neděle 27. července 2014

... a zase info


Doporučuji přečíst, protože jak někdo napíše dotaz, který by mu vysvětlil tenhle článek, tak to rovnou mažu... ty info články nepíšu jen tak, že bych neměla co dělat...

Milí čtenáři,

jistě jste si někteří už všimli, že některé kapitolky nepřibyly v daný den - ano, je to tak.
Jde o to, že mi nestihly přijít na mail nebo nebyly ještě po korekci v době, kdy jsem odjížděla pryč, takže teď je ZPĚTNĚ doplním - nastavení blogu mi umožňuje přidat kapitoly tak, aby se zařadily tam, kde měly původně být. To znamená, že pokud víte, že některá kapitola přidána nebyla, tak si před čtením v tomto týdnu zkontrolujte, zda jste nepřeskočili kapitolu, aby vám nechyběla nějaká souvislost. Některé kapitoly už jsem přidala před pár dny, jiné ještě musí projít nějakou úpravou, ale všechno by mělo být doplněno v průběhu následujících dvou dní.

Další věc... přidávám novou anketu na pokec o další knize. Zase budeme postupovat tak, že nejžádanější tři výherci budou postupně probíráni v kecáklu a následně zase udělám novou anketu. Protože jste si vyžádali, abychom pokecali o knihách z blogu, tak zatím budeme vybírat z nich, ale časem se přesuneme i k jiným kouskům :)

Dále bude vytvořena nová záložka, která bude sloužit přímo vám čtenářům, abyste sami mohli navrhnout, co byste chtěli přeložit.

A ještě jedna věc... pokud by se tady našel někdo, kdo by měl zájem pomáhat mi s mým druhým blogem, ať se ozve :)

Paty

Žádné komentáře:

Okomentovat