitolaStiahnuť Amber cez hlavu dažďom nasiaknuté tričko prilepené ku koži si od Kaia vyžiadalo určité úsilie. To zdržovanie bolo trápením i potešením zároveň. Vychutnával si každý jeden jej netrpezlivý ston. Potom mu už ležala v náručí takmer nahá, až na čiernu čipkovanú podprsenku. Ani sa nenamáhal dávať dolu aj tú, len jej stiahol nižšie košíčky a ponúkol sa jej lákavými prsníkmi.

Zatiaľ čo jej palcami prechádzal po bradavkách, bozkával ju na krk a ramená. Lapajúc po dychu Amber zvrátila hlavu. Kai využil príležitosť, jeden nežný púčik vzal do úst a sal ho, až kým sa pevne nestiahol. Neskôr to isté zopakoval aj na druhej strane a zanechal oba hroty vlhké a vztýčené.
Potichu šepkala jeho meno a ruky mu položila na hrudník. Chvíľu si nebol istý, či ho od seba nechce odstrčiť. Keď mu potom začala na košeli rozopínať gombíky, mohol si byť istý, že sa bál neoprávnene.
Amber s jeho oblečením nemala ani najmenší problém, keďže pod jej tlakom gombíky poodstreľovali a Kai sa so smiechom sám zbavil zvyšného oblečenia.
„Za tú námahu to stojí,“ povedal, keď napokon oproti sebe stáli nahý a navzájom sa pozorovali. Cez tenkú škáru medzi závesmi prenikalo svetlo z pouličnej lampy, ktorá zboku osvetľovala parkovisko. Ale predsa len to stačilo na to, aby sa Kai i Amber videli v celej svojej kráse.
Čakal na ňu celé desaťročia, celú večnosť o nej sníval, zápasil so spomienkami, ktoré mu pôsobili takmer fyzickú bolesť. A teraz bola tu – teplá, povoľná, jej hodvábna pokožka sa ešte trblietala vlhkosťou.
Bola dokonale krásna. Už len samotný ten pohľad ho vzrušoval, až sa bál, že aj ten sebemenší dotyk ho pripraví o sebakontrolu. Vzal ju do náručia a odniesol ju na posteľ.
Vedel, že je príliš prudký, keď sa jej vtlačil medzi nohy, ale nezdalo sa, že by Amber bola proti. Objatie mu vášnivo opätovala, otvorenými ústami ho bozkávala, čím sa spustil horúci, dráždivý zápas jazykov.
Nato mu ovinula okolo bokov nohy. Mäkkými kučierkami pošteklila špičku jeho erekcie. Kai sa tam o ňu obtrel a našiel ju vlhkú a pripravenú. Bez okolkov do nej strčil dva prsty. Amber zareagovala okamžite. Vzopäla sa k nemu, tlačila sa na jeho ruku a  provokačne zakrútila bedrami.
„Kai, poď,“ zašepkala sotva počuteľne a trasúc sa od nedočkavosti sa k nemu tisla stále viac a viac. Vytiahol z nej prsty, ale nezabudol jej končekmi prstov prejsť po jej perle potešenia.
Plná rozkoše Amber zastonala. V ďalšom momente sa na ňu položil a prenikol do nej. Otvorila sa mu. Stiahol sa, ale iba preto, aby sa mohol vrátiť a tentoraz do nej vnikol ešte hlbšie. Keď zacítil aká je okolo neho úzka, takmer ho to premohlo. Roztiahol jej nohy ešte viac od seba, aby sa k nej dostal bližšie, aby ju mohol vyplniť v celej svojej dĺžke. Amber zalapala po dychu. V pomalých, rovnomerných nárazoch prijímala jeho rytmus. Vychádzala mu naproti, zatiaľ čo škriabala po tvrdých svaloch jeho zadku a vítala ho v sebe tak hlboko, ako len mohla. Rýchlo dýchajúc sa pod ním krútila.
Prešiel do silných výpadov, ovládal ju, a ona sa mu poddala, užívala si ten šťastný pocit prichádzajúci k nej v stále sa opakujúcich vlnách. Každá z tých lahodných vĺn ju vyniesla vyššie ako tá predošlá. Po celú dobu sa dívali jeden na druhého. Amber obdivovala jeho mužnú krásu. V jeho očiach, ktoré teraz v slabom svetle vyzerali byť takmer čierne niečo zaiskrilo, niečo hlboké, temné, bezodné a Amber dostala strach, lebo niečo z toho v sebe nosila aj ona sama.
Kai sa naklonil dopredu, jemne ju pohryzol do bradavky a nato ju sal, najskôr opatrne, potom trochu silnejšie, pevne ju nasával do seba a keď ju nakoniec opäť pustil na slobodu, jemne po tom mieste prešiel jazykom.
Akoby jej do končatín vystrelil elektrický prúd. Ticho zastonala a prispôsobovala sa jeho rytmu, ktorý bol stále divokejší, dychtivejší, jeho výpady rýchlejšie a tvrdšie. Kai sa na rukách vzoprel a vzpriamil sa. Z hrude mu vyšlo hlboké zavrčanie. Jeho črty boli vyrysované surovou, nespútanou túžbou.
Cítila sa, akoby prichádzala o rozum. A keď vyvrcholila, bola konečne úplná. Ale Kai ešte nie. Počas orgazmu cítila jeho moc a takmer nikdy nekončiace pravidelné nárazy s nepoľavujúcou silou viedli k tomu, že nakoniec pocítila ako mu telom prešlo chvenie vyvrcholenia. Aj Kai konečne našiel svoju spásu.
Zadychčaný nechal hlavu klesnúť a na chvíľu sa jej čelom oprel o plece. Amber sa nikdy necítila tak bezstarostne. Cítila sa tak ľahká, tak zvláštne živá. Ponorila sa do blažených mrákot a ani nevedela, že si trošku zdriemla, až kým si nevšimla, že jej Kai opäť prechádza bozkami po celom tele a vytrvalo sa blíži k jej stredu.
Netrvalo dlho a opätovne si ju vzal, a tej noci to nebolo naposledy. Napokon sa Amber v jeho náručí ponorila do hlbokého, pokojného spánku.

Keď sa Amber prebudila, slnko už stálo vysoko na oblohe. Kai už celkom oblečený sedel na konci postele. Vedľa neho stál podnos s dvoma pohármi, z ktorých sa parila horúca káva. Keď sa Amber posadila, hanblivo si pred sebou držala prikrývku.
Usmievajúc sa zakýval hlavou. „Nemyslíš, že už je trochu neskoro na hanblivosť?“
„Asi máš pravdu,“ povedala a nechala prikrývku klesnúť.
Okamžite vstal a zbavil sa trička. Amber obdivovala jeho nahú hruď. Vypracovanú, bez gramu tuku navyše. Potom si odopol vrchný gombík na rifliach a pomaly stiahol zips. Provokačne na ňu pozeral. „Mám pokračovať?“
„Nechaj mňa,“ odvetila a podišla k nemu.
„Ale vychladne nám káva.“
„Tak si ju neskôr vypijeme studenú.“
Stiahla mu rifle, pričom si dávala na čas a vychutnávala si ako sa mykol vždy, keď sa dotkla jeho teplej kože, ako mu bozkami putovala po odokrytej pokožke, zatiaľ čo mu sťahovala nohavice. Potom prišli na rad boxerky, samozrejme tiež za sprievodu láskania. Dopadlo to tak, že lapajúc po dychu skončila s vystretými rukami a nohami ležiac na ňom, kým sa jej telo chvelo ako struny na hudobnom nástroji.
Napokon sa dostali aj k pitiu už studenej kávy, ktorú zajedali zákuskom tak sladkým, až ich z toho rozboleli zuby. Potom šli spolu pod sprchu a obliekli sa. Kai pre oboch v meste kúpil nové tričká a džínsy. Keď Amber tie veci posudzovala, žasla ako sa mu tak dobre podarilo odhadnúť jej veľkosť. Predovšetkým mu bola vďačná, že si nemusí obliekať vlhké veci od dažďa minulej noci.
„Chcem, aby sme šli spolu do Toronta,“ povedal, keď boli pripravení k odchodu.
Amber sa zľakla. „Prečo do Toronta?“
Kai sa zachmúril. „Chcem sa porozprávať s jedným chlapíkom, volá sa Big Ralph. Musím prísť na to, prečo po tebe Asmodeus ide tak neúnavne, prečo po tebe štve svojich ľudí.“
„Tí chlapi čo ma sledovali prišli z Toronta. Celý môj doterajší život bol o neustálom utekaní. A teraz ma chceš priviesť práve medzi nich?“ Vstala a začala nervózne prechádzať po izbe.
Naraz sa v nej znovu prebudilo podozrenie. Mala nepríjemný pocit, že je chytená v pasci. „Naučila som sa týchto ľudí báť, je to tak odkedy si pamätám. Ešte keď som bola malá, boli pre mňa niečo také, čo je pre ostatné deti strašiak. A teraz ma k nim chceš priviesť. To ma chceš naservírovať ako na striebornom podnose?“
Kai, ktorý si takmer vždy na tvári zachovával nepreniknuteľný výraz, na chvíľu nedokázal zakryť hnev a urážku. „To skutočne veríš, že by som bol schopný im ťa vydať?“, spýtal sa ostro.
„Prečo by som ti mala veriť?“ Z Amber tie slová vyleteli bez premýšľania. A potom už bolo príliš neskoro, aby ich mohla vziať späť. Ale otázkou bolo, či by ich vziať späť vôbec chcela. Mohla si skutočne dovoliť dôverovať mu?
Amber nemala ani tušenia, čo sa vlastne z Kaia stalo. Čo je vlastne ten Vykonávateľ zač? Kde žil – tu medzi smrteľníkmi ako ona, ale najčastejšie v podsvetí? Nevedela. Všetko to bolo mätúce a nejasné. Skutočnosť, že spolu spali, na tom nič nemení. Milovať sa neznamená to isté, ako milovať niekoho.
A bolo to tak? Stále ho miluje?
Keď si tú otázku položila, cítila, ako ju niečo vo vnútri zabolelo. Vedela odpoveď. Nikdy ho milovať neprestala.
Keď sa im pohľady stretli, Amber sa bála, že ju výraz tváre prezradí. Počítala s tým, že sa od nej hnevlivo odvráti, ale nestalo sa tak. Namiesto toho sa k nej Kai priblížil, opatrne, obozretne. Akoby mal strach, že by ju mohol odplašiť.
„Amber,“ prehovoril potichu, vzal ju za ruky a pritiahol si ju k sebe. „Aj keď už nie som bežný smrteľník, už nie si sama. Už sa ničoho nemusíš báť. Som tu pre teba a nikdy som ťa neprestal milovať, ani v tej dobe, keď som bol presvedčený, že si ma poslala na smrť. Pripúšťam – určitá moja časť ťa za to nenávidela. Ale iná, tá silnejšia časť vo mne ťa proste nikdy ľúbiť neprestala.“
Zvláštne. Presne to isté mu mohla povedať aj ona. Tak isto to cítila aj ona.
„Nedovolím, aby ti skrivili čo i len vlások na hlave,“ dodal.
Kai ju vzal do náručia a pritisol ju k sebe. Amber si vďačne vychutnávala jeho teplo a pocit bezpečia. Jej dôvera v neho vzrástla, či už to chcela alebo nie. Ale nebude to priveľmi riskantné?

12 komentářů:

 1. Děkuji moc za překlad!!! Mirka

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Díky moc za další kapitolu a těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 4. Dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Vďaka za pokračovanie :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat