středa 7. května 2014

Fantómove túžby - 3. KapitolaDmitri sa zo stretnutia dostal domov poslednej chvíli. Keď bolo treba dokázal letieť veľmi rýchlo, ale tento krát si dal na čas a bolo to naozaj dosť tesné. Jednako bol rád za čarovné chvíle strávené s Carly. Keď sedeli v kaviarni úplne ho uchvátila, hovorili o všeličom možnom.
Mentálne schopnosti mu umožnili skúmať ju trošku viac do hĺbky, kým mu odpovedala mal možnosť dozvedieť sa viac o jej myšlienkových pochodoch, bola úplne iná ako si predstavoval.

I keď si uvedomoval, že ho pozorne skúmala, analyzovala a hodnotila. Rozhodol sa že ju nechá žiť dlhšie, prinajmenšom pokiaľ ju nespozná lepšie, prekvapilo ho ako veľmi mu táto drobná smrteľná žena zamestnávala myseľ i telo.
Všetko čo musela urobiť bolo usmiať sa a okamžite bol pripravený ju pretiahnuť. Tvrdo.
Vedel že by si s ňou mohol robiť čo len chcel. Z jemných náznakov jej tela vnímal ako ju priťahuje, cítil tú zvodnú vôňu jej vzrušenia. Doslova na neho útočila. Zo smrteľníkom nemal sex už veľmi dlho, ale táto žena ho nútila chcieť ju, i jej krv a to tým najhorším možným spôsobom.
A dostane to. Oboje, jej chutné telo i sladkú, životadarnú krv. Bude potravou pre všetky jeho túžby, hlad i sexuálnu potrebu. Potom rozhodne o jej ďalšom osude. Zatiaľ sa znovu dostane do jej snov a proces zvádzania môže začať. Pokiaľ bude spať na statku len dve poschodia nad jeho obydlím, bude vytrvalo zvádzať jej zmysly a obom im dovolí objaviť spoločnú rozkoš.

V zdieľanom sne bola pred ním doširoka roztiahnutá, jej výkriky potešenia boli hudbou pre jeho uši, oblizoval jej sladké navreté záhyby a potom sa do nej zavŕtal jazykom presne tak, ako to chcel urobiť penisom. Pod tým vpádom sa zazvíjala, nohy sa jej rozochveli vzrušením.
„Urob sa pre mňa maličká.“ Zašepkal do jej vlhkého hodvábneho tkaniva, keď sa mu zároveň s jeho narastajúcim vzrušením začali vysúvať tesáky. Zo zavrčaním jej jemne perami stisol klitoris, bojujúc zo svojou prirodzenou potrebou si dával pozor na tesáky, aby ju nezranil. Nechcel tejto drobnej, otvorene sa mu oddávajúcej žienke v tomto divokom sne ublížiť. V duchu si sľúbil, že sa mu takto otvorí aj v reálnom svete.
V skutočnosti na to dlho čakať nedokáže. Ten krátky čas čo strávil jej sledovaním, ho nútil ju chcieť ešte viac.
Na ústach zacítil ako ju zachvátili kŕče uvoľnenia, jej výkrik sa cez neho prevalil ako búrka, zľahka ju ešte oblizol.
Tento krát ju vyvrcholenie zo sna nevytrhlo. Vedel že v tejto chvíli bola nenásytná a chcela všetko čo jej mohol dať. Zostala v sne, bažila po ňom viac. Potrebovala ho. Preto sa cítil ako kráľ.
Stíchla a on vedel, že  bude len záležitosť niekoľkých okamihov kým sa mu znova bude zvíjať pod rukami. Zameral sa na ten cieľ, zrazu bol v tejto snovej rovine nahý, natiahol sa nad ňou. Otieral sa o ňu hore-dolu, jeho telo proti tomu jej, jeho tvrdosť proti jej mäkkosti, jeho hlad proti jej prívetivému teplu a vlhkosti. Takmer sa znovu urobila.
Sklonil hlavu, perami sa ošuchol o tie jej, stiahol sa späť, stretol sa z jej pohľadom, keď sa zrazu usmial aby mu boli vidieť tesáky. Okamih pravdy. V respektíve veľmi blízko k nej. Nech by si už myslela čokoľvek, za denného svetla by ten objav zvalila na svoju predstavivosť. Dmitri ale chcel, aby premýšľala nad tým čo v sne videla. Zamyslel sa. Keď sa zobudí, mala by si na tento sen pamätať. Chce to tak.
V ich predchádzajúcom zdieľanom sne svoju identitu čo najlepšie zamaskoval, ale už nikdy viac. Chcel aby na neho myslela a divila sa, až pokiaľ ho ďalšej noci znovu neuvidí.
Potom ju bude provokovať. Bude čeliť jej predstavám medzi realitou a snami. Dokáže jej, že mu patrí. Prinajmenšom na jednu noc. Možno dve. Možno na jedno desaťročie. Čas pre neho nič neznamenal, bol vládcom svojho druhu.
Keď ho v tejto snovej rovine konečne uvidela celého, zalapala po dychu a rukou sa natiahla k nemu. Myslel si že ho chce odstrčiť, ale veď sama pochopí, že je nemožné s ním pohnúť. Miesto toho ho prekvapila, zvedavo mu pozrela do očí a jedným prstom mu prešla po ostrom hrote jedného smrtiaceho tesáka.
Ten pohyb ju poranil a z kože sa jej vyhrnula drahocenná kvapka krvi. Odtiahla sa, ale on ju chytil za ruku a priložil si jej krvácajúci prst k ústam, obliznutím ju ochutnávajúc.
Oči jej stmavli túžbou a keď videla ako jej prst vtiahol hlboko do úst, cítila ako sa jej škáročka stiahla od rozkoše. Jazykom tú malú ranku omýval, vťahujúc do seba viac z jej esencie pre jeho zrazu veľmi vyhladované zmysly.
Ale najhoršie bolo že to bol len sen. Prahol po tom, aby ju mohol ochutnať v skutočnosti. Čoskoro, hovoril si v duchu. Čoskoro.
Stiahol sa, dovoliac jej vytiahnuť prst z teplého sajúceho väzenia. Roztvoril pery aby pochopila čo príde a sklonil ústa k jej mäkkému hrdlu. Keď si uvedomil že neurobila žiadny pohyb aby ho zastavila, ani nevyriekla žiadne slová strachu, rozbúrila sa mu krv. Chcela to. Aj keď len v sne. Keď sa posúval po jej nádhernom hrdle, zároveň sa penisom priblížil k jej horúcemu, vlhkému otvoru, ktorý už bol pre neho pripravený. Keď sa jej tesákmi zanoril do hrdla, jeho penis zároveň vrazil do jej vnútra. Jedným horúcim, tvrdým vniknutím sa jeho zmysly rozhoreli a jeho jazyk sa vykúpal v tej najlahodnejšej krvi, akú kedy cítil.
Najhoršie bolo, že to nebolo skutočné. Musí ju mať aj v reálnom svete. A to čoskoro. Táto zázračná chuť je len povzbudením, aby chcel viac.
Jej krv mu striekala do úst, kým penisom pumpoval do jej rozpálenej mačičky. Dovnútra a von, tvrdšie, silnejšie, jeho túžba bola silnejšia ako kedykoľvek predtým.
„Prosím,“ zadychčane šepkala, cítila ako sa v nej vzdúva napätie.
Vnímal jej túžbu, tú potrebu v jej hlase. Bola zúfala potrebou. Cítil ako sa okolo neho začína sťahovať, jej výkriky neboli zo strachu, len z prichádzajúcej extázy.
„Tvrdšie, Dmitri! Tvrdšie!“ Zavzdychala mu do ucha, čím ho vyslala bližšie k bolesti jeho vlastnej zúfalej túžby.
Prudko do nej vrážal a v tej chvíli – jeho myseľ sa v tejto snovej sfére dôverne spojila s tou jej. Jej srdce pulzovalo v rytme s jeho výpadmi, horúcimi a tvrdými, rýchlymi a silnými. Vedel že je len okamih od výbuchu, tak ako aj on.
Zo zastonaním silno sal z jej delikátneho hrdla. V stúpajúcej extáze explodoval do tesných a horúcich hlbín jej ženskosti, cítil ako ho sama v pravidelných sťahoch stíska ako hodvábna rukavička v ďalších a ďalších vlnách, silnejších aké kedy zažil. Dokonca aj v sne.
Ich spoločný orgazmus bol magický a majestátny. Pristihol sa ako myslí na to, že by to mohli urobiť znova. Chcel z jej tela viac, viac z jej krvi. Viac z nej.
Zo zdvorilým obliznutím jej zatvoril ranky na krku a už ich to ťahalo zo sna späť na zem. Predtým ako prehovoril sa uistil, že má jej plnú pozornosť, nedovoliac tesákom aby sa zatiahli. Potreboval aby o ňom vedela všetko, aj keď si ďalší deň bude myslieť, že to bol len výplod jej fantázie. Keď sa na neho plne sústredila, sklonil k nej svoju tvár a zahľadel sa jej do očí.
„Budeš si to všetko pamätať, Carly. Teraz si moja. Celá len moja.“

Carly sa zobudila až popoludní, s mysľou zahmlenou zvyškom sna, telo stále pulzujúce snovým orgazmom, ktorý bol lepší než ktorýkoľvek reálny v celom jej živote. Spomínala si na každú chvíľu strávenú s tým cudzincom, na celý ten neuveriteľne žeravý erotický sen. Zrazu mal ten fantómový milenec tvár – a bol to Dmitri Belakov! Nad vlastnou predstavivosťou sa uškrnula. Ale prečo sa jej snívalo že je upír? Veď to je smiešne.
Ten muž bol určite sexy a rýchlo sa jej dostal pod kožu, ale nebol žiadny upír.
Upíri neexistovali. A práve to sexy cudzie meno a jemný prízvuk jej zrejme v mysli vyvolalo predstavy zo starého hororu, ktorý milovala už ako decko.
A predsa mala v sne jedného veľkého sexy upíra. Nespomínala si, že by už niekedy v sne zažila takéto kompletné sexuálne uspokojenie. Jednu vec ale vedela – Dmitri Belakov mal na ňu silný vplyv, inak by sa jej predstavivosť s ňou takto nezahrávala, cítila sa akoby ju prešiel vlak.
V noci musí dokončiť prácu v škole, preto sa šla osprchovať a obliecť, ale stále nedokázala z myšlienok dostať spomienku na to neuveriteľné vyvrcholenie. Ako sa v skutočnosti môže stretnúť s mužom, keď v jej myšlienkach sa s ňou miloval a sal jej krv? Síce neexistoval spôsob ako by sa on o jej erotickom sne dozvedel, ale ona to bude vedieť a predstavovať si ten moment vždy, keď sa mu pozrie do tváre.
„No, toto bude zaujímavo strávená noc,“ povedala svojmu odrazu v zrkadle, keď sa pripravovala. Keď sa vydala k dverám jej malého domu, bola ešte stále poriadne otrasená.
V tajnom obydlí pod domom sa Dmitri zachechtal. Nemala ani tušenia aká zaujímavá noc to bude.28 komentářů:

 1. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji mnohokrát za překlad a korekci ! ! !

  OdpovědětVymazat
 3. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 4. Super, děkuji za překlad i korekci. A moc děkuji za pravidelné nové kapitoly, že nás nenecháváte dlouho čekat na pokračování!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Super, díky moc za překlad i korekci. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Vďaka za skvelé pokračovanie.

  OdpovědětVymazat
 8. Skvělé,dík za vaši práci :-)super překlad ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. Super, děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 10. díky moc za překlad :))

  OdpovědětVymazat
 11. ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Výborne sa nám príbeh rozbieha. Ďakujem za zase skvelý preklad. :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Skvelý príbeh. Ďakujem

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji za překlad..

  OdpovědětVymazat
 15. Knihomolka.3657. května 2014 20:08

  Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 17. Díky moc, nádherná kapitola, rozjelo se to perfektně, nemůžu se dočkat pokračování, navnadilo mě to pěkně...:D

  OdpovědětVymazat
 18. Děkuji za překlad a korekci,těším se na pokračování :-)

  OdpovědětVymazat
 19. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat