pondělí 10. března 2014

Démonka a její Skot - 8. Kapitola 2/2



Jako kdyby si zrovna vzpomněl kde je, Niall shlédl dolů na jeho houpajícího se ptáka a pak se podíval na Aellu. „Počkej chvilku, než se o to postarám, děvče.“ A k jejímu šoku se k ní otočil zády a dopotácel se k posteli a nahé děvce. Neodváží se! Pokud na ní položí jediný prst přede mnou, bude to poslední věc, kterou za svůj život udělá. Ať už plácá nesmysly ze žárlivosti nebo ne, Aella věděla, že její hranice jí nedovolí ho sledovat, zatímco bude šukat jinou ženu. Ale než ho mohla Aella bodnout do zad, zavrčel: „Vypadni.“

„S radostí,“ vyštěkla, a bodnutí v její hrudi mělo co dělat spíše se zažívacími potíži z oběda, ne s bolestí z toho, že ji zamítl.
„Ne ty, děvče. Ona.“ Ukázal na děvku. „A řekni své šéfce, že si na noc projímám pokoj.“
Prostitutka naštvaně odkráčela z místnosti a zabouchla za sebou dveře, nechala je o samotě.
Pýcha z toho, že chtěl, aby zůstala, zmírnila bolest, ale přinesla otázky, kterými by se raději nezabývala. Jako například: co má v úmyslu? „Víš, že existují hotely, které by ti za využití postele účtovali míň?“
„Ale mají v nich mě, tvrdého ptáka a tebe nahou?“
„Nejsem nahá,“ podotkla.
„Ne, nejsi. Dovol mi, abych to napravil.“ Aella uskočila jeho výpadu, prsty sotva minul její tógu.
Uniklo mu zavrčení, spíše zvířecí než lidské, se stopami frustrace. „Můžeš stát klidně, když tě svlékám?“
„Ne.“
„Takže to chceš dělat s tógou? Zvrhlé. To se mi líbí.“
„Ne,“ Ano. „Nebudeme šukat.“
Povytáhl obočí. „Proč ne?“
„Protože nemám náladu.“ Rozhodně vyhraje ocenění hříšník měsíce, pokud bude dál takhle lhát.
„Vsadím se, že dokážu změnit tvůj názor.“
„Někdo tu příliš přeceňuje své dovednosti starouška.“
„Ráno se ti má technika dost líbila.“
Rozhodně. „To bylo tenkrát. Teď je teď.“
„Teď je správný čas.“
„Pro tebe možná, ale ne pro mě.“
„Proč ne?“ Viděli jste někdy svalnatého, nahého muže s mohutnou erekcí a uraženě našpulenými rty? Bylo to víc sexy než by mělo.
Nepoddala se tomu pokušení. „Protože tě nechci.“ Až příliš pozdě rozpoznala přijatou výzvu.
„Zatím. Pojď sem a já ti dokážu, že lžeš.“
Pravděpodobně by to dokázal. Její zatracené tělo již bylo celé rozpálené, šťávičky orosily její podbřišek a bradavky jí ztvrdly.
„Nepřišla jsem, abych tě šukala. Lucifer tvrdí, že potřebuješ chránit ten tvůj chlupatý zadek.“
„Myslel jsem, že jsi dnes ráno zjistila, že je můj zadek dokonalý.“
To rozhodně byl, ale to bylo vedlejší. „Mohl bys přestat překrucovat má slova?“
„Raději bych obtočil svůj jazyk kolem tvého klitorisu a přiměl tě křičet, ale ty nejsi schopná stát v klidu.“
Do prdele, nemohla zabránit otřesu, který projel jejím podbřiškem při jeho slovech. „Nesnáším tě.“
„Ten pocit je vzájemný, děvče, ale to neznamená, že tě nechci ošukat.“
A u všeho hříšného, ona to chtěla také. A ještě hůře, měla to rozkazem. Podle Lucifera měla hrát roli jeho přítelkyně. „Jen proto, že máš zkušenosti a velikost to neznamená, že tě má ráda či že mě vlastníš.“
„Co to s tím má co dělat? Jsem nadržený. Ty jsi nadržená. Můžeme využít toho i téhle postele.“
Když to řekne takhle… Znělo to prakticky a ona obdivovala účinnost. „Pokud budeme šukat, bude to jen proto, že by tě někdo mohl špehovat a odhalit, že nejsme pár.“ Slabá výmluva, ale dalo jí to věrohodný důvod, proč by mohli.
„Inteligentní a sexy. Skvělý plán. Jak lépe oklamat Luciferovy nepřátele, než abys hrála mou přítelkyni.“
„Až na to, že jsem za sebou tak trochu zanechala cestičku plnou orgánů, když jsem tě hledala.“ Ooops. Opravdu by měla dostat žárlivost pod kontrolu. „Myslím, že to už možná zničilo náš plán.“
„Možná ne,“ opáčil. „Vlastně to pravděpodobně bude pracovat v náš prospěch. Pohádali jsme se. Já navštívil bordel, abych ti ukázal. Ty si propadla žárlivé zuřivosti. Udobřili jsme se a pak šukali jak divoký zvířata.“
Ooooh, nemohla zastavit to chvění. Jeho hrubé slova vykreslila tak živou představu, takovou, po které nemohla zarazit svou touhu. „Pravděpodobně. Ale,“ zahrozila na něj prstem. „Dělám to jen proto, abych před okolním světem udržela naši historku.“ Udělala krok k němu.
„Samozřejmě. Nemáme se rádi. Cokoliv víc by bylo absurdní.“
„Šílené.“
„Podělané.“
„Totálně.“
I přes to se sešli na půl cesty ústy a zuby, jejich vášeň byla okamžitá a prudká, jejich hlad mocný, i přes jejich spojení sotva před necelým dnem. Rukama rychle zapracoval na její tóze, roztrhal spony a nechal ji spadnout na zem. Nezdálo se, že by mu vadily skvrny, které na sobě měla po boji. Naopak, zdálo se, že kovový pach krve mísící se ve vzduchu s vůní jejího vzrušení, ho o to víc rozvášnil. Olízal ji do čista, jeho upíří povaha prostoupila do popředí, a zatímco ostatní by byly odrazené jeho chováním jakožto násilného tvora, Aelle to nevadilo. Ne, když to znamenalo, že si mohou užít svou vášeň bez přestávky na tak triviální věci, jako byla sprcha.
Padl dozadu na měkkou matraci, jeho tělo bylo polštářem pro její dopad, třeli se kůži o kůži. Neužila si svou pozici na něm příliš dlouho, protože ji převalil pod sebe, ale zároveň ji dále hýčkal polibky a vlhkými olíznutími. Zdálo se přirozené roztáhnout nohy, aby se mezi nim mohl usadit, a automaticky rukama vjet do jeho vlasů, když přitiskla rty k jeho v nezlomném spojení, které umožnilo jejímu jazyku vetřít se dovnitř a vlhce tančit s jeho.
Uhnízdil se mezi jejími stehny, čímž byl jeho pulzující, tvrdý, dlouhý penis v pasti. Zasténala, zakroutila boky v pozvání.
Otřásl se proti jejím rtům dunivým smíchem. „Netrpělivá, děvče?“
„Zkus nadržená,“ řekla se zalapáním po dechu, nestydíc se to přiznat, ne, když ji šťávy z jejího vlastního pohlaví prozrazovaly.
„A já mám hlad.“ S posledním letmým polibkem na rty se odtáhl, jen aby si mohl oždibovat cestu dolů po jejím krku. Přesto navzdory jeho prohlášení o hladu se nezastavil u žíly, která rychle pulzovala. Jeho zájem ležel níž. Vztyčené bradavky se prokázaly jako jeho cíl a on je zachytil s takovou drsností, že vykřikla neskrývanou rozkoší. Celé tělo se jí chvělo, když zasypal pozorností její toužící vrcholky, špičky tak tvrdé, že bolely, zatímco mučil jednu a pak druhou. Posunul se, zatímco si hrál s jejími prsy, čímž si udělal prostor pro ruku, kterou vklouzl mezi jejich těla, prsty pátral po vlhkosti mezi jejíma nohama.
„U všech čertů, děvče. Chci tě ochutnat.“
„A čekáš, protože…“ poškádlila ho něžným, koketním tónem, který se k ní vůbec nehodil. Avšak jako předtím, s Niallem bylo vše jiné. Cítila věci. Chtěla věci. Byla mezi nimi intimita, která ji nějak nutila chovat se jinak než obvykle. Nechápala to, ale věděla, že se jí to líbí, i když ne tolik jako jeho ústa, která poslechla její výzvu.
Ježkovy oči. Ten Skot věděl, jak přimět její tělo zpívat. Obkroužil klitoris s jazykem, hltal její med, rukama ji stále přidržoval, i když se pokoušela vzpírat se, pocity byly příliš intenzivní.
Jako kdyby jeho jazyk nestačil, vsunul do ní prst. Dva. Zdrsnělé mozoly od boje s mečem, ji s nimi roztahoval a utvářel tření, které tak potřebovala. A také jí dokázal její zkázu. Orgasmus ji zasáhl rychle a tvrdě, její vnitřní svaly se sevřely kolem jeho prstů, tělo jí pulzovalo pod jeho výpady a sáním.
Nepřestal. I přes její vyvrcholení pokračoval v sání jejího vlhkého těla, prsty nořil hluboko, dokud nenašel to místo, které hledal. Prohnula se v zádech, když zatlačil na její sladké místečko.
„Oh. Ošukej mě,“ zasténala.
„S radostí,“ zavrčel a konečně přestal s jeho mučením ústy. Klouzal po jejím těle, až tvrdá hlavička jeho penisu šťouchnula o vchod do její kundičky. Vrazil do ní, roztáhl ji jeho šířkou a dal jejím stále pulzujícím svalům něco, čeho se mohly chytit.
Drápala ho po zádech a kousala do ramen, při svém vzrušení ho přiměla krvácet.
Nezdálo se, že by mu to vadilo. Naopak, vzal to jako výzvu, hlavou se sklonil k místu, kde se setkávaly její ramena a krk. Jeho tesáky se do její kůže zanořily s vynikající bolestí a rozkoší, zatímco dlouze sál její podstatu. A po celou tu dobu do ní pomalu zajížděl svou tvrdou délkou, vytvářel rytmus, který podněcoval jejich rozkoš. Ale jejich vášeň nemohla být zkrocena dlouho. Přírazy se staly rychlejšími, a jeho sání cítila až ke konečkům prstů. Objala ho nohama kolem boků, zahákla podpatky za jeho zády.
„Šukej mě. Tvrději,“ rozkázala. Prosila a udělala se, zatímco zírala do jeho živoucích modrých očí, když se přestal krmit, aby ji sledoval. V náručí se mu rozpadla na kousky, když viděla emoce problesknout jeho tváří. Cítila, jak v ní něco praská a teplo se začalo šířit skrze ni z potřeby, kterou chápala a po níž toužila. Pustila a dovolila se vymknout kontrole, protože věděla, že je v bezpečí. Dovolila si důvěřovat mu.

A cítila se naživu.   

27 komentářů:

 1. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 2. Vďaka za opäť skvelú kapitolu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Dík za překlad všem :-)

  OdpovědětVymazat
 8. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 9. Díky moc za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. Diky moc za preklad :))

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Díky moc za pokračování :-D

  OdpovědětVymazat
 15. Díky za žhavou kapitolku

  OdpovědětVymazat
 16. Paaani:)...
  Dekuji moc za preklad a korekci:)

  OdpovědětVymazat