sobota 29. března 2014

Vzácné víno - 6. Kapitola„Ako sa ti to páči? Spokojná?“ Pozrela sa z miesta, kde stál ešte pred sekundou vlkolak na Dmitriho a späť, ale Dmitri nadvihol aristokratické obočie a niečo povedal Marcovi tak rýchlou francúzštinou, že ju nestihla sledovať. O chvíľu sa jej okolo drieku zozadu omotali Marcove ruky a jeho pery sa dotkli jej krku. Po chrbte jej bleskovo prebehli zimomriavky, to prekvapenie ju celkom zbavilo pohybu. Na chrbte ju teplo hrial, rukami jej objímal pás, otvorenými dlaňami zakrýval toľko kože ako len dokázal a zrazu si uvedomila, že jej obyčajná bavlnená košieľka sa zmenila na niečo omnoho hriešnejšie.

Hodvábne šaty siahali až na zem, tesne jej obopínali prsia. V prednej časti boli otvorené, od stredu hrude sa rozchádzali, nechávajúc jej pokožku nahú, až na malé tangá sotva zakrývajúce miesto medzi nohami, ktoré bolo čím ďalej vlhkejšie. Marcove ruky sa zatúlali nižšie, zabehnúc za hornú gumičku nohavičiek, prekrývajúc jej bruško, čím vytváral iskričky vzrušenia v jej vnútri. Rozpúšťala sa.
„Čo sa to deje? Marc?“
„Ššš, ma petite. Postarám sa o teba.“ Jeho ruka sa zanorila nižšie, pod látku až do vlhkých kučierok medzi jej stehnami. Jej boky sa zavlnili, pozývajúc ho hlbšie. „Dobré dievčatko,“ vydýchol jej do ucha. „Cítim ako veľmi ma chceš. Skoro tak veľmi ako ja teba.“
„Mal si pravdu Marc, je nádherná.“ Dmitri stál pred ňou a všetko sledoval strhujúco tmavými očami.
Pristúpil dopredu, len na pár centimetrov od nej a dotkol sa jej ramena. Jeho dotyk bol teplý a keď ju pohladil pod tenkým ramienkom šiat, aj skúsený.
„Jej pokožka je jemná ako hodváb,“ povedal Marcovi.
„A horúca ako hriech,“ súhlasil Marc zozadu.
Ten spôsob akým hovoril, ju ešte viac rozpálil. Nedávalo to zmysel. Ešte niky nemala radosť, keď o nej hovorili ako o veci a nikdy nebola v intímnej situácii v izbe s viac ako jedným mužom. Obe tieto veci by sa jej mali dotknúť, rozhnevať ju, mala by cítiť strach alebo poníženie. Nie, jej reakcia mala od toho ďaleko. Ak by mala byť úprimná, mala by si priznať, že sa jej to páčilo.
„Urobíme všetko preto, aby ti bolo dobre,“ zavrčal Dmitri, keď jej zachytil ramienko a palcom ho začal pomaly sťahovať z ramena.
Marc si za ňou kľakol a premiestnil jej ruky na nohy. Ale sukňa šiat mu prekážala. Potiahol a pri hlasnom zvuku trhajúcej sa látky zalapala po dychu, zanechávajúc ju odetú len v skromnom vršku a drobných nohavičkách.
Jeho dlane objali polgule jej zadku, zaťahal za tenký elastický pásik. Zacítila ďalšie trhnutie a potom ešte ďalšie na bokoch a tangá boli preč. Marc ju tesákmi škrabol na mäsitej časti zadku, zatiaľ čo Dmitri urobil krátky proces zo zvyškom zvršku. Keď praskli ramienka ako by to boli slamky, vyhľadala pohľadom Dmitriho oči a on znehybnel.
„Si nádherná, ma petite, ale mám podozrenie, že chceš len toho francúza, nest – ce pas?“
S rukou na srdci sa usmial a vtisol jej na pery jemný, cudný bozk.
Dmitri odstúpil, Marc za ňou vstal a oblizol ju po celej dĺžke chrbta. Keď odstúpil, celá sa zachcela, vzal ju za ruku a viedol ju niekoľko krokov k okraju postele zo stĺpmi. Odtisol ju akoby tancovali valčík, potom si ju znovu pritiahol k sebe tak, aby stáli tvárou v tvár, hruď na hrudi. Obaja muži nosili tmavé nohavice a tmavé hodvábne košele. Keď stála pred Marcom, chcela tú košeľu zlikvidovať. Nechcela nič medzi jeho a jej pokožkou.
Zaťahala za hodváb košele a v sekunde bola preč. Zmizla akoby kúzlom. Pohľadom sa stretla s Marcovým smejúcimi sa očami.
„Veď je to sen, mon amour. Čokoľvek si budeš priať, budeš to mať.“
Tá pripomienka, že je to len sen ju posmelila. Postavila sa na špičky.
„Chcem ťa Marc.“ Nadvihla sa hore a pobozkala ho, pritisla pery k jeho tak, ako aj prsia k jeho svalnatej hrudi. To bolo nebo. Lepšie ako si predstavovala. Ale nebolo to dosť.
A smela sa pokúsiť riadiť dominantného Marca, dokonca aj len v sne? Jeho jazyk sa pustil do súboja s tým jej, kým sa jeho ruky túlali po celom jej tele. Jeho nohavice zmizli tak ľahko ako košeľa a konečne cítila jeho prebudenú túžbu na svojej pokožke. Bol väčší než si predstavovala a veľmi, veľmi tvrdý.
Páčilo sa jej to.
Marc neochotne ukončil bozk, pozrel na ňu ohnivým pohľadom.
Objal jej nahé prsia rukami, utišoval tvrdé špičky a šepkal jej milostné slová v svojom materinskom jazyku. Nevedela presne čo hovoril, ale podľa toho ako to znelo, to tušila.
Niečia teplá prítomnosť za chrbtom ju prekvapila, až pokým si nespomenula na Dmitriho, ktorý bol v jej sne tiež. Jeho ruky jej skĺzli dolu k drieku, jedna bola vpredu a druhá vzadu, Marcova hlava klesla nižšie k jej prsiam. Dmitriho prsty ju hladili spredu i zozadu, jednou vkĺzol do jej vlhkých záhybov ženskosti, druhá jej prechádzala po ryhe na zadku.
„Je pre nás vlhká Marc.“ Prebehol jej zmyslami Dmitriho hlas.
Jeho slabý prízvuk bol sexy a spolu s Marcovými ústami jej zohrieval bradavky, zakázaná nezbednosť, že sa jej dotýkajú dvaja muži naraz ju zmenila oveľa viac ako čakala. Počula o tom. Dokonca aj čítala niekoľko románov, kde ženy takéto niečo zažívali, ale nikdy si niečo také nepredstavovala sama so sebou. Nikdy. Ale toto bol len sen a každý vedel, čo všetko sa v sne môže stať. V sne môžeš robiť čokoľvek. Bola to len predstavivosť mysle a také veci sa v skutočnom živote nikdy nestanú.
Tento sen bol mimo jej predstavivosti a fakt, že Marca v skutočnom živote považovala skutočne za neodolateľného. V reálnom svete by ho nikdy mať nemohla a tak je tu sen ako kompenzácia. Myslela si že aj Dmitri bol dosť žeravý, ale necítila k nemu tú istú okamžitú príťažlivosť. Ale boli s Marcom blízky priatelia a ona čítala tie knihy… To preto bol v jej sne tiež.
Všetky myšlienky sa jej vyparili, keď sa Dmitriho prsty vtlačili hlboko do jej vnútra – spredu i zozadu. Ešte nikdy nič také necítila. Zakňučala prekvapením a Marcova hlava sa zdvihla od jej pŕs s prefíkaným úškľabkom.
„Takže? Môžeš to s nami dnes v noci mať. Dáme ti čo len budeš chcieť, ma petite. Ja zaplním tvoju mačičku, zatiaľ čo môj priateľ si zoberie tvoj zadok. Chcela by si to?“ Sledoval ju upretým pohľadom. „A ja viem, že by sme si to užili.“
Pomaly prikývla. Chcela mu dať všetko. A chcela viac toho skvelého pocitu.
Bon. Na posteľ Kelly.“ Keď s nej Dmitriho prsty vystúpili, vyskočila hore.
Zaváhala a Marc ju zatlačil späť na posteľ. Nasledoval ju, plazil sa po nej tak, ako si to po celé týždne predstavovala. Ešte viac myslela na to, aké by to bolo cítiť na sebe jeho tvrdé telo, premožené jeho silou a bolo to dokonca ešte lepšie ako si predstavovala.
Keď ležala na chrbte, Marc ju tak pridržal, dávajúc jej pocítiť ako k sebe pasujú, dávajúc jej presne takú váhu svojej hmotnosti akú chcela cítiť. Niečo v jeho očiach ju rozochvelo, ale nebolo to od strachu.
„Si ako prameň, Kelly. Počuješ? Prameň.“
Prikývla, neschopná prehovoriť, keď sklonil hlavu. Pobozkal ju akoby to bolo po prvý krát, začínajúc jemne, čo sa neskôr zmenilo na zmyselný súboj. Zatiaľ čo jej útočil na pery, roztiahol jej nohy. Rukami jej skĺzol na prsia, ťahajú a hrajúc sa s nimi. Ďalšie ruky si vytvárali hrejivú cestičku hore jej nohami, na oboch súčasne.
Dmitri. Skoro na neho zabudla. Mykla sa, Marc prerušil bozk a pozrel dolu na jej nahé telo. Zaškeril sa, keď Dmitri pozrel hore a mrkol na ňu. Pracovali zohrane.
„Už ste to pred tým robili?“ zaškrípala zubami.
Dmitri sa zastavil. „Už veľmi dlho nie,“ priznal po chvíli.
„Už sme sa o ženy delili, ma petite, ale bolo to už veľmi dávno. Žiadna žena nemala ani jedného z nás už veľmi dlho.“ Oprel sa a pobozkal ju na špičku prsníka. „Ty si výnimka Kelly.“
Ich doznanie malo opačný efekt ako predpokladala. Pomyslenie na to, že tieto diabolské kúsky už v minulosti robili, ju ešte viac rozpálili.
„Nechceš to dievčatko? Fakt, že nadchýnaš dvoch Pánov upírov až natoľko, aby sa pustili po tejto dráhe, ktorou sa nevydali už niekoľko desaťročí?“ Spýtal sa Dmitri. Pozoroval ju až kým nepozrela dolu a nestretla sa s jeho upretým pohľadom.
Nemôže to ukončiť. Po prvý krát sa cítila silná a ženská. Marc ju chcel. Viac ako to, Dmitri tiež. A ten pocit, že chceli konkrétne ju, nie hocijaké ženské telo. Ešte nikdy ju žiadny muž takto nechcel. Väčšina mužov bola staromódnych – a nemali to čo títo – opustili ju s pocitom, že chceli len priateľku a nie ženu.
Žiadny neboli zameraný na ňu tak, ako títo dvaja. Upíri. Boli upíri a musí si to pamätať.
A je to len sen. Tá myšlienka ju skľúčila, ale taktiež jej dodávala voľnosť. Bol to jej sen, tak sa domnievala, že dostane všetko čo chce. Nechcela len pasívne súhlasiť. Ak má tento sen byť jej, chce byť aktívna účastníčka.
Zostala hore, Marc sa stiahol aby jej dal priestor, ale nešiel ďaleko.
„Naozaj vás môžem mať oboch, že áno?“ Pozerala z jednej tváre do druhej.
„Preto sme tu, petite.“ Súhlasil Dmitri ochotne.
Cítila ako jej na tvári kvitne úsmev, ako sa jej myšlienky zmenili na lascívne. Nieje žiadne iné slovo, ktorým by sa to dalo pomenovať. Dve silné, nahé mužské telá, dvaja mocný muži s pozornosťou upriamenou výhradne na ňu. To už bol sám o sebe snový orgazmus.
Pritisla k sebe Marcove ruky a pritúlila sa mu k uchu. Cítila že ho prekvapila, ale netrvalo to dlho.
„Pretiahni ma, Marc. Dlho som na to čakala.“
„Tvoje želanie mi je rozkazom.“ Marc jej dovolil, aby ho zatlačila chrbtom do matraca a vyšvihla sa na neho.
Už nechcela dlhšie čakať. Chcela ho teraz. Aj Dmitriho.
„Ty tiež,“ zašepkala s pohľadom cez rameno na čiernookého rusa.
Keď sledoval ako sa vyšvihla na Marca, rozkročiac sa nad jeho erekciou, v očiach mu preskočil oheň. Otočila svoju pozornosť na Marca, zahrnula jeho tvár bozkami, kým on sa hral s jej prsiami.
„Chcela som ťa už tak dlho Marc.“
Vystrela chrbát a kým ho do seba zasúvala pozerala mu do očí, vtiahla do seba jeho penis jediným silným prírazom bokov. Cítila ho dokonca lepšie ako si predstavovala, ale musela sa pohnúť. Začala sa hýbať v pomalom, sexi rytme, stúpajúc vyššie tak, ako sa jej zrýchľoval dych.
Nebol nedotknuteľný. Marcove zreničky sa rozšírili a aj dych sa mu zrýchlil. Na čele sa mu zaperlil pot a jeho zuby… Keď videla ako mu z úst vyšli tesáky po prvý raz, vydesila sa. Takto ho nevidela od tej strašnej noci, keď boli ona s Lissou napadnuté a on ich prišiel zachrániť. Ale tentoraz nemala strach. Tentoraz vedela, že jeho tesáky boli vystúpené vášňou, nie hnevom. Vedela, že tentoraz boli učené pre ňu a necítila žiadny strach.
Na ramene zacítila iné tesáky, potom na krku, keď sa jej Dmitri pritlačil na chrbát, žiadajúc bez slov aby sa predklonila. Marcove ruky jej skĺzli na zadok, hnetúc ho, maznajúc sa s ním, rozťahujúc ho.
Dmitri stál za ňou a ona zacítila teplý olej, ktorý sa v sne objavil zrazu, akoby na požiadanie. Stekal jej medzi polkami a Dmitriho prsty mu pomohli, aby našiel to pravé miesto. Za okamih ho už nasledoval Dmitriho penis. Bol klzký a rovnako teplý ako olej, ale stále bolo ťažké ho prijať.
Jej telo bolo upokojené ich skúsenou starostlivosťou, on si úplne nárokoval jej zadok a Marc zaplnil jej mačičku. Mať v sebe oboch naraz bolo fascinujúce. Úplne ju to naplnilo a neuveriteľne vzrušilo. Bola to tá najdiabolskejšia vec, akú kedy urobila a naplnilo jej to všetky zmysly.
Samozrejme pozrela dolu a Marcov pohľad ju vyburcoval sám o sebe. Jeho úsmev, keď ucítil Dmitriho úplné vniknutie do jej tela, len prilial žiar k ohňu čo už v nej besnil aj tak plnou silou. Zastonala, keď sa muži začali v súlade pohybovať tak, ako to robili už mnohokrát predtým.
A oni museli. Bola o tom presvedčená. Povedali jej to tak. Ale taktiež povedali, že to so žiadnou ženou nerobili už celé desaťročia.
Zvláštne, že sa cítila špeciálna a takmer… chránená.
Pohľad do Marcových očí tomu pocitu len pridal. Bol v nej opatrný. Akoby sa jej myšlienky prenášali k obom Majstrom, poctivo riadili jej potešenie a jej vášeň rástla vyššie a vyššie. Ešte sa takto necítila pri žiadnom mužovi, nikdy necítila také iskrenie ako v tomto sne. Nikdy.
Keď ju zasiahol vrchol nahlas vykríkla. Naozaj ju to oslepilo a muži sa v nej stále pohybovali, dlhými výpadmi. Keď sa k nej blížilo ďalšie vyvrcholenie, cítila ako jej Dmitri zatlačil na chrbát, naliehavo ju zatlačiac dolu. Marcova hlava sa jej pritisla ku krku a Dmitri sa pritisol z druhej strany.
Keď sa blížil dokonca ešte väčší orgazmus, zacítila tesáky oboch mužov na svojom krku, každý z jednej strany. Udreli súčasne, spustiac tým najväčšiu rozkoš, akú kedy poznala.
Uhryznutia ju nezranili. Len bodli ako blesk a potom ju zalialo živočíšne teplo, jej svet sa roztriasol a naplno vykríkla.
Užívala si ako do nej vrážajú, explóziu ich tepla a stony mužského uspokojenia, ktoré rachotili na mäkkej pokožke jej hrdla, kým oni pokračovali v kŕmení.
Cítila sa ako bohyňa, darca života. Chcela aby im bolo dobre, aby sa nasýtili. Chcela cítiť ich lásku vo svojom srdci. Alebo skôr – chcela Marcovu lásku, aby ho mala len sama pre seba, bola by ochotná ho nasledovať kamkoľvek, dokonca aj do domácnosti s jeho dobrým priateľom Dmitrim.
Mala Dmitriho rada, ale milovala Marca. Obaja by boli ako splnené sny, ale zároveň tie najdesivejšie.
„Milujem ťa Marc,“ zašepkala, kým sa prepadla do zabudnutia. Veď to bol len sen, tak mohla povedať všetko čo mala na srdci bez strachu z dôsledkov. Len na tento okamih, v súkromí jej mysle mohla hovoriť voľne, vediac, že to v skutočnom svete nikdy nebude môcť vysloviť.

Cítila ako ju pevne objal rukami aby nemohla ujsť, takto spokojná nikdy nebola, jej telo i duša kričali žiarivým, konečným uspokojením.

33 komentářů:

 1. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji moc za překlad!!! Je to úžasný!!!Mirka

  OdpovědětVymazat
 5. Dík za pěkný překlad a vaši práci :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Díky za úžasnou kapitolu a skvělý překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji za další kapitolku ! ! !

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za další skvělou kapitolu, jsem vážně zvědavá, co to s Marcem udělá, že mu řekla, že ho miluje... Těším se na pokračování :)

  OdpovědětVymazat
 10. Tinka: moc dakujem za dnesnu cast a skvely preklad :-)
  tesim sa na pokracovanie.

  OdpovědětVymazat
 11. Som zvedavá na pokračovanie a ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 12. Dík za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Som rada že sa kapitolka páčila, aj som si myslela, že táto bude asi naj :-)

  OdpovědětVymazat
 14. krásné, děkuji. Ala

  OdpovědětVymazat
 15. Díky moc za překlad a korekturu :-D

  OdpovědětVymazat
 16. DĚKUJI ZA PŘEKLAD.

  OdpovědětVymazat
 17. Dakujem za preklad momo:)

  OdpovědětVymazat
 18. Diky za preklad :))

  OdpovědětVymazat
 19. Ďakujem za preklad.. :)

  OdpovědětVymazat
 20. Nezistí Marc teraz, že je jeho vyvolená???
  Vďaka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nie, ešte nie...veď je to len sen :-)

   Vymazat
 21. Skvělý, děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 22. Knihomolka.3657. dubna 2014 11:40

  Díky za překlad úžasná kapitola

  OdpovědětVymazat
 23. Srdečná vďaka za kapitolu, čítam to jedným dychom. Skvelý výber a skvelý preklad :-))

  OdpovědětVymazat