pondělí 7. dubna 2014

Démonka a její Skot - 11. KapitolaAella si nemohla pomoci, ale prostě musela sledovat svého velkého Skota, když zpíval úděsné ztvárnění toho, o čem jí tvrdil, že je jedinou slušnou písní osmdesátých let. Totálně ji zmasakroval. Byla naprosto k nepoznání, ale ještě nikdy neslyšela nic úžasnějšího. Kdy se naposledy usmívala tak zeširoka, nebo si užila tolik legrace? A díky chlapovi. A to ne jen tak leda jakému, ale Niallovi, staromódnímu Skotovi se skrytými vrstvami, z nichž každá byla ještě víc fascinující než ta předešlá.

Díky bohu za alkohol, který jí zamotal myšlenkové procesy, jinak by mohla zpochybňovat své rozhodnutí ohledně toho, že si odmotala tógu a ukázala mu svá prsa v doprovodu vlčího zavití. Jeho oči zaplály rudě, zpod horního rtu mu vyrazily zuby a s mohutným skokem se dostal z pódia, přičemž se jeho kilt nadzvedl a dámy měly na co koukat.
Ne, že by si teda všímal pískotu a nabídek – ale Aella si ty tváře zapamatovala na později. Některé děvky potřebovaly poučit v tom, že nemají zkoušet sbalit chlapa, co patří lamie.
A on byl její chlap. Její Skot. Její milenec. Můj.
Aella si nemohla vzpomenout, že by ji za celá ta staletí nějaký muž tak přitahoval, a samozřejmě, okouzloval tak jako Niall. Něco na tom divokém upírovy, s jeho kilty a sexy přízvukem, ovlivňovalo nejen vlhkost jejích kalhotek, ale i její srdce. Cítila něco, o čem si myslela, že je již dávno ztraceno v jejích lidských dnech. Přiměl ji chtít. Chtít jeho. Chtít zatracené navždy.
Naštěstí pro něj byla dost opilá na to, aby se nevzpírala, ale ne až tak, aby ji to nevyděsilo. Touha však odplavila strach, když si ji přitáhl do náruče pro hluboký polibek.
A za doprovodu blikajících světel, rytmické hudby a bušení jejího srdce, se nechala smést vášní a příslibem jeho úst a nechala jeho ruce toulat se po jejím těle, zvyšujíc tak zápal až k horečnatému stupni, který se dožadoval okamžitého uspokojení.
„Chci tě,“ zavrčel jí do ucha, než ji kousl do lalůčku a sál citlivý boltec.
„Jsme jen patnáct minut od mého bytu,“ odvětila a prohnula se, aby k ní měl lepší přístup.
„Příliš daleko. Pojď.“ Popadl ji za ruku a táhl ji mezi kymácejícími se těly do zadní části podniku.
„Kam to jdeme?“ Zeptala se.
„Někam, kde je trochu soukromí,“ byla jeho tajemná odpověď.
Její a jeho představa o soukromí se lišily. Zamířil k ženským záchodkům, kde jeho zařvání: „Vypadněte!“, přinutilo všechny u umyvadel vyrazit pryč, většinou s vědoucím úšklebkem. A pokud šlo o ty v kabinkách, těm stačilo dvě tvrdá zabušení na zamčené dveře, než v rychlosti splachovaly.
V Aelle pobavení ochladilo oheň, když se opřela o porcelánové umyvadlo a pozorovala svého Skota, který vyháněl poslední ženu – démonku s podpatky téměř stejně dlouhými, jako byly její nohy – ze dveří. Zabouchl a zamkl, opřel se o rám. Jeho oči doutnaly intenzitou, když si ji prohlížel. Pokynul na ni prstem.
Měla mu ho useknout za tu troufalost, nebo na něj vystrčit prostředníček, ale jen poslechla jeho tichý příkaz a zamířila k němu, při chůzi pohupovala boky. Na jeho netrpělivosti a tom tabu místu bylo něco podivně vzrušujícího. A na jeho surovém kouzlu bylo něco neodolatelného.
Spalujícími rty našel ty její a uzamkly je ve vášnivém polibku, který jí tělem vyslal brnění od hlavy až k patě, teplo se šířilo mezi její nohy. A když se jazyk obtočil kolem jejího, zachvěla se a touha se v ní znovu probrala k životu silnější než předtím.
Byli zachyceni ve vyprahlém objetí, ignorovali ta občasná zabušení na dveře. Jejich celková hmotnost zabraňovala komukoliv vstoupit. Ta slabá vyrušení jen navyšovala pocity naléhavosti. Lem její tógy se posouval nahoru, když se s ní jeho ruce mazlily a dráždily každé nervové zakončení. Tanga, která na sobě měla, ho zarazila, přejel přes ně prsty.
„Co je tohle? Co se stalo s tvým obvyklým výběrem oblečení? Nebo bych měl říct jeho nedostatku?“
Zasmála se. „Nelíbí se ti?“
„Líbí,“ zamumlal a zatáhl za pružnou látku, která se ostře stáhla zpět a přiměla ji nadskočit. „Ale znovu, k čemu?“
„Protože,“ zašeptala mu do ucha, „jsem měla fantazii o tom, jak je stahuješ svými zuby.“
A to měla. Ale ani její bujná fantazie nedokázala vytvořit tak erotickou představu, jakou byla realita. Otočil ji tak rychle, že málem ztratila rovnováhu, ale dveře se prokázaly jako stabilní opora, když vyměnil jejich pozice, aby o ně byla zapřená. Ruce položil vedle jejích boků, aby je udržel zavřené. Pak si rty a zuby prokousal cestičku až pod její tógu, jeho neoholená čelist jí lechtala kůži na stehnech. Pod látkou se však zarazil, a se pak rozesmál. „Co je tohle? Zbraň?“
„Brokovnice,“ opravila ho. „Pro časy, kdy pouhá sekyra nestačí.“ Byla to hračka s malou hlavní, silným pohonem, s nábojem plným kyseliny, kterou si vzala s sebou, když se rychle stavila doma, aby se převlékla, než doprovodila Skota na jeho golfovou lekci s Luciferem.
„Ty jsi prostě plná překvapení,“ zamumlal a políbil ji na kůži mezi pouzdrem a popruhy.
„Raději bych byla plná tebe.“
Zasténal v odpovědi proti její kůži, čímž vyslal další záchvěv jejím tělem. A pak se těmi rty plížil blíž a blíž ke zdroji jejího tepla.
„Ty jsi tak zatraceně sexy.“
Samotná slova by neměla přivádět ženu téměř k vyvrcholení, ale Aella zjistila, že se její kundička pevně svírá a její nevyrovnaný puls uhání ještě rychleji. „Mohl bys mě přestat škádlit, Skote, a už se mě dotknout?“
Znovu se rozesmál, něžně, tiše, což ji rozechvělo tak, že se vlhkostí otírala o kalhotky. Zaryla mu nehty do ramen. Musela, protože nohy se jí příliš třásly a hrozilo, že se podlomí.
Jeho zuby zatahaly za tkaninu zakrývající její pahorek, ale když se nehnula, roztrhl ji, při čemž tiše vykřikla, když chladný vzduch polechtal její horečnaté tělo. A pak se na ni jeho rty přitiskly a její tělo explodovalo, když jazykem vytvářel vlhké kroužky po jejím naběhlém klitorisu.
„Oh. Oh. Oh.“ Byla na pokraji vyvrcholení, což byl důvod, proč bylo to přerušení tohohle klíčového okamžiku tak kurevsky nevychované.
„Tady je. Zabijte ho.“ Ozval se hrdelní, mužný příkaz odnikud. Prudce otevřela oči. I když byla zachycena v urputném boji se svou vášní, měla v sobě dostatek důvtipu, aby věděla, že její orgasmus bude muset počkat. Zdálo se, že Niall došel ke stejnému závěru, když se neochotně odtáhl od jeho příjemné hostiny. Ježkovy oči, vypadal nasraně.
Zdálo se, že nehledě na hrozby, by se jen idiot vetřel mezi upíra a jeho erotickou večeři.
A také to museli být pořádní pitomci, když zabránili lamie v jejím orgasmu.
Když Niall vstal a otočil se tváří v tvář démonům, kteří se objevili na záchodcích z pěti portálů, které se zhmotnily a umožnili jim vstup, Aella se narovnala, její tóga klesla a zakryla její pulzující - a tím odkladem ne příliš šťastné – části těla.
„Tak kdo chce zemřít jako první?“ Zavrčel její stejně podrážděný Skot.
Pět bestií naproti nim se jen zašklebilo a udělalo krok vpřed jako jeden celek. Takže se Aella rozhodla za ně. Vytáhla svou brokovnici, zamířila a vystřelila.

 Nesetnula s ní hlavu svému cíli, ne jako by to zvládla svou věrnou sekyrou, ale brutálně vypadající rváč začal křičet a škrábat svou tvář, když ho trefila kulkou s kyselinou. A také to rozjelo akci. S bojovným pokřikem, který mohl soupeřit s tím, co předvedl Mel Gibson v Braveheart, se Niall rozběhl, s mečem stále v pochvě u boku, a spoléhal se pouze na své holé ruce a zuby. Aella zjistila, že v blízkosti kabinek je těžší ohánět se svou sekerou, hlavně proto, že pro jednou nebojovala sama. Obvykle ji vytáhla a prosekala si svou cestu k vítězství, ale protože nechtěla Niallovi ublížit, musela krotit svou divokou povahu. Ne, že by potřeboval její pomoc. Zdálo se, že nadržený upír je více než hodnotným oponentem útočící partičce hrdlořezů. S rychlostí, kterou měli pouze upíři, a násilnou povahou nebojící se prolévat krev, lámat kosti, či trhat končetiny, Niall bez přerušení rychle pracoval, lámal krky a vytrhával pulzující, černá srdce.
Bylo to účinné, ale docela chaotické, nemluvě o tom, že to zničilo veškerou náladu a to hlavně proto, že dveře již nebyly zablokované a do koupelny se tlačil dav žen. Některé ignorovaly masakr a šly se postarat o své ženské záležitosti. Ale ty ostatní… Ty civěly na jejího Skota. Jedna drzá ženština dokonce přejela prstem po jeho svalnatém rameni a olízla z bříška krev. Aella jí dala něco k cucání, když usekla problematický článek prstu.
Než se Aella stihla zaplést mezi bouřící se ženské, které se cítily uražené jejím žárlivým činem, Niall ji chytil kolem pasu a přehodil si ji přes široké rameno, než ji vynesl z baru za doprovodu pískotu mužských patronů. Aella mu to dovolila, protože upřímně řečeno, co jiného mohli udělat? Ztratili své místečko k sexu, nechtělo se jí zpívat a dokázala vymyslet lepší plán, než zabíjení žen, které očumovaly jejího Skota.
Zvlášť, když Niall zamumlal něco o tom, jak ji vezme do sprchy a budou pokračovat tam, kde skončili.
„Už mě můžeš položit dolů,“ řekla poté, co ušel pár bloků.
„Proč?“
„Abych mohla jít.“
„Ale mně se líbíš tam, kde jsi,“ odvětil a ruka kolem jejích stehen se sevřela.
„Kam mě neseš?“
„Někam, kde je postel.“
„Neměli bychom ten útok nahlásit Luciferovi?“
„Bah. To nebyl útok.“
„To řekni těm tělům, co jsme za sebou zanechali.“
„Kdyby to mysleli vážně, pošlou jich víc,“ chvástal se. „Tohle bylo jen malilinkaté varování.“
„Které jak hádám, tě neodradilo od toho, abys dělal našemu pánovi nosiče a trenéra.“
Ušklíbl se. „Naopak. Teď chci, aby ďábel vyhrál. Každý, kdo je mě ochoten urazit tím, že nepošle ty nejlepší, aby mě zabili, si zaslouží prohrát proti tomu nejhoršímu golfistovi, co kdy žil.“
Nemohla si pomoct a zahihňala se. „Ty jsi zlý.“
„Říká holka, která kolem chodí s brokovnicí připoutanou ke stehnu a sekyrou na zádech.“
„V mé branži se vyplatí být připravena.“
A také se hodilo mít list napsaný Luciferem, opravňující držitele k bezplatnému ubytování v jakékoliv provozovně v pekle. Niall vešel do prvního hotelu, na který narazili, na nóbl místo i přes to, že bylo ve čtvrtém kruhu, a během chvilky byli v podkrovním apartmá, nazí, ve sprše obrovských rozměrů.
Očekávala, že bude pokračovat v jeho erotickém škádlení, ale místo toho ji umyl jistými, rychlými tahy. Páni, ty kluzké ruce pokryté pěnou roztřásly její tělo a probraly její kundičku, ale jeho jazyk jí nevěnoval ani jediné olíznutí.
Nemohla si pomoct a trucovala, když ji otíral do sucha.
„Co to máš s obličejem?“ Zeptal se, když si klekl na jedno koleno a přejížděl jí přes lýtka nadýchaným ručníkem. „Vypadáš zklamaně.“
„Co se stalo s tím, že začneme tam, kde jsme skončili?“ Nemělo smysl chodit kolem horké kaše. Zdrženlivost byla pro panny a otravné děvky. Obojí to byly typy, které Aella ráda zabíjela.
„Někdo se tady cítí opomíjeně.“ Dobíral si ji, když jí zvedl nohu, aby otřel chodidlo.
„Ano.“
Zasmál se, zlomyslným rachotem, který jí vyslal mráz po zádech. „Neboj se, děvče. Neskončil jsem s tebou. Jen jsem si myslel, že bude lepší, když budeš pěkná a čistá na ty oplzlé věci, které plánuju.“
Hmmm, to znělo slibně.
„Nejsi tu jediná s fantazií,“ připustil, když vstal a tyčil se nad ní s planoucíma modrýma očima.
„A jaká je ta tvá? A pokud řekneš, že zahrnuje ovce, tak odtud mizím.“
Dunivě se rozesmál a ona se musela smát společně s ním. „Holka, ty jsi poklad. Pojď a já ti to ukážu.“
Apartmá, které si rezervovali, mělo opravdu velkou postel s měkkým, plyšovým povlečením, které ji pohladilo po zádech, když ji na něj hodil. Odrazila se. A on skončil. Vyklenula se pod jeho nahým tělem.
„Jsem čistá. Našli jsme postel. A teď co?“ Zeptala se s vyklenutým obočím. „Zahrnuje tvá fantazie pouta? Sirup? Nevidím na stropě žádné zrcadlo.“
„To je jiná fantazie, děvče. Tahle zahrnuje tvé nohy na mých ramenou.“
„Takhle?“ Natáhla prsty, když zvedla nohy a položila mu je na kůži. Jeho oči potemněly, doutnaly.
„Ano. Přesně tak.“ Zřejmě také zahrnovala to, že jí přivedl ten nejlepší orgasmus v životě pomocí jazyka, až křičela jeho jméno a paty mu ryla do zad. Ale vylizování jí nebylo jedinou věcí, o které snil.
Jakmile byla její kundička v horečném stavu, chvějící se a vlhká, převrátil ji na břicho a vystrčil její zadek do vzduchu.
Když byla tak vystavená jeho pohledu, nemohla si pomoct a ohlédla se přes rameno, jak se otřel špičkou penisu o vchod do její kundičky. „Užíváš si ten výhled?“ Zeptala se.
„Ano.“
„Byla bych raději, kdybys ji ošukal.“
„To taky udělám.“ Přejížděl sem a tam, škádlil ji.
Zavrtěla boky, ale nepřijal to tiché pozvání. „Stále čekám.“
„Já vím.“
Ten arogantní bastard. „Mohl by sis už pospíšit?“
„Do prdele, děvče. Musíš mít vždy poslední slovo?“
„Jo. Máš s tím problém?“
Zavrčel. „Ne, což nechápu. Jsem chlap.“
„A?“
„To já bych měl dávat rozkazy.“
„Nech mě hádat. Já bych je měla přijímat s hlavou pokorně skloněnou? Nebuď tak staromódní.“
„Jak tomu mohu zabránit, když v mé době byly ženy viděny, ale ne slyšeny?“
„Nezapomínej, že si na tu dobu pamatuju. Nenarodila jsem se včera, víš. Ale přizpůsobila jsem se. Vyzrála a našla páteř. Žila jsem dost dlouho na to, abych věděla, co chci, a nebojím se říct si o to.“
„A co chceš?“
Zavrtěla zadkem. „Abys mě přestal škádlit tím tvým velkým ptákem a konečně mě ošukal. Nebo to musím udělat sama?“ V případě, že by nepochopil její narážku, si sáhla mezi nohy a přejela prstem přes klitoris, využila svou vlastní vlhkost jako lubrikant a vetřela ji do špičky jeho penisu.
S drtivým výkřikem do ní vrazil, každý příraz doprovázel úsečným slovem. „Ty.“ Přirazil. „Mě přivádíš.“ Vytáhl ho. „Zatraceně.“ Přirazil. „K šílenství.“
Bylo legrační, že by mohla říct totéž, když drápala prostěradlo, každý příraz a zabručení jí vynášely výš a výš. Pobavilo ji, že ho její otevřenost frustruje. Vzrušovalo ji, že se jí i přes to poddal.
Přirážel, tam a zase zpět, v jednom okamžiku jí šeptal něžnůstky, v dalším ji proklínal za jeho nedostatek kontroly, až se do ní s mocným výkřikem vylil. Z toho horkého sémě jí zaškubalo v kundičce a sevřela jeho tryskající délku ještě pevněji.
Jako obvykle po jednom z jejich hrubých spojení se na ni zhroutil, ale než si stihla stěžovat, převalil je a položil si ji na hruď. Ležela na něm, lapala po dechu a téměř se uvolnila, když ji zahalil klidný opar. Jeho ruka ji hladila po tváři a ona se k ní přitiskla, ačkoliv intimita nebyla něčím, co by si kdy předtím užívala. Ale s ním po ní toužila. Zavřela oči, když promluvil tím sexy přízvukem.
„Jsi tak zatraceně nádherná.“
„Jsem si jistá, že to říkáš všem holkám.“
„Ne. Jen tobě. K čertu s tebou za to, že jsi ve mně znovu probudila pocity.“
Pocity? Přiznal právě, že mu na ní záleží? Že je víc než jen kmoška s výhodami, či předstíraná přítelkyně, aby mohla pracovat jako jeho bodyguard? Co tím myslel? Odváží se ho zeptat? Nebo ho jednoduše zabije? A co cítí ona? Otevřela ústa, aby po něm vyžadovala vysvětlení, ale po jeho tichém chrápání je zase zaklapla.
Usnul! Otevřela oči, zaklonila hlavu a podívala se na něj. A vážně, ten chlap, co na ni právě shodil bombu, dřímal, s otevřenou pusou, očima zavřenýma, s vlasy rozcuchanými. Vypadal nevinně a mužně zároveň. Nevěděla, jestli ho má probrat fackou, nebo ho políbit na dobrou noc.
Neudělala ani jedno, ale když se pokusila vyklouznout z jeho objetí, paže kolem jejích ramen se utáhly a uvěznily ji v jeho náruči, tak jí nezbývalo nic jiného, než vklouznout do říše snů, kde místo toho, aby ničila hrad s princeznou uvnitř, byla pro jednou tou vysoko ve věži, zatímco Niall přijel na černém oři, s vlajícím tartanem, a zabil prince, který mu stál v cestě, aby ji mohl unést a pak uchvátit. Nikdy se jí nespalo lépe.


23 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Vďaka za preklad a korekciu.

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dík za překlad ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Knihomolka.3657. dubna 2014 12:37

  Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 8. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 9. Fantázia. Veľmi pekne ďakujem za skvelý preklad.

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. Ten posledni odstavec je nejlepsi cast z cele kapitoly:) I kdyz, ta veta s Melem Gibsonem byla taky skvela:)
  Dekuji moc za preklad a korekci:)

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 15. díky za překlad:))

  OdpovědětVymazat
 16. Děkuju za překlad.

  OdpovědětVymazat