úterý 8. dubna 2014

Vzácné víno - 9. KapitoaPár minút pred polnocou sedela Kelly pred zrkadlom, tupo civela na svoj bledý odraz. Bola vystrašená, čo asi ďalšie hodiny prinesú. Zvládne to? Nájde odvahu stretnúť sa s tým zdrvujúco krásnym – neskutočne pôsobivým – Pánom upírov v burgundskej spálni? Dokonca ani po kúpaní, fintení a navoňaní sa, si stále nebola istá. Ale chcela ho. Toto problém nebol. Chcela spoznať pocit z jeho tela, jeho tepla. Viac ako to, chcela spoznať toho muža zvnútra. Muža, ktorý sa potuloval po Zemi viac rokov, ako dokázala pochopiť. Chcela popustiť uzdu tej divokej stránke svojej osobnosti, vychutnať si jeho zmyselnosť. Vždy keď sa na neho pozrela, telo jej zahorelo túžbou, ale robila všetko preto, aby tie ozveny potlačila. Obávala sa hlbokého žiaľu, ktorý jej mohol spôsobiť.

Práve teraz pokúša osud, zahráva sa z ohňom, trúfne si vstúpiť do dračej nory a ukradnúť si chvíľu šťastia? Jediná noc.
Zachvela sa, vstala a zamierila chodbou k burgundskej hosťovskej izbe. Táto časť domu bola prázdna, teda okrem nej. Bolo postavené pre niekoľkých smrteľných návštevníkov Attica a Lissy. Mladý pár mal zdanlivo svoje miestnosti v ďalšom krídle rezidencie. Ale v skutočnosti tam trávili len veľmi málo času. Všetky boli zatienené proti slnku, pre prípad, že ich tam zastihne úsvit, ale oni aj tak uprednostňovali podzemné hniezdočko lásky, ktoré si s Lissou vytvorili v rozsiahlom suteréne.
Lissa jej vysvetlila, že Atticus a ostatný upíri sa cítili bezpečnejšie, keď vedeli že spia ďaleko od slnka – podľa možností pod zemou alebo v jaskyni, kde trávili celé dni. To, že si Marc vybral jednu z týchto izieb, bol len ďalší dôkaz jeho túžby. Bolo to významné gesto, aby bol s ňou podstupoval značné riziko. Taktiež to bolo tiché vyznanie dôvery. Ohromná myšlienka.
Na chvíľu sa pred masívnymi dverami zastavila. Zovrela kľučku a ľahko ju stisla. Skôr ako si to mohla rozmyslieť už stála na druhej strane, zachytiac sa rukou za chrbtom dverí, keď ich za sebou zatvorila. Oprela sa. Marc už tam bol.
Stál pred obrovskou posteľou, dvíhajúc fľašu tmavého červeného vína a rozlievajúc ho do dvoch pohárov. Usmial sa, v očiach sa mu mihlo prudké uspokojenie, pristúpil k nej, držiac pred ňou jeden krehký pohár. Vzala si ho a automaticky si odchlipla, sotva si všimla skvelú chuť vína, pretože Marc ju pozoroval ponad vlastný kryštálový pohár.
„Som rád, že si prišla.“ Predtým ako si dal ďalší hlt jej symbolicky priťukol.
„Sama neviem, čo tu robím,“ pripustila nervózne Kelly, „ale chcem to. Chcem teba. Túto noc.“
Marc potichu zavrčal, vzal jej pohár a položil ho vedľa svojho na malý stolík vedľa dverí. Bez ďalších slov vkĺzol silnými rukami k jej pásu a pritiahol si ju tesne k svojmu telu. Nadvihol ju až sa skoro nedotýkala nohami podlahy a prešiel jej perami po ústach, oblizol jej pokožku pod uškom, po pulzujúcej tepne.
Kelly sa mu pri prvom dotyku jeho vlhkého jazyka úplne podvolila. Ostré špičky jeho vysunutých tesákov ju najskôr prekvapili, potom jej dolu chrbtom prebehli zimomriavky vzrušenia. Bolo to ešte lepšie ako v sne. Nohy ju už viac nevládali poslúchať. Marcove silné ruky ju niesli, akoby nevážila vôbec nič. Usadil ju na posteľ a maznavým pohybom jej vyzliekol bielu nočnú košieľku a nechal ju skĺznuť na podlahu.
Zbožňoval každý centimeter jej pokožky, nikam sa neponáhľal, ale nedal jej šancu ani zhlboka sa nadýchnuť. Zapôsobil na ňu ako parný valec, robil s jej telom také veci ako doteraz žiadny iný muž. Samozrejme, pomyslela si, veď žil celé stáročia. Možno robil veci – sexuálne veci – o ktorých by ona ani nesnívala. Samozrejme ten sen by bol v dennom svetle takmer odporný. Ale stavila by sa, že to robil a nie raz – s inými ženami.
Pomyslenie na učenie sa niektorých zakázaných vecí jej vzrušenie vyslalo do závratných výšok.
Marc sa jej nevedel nabažiť. Voňala ako nebo a chutila božsky. Keď odhalil jej mäkké, bledé telo, žasol nad jej bezchybnou pokožkou a teplými, ženskými tvarmi. Miloval sa už zo ženami všetkých tvarov a veľkostí, ale táto vyzerala, akoby bola stvorená presne pre neho. Všetko sa mu na nej páčilo – plné prsia so zvraštenými bradavkami, jemne zaguľatené ženské bruško, oblé boky a zadok presne pre neho. Bola stavaná ako ženy jeho doby, nie ako tyčka tenké modelky tejto éry a tešil sa na každú sekundu jej objavovania. Samozrejme ju videl v sne, ale realita bolo oveľa lepšia, oveľa čistejšia a zreteľnejšia. Ten sen bol intenzívny, ale nedalo sa to porovnať s realitou.
Položil ju do veľkej postele a roztiahol jej nohy, dôkladne si vychutnávajúc výhľad a zhlboka nadýchol jej ženskej vône. Keď ju tam oblizol, cítil ako sa mykla. Uspokojením zavrčal, presne vedel čo chcel spraviť od prvej chvíle čo ju uvidel. Pri tej nevinnej, ale dychtivej odozve by sa stavil o všetko čo má, že sa jej žiadny muž takto nevenoval. Bolo pekné vedieť, že bude prvý ktorý jej toto špeciálne potešenie prinesie.
Oblizol ju nižšie, hladil ju jazykom, pritlačil tak, aby mohla cítiť ako sa špičkami tesákov ošuchol o jej citlivú pokožku. Keď z jazykom skĺzol nižšie a do nej, zastonala, strkajúc ho tam, kam čoskoro vpadne svojim tvrdým penisom. Nemohol sa nabažiť jej mäkkosti, jej úžasnej chuti. Bola ako vzácny druh vína, to najlepšie šampanské, ľahké, vzdušné, iskriace na jazyku.
Pripravovalo ho to o rozum. Zameraný na svoj cieľ, ju skúsene vzrušoval, až kým sa netriasla potrebou. Keď vykríkla a zachvela sa potešením, nebol pripravený na potopu pocitov, ktoré mu zaplavili zmysly. Tá lahodná energia mu dovolila cítiť jej vzrušenie. Bol pyšný, že ju priviedol k orgazmu touto malou pozornosťou. Dopraje jej orgazmus ešte veľa, veľa krát, prisľúbil si.
„Páčilo sa ti to, mon coeur?“ spýtal sa, keď sa vrátila späť na zem, jeho dych jej ovial to najcitlivejšie miesto.
Prikývla, kým on sa tešil s pohľadu na jej sčervenanú tvár a rýchly tep. Na modernú ženu, bola až prekvapujúco nevinná a jeho to načisto okúzlilo. Bolo veľa vecí, ktoré by ju o potešení mohol naučiť. Bude radosť jej to všetko ukázať, ale až neskôr.
Teraz by rád spoznal, aké je to byť v nej. Chcel okolo svojho penisu cítiť jej teplo už od tej chvíle čo ju uvidel a pochyboval, že by vydržal ešte dlhšie čakať, už strácal aj zvyšok zdravého rozumu. Po tom sne ju chcel ešte viac, nie menej. Potreboval ju reálne cítiť okolo seba. Práve teraz potreboval spoznať, či bola tou jeho Jedinou, na ktorú čakal celý svoj dlhý osamelý život.
Ak by mal byť úprimný, pochyboval o tom. Nemôže mať také šťastie. Bola perfektná v každom ohľade, ale bol stvorený k životu osamote, nikdy celkom neveril, že raz nájde ženu, ktorá by tou cestou mohla kráčať s ním.
A keď ju pomiluje bude mať odpoveď na svoju otázku, a súrne potrebuje úľavu, lebo v tých nohaviciach exploduje. Zo zavrčaním sa odtiahol aby sa zbavil oblečenia. Rýchlo ho odhadzoval na podlahu za sebou. O chvíľu si už líhal k nej, nahý, tvrdý potrebou byť v nej. Ale nie na dlho.
Doprial jej jedno vyvrcholenie, ale chcel jej ukázať ešte oveľa viac. Prešiel jej rukami smerom k prsiam. Pohral sa jej z bradavky kým nestvrdli, a preniesol jej pozornosť späť k sebe.
„Si nádherná žena, cherie.“ Sklonil hlavu a pobozkal ju na ústa. „Najkrajšia akú som kedy videl.“ Zašepkal jej do pokožky.
Zľahka sa zasmiala, a keď jeho ruky pokračovali dolu k ostrovčeku kučierok, zalapala po dychu, prešiel jej po malom výbežku medzi záhybmi, až kým neskončil v jej tesnej ženskosti. Keď začal prešibane pohybovať prstami, zavzdychala. S ústami pritisnutými k jej krku sa zasmial.
„Niesom žiadna krásavica,“ naliehavo poprela jeho slová.
Dokáže jej, že nemá pravdu, aj keby tým musel stráviť celú noc. A na rovinu, teší sa na to. Keď začal prstami pravidelne kĺzať dnu a von, Kelly sa zamrvila. Zdvihol hlavu a pozrel jej do očí.
„Prosím, uver mi to, ma petite. Pre mňa si najkrajšia žena na svete. Hlavne keď prídeš ku mne.“ Znova ju poháňal hore k vrcholu, využívajúc ruky a všetky svoje schopnosti, aby ju pripravil o rozum. Tesáky sa mu ešte viac predĺžili a potreba hodovať na jej krvi v ňom narastala. Penis sa mu tiež ešte viac vztýčil potrebou po úľave rovnako, ak nie viac, ako potreboval ochutnať jej krv.
„Musím ťa mať, cherie. Musím ťa mať hneď.“
Pomaly z nej vytiahol prsty a jedným rýchly pohybom sa na ňu pretočil. Keď si prsty vložil do úst a ochutnal tekutinu jej túžby, zamraučala na znak protestu. Zo zatvorenými očami si tú neobyčajnú a takmer omamnú chuť vychutnával. Potom posunul ruku k nej. Dal jej na výber ako ďaleko chce zájsť. Bude dosť divoká, ochotná zájsť ďalej? Bude odvážna a sať jeho prsty ako profesionálka? Alebo bude plachá, váhavá či dokonca neochotná klesnúť a špiniť sa s ním?
Myslel na také veci, ktoré by asi nerada robila. Nepochybne by sa mu páčilo zatlačiť na jej sexuálne predstavy. Každopádne si už každú zvrhlosť doprial aspoň raz. Jeho chúťky boli pravdepodobne zdeformované, i keď nie extrémne, samozrejme s výnimkou sania krvi. Tak či tak by ju nijako nezranil. Jeho partnerky boli vždy ochotné a dobrovoľne robili všetko čo chcel.
Rád by Kelly tie radosti ukázal a ona bude milovať každú minútu. To si slávnostne sľúbil.
Ale netlačil by ju príliš ďaleko, dal by si na čas. Zaúčal by ju pomaly, až pokiaľ by nedychtila po jeho penise, kamkoľvek by jej ho už chcel strčiť, či akýmkoľvek spôsobom by to chcel. Toto bol len taký malý test, na začiatok. S uspokojením zacítil jej horúci, malý jazýček, ako mu oblizuje prsty, vťahujúc ich do vnútra svojich úst.
Zdala sa byť nesmelá, ale ochotná, tá kombinácia mu ešte viac rozprúdila krv.
„Už nemôžem čakať, mon coeur. Musím byť v tebe.“
„Chcem ťa mať vnútri, Marc. Potrebujem ťa mať v sebe.“
Sotva sa stihla nadýchnuť, keď jej to prianie splnil, vstupujúc pomaly, ale neústupne. Bola tesnejšia ako by žena v jej veku mala byť. Na chvíľu uvažoval o hlúposti smrteľných mužov, že nevideli taký diamant aký má on práve v rukách. Zároveň ho tešilo, že nemala veľa milencov. To robilo z toho čo zdieľali niečo ešte výnimočnejšie. Nemohol si spomenúť na žiadnu chvíľu za celé tie storočia – vlastne z celého jeho života – kedy potreboval jednu jedinú ženu tak veľmi, ako tohto malého človiečika, ktorý pod ním práve teraz mraučal od rozkoše.
Penisom vkĺzol do jej tesného, horúceho a vlhkého jadra. Miloval ten pocit. Miloval jej vôňu, miloval chuť jej vzrušenia. Vedel, že chuť jej krvi bude milovať ešte viac. Mal by počkať kým si ju najskôr neužije penisom, kĺzal dnu, potom pomaly späť, rozťahujúc ju a nechávajúc sa stískať jej vlhkým tkanivom.
Keď sa jej celou dĺžkou usadil dnu, zastonala, ale nebolo to od strachu. Iba ak by sa bála smrti z rozkoše. Túžila po ňom. Cítil ako sa ňou valia vlny emócii, vypĺňali ho s takou naliehavosťou, že potreba vlastniť túto drobnú ženu bola silnejšia ako čokoľvek, čo doteraz zažil.
Začal sa v nej pohybovať, rozpínajúc to hebké tkanivo. Jej telo mu odpovedalo, lákalo a povzbudzovalo k silnejším výpadom.
„Rýchlejšie,“ zafňukala, blížiac sa k vrcholu skôr ako predpokladal. Ale po pravde ho to tešilo. Byť v nej bolo vzrušujúcejšie, ako čokoľvek čo doteraz zažil a nebol si istý, či sám vydrží o niečo dlhšie. Nechcel to tak rýchlo, ale ách, bolo to tak dobré.
Vnikal do nej rýchlejšie, zadrapila sa mu do ramien a nohami sa mu ovinula okolo bokov. Miloval dotyk jej jemnej kože, pobádala ho ďalej.
„Bože! Prosím Marc!“ Ten zvuk bol hudbou pre jeho uši.
Len jedna vec mohla urobiť tento okamih ešte dokonalejším. Kŕmenie bola teraz citová potreba, a on chcel jej krv až priveľmi.
Marc sa zohol, priložil ostré zuby k miestečku na jej krku, tak ako to chcel urobiť už dávno. Cítil ako jej pod delikátnou pokožkou divo pulzuje krv. Chcel to. Chcel ju. Chcel cítiť jej podstatu, chcel ju spoznať.
Pohybujúc sa v nej ešte rýchlejšie, ostrými tesákmi jej prepichol kožu, pričom ona zacítila len jemné pichnutie. Len natoľko, aby jej dal možnosť vidieť čo sa bude diať. Nechcel aby boli jej spomienky na tento výnimočný okamih poznamenané bolesťou. Chcel si zapamätať každý okamih s touto úžasnou ženou, pripomínať si ju vždy s úsmevom na perách, s myšlienkou na blížiaci sa orgazmus, ktorý sa práve chystali zdieľať.
Keď jeho jazyk zasiahli prvé kvapky jej krvi, explodovali mu všetky zmysly, zúfalo chcel viac. Zanoril sa hlbšie, jeho ústa nasávali jej esenciu do svojho vlastného tela. On ju plnil semenom, ona jeho svojou krvou a spolu objavili blaženosť, ktorá sa nepodobala ničomu, čo kedy zažili.
Jej vyvrcholenie začalo v tom okamihu, keď sa jej zahryzol do tela. Sťahovala sa okolo neho, stúpala vyššie a ešte vyššie až pokiaľ naplno nekričala, čím ho zároveň stiahla zo sebou.
Jej krv mu vtekala do úst, kým on striekal do jej tela, hľadajúc domov vo vnútri svojej Pravej družky.
Uvedomil si tú prekvapujúcu pravdu, ale stále mal tieň pochybností, pretože spolu vyvrcholili po prvý krát. Cítil všetky jej pocity vo svojich myšlienkach, takmer akoby boli živé, pri pohľade do je očí cítil jej emócie. Vedel, že presne to isté cíti aj ona.
Vedel to určiť podľa zmäteného pohľadu, ktorým sa stretla s tým jeho, potom zahojil ranky na jej krku a zdvihol hlavu.
Cítila to čo on. Zdieľali svoje myšlienky i emócie. Boli jedným celkom. Bola jeho Jediná.


30 komentářů:

 1. Skvělé, díky moc za další kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Tinka: tak toto bolo skvele :-) moc dakujem

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc za překlad!!! Mirka

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za preklad..... toto bolo super :-D

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. To bylo pěkné, dík moc za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Takže je naozaj jeho Jedinou - to je skvelé - som zvedavá ako sa s tým Kelly vyrovná a čo povie na to, že ten sen vôbec snom nebol :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm, no nijako drasticky - čo som bola sama dosť prekvapená :-)

   Vymazat
 10. Super. Ďakujem za ďalšiu kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji mnohokrát za další kapitolku ! ! !

  OdpovědětVymazat
 12. Knihomolka.3658. dubna 2014 19:20

  Díky za překlad.
  Věděla jsem to :)

  OdpovědětVymazat
 13. Vďaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 17. Díky moc za další kapitolu, nemůžu se dočkat pokračování, v obou příbězích bylo hodně náznaků, tak jsem zvědavá, jestli se jim konečně autorka začne více věnovat, když teď víme, že je jeho Pravou družkou...:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ono sa niektorým detailom autorka naozaj moc nevenovala, niektoré veci tu majú strašne rýchly priebeh, ja sama by som privítala podrobnejší popis pri mnohých záležitostiach...a pri niektorých zas menej :-)
   Ale štvrtá časť, čo práve prekladám už má kvalitnejšiu zápletku, lepšie rozpísaný príbeh - no - je aj asi dva krát tak dlhý...ale kým sa sem pridá 3 časť, snáď to stihnem dokončiť...Prajem príjemné čítanie :-)

   Vymazat
 18. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat