sobota 31. května 2014

Území smečky - 5. kapitola
Vietor niesol Tashino telo, keď preskočila spadnutý kmeň a bez problémov pristála vedľa Adama. Vo vlčej podobe bol Adam obrovský. Dokonalá kombinácia svalov a sily pokrytá hustou čiernou srsťou. Jej menšie telo bežalo tvrdo, aby sa udržalo s jeho dlhými krokmi. Cítila sa voľne, bežiac vedľa neho.

Pohrýzol ju do ramena a otočil ju na východ, bez pochýb ju viedol naspäť na miesto, kde na nich čakala jej sestra. Sebecká časť z nej chcela pokračovať v behu a byť s ním sama. Vynadala sama sebe a povedala si, že musí myslieť na svoju sestru ale nemohla si pomôcť. Adam nebol ako väčšina mužov, s ktorými kedy bola. Sledovať ho z diaľky bola jedna vec ale teraz, keď vedela ako chutil a aké je ho mať vnútri, nevedela ako ho vôbec niekedy nechá odísť. Keby nebol vodcom svorky, mohla by žiadať, aby sa s ňou spáril a navždy tak spečatil ich puto. Ale hlboko vnútri vedela, že nemá právo spáriť sa s Alphou. Jej nálada sa náhle zmenila, Tasha zohla hlavu a nabrala na rýchlosti. Len pretože nechcela, aby si Adam myslel, že plytvá časom, ktorý jej s ním ostáva.

Keď sa hnali späť k domu, sloboda z behu jej zdvihla náladu. Adam viedol k miestu stretnutia a ona spomalila len čo zacítila pach svojej sestry. Všetky jej zmysli boli zvýšené, mohla prakticky cítiť sestrino vzrušenie zmiešané s nervozitou, keď sa blížili. Adam prestal utekať niekoľko metrov od skupiny, takže ho ona nasledovala. Čoskoro dorazili k trojici, ktorá bola v ich ľudskej podobe. Crystal pomaly podišla k Tashe a rukou prešla po srsti, ktorá pokrývala jej krk. Tasha sa túlila k sestre, aby jej dala vedieť, že si jej dotyk užíva. Crystal vykríkla od potešenia, kľakla si na kolená a objala ju. Až vtedy si Tasha uvedomila, že na seba nikdy nezobrala svoju druhú podobu, keď bola sestra blízko. Bola opatrná, aby neupozorňovala na fakt, že sa Crystal nedokáže premeniť. Adam sa k nej túlil z druhej strany, takže sa v tom okamihu cítila naozaj milovaná. Počkali, kým Crystal nevstala a zhlboka sa nenadýchla pred tým, než začala bežať a oni vyrazili za ňou. Adam udržoval pomalé tempo za Crystal, takže Tasha pridala bežiac vedľa nej. Crystalino dýchanie oťaželo, keď bežala cez hustú trávu hlboko do lesa. Tasha sa snažila predbehnúť ju a zastaviť, keď Adam vyrazil pred ne a zablokoval im cestu. Takmer v perfektonom poriadku Crystal a Tasha zastavili pred ním. Mladé dievča sa prehlo v páse s rukami na kolenách sa zhlboka nadychovalo. Keď sa pozrelo na Tashu, úsmev na jeho tvári rozozvučalo Tashino srdce. Toto bolo niečo čo mohli zdielať, čo ich mohlo zblížiť. Namiesto skrývania časti seba pred Crystal, bude Tasha schopná obe časti spojiť. To bol vzácny dar.

Adam sledoval ako Tasha, späť v ľudskej podobe odvádza preč svoho mladšieho súrodenca na chvíľu pokoja. Potrebovali sa porozprávať a nebolo lepšieho času ako po behu a obede, ktorý zdieľali. Adam pozrel na hodiny na zápästí. Otec vyzeral počas večere zaujato a Adam to s ním chcel dohnať, kým bude zase neskoro. To a mal neskôr plány s Tashou. Usmievajúc sa sám pre seba, rýchlo vyrazil do otcovej izby. Bez zaklopania vošiel dnu tak ako to robil vždy a naskytol sa mu pohľad, ktorý ho úplne šokoval. Jeho otec mal ramená okolo Logana, keď sa spolu hlboko a intímne bozkávali. Odtiahli sa od seba, keď Adam vstúpil ale nie pred tým, než mohol vidieť pravdu.

„Adam zatvor dvere.“ Povedal otec pokojne.

Bol to jeho otec, najväčší muž akého kedy poznal, stojac vedľa muža, ktorý bol zrejme jeho milencom. V jeho mysli nebolo pochýb o tom, že boli milenci. Loganov pach bol všade v otcovej izbe. Všade na otcovi. Nebola to jednorazová udalosť. A prečo si to nikdy pred tým nevšimol? Iste, bol veľmi zaneprázdnený, ale niečo ako to, že má jeho otec milenca malo byť úplne jasné. To len znamenalo, že si dal jeho otec záležať, aby sa o tom Adam nedozvedel. Christian pristúpil a Adam spanikáril.

„Ostaň tam!“ prikázal. Nevedel, prečo sa cítil taký ranený, taký zradený ale tak sa cítil.

„Zatvor dvere a porozprávame sa o tom.“ Uisťoval ho otec pokojne.

„Porozpávame? Ty chceš o tomto hovoriť?“ spýtal sa hlasom, jeho hlas stúpal nad obvyklý tón.

„Áno, hovoriť. Ako dospelý, čo traja z nás sú.“ Trhol sebou akoby práve dostal facku. Jeho otec mu dohováral?

„Áno, sme dospelý,“ Chladný pokojný hlas nemohol vyjsť z jeho úst. Nie keď sa celý triasol. „Hoci to nevyzerá, že by ste vy dvaja toho veľa nahovorili.“

Otec od neho neodtrhol pohľad. „Chcel som ti vysvetliť...“

„Vysvetliť? Prečo máš potrebu vysvetlovať mi čokoľvek? Udržiavanie Logana tu ako tvoje malé temné tajomstvo je tvoja vec.“

Christianove oči zablískali. „Nebuď ke nemu hrubý.“ Jeho hlas zosilnel.

Adam sa otočil a zamieril k dverám. „Ale ani ho už viac nebudem rešpektovať.“ S posledným slovom za sebou zabuchol dvere a zamieril priamo k zadnej časti domu. Bolo dobre že v okolí nikoho nebolo, zrejme by odhryzol hlavu každému, kto by sa postavil medzi neho a jeho slobodu, pretože jediná vec, ktorou si bol istý bolo, že musí odísť z domu. Jeho dlhé nahnevané kroky zvyšovali vzdialenosť pokiaľ znovu nestál na pôde lesov. Rýchlo si strhol oblečenie a kľakol si volajúc svojho brata vlka. S výkrikom úzkosti nechal mágiu zmietať jeho telom, po druhý krát v tento deň menil svoju podobu na druhú. Vlk túžil po behu. Chcel sa dostať preč od starostí, pochybností a bolesti, ktoré cítil. A bežal tak tvrdo a rýchlo ako len mohol.Musel bežať viac ako hodinu. Mal dosť rozumu, aby zostal na území svorky, ale šiel tak ďaleko od hlavnej budovy ako len mohol. Čo bolo pokým nebol úplne vyčerpaný, nezastavil a nezrútil sa vedľa starého vysokého dubu. Premena späť prišla pomaly ale skôr než chcel. Znovu v ľudskej forme sedel nahý opretý chrbtom o strom. Počul svojho návštevníka skôr než ju videl. „Choď preč,“ prikázal a dúfal, že poslúchne.

Namiesto toho, aby urobila, čo jej povedal, Tasha vstúpila do jeho zorného poľa s rukami v bok. „Neštekaj na mňa rozkazy! Nevieš ako dlho som sa snažila nasledovať ťa?“ spýtala sa.
Adam si nemohol pomôcť. Zasmial sa. Začalo to uchechtnutím a rástlo až si musela dať ruku na brucho, aby sa upokojil. Tasha celú dobu stála v rovnakej póze, s viditeľnou frustráciou v tváry. Adam mávol rukou pred svojou tvárou, aby späť zhromaždil svoje myšlienky.


„Som taká šťastná, že ma považuješ za vtipnú.“ Poznamenala, ale jej pery sa pohli akoby zadržiavala svoj smiech. Adam sa s ňou v tejto chvíli nechcel dohadovať, otočil hlavu a zavrel oči. „Práve teraz sa necítim na spoločnosť, Tasha. Choď späť do domu a ja sa hneď vrátim.“ Keď nepočul žiadny pohyb, vzhliadol. Bola stále tam. Frustrovaný zvýšil hlas. „Myslím to vážne! Vráť sa späť do domu.“
„Nie.“ Odpovedala jednoducho, podišla k nemu, kľakla si pred neho. Zdvihla ruku k jeho tváry ale on ju chytil za zápästie.
„Varujem ťa, nie som sám sebou. Choď preč než ti ublížim.“ S ňou tak blízko a s jej jemným zápästím v jeho zovretí sa sotva držal pod kontrolou. Jeho vlk bol blízko. Neprekvapilo by ho, keby jeho oči začali žiariť. Tasha sa tisla bližšie kolenami trela o jeho kolená. „Takže veľký zlý vlk chce ublížiť malej žene?“ provokovala. Adam len zavrčal v odpovedi. Tasha sa ešte viac priblížila pokým na ňom nebola takmer obkročmo. „Potom urob to najhoršie.“


Adam sa snažil pohnúť, odtlačiť ju – čokoľvek ale jej rozvážnemu pohľadu a výzve bolo príliš ťažké odolať. Zámerne sa mu posmievala. „Poď. Vezmi si ma, ak môžeš.“
Slová ledva opustili jej ústa, keď sa na ňu vrhol. Spadla dozadu a pristála na pevnej zemi, keď jeho telo prikrylo jej. Pritisol svoje ústa k jej a dožadoval sa vstupu. Keď neotvorila ústa dostatočne rýchlo, uhryzol ju do spodnej pery, nútiac ju zalapať po dychu. Adam vsunul svoj jazyk dnu, dobívajúc všetko, čo mohol. Krv v jeho tele horela a pulzovala, keď sa usadil medzi jej nohami. Jeho penis tlačil proti zipsu na jej džínach, keď sa proti nej tlačil ukazujúc jej, že nehraje žiadne hry. Odtrhol svoje pery od jej, keď sa k nemu tisla. Adam sa pozrel na jej zneužité pery. Okamžite ho zaplavila vina. „Práve teraz k tebe nemôžem byť jemný. Nemôžem to urobiť takto a zraniť ťa.“ Tasha sa vrhla dopredu, spojila svoje pery s jeho krkom. Nasala jeho kožu do svojich úst, kým nechtami prechádzala dolu jeho chrbtom. Zasyčal a vyklenul sa od mierneho pohryznutia bolesti. „Nechcem nežnosť. Chcem, aby si si ma vzal práve tu a teraz. Pokefuj ma, Adam.“ Zašepkala mu do ucha.

Boh mu pomáhaj, nemohol jej odolať. Dala mu povolenie, aby ju využil. Aby na nej tvrdo jazdil. A on nehodlal odmietnuť. Položil ju na chrbát a začal jej rýchlo odstraňovať šaty. Zdvihla boky, aby mu pomohla stiahnuť jej nohavice a potom sa natiahla, aby si dala dolu tričko a podprsenku, keď jej strhol dole nohavičky. „Budeš mi musieť začať kupovať spodné prádlo, keď s týmto budeš pokračovať,“ doberala si ho.
Adam zavrčal a zaboril hlavu do jej brucha. „Nemala by si nosiť žiadne, nikdy.“ Tlmene odpovedal.

Snažil sa spomaliť sám seba ale cítil jej horúčavu a šťavy z jej sladkej mušličky. Bola taká rozpálená ako on. Vlk dnu bol takmer na povrchu a zviera chcelo vyjsť na povrch a hrať sa.

„Adam...“ Tasha sa pod ním zvíjala. Odsunul sa a usadil sa pevnejšie medzi jej nohami. Zobral ju za zadok, zdvihol ju a priniesol jej horúce jadro k špičke jeho tvrdej hriadele. Chcel jej to urobiť tvrdo, ale tiež chcel aby si to užila. „Pozri sa na mňa,“ požiadal ju. „Dívaj sa na mňa, keď si ťa budem brať. Keď ta budem kefovať akokoľvek chcem.“
Jej oči sa rozšírili, dych sa zrýchlil a ona prikývla. Jeho slová ju rajcovali.

Adam sa so zavitím ponoril dnu, zachytil jej výkrik pritlačením pier na jej pery. Tashine vnútorné svaly ho stláčali a snažili sa ho udržať dnu, nútiac Adama zatvoriť oči a čakať. Pokoj obklopil jeho telo, čo bolo pochované dnu spôsobilo, že mu do očí vystúpili slzy. „Adam.“ Načiahla sa a odhrnula mu vlasy z čela.
Adam otvoril oči a videl ju usmievať sa. „Cítim sa ako doma.“
Tasha prikývla v odpovedi na jeho priznanie. „Ja tiež.“ Adam sa začal od nej odťahovať ale rozmyslel si to. Sklonil sa k nej a pobozkal ju so všetkou vášňou a láskou, ktorú cítil. Tasha sa mu okamžite otvorila. Keď zdvihla hlavu, aby prehĺbila ich bozk, pohryzol ju do spodnej pery.
„Musím sa pohnúť, zlatko.“ Povedal jej úprimne.

Tashina odpoveď bola, že zdvihla svoje nohy vyššie a omotala mu ich okolo bokov. „Do toho.“
Zasmial sa, odtiahol sa a znovu prirazil. Jej dych zakolísal a on to urobil znovu. Začal s dlhými hlbokými prírazmi snažiac sa prehĺbiť potešenie ich oboch. Hnev a zmätok ho už netrápili. Teraz tu bola len potreba postarať sa o svoju ženu. Tashine nechty sa mu zarývali do ramien a on pokračoval v jej dobíjaní, ale to mu nestačilo. Rýchlo opustil horúce útočisko jej tela, aby ju otočil na brucho. Bola sotva v pozícii, keď jej schmatol boky a vrazil dnu. Tvrdo na nej jazdil, užívajúc si každého drobého zvuku, ktorý jej unikol z pier. Keď pocítil, že sa jej telo chvele načiahol sa trel jej klitoris.

„Áno,“ zastonala.

Adam pokračoval v hraní sa s ňou pokiaľ nepocítil ako sa jeho gule sťahujú. Vediac, že vyvrcholenie je len o sekundu vzdialené, tvrdo ju uštipol do klitorisu. Vykríkla, než nexlopodovala. Adam ju nasledoval v uvoľnení, jeho semeno ju napĺňalo, než sa obaja zrútili dopredu.

Tasha sa spamätala prvá a vykrútila sa spod Adama. Ovinul si okolo nej ruky a prevrátila sa na bok. Jej povzdych bol dostatočný, aby upokojil jeho bijúce srdce.
„To bolo skvelé.“ Povedala zasnene.
Adam sa zasmial. „To naozaj bolo.“
Nadvihla sa, pokým si nepoložila hlavu na jeho hruď. „Cítiš sa teraz lepšie?“
Nemohol odolať. Lenivo prešiel rukou po jej zadočku a vychutnával si záchvevy, ktoré spôsobil. „Cítim sa skvele.“ Poznamenal. Tasha sa zasmiala pred tým než ho buchla do hrude. „Myslela som ohľadom toho, čo sa stalo pred tým v dome.“ Adam dal svoju ruku preč a začal si sadať. „Koľko si toho počula?“ spýtal sa.
Tasha vzhliadla a začala hľadať svoje nohavičky. Adam ju chytil za ruku a pritiahol si ju do lona. Keď sa nepozrela hore jemne jej prstami zdvihol bradu. „Tasha?“
„Veľa. Ale tvoj otec mi povedal zvyšok.“ Priznala sa.


Adam zaklial a začal ju odtláčať preč.
„Nie. Adam, počkaj!“ Omotala si ruky okolo jeho krku.
„Čo?“ Snažil sa uvoľniť svoje telo ale nemohol. V dome zo seba spravil blázna. Nie len to, zrejme tiež zranil a zahanbil svojho otca.
„Tvoj otec ťa miluje. Len chcel, aby som sa uistila, že si v poriadku.“ Vysvetľovala.
Adam potriasol hlavou, prerušujúc ju. „Tak to nie je, baby.“ Ako to chcel dôrazniť, dal jej krátky ale sladký bozk. „Správal som sa ako idiot.“
„Takže...to znamená, že si v poriadku...s tvojim otcom?“ Tasha sa odmietala stretnúť s jeho pohľadom, keď sa ho opýtala. Adam s odpoveďou počkal. Bol? Poznal odpoveď. Nestaral sa o to, koho si otec vybral milovať. Mnoho vlkolakov malo radi oboch mužských aj ženských partnerov pred spárením. To, čo ho trápilo, bolo, že to jeho otec pred ním skrýval. Ale Tasha si zaslúžila pravdu. „Som ohľadom toho v pohode. Potrebujeme sa porozprávať ale chcem len, aby bol šťastný.“
Tashin úsmev rozžiaril jej tvár. „Som rada, že to tak cítiš. Každý tu je tak super... A mám vážne rada Logana.“


Adam prikývol. „Aj ja.“ Tasha zliezla z jeho lona a tentokrát ju nechal. „Takže si pripravený vrátiť sa?“ Keď ju sledoval ako sa chvela v jej šatách, jeho telo chcelo niečo kompletne iné. „Jasné, mali by sme ísť než pošlú väčšiu pátraciu skupinu.“ Tasha zahmkala, usmievala sa. „Len ich neprivítaj rovnakým spôsobom.“ Pobavila ho, miloval hravú stránku, ktorú s ním zdieľala. „Obleč sa, moja malá koketa.“

Adam ju držal za ruku po celú cestu späť do domu. Tasha vedela, že potreboval hovoriť so svojím otcom – a po váľaní sa v špine potrebovala sprchu – ale radšej by trávila viac času s ním v posteli.

Nebola si istá, čo sa stane, keď sa vrátia na ich vlastné územie. Tu, ďaleko od všetkého, mohla predstierať, že je Adam jej. Nakrátko sa zastavili, keď dorazili k stromu, kde si predtým odložil svoje veci. Sledovala ako sa oblieka, mysliac na to, že je škoda zakrývať všetku tú hladkú opálenú kožu. Znovu ju vzal za ruku a pokračovali v ich ceste späť do domu.
Keď prišli na dohľad domu, videla svoju sestru sedieť na zadnej verande s Marissou a Gageom. Šťastie v Crystalinej tvári bolo úžasné a prinieslo úsmev na Tashinu tvár.
Adam jej stisol ruku. „Darí sa jej dobre.“

„Áno,“ súhlasila. „Bol to dobrý nápad priviesť ju sem. Neviem ako ti za to odplatím.“
„Len buď tiež šťastná, Tasha. To je všetko, čo chcem. Urobiť ťa šťastnou.“ Povedal jej, keď si priložil jej ruku k svojim perám. Pred tým, než mohla odpovedať alebo spracovať, čo jej povedal, Gage vstal a šiel priamo k nim. Tasha sa naklonila a pobozkala Adama na líce. „Budem na teba čakať v tvojej izbe.“

„Ďakujem, Tasha.“ Pomaly pustil jej ruku a ona odkráčala preč. Keď sa na neho obzrela cez plece, stále ju sledoval s tým, o čom takmer mohla samú seba presvedčiť, že je láska. Adam sledoval Tashu odchádzať a vedel, že práve spečatila svoj osud. To že k nemu prišla a že ho prijala v tom najhoršom dokázalo, že mala všetko potrebné nielen preto byť družkou ale aj družkou Alfy. Urobí všetko, čo bude v jeho silách, aby si ju udržal. Klamal by, keby tvrdil, že do nej už nie je zamilovaný. Počkal kým k nemu nedorazil Gage než uznal druhú Alfu.
„Vedel si to.“ Obvinil ho, ale bez hnevu, ktorý cítil predtým.
Gage prikývol a zastal pred ním. „Mal som podozrenie. Stále mi to ešte nepovedali, ale nie je to niečo, čo ti unikne, keď si s nimi každý deň.“

Adam pokrútil hlavou a pustil sa k domu. Gage sa k nemu zľahka otočil a zablokoval ho. Pobavený Adam zdvihol obočie a čakal.

„Skôr než tam pôjdeš, premýšľaj nad tým, čo povieš.“ Navrhol Gage.

Adamov chrbát sa automaticky narovnal. Nedostával rozkazy od kohokoľvek iného. Gage musel zachytit jeho emócie, lebo sa načiahol a jemne položil ruku na Adamovo plece. „Tvoj otec je šťastný po prvý krát za celé mesiace. Logan je dobrý človek a blízky priateľ. Len nechcem nikoho viedieť zraneného.“ Gage vyzeral úprimne, keď hovoril.

„Neboj sa, Gage. Teraz, keď som prešiel počiatočným šokom, musím priznať, že je Logan pre môjho otca dobrý. Len chcem, aby bol šťastný.“ Povedal Adam druhému mužovi. Zdalo sa, že sa nedokáže upokojiť, tak sa začal prechádzať. „Len nerozumiem tomu, prečo mi to nepovedal skôr. Prečo si myslel, že to musí skrývať.“
Gage prikývol a obzrel sa k domu. „Dobre, jediná možnosť ako dostať odpovede je spýtať sa ho.“
Adamov pohľad sledoval Gageov. Adamov otec a Logan vyšli na verandu. Jeho otec vyzeral nepokojne. Loganova ruka okamžite našla ruku jeho otca, aby mu ukázal svoju podporu. Tento jednoduchý čin ukázal, že tých dvoch mužov spájalo viac než len sex. Adam to vedel hlboko vo vnútri ale aj rád videl ako Logan verejne upokojuje Christiana.

„Logan nechce neopustiť tvoju svorku.“ Zašepkal Adam takže iba Gageove uši mohli zachytiť, čo povedal.

„Nie, nechce. Je mi to ľúto, Adam.“ Po prikývnutí sa Gage otočil a zamieril k domu.

Christian niečo povedal Loganovi a potom podišiel k svojmu synovi. Adam mu nešiel naproti ale čakal, kým sa jeho otec nepriblížil a neukázal späť k stromom. Nikto nehovoril, keď prešli trochu ďalej.

Keď Adam cítil, že sú už dosť ďaleko od uší ostatných, otočil sa a čelil Christianovi. Jeho otec sa zastavil a ruky skrížil na hrudi. Adam bojoval s úsvemov, ktorú mu rozťahoval pery. Tento postoj vídal ako dieťa tisíckrát.

„Po prvé, ospravedlňujem sa za svoj výbuch pred tým. Bol som prekvapený, ale to neznamená, že si nevážim teba alebo Logana.“ Začal Adam.

Christian zažmurkal a pokrútil hlavou. „Čože?“

Adam stále nemohol obstáť tak sa začal prechádzať. Znovu. Vyzeralo to, že odkedy ho povýšili prechádzal sa čoraz viac a viac. Nebol si istý ako povedať slová, ktoré chcel. Po niekoľkých pokusoch si sadol do trávy. „Nemal som utiecť takým spôsobom. Správal som sa ako dieťa.“

Jeho otec si pred neho kľakol. „Áno, správal. Ale si moje dieťa takže je to ľahko odpustiteľné. Chcel som ti to povedať tak veľa krát. Nechcel som, aby si sa to dozvedel takto.“

„Prečo si mi to nepovedal? Prečo si to udržoval v tajnosti?“ To bola otázka, ktorá mu krúžila v mysli.

Jeho otec si povzdychol pred tým, než odpovedal. „Bol si taký mladý, keď tvoja matka zomrela. Viem, že si na ňu veľmi nepamätáš.“ Adam nevedel, čo má matka spoločného s týmto všetkým. Chcel sa spýtať ale jeho otec zdvihol ruku. „Len ma nechaj to dopovedať.“ Adam prikývol a on pokračoval.

„Stretol som Logana pár rokov predtým než tvoju matku. Okamžite sme sa stýkali. Ale keď môj otec urobil dohodu s inou Alfou o spárení ma s jeho dcérou, musel som sa ho vzdať.“ Vysvetľoval Christian.

„Bol si s Loganom pred matkou?“ Adam si nemohol pomôcť a prerušil ho.

„Áno, bolo to ťažké ale napokon som to povedal svojmu otcovi. Vzal to lepšie, než som kedy mohol dúfať. Keď som otcovi povedal, že milujem Logana, už urobil dohodu. Cítil sa kvôli tomu zle ale nedalo sa už nič robiť.“ Adam otváral a zatváral ústa. Chcel počuť zvyšok.
„Vtedy boli veci iné. Dvaja muži nemohli verejne randiť ani nesmeli pomyslieť na to, vyjsť von so vzťahom s iným mužom. A ja som potreboval ženu, aby som dal svorke šteňatá.“

„Vídal si sa s Loganom po tom, čo si bol spárený s mojou matkou?“ Musel to vedieť.

„Nie.“ Zavrtel Christian divoko hlavou. „Logan opustil svorku a pridal sa k tejto. Tvojej matke som povedal pravdu hneď potom, čo sme sa spárili a vyzerala byť ohľadom toho v pohode. Dokonca sa ma pýtala, či ho nechcem vídať...“ Christian sa zasmial. „Tvoja matka bola úžasná. Nikdy ma nenútila cítiť sa zle za svoje city k Loganovi. Po tom, čo sme boli spolu vyše dvadsať rokov odišla za mojim chrbtom a kontaktovala ho.“

Adam úžasom zalapal po dychu.

„Áno. Som som bol poriadne v šoku. Vedela, že ju milujem, ale bez Logana som bol neúplný.“

„Čo sa stalo?“ Adamov hlas bol len o niečo nad šepotom. Mal tak veľa otázok. Vždy počúval ako jeho matka vždy uprednosťnovala iných pred sebou. Bola jednou z najviac nezištných a starajúcich sa osôb, akú kedy poznal. Príbehy jeho otca a iných zo svorky boli všetkým, čo mu ostalo po žene, čo ho priviedla na svet, ale vždy sa vďaka nim cítil bližšie k nej.

„Takže...Logan prišiel na návštevu.“ Christianove oči sa zahmili, akoby prehodnocoval spomienky. Adam sa ocitol primknutý bližšie k nemu, chcel sa o to podeliť. „Najprv som na ňu bol taký nahnevaný, chcel som ju uškrtiť. Ale potom pokojne povedala nám obom, že sa potrebujeme cez seba potrebujeme dostať alebo priznať svoje city nahlas pred ňou.“ Christian sa stretol s jeho pohľadom.

„Tak sme to urobili. Vieš, čo spravila tvoja matka?“

Adam zavrtel hlavou. Nerozprával.

„Pobozkala ma.“

Adam sa len zamračil. Čo mal na to povedať. „A potom?“

Christian sa zasmial hlbšie. „Potom sa spýtala Logana, či by ma nechcel pobozkať.“

„Chcel.“ Adam to akosi vedel.

Jeho otec sa usmial. „Urobil to. Keď sme sa napokon odtiahli, otočili sme sa k tvojej matke a jej úsmev bol obrovský ako štát.“

„Bola z toho šťastná?“

„Keď sme sa pobozkali, prišla tak odvážne ako len mohla k Loganovi a pobozkala ho.“

Adam sa otriasol. „Čože?“

„Vyzeralo to tak, po rokoch, čo som jej o ňom hovoril, potom ho spoznala osobne, že k nemu sama niečo začala cítíť.“

To bolo príliš. Adam vyskočil na nohy a ustupoval. „Hovoríš, že vy traja...“

Jeho otec prikývol. „Dokým nezomrela.“

„Myslím, že už nič viac nechcem počuť.“ Adam si priložil ruku na brucho a otočil sa. Nebolo to tak, že by bol nový vo svete ménage. Dokonca sa niekoľkých podieľal. Ale tu sa hovorilo o jeho matke. Otočil sa späť k otcovi, hnev horel v jeho žilách. „Prečo mi to hovoríš?“

„Pretože chcem, aby si pochopil, že som nepodvádzal tvoju matku. Veľmi som ju miloval. A ona milovala oboch, mňa a Logana.“ Christian vstal a prišiel o krok bližšie, aby mohol chytiť Adamove rameno. „Ako Alfa svorky som musel skrývať svoje city k nemu. Už ich viac skrývať nechcem.“

Adam sa vytrhol z jeho zovretia. „Ale to je presne to, čo robíš!“

„Chcel som ti dať čas, aby si si zvykol na svoju pozíciu. Strachoval si sa o mňa. Takmer som sa zbláznil z viny, že to pred tebou tajím.“

Hysterický smiech unikol, až si Adam myslel, že sa prevráti. „Myslel som si, že chceš ukončiť svoju existenciu!“

„Je mi to ľúto, synak. Len som nechcel vidieť odpor v tvojích očiach, keď sa na mňa pozrieš. Milujem ťa, to si nedám vziať.“ priznal christian emotívne. Oči jeho otca sa zaplnili slzami.

Adam utrel slzy z kútikov jeho vlastných očí, čo ho prinútilo smiať sa. „Len chcem, aby si bol šťastný. Nestarám sa o to, či to bude s Loganom alebo s polovicou mužov zo svorky.“

Otec ho objal. „Nedovoľ, aby to Logan započul.“

Adam potľapkal otca po chrbte. „Máš to mať.“27 komentářů:

 1. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 2. Díky moc za další pokračování. Skvělé.

  OdpovědětVymazat
 3. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 5. ďakujem za preklad a korekciu opäť skvelej kapitoly.

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé, díky za překlad a korekci.

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ďakujem za úžasný preklad. Príbeh sa mi veľmi páči a som veľmi vďačná za vašu prácu.

  OdpovědětVymazat
 9. Vďaka,super kapitola.

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za skvělý překlad !

  OdpovědětVymazat
 13. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji,moc se těším na pokračování :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 16. Dekuji moc za preklad a korekci :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Dekuji za dalsi preklad :-D

  OdpovědětVymazat