sobota 10. května 2014

Území smečky - 2. kapitola

Bola stále tma, keď Adam zatvoril dvere na dome a kráčal k svojmu SUV. Hodil svoju tašku do auta, otočil sa a narazil priamo do Tashy. Natiahol sa a zadržal ju, keď skoro spadla.
„Čo tu robíš?“ spýtal sa s rukami stále zopnutými okolo jej paží.
„Chcem ísť s tebou.“ Povedala a zdvihla svoj batoh, aby ho videl. Adam sa pozrel z batoha na ženu niekoľkokrát.

„Ako si vedela, že chcem odísť?“ Usmiala sa. Čakal. Odkedy sa stal Aphou naučil sa trpezlivosti. Netrvalo to viac než minútu. Tasha sa začala vrtieť, presúvať sa z nohy na nohu. Prevrátila očami, ale napokon odpovedala. „Si praktik. Je tu veľká šanca, že je Crystal v meste, takže dáva zmysel ísť to overiť.“ Všetko na čo sa Adam mohol sústrediť bolo slovo „praktik“. Bola to len pripomienka toho ako praktický chcel byť s Tashou...ktorá bola poslednou vecou, na ktorú by mal myslieť.

„Vedela som, že budeš chcieť ísť do mesta osobne, takže ja chcem ísť s tebou.“

„Absolútne nie.“ Nebolo nijak možné, aby so sebou vzal ženu a ohrozil ju. Áno, to bolo dobré ospravedlnenie.

„Potrebuješ, aby som išla s tebou.“ Pohodila hlavou a on pozoroval ako sa jej čierne hodvábne pramene zmietli z ramien.

„Potrebujem, aby si zostala tu,“ povedal.

Tasha sa zamračila, keď spustila na zem svoju tašku a dala si ruky v bok. „Myslíš, že moja sestra s tebou nastúpi do auta, pretože jej to prikážeš? Je to tínedžerka, stále vie lepšie, než to.“ Adam o tom nepremýšľal a nepáčilo sa mu, že ona áno. „Som jej Alpha. Ak jej poviem...“ Tasha sa zasmiala a ten zvuk zväčšoval jeho penis.

„Je to tiež streštená tínedžerka. Alpha svorky to nezmení.“ Mala pravdu. Ak bola Crystal dosť zúfalá na to aby cestovala a zostávala s mužom, ktorého nepozná, byť jej Alphou nič neznamenalo. Ak by Tashu zobral zo sebou, aspoň by tam bola, aby mu pomohla zvládnuť tínedžera. Skúmal ju, zaujímalo ho ako dlho sa vydržia hrať s ohňom. Skôr alebo neskôr sa jeden z nich zlomí. Príťažlivosť medzi nimi horela. Vzdychol si, pretože vedel, že nemá inú možnosť. Plus mohol využiť čas na porozprávanie sa s ňou o vzatí Crystal za Marissou. Zdvihol tašku, ktorú položila. „Nastúp si.“ Nebola škodoradostná. Len prikývla otočila sa a otvorila dvere na strane spolujazdca.
****


Tasha vydýchla úľavou, keď sa na obzore objavili vysoké budovy mesta. Sedieť vedľa Adama a držať ruky pri sebe, bolo mučenie. Udržoval ľahkú konverzáciu a Tasha vedela, že sa ju snaží odpútať od myšlienok na sestru. Podarilo sa mu udržať jej myšlienky od toho, prečo idú do mesta pretože nemohla prestať pozerať sa na jeho ruky ako zvierali volant. Fantazírovala o tom, aké by bolo cítiť jeho ruky na svojom tele. Takmer cítila tie silné ruky rozťahovať jej nohy a pohybujúc se medzi jej stehnami až k jej nahému pohlaviu. Vedela si predstaviťako jeho šikovné prsty dráždia jej vchod, ako jej vlastné šťavy vytekajú a pokrývajú jeho prsty. Strčil by dnu tri prsty a jej telo by sa zovrelo. Výsledný orgazmus...

„Tasha?“

Tasha prudko otočila hlavou, keď si uvedomila, že zaspala. Jej nohavičky boli mokré a keď ona mohla cítiť vôňu vzrušenia v malých medziach, vedela, že on môže tiež. Dvakrát si prečistil hrdlo, než prehovoril. „Sme tu.“ Vedela, že si nepredstavuje chrapľavosť jeho hlasu, keď sa posunul v sedadle, nerobil nič, aby zakryl enormnú erekciu týčiacu sa v jeho džínoch. Tasha sa snažila odtrhnúť svoj pohľad od Adamovho rozkroku, ale pristihla sa, že si olizuje pery. Jeho tiché zastonanie ju prinútilo zdvihnúť zrak k jeho tvári. Naklonil sa dopredu a Tasha žmurkajúc zatvorila oči. Ich ústa boli len o dych vzdialené, keď niekto zaklopal na okienko spolujazdca. Obaja od seba odskočili a Tasha pozrela hore na vysokého muža usmievajúceho a mávajúceho im. Adam zastonal a odopol svoj bezpečnostný pás. „To je môj priateľ Cain.“ Tasha odopla svoj bezpečnostný pás a druhý muž jej otvoril dvere. Jej vzrušenie zmizlo, keď jej horúčava pálila tvár v zahanbení. O chvíľu neskôr a nebola by schopná povedať, čo by Adamov priateľ videl. Bola viac než pripravená hodiť opatrnosť za hlavu a vliezť Adamovi do lona. Pokrútila hlavou a ignorovala široký doberajúci úsmev na Cainovej tvári. Tiež sa odmietala pozrieť na Adama. Bude to dlhá návšteva. Adam pozrel na Caina, ale ten len pokračoval v pohupovaní sa na špičkách nôh a usmievaní. Videl Emily a Tonyho, Cainovho staršieho brata, čakať v prednej časti domu, takže dal ruku na Tashin malý chrbát a viedol ju dopredu. Pozdravil Emily bozkom na líce a s Tonym si potriasli rukami. Aj keď si s ním nebol Adam taký blízky ako s Cainom rešpektoval Tonyho – ako všetci. „Nevedel som, že si v meste.“ Pozdravil druhého muža.

Tony potľapkal Adama po chrbte, potom sa otočil, aby ich uviedol dnu, kým odpovedal: „Mal som predtým stretnutie s Alpha koncilom a našimi priateľskými vládnymi úradníkmi.“ No, to to vysvetľovalo. V poslednej dobe sa koncil rozhodol vyjsť z ústrania a nechať verejnosť vedieť, že premieňači naozaj existujú. Vláda pomáhala paranormálnym vyjsť na svet.

„Vláda?“ spýtala sa Tasha. Zatiaľ, čo všetci premieňači vedeli o vyjdení na verejnosť, len málo z nich vedelo, že môžu dostať pomoc od vlády. Prišli k výťahu a Tony sa pozrel na Adama pred tým, než odpovedal Tashe. „Dostávame pomoc so zverejňovaním.“ Povedal jej. „Od vlády?“ Dvere výťahu sa otvorili a vošli dnu. „Tuto Tony sa stane tvárou svoriek. Až vyjde najavo, že premieňači existujú, bude stáť v predu, aby ukázal svetu, že sme taký normálny ako oni.“

Tasha vyzerala, že nad tým uvažuje, tak Adam zameral svoju pozornosť na Caina. Ak mal stále ruku na jej chrbte, nikto si to nepotreboval všímať.

„Máš pre mňa nejaké ďalšie informácie?“ spýtal sa Caina.

„Isteže,“ povedal Cain, keď výťah zazvonil a dvere sa otvorili. Kráčali malou chodbou k otvoreným dverám. Adam sa pozrel na Caina ale bola to Emily, ktorá odpovedala na jeho nepoloženú otázku. „Cain bol tak nadšený, že ťa vidí, že vybehol v momente, keď ste zastavili.“ Vysvetlila. Cain prehodil svoju ruku cez jej ramená a pritiahol si ju k sebe tesnejšie. „Len žartuje.“ Povedal skupine, keď sa Emily a Tony smiali. Adamovi zahrialo pri srdci. S červeňou na Cainovej tvári mal pocit, že Emily nežartovala.

Adam sedel vedľa Tashy, keď Cain, Emily a Tony rozoberali najlepší možný spôsob ako násť Tashinu sestru. Cain bol schopný získať adresu použitím mena a telefónneho čísla. Ako vykonávateľ svorky, mal Cain vynikajúce vyšetrovacie schopnosti. Tiež zistil, že Mike Lawson má menšiu (mladistvú) kriminálnu minulosť. Väčšinou drobné krádeže a predaj drog, ale to len zdôraznilo, že potrebovali dostať Crystal späť tak skoro ako len bolo možné. „Keď som tam prišiel minulú noc, nebol v byte nikto.“ Povedal Cain skupine. „Ale keď som sa rozprával s pár susedmi, dali mi mená pár klubov, ktoré rád navštevuje.“

„Crystal je príliš mladá, aby chodila do tých klubov.“ Povedala Tasha.

Adam sa načiahol a vzal ju za ruku. „Nájdeme ju.“

Tasha prikývla a žmurkajúc potláčala slzy. „Prečo si vy chlapci nesadnete a neplánujete, zatiaľ čo Tashe ukážem hosťovskú izbu?“ spýtala sa Emily, vstávajúc. Cain vstal tiež a Adamovi neušlo, ako rukou pohladil družkyn chrbát. Cain na neho žmurkol, keď dievčatá vyšli z miestnosti.

„Musím povedať, že som ťa ešte nikdy nevidel takéhoto.“ Priznal sa Adam svojmu priateľovi. Cain si sadol a svoje veľké ruky skrížil na hrudi. „Čo to má znamenať?“ Adam zdvihol ruky vpredstieranej kapitulácii. „Nič, chlape, len sa zdáš byť taký...taký...“

„Na vodítku.“ Doplnil Tony, keď Adam stíchol.

Cainove oči sa zúžili a Adam sa naklonil dozadu z dostrelu. Potom ich veľký Vykonávateľ prekvapil úsmevom. „Len počkajte.“ Povedal, stále sa uškŕňajúc. „Len počkajte, kým nestretnete svoje družky.“ Tony zastonal, ale Adam sa pozrel smerom k chodbe, na ktorej ženy zmizli. Bolo to možné? Nevedel toho veľa o spárovaní. Jeho matka zomrela keď bol veľmi mladý a mal na ňu len zopár spomienok. Nevedel, či bola Tasha jeho družka, ale jedna vec bola jasná. Nikdy v živote nemal pri nikom také silné pocity ako pri Tashi. Vzrušenie, ktoré cítil k žená v minulosti v porovnaní s horúcou, horiacou potrebou, ktorá ho spaľovala vždy, keď bola Tasha nablízku. Neuvedomil si, že sa zahĺbil do vlastných myšlienok, kým nepočul Caina a Tonyho smiať sa.
****


Po neúspešnom dni prehľadávania mesta po známke jej sestry, sa Tasha prezliekla do tesných džínsov s nízkym pásom odhaľujúcich fialové vrecká. Nemala so sebou nič, na chodenie po kluboch hľadať svoju sestru. Našťastie mala tú istú veľkosť ako Emily a ona jej požičala nejaké oblečenie. Česala si čierne vlasy pokým nežiarili a naniesla si viac makeupu než zvyčajne. Pozerajúc na seba v zrkadle, rozhodla sa, že nevyzerá príliš zle.

Dvere za ňou sa otvorili a ona sa otočila priamo k jej Alphe. S ústami dokorán zízal na jej prsia. Nadšené z pozornosti sa pre neho postavili. Bola by v rozpakoch, keby nemal impozantnú erekciu v jeho čiernych nohaviciach. Tasha si ho prezerala, zatiaľ, čo on naďalej do nej vypaľoval diery. S piatimi stopami bol nižší než ostatný dvaja muži v dome ale pre ňu bolo v pohode aj 5 stôp 4 palce. Bol celý v čiernom – v nohaviciach a v tričku na gombíky s dlhým rukávom. Jeho tmavohnedé vlasy mu padali do čela a ju svrbeli prsty, aby ich uchopili. Musel myslieť na to isté, pretože skôr než si všimla, dlhými krokmi prišiel k nej a jeho ruky sa zamotali do jej vlasov. „Ak nechceš, aby som ťa pobozkal, bude lepšie keď mi to povieš teraz.“ Povedal jej chrapľavým hlasom. Tasha nemohla popierať, po čom túžila, takže si oblizla pery a prikývla. „Chcem to.“ Jeho pohľad sa zúžil chvíľu pred tým než jeho ústa pristáli na tých jej. Jeho jazyk zatlačil medzi jej pery a ona ich rada otvorila. Adam okamžite prevzal kontrolu nad bozkom, dominujúc a priťahujúc ju do erotického tanca. Ich jazyky sa hladili a hrali a ich telá sa tlačili blízko k sebe až mohla cítiť jeho vzrušenie trieť sa jej o brucho. Zastonala mu do úst, keď rukami skĺzol dolu a vzal ju za zadok. Tasha sa proti nemu tisla, potrebujúc trochu úľavy od bolesti z jej pulzujúcej mušličky. Zdvihla jednu nohu, omotala mu ju okolo boku a začala sa pohybovať. Zahryzol jej do spodnej pery a začal ju sať. Presunul jednu svoju ruku z jej zadku medzi jej nohy. Jej videnie stemnelo, keď pritlačil palec k jej opuchnutému klitorisu. Jej telo sa stiahlo, bola tak blízko k uvoľneniu, až to mohla cítiť. Jej pohlavie pulzovalo v potrebe byť naplnené a jej bradavky stvrdli do tvrdých kôstiek. Čistá vášeň rozohriala jej kožu, potom si niekto odkašlal. Prekvapená odskočila od Adama. Červeň zaliala jej tvár, keď uvidela Caina stáť v otvorených dverách. Prakticky sa sama spravila na svojom Alphovi. Nikdy v živote sa nesprávala tak svojvoľne a nadržano. Navyše bola frustrovaná, potrebujúca a zmätená. Nakukla na Adama. Nevyzeral lepšie, lapal po dychu a upravoval sa. „Máš to najhoršie načasovanie.“ Sťažoval sa na druhého muža. „Prepáčte,“ povedal Cain obom ale úsmev na jeho tvári nesedel k tým slovám. „Sme všetci pripravený a čakáme v obývačke, ale ak vy dvaja potrebujete pár minút...“ Adam zavrčal na svojho priateľa a Tasha sa na neho pozrela. Jeho oči žiarili ale zdalo sa, že získal kontrolu nad svojím telom. „Nie, sme pripravení.“ Ponúkol Tashe ruku a ona ju prijala, keď vychádzali z izby. Nikto nič nepovedal, keď sa stretli pred prednými dverami, zišli dolu schodmi a do áut, ale boli schopní cítiť pach, toho čo sa dialo. Bola rozpačitá ale aj sklamaná, že boli prerušení.

Adam sebou trhol, keď hlasná hudba napadla jeho uši. Toto bol tretí klub, ktorý navštívili a bol unavený z davov a hudby. Nebola tu ani známka po dievčati. Skupina sa rozdelila a udrela na všetky kluby na zozname. Tento bol posledný na Tashinom zozname. Hovoril s Cainom a Tonym ale ani oni nemali viac šťastia. Cain odmietol, aby Emily išla hľadať s nimi, a na Adamove prekvapenie, súhlasila. Možno sa už tí dvaja dostali cez tú páriacu vec. Tasha ukázala na zadnú časť klubu a s ťažkým povzdychom, prikývol. Obišli klub hľadajúc tínedžerku. Keď takmer prišli k zadnému rohu, Tasha schmatla jeho rukáv a zaťahala.

„Je tu!“

Adam pozeral na mužov, ktorí sedeli obklopujúc dievča za stolom. Žena mala lakte opreté o stôl, vyzerala mizerne. „Môžem ju odtiaľ dostať ale ak so mnou začnú bojovať mohlo by sa to zvrhnúť.“ Tlačil k sebe Tashu blízko a hovoril jej do ucha. „Zavolám Tonymu a Cainovi. Zostaň za stenou dohliadni na ňu.“ Tasha prikývla a presunula sa k zadnej stene. Dávalo jej to dobrý výhľad na stôl ale udržovalo ju to mimo ich dohľad.

Adam odišiel dopredu a zavolal si pred tým, než sa vrátil k Tashe. Bola stále na tom istom mieste, snažiac sa udržať pohľad na svojej sestre, zatiaľ čo sa k nej dobíjal vysoký plešatý muž v koži. Adam pocítil zavrčanie hlboko vo svojej hrudi, zovrel päste a snažil sa ovládnuť svoj hnev. Tlačiac sa davom prišiel až k tým dvom, naklonil sa k Tashe a pritlačil svoje telo k jej. „Ahoj, baby.“ Povedal dosť nahlas, aby ho počul aj druhý chlap. Hrajúc s ním, Tasha trela svoje telo proti jeho a rukami prechádzala po jeho hrudi. „Čo ti trvalo tak dlho?“ Adam prešiel rukou po jej krátkom tope a zacítil tvrdé bradavky. Potom sa otočil na druhého chlapa. „Môžem ti pomôcť?“ Veľký chlap potriasol hlavou a odišiel preč. Tasha sa naklonila k Adamovi a rozosmiala sa. „Myslím, že si ho vydesil.“ Adam jej zahryzol do ucha. „Dobre. Teraz nespúšťaj oči z tvojej sestry.“ Tasha prikývla a Adam sa postavil obranne pred ňu, dávajúc jej dosť miesta na otočenie hlavy a sledovanie tínedžerky. Divá potreba označiť ženu vo svojom objatí prebehla jeho telom. Nevedel, či to bolo volanie po družke ale každý inštinkt v ňom kričal, aby urobil Tashu svojou. A len svojou. Adam bojoval s inštinktom ale nemyslel si, že by ostatných ranilo, keby si ju vzal. Začal na brade a potom jazykom prešiel hore k uchu. Tasha sa zachvela ale neodtrhla pohľad od sestry. Sal jej lalôčik a hrýzol jej jemnú kožu. Zastonala a pritisla sa k nemu. „Tvoja pokožka je taká jemná. Chcel by som ju označiť svojimi ústami, rukami a telom.“ Zašepkal. S pohľadom stále na stole pohla rukami dole po hrudi až tam, kde sa vypínal proti zipsu. Hýbala nimi hore a dolu predtým než ho stisla. Adam sa tisol do jej ruky a uzatvoril svoje ústa na boku jej krku. Jeho penis bol dosť tvrdý na zatĺkanie klincov, po predchádzajúcom prerušení takmer prosil o uvoľnenie. Vedel,že keď sa ho bude aj naďalej dotýkať, stratí to, Adam chytil jej zápästia a premiestnil ich za jej hlavu. Znovu zastonala, vyklenula svoje telo k jeho. Keď sa jej začali oči klipkavo zatvárať, jazykom jej dráždil ucho než zašepkal: „Udrž oči otvorené.“

„Ach,“ posťažovala sa, ale poslúchla.

Potešený Adam presunul svoje ústa nižšie, lízal a okusoval jej kožu. Povedomý osteň na neho zaútočil a povedal mu, že Cain a Tony dorazili. Odtiahol sa od Tashi, chytil ju za bradu. „Toto dokončíme.“ Jej tmavé oči sa rozžiarili a olízla sa pery. „Sľuby. Sľuby.“

Zachytiac Cainov pohľad, Adam kývol k stolu. Cain a Tony sa od predných dverí pohli tým smerom a Adam chytil Tashu za ruku a pritiahol si ju k sebe, keď kráčali k stolu. Prišli k stolu všetci naraz. „Tasha!“ pozdravilo, prekvapené dievča. Zvyšok stola sa k nim otočil. „Poďme Crystal, beriem ťa domov!“ povedala prísne Tasha.

Adamovi neušiel pohľad na úľavu v tváry dievčaťa, keď sa postavilo. Pred tým než sa mohla pohnúť preč, ju muž po jej ľavici schmatol za zápästie. „Párty sa neskončila, zlato. Sadni si.“ Trhol a dievča spadlo do jeho lona. Adam zavrčal, pred tým než mohol reagovať sa Tony nahol bližšie k stolu. „Nechajte to dievča ísť.“ Keď sa mu zasmial, Tony sa pozrel ponad rameno. „Vidíš tamtých dvoch mužov?“ Všetci sa pozreli a prikývli, dvaja vysoký tetovaní muži boli len pár metrov ďaleko. „To sú vyhadzovači. Teraz, pokiaľ neuznajú, že si do baru priviedol neplnoleté dievča, pravdepodobne ťa nezabijú.“ Tony sa vzpriamil a zvýšil hlas tak, aby ho počuli všetci pri stole. „Títo dvaja?“ Ukázal na Adama a Caina. „To ti nemôžem sľúbiť.“

Muž nechal Crystal ísť a tá padla Tashe do náručia. Adam kývol na Tonyho, pretože vedel, že sa postará o situáciu a odviedol obo ženy z baru. Crystal plakala v sestrinom náručí, keď im hovorila ako je jej to ľúto.

31 komentářů:

 1. Diky moc za preklad! Tesim se na dalsi kapitolku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Diky moc za dalsi kapitolku, skvely preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Dik za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 4. super vdaka za dalsiu kapitolu a uz sa tesim na pokracovanie. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za překlad i korekci, moc se těším na pokračování!

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za překlad a korekci :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Vdaka za preklad a korekciu - som zvedava ako sa to medzi nnimi vyvijat :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky za překlad, těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 9. Děcko asi dostalo ošklivé ponaučení,že se má poslouchat.Jenže většinou na to přijdou pozdě.Dík za vaši práci :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Veľmi pekne ďakujem za preklad. Už sa teším na pokračovanie. :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Skvelá kapitola,ďakujem.

  OdpovědětVymazat
 12. Moc dekuji za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 13. Díky za překlad.
  Doufam že se poučila.

  OdpovědětVymazat
 14. Ďakujem za ďalšiu kapitolu

  OdpovědětVymazat
 15. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 17. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 18. Dík za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 19. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 20. Moc děkuju za překlad.

  OdpovědětVymazat
 21. Dekuji moc za preklad :-D

  OdpovědětVymazat
 22. Děkuji moc za další kapitolu ;-)

  OdpovědětVymazat