pondělí 11. srpna 2014

Barny / rozesílání / nový systém

Milí čtenáři,
jelikož se pamlu ale jistě začíná šířit "panika", vysvětlím vám teď pár věcí.

Pokud jste se snažili kontaktovat Barny a nepovedlo se vám to, pak vězte, že nejste jediní. Ačkoliv se Barny jednou za pár měsíců ozve, že žije, s žádnou ze správkyň už skoro rok téměř vůbec nekomunikuje, přestože se zatím nevyjádřila, že by chtěla na blogu skončit. Věc se má tak, že se aktivně nezapojuje už ani překladem, takže popravdě ani my samy moc nevíme, co se s ní děje.

Také jste si všimli, že do seznamu Ke stažení přibyly nové knihy. Ano, přibyly, ale v průběhu týdne. Pokud jste si správně přečetli pravidla, pak víte, že žádosti vyřizuji buď o víkendu, nebo když mám čas. Takže o víkendu vám zatím přišel akorát třetí díl série od Eve Langlais - Démonka a její Skot.
Pak přibyl druhý díl Pack Enforcer, ale momentálně řeším, jakým způsobem budeme postupovat při této sérii, protože nám ji zaslala jedna skvělá čtenářka přepsanou do češtiny. Takže si o ně budete moci žádat jak v jazyce slovenském tak českém. Zatím ovšem zvažuji jak. Takže mějte strpení, než to vymyslím.

Dále jste si jistě všimli, že kapitoly nepřibývají nebo bývají přidávány zpětně. Ano, je to tak. A proč?
Jde o to, že se kvůli lepší komunikaci momentálně starám o přidávání kapitol jen já. Kerris a Katuš si přidávají pouze své překlady a zbytek je na mně. A vzhledem k tomu, že chodím do práce, sháním si bydlení, v září zase nastupuji do školy, do toho stěhujeme a malujeme doma atd... tak prostě ještě nějakou dobu bude trvat, než se tohle všechno utřepe.
Momentálně taky pracuji na vytvoření jakéhosi seznamu anotací, který bude sloužit k větší přehlednosti. Dále chci vytvořit záložku, kde budete moci přidávat svoje tipy na knihy, které byste chtěli u nás vidět přeložené. Což všechno vyžaduje nějaký čas.
Takže ne, neflákám se, vážně ne...;)
Paty


6 komentářů:

 1. Díky za info, přeji brzké vyřešení všech stávajících překážek.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Paty, chtěla bych ti nabídnout pomoc se správcováním webu. Myslím, že rozesílání přeložených knih ze záložky Ke stažení, nebo vkládání nových kapitol bych mohla zvládnout a třeba by ti to trochu odlehčilo. Pokud budeš mít zájem tady je můj mail helinkab@gmail.com. Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Knihomolka.36512. srpna 2014 11:27

  Díky za info

  OdpovědětVymazat
 4. Zlato, muzes rozesilat cesky + slovensky kdyz prijde zadost a ctenarka si sama vybere, jakou verzi bude chtit. Tim padme se nemusis stresovat zadnym vymyslenim neceho noveho a poslat to jako jeden balicek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybych to tak chtěla, tak už to tak dělám nemyslíš? ;)

   Vymazat