čtvrtek 27. února 2014

Svázáni krví - 28. Kapitola
Mackenzie si nebyla jistá, jestli uplynula hodina či celý týden, když se probudila uprostřed hromady polštářů pod zlatou přikrývkou. Jasné světlo doráželo na její víčka, když zívla a prohnula se jako kočka, v zádech jí několikrát luplo. Ačkoliv byl Domův puls tišší, než když byli ve stejné místnosti, stejně natáhla nohu na opačnou stranu postele a doufala, že se možná jen odsunul od slunečního světla. Povlečení na jeho straně bylo studené. Už byl chvíli vzhůru, ale cítila ho blízko, někde jinde v podkroví. Dobrá. Potřebovala s ním něco probrat.

Vyklouzla z postele a nahá prošla kolem okenní stěny. Otevřel pro ni žaluzie, čemuž se usmála.
Nepřítomně si mnula přetrvávající modřiny na zápěstí a citlivou pokožku uvnitř loktu, zatímco kontejnerová loď vedená dvěma vlečnými loděmi vplouvala do Elliott Bay. Vjela si prsty do vlasů, očekávajíc, že tam najde po spánku zamotané křoví, ale místo toho jí jen proklouzly skrz. Musel jí znovu rozčesávat vlasy, zatímco spala.
Vzrušující teplo se jí rozproudilo žilami a ona cítila Domovu přítomnost stále silněji, když se k ní blížil odněkud v podkroví. I když věděla, že ho světlo zdaleka tolik neobtěžuje s její krví v organismu, stiskla tlačítko pro automatické sesunutí žaluzií.
Dom vešel s podnosem na jídlo. Když dovnitř zavanul vzduch společně s vůní slaniny a kávy, zakručelo jí v břiše.
„Mmm. Jsi vzhůru.“ Očima ji přejel od hlavy až k patě a na rtech mu pohrával slibný úsměv, než položil tác na postel a načechral polštáře. „Už je ti líp?“
Uzavřela vzdálenost mezi nimi a zezadu ho objala kolem pasu. Byl tak teplý a ona se otírala tváří mezi jeho lopatkami, vdechovala vůni jeho kůže.
„Ano, díky,“ zamumlala, nechtíc vydechnout. Jeho nízké pyžamové kalhoty mu sotva zakrývaly boky a ona přemýšlela, jestli to je jediný kus oblečení, co má na sobě. Vklouzla prsty pod stahovací šňůrku a potvrdila si tak své podezření.
„Dobré ráno i tobě.“ Otočil se čelem k ní, otřel se jí rty o krk, jeho strniště jí zalechtalo na kůži, probouzejíc tak nervová zakončení. Bylo to jako výbuch elektřiny a vzduch jí byl vyhnán z plic, když zasténala. „Jedno po druhém.“ Chytajíc ji za ramena, ji odvrátil. „Zalez a jez.“
Vlezla si zpět pod deku a položila si podnos na klín. Zvedla k němu bradu, věnovala mu svůj nejlepší úsměv, když ho nechala, aby se o ni postaral. Jeho vlasy přepadly dopředu, otíraly se mu o ramena a obočí se mu svraštilo soustředěním, když solil a pepřil míchaná vejce. Poté, co jí rozložil ubrousek, si lehl vedle ní a sledoval, jak jí. Jak by se mohla soustředit? Čím blíže byl, tím hůře se ho dalo ignorovat. Bojovala s nutkáním odstrčit podnos stranou.
„Vypadá to dobře a voní téměř dokonale. Děkuju ti.“
„Téměř?“
Zvedajíc obočí, se na něj chvíli ostře dívala, než mu poslala vzdušný polibek a obrátila svou pozornost zpět k jídlu. Věděl, jak moc ho miluje? Natáhl ruku a začal si na prst natáčet pramen jejích vlasů.
Ano, vím, lásko.
Silné emoce jí zaplavily oči slzami a krk se jí stáhl, než se napila kávy moka a prohlížela si tác. Jejich krevní pouto bylo nyní mnohem prudší.
„Jak dlouho… jak dlouho jsem spala?“ Nacpala si do úst kus slaniny. Chutnala tak dobře, že by měla mít svou vlastní potravní skupinu.
„Zhruba čtrnáct hodin.“ Nabodl na vidličku míchaná vajíčka a nabídl jí sousto.
Byly jemné, nadýchané a ona pochybovala, že by je Tom Douglas zvládl lépe. „Všechno chutná skvěle. Jsi na mě tak hodný.“
Natáhl se, setřel něco z jejích rtů a olízl si prst. Šlehačka z moka, možná?
Její tep se zvýšil, když si odkašlala a lehce se narovnala v zádech, deka jí sklouzla k bokům. Cítíc změnu jejích emoci, se na ni Dom podíval, ale když spatřil její odhalená prsa, oči mu ztmavly touhou.
Och, ne, tam teď nemohou zajít. Alespoň ne v tuto chvíli. „Lásko, musím s tebou probrat něco, o čem jsem přemýšlela. Ve skutečnosti jde o dvě věci.“
Dlouhým prstem zlehka přejel po spodní straně prsou a její bradavka se zachvěla a svraštila. „Miluješ někoho jiného?“
„Ne, Dome, myslím to vážně.“
„Chceš se připojit k cirkusu?“
„Lákavé, ale ne.“
„Chceš kočku, i když víš, že jsem na ně alergický?“
Zasmála se. „Ne.“
Posadil se a otřel se jí o krk. „Jsi příliš v rozpacích na to, abys to přiznala, ale chceš vyzkoušet výstřední pozice?“
Och, proboha. „Měl bys mě už znát lépe. Nejsem v rozpacích ohledně ničeho, co děláme při sexu.“
„Tak o co jde, lásko?“
Podívala se do těch vřelých modrých očí a odtáhla mu zatoulané vlasy z obličeje, ale místo toho, aby je pustila, si je obtočila kolem prstu. „Za prvé chci, aby sis vzal mou krev, až se příště budeme milovat.“
„Ale-“
„Žádné dohady. Stačí říct ano.“
Zakroužil prstem kolem její bradavky. „Dál.“
„Dále chci projít procesem změny. Chci, abys mě přeměnil. A než začneš protestovat, ze Shirl jsem vytáhla veškeré detaily. Vím, že to vyžaduje schválení Rady.“
„Ano a také to je nesnesitelně bolestivé.“ Jeho obočí se svraštilo dohromady a odvrátil se.
„Dome, miluju tě a chci s tebou strávit zbytek života. Pokud zůstanu taková, jaká jsem, vždy si budeme dělat starosti ohledně Temnokrevných a navíc mě přežiješ o nejméně sto let.“
„Taky tě miluju. Tolik, že mám pocit, jako by se mi lámalo srdce, když jsme od sebe. Ale změnit tě? Jen prostě nevím, Kenz.“
Shirl jí také řekla, že to Rada začne zvažovat pouze ve chvíli, když bude pár rok po svatbě. Kousavá bolest se začala utvářet na základně jejího krku. Možná to byl ten problém? Možná se Dom nechtěl ženit.
*   *   *
Až na pár hroznů a kousek slaniny Mackenzie snědla vše, co pro ni připravil. Jeho hruď se nadmula vřelým uspokojením, když si hodil hrozny do úst a založil si ruce za hlavou. Byl rád, že se cítila jako její drzé staré já, a také s ní chtěl prodiskutovat pár vážných záležitostí, ale ne teď. Ze zvyku si přejel ukazováčkem přes palec, ale nebyl tam žádný prstem, se kterým by mohl zakroutit. Usmál se. Teď, když se cítila lépe, potřeboval udělat už jen jednu jedinou cestu do klenotnictví.
Uslyšel šplouchnutí vody a jemný sten, když vklouzla do vany. Bez překvapení, byl okamžitě vzrušený jen při pomyšlení na její nahé tělo v teplé vodě. Z druhé místnosti se ozval její smích, když se natáhl pod pyžamo a narovnal si erekci na břiše.
„Pojď sem, lásko,“ volala na něj. „Vím, že chceš. Cítím to.“ Slyšel šplouchnutí vody, než vešel do hlavní koupelny. „Překvapuje mě, že ti to trvalo tak dlouho.“ Zelené oči na něj mžouraly zpod řas, když se protáhla ve velké vaně před ním.
Ježíši. Byla tak neuvěřitelně krásná.
„Proč sis neroztáhla žaluzie? Vím, jak moc máš ten výhled ráda.“ Sáhl po tlačítku, ale posadila se a chytila ho za zápěstí.
„Ne, to ne. Zavřela jsem je, protože chci, abys tu byl se mnou, hlupáčku.“
„UV světlo mi nevadí, když tě mám v sobě.“ Pořád mu to znělo divně, když to vyslovoval.
„Možná, ale tvá síla ti ubývá mnohem rychleji a já chci, abys byl silný.“ Sevřela látku jeho pyžama a stáhla mu ho dolů přes boky.
Než stačil začít snít o tom, co chtěl, aby udělala, popadla mu rukama zadek, přitáhla si jeho boky k sobě a jediným pohybem ho vzala do úst.
„Ach Bože, Kenz.“ Sotva byl schopen to vyslovit, když jí zabořil ruku do vlasů, zatímco se její rty pohybovaly nahoru a dolů po jeho hřídeli. Nějak se jí podařilo vyvážit hrubé i jemné zacházení, a od prstů u nohou a rukou se v něm vzdouvala impozantní přílivová vlna. Byl připraven vybuchnout v monstrózním orgasmu.
Držíc se té nejtenčí nitě jeho sebeovládání, se osvobodil a vstoupil do vody. Doširoka rozevřel stehnem její kolena a postavil se mezi její nohy. Zelená v jejích očích ztmavla touhou a potůčky vody jí stékaly mezi ňadry. Ponořil se do vody a vzal do úst její bradavku, ona se zhluboka nadechla skrz zatnuté zuby.
S tichým zavrčením do ní jediným silným přírazem vklouzl. Voda vyšplouchla přes okraj vany, když pohnul boky a sevřela ho jako svěrák. Její vnitřní svaly se zatínaly; začal se tlačit dál, ale v kluzké vaně nedokázal utvořit správné napětí.
Sakra. Voda je příliš nadnášela. Možná, že by to stačilo pro pomalé a jemné milování, ale on se chtěl dostat hluboko. Chtěl si ji vzít tvrdě. Cítil vášeň, která se v ní sbíhala, její srdce mu v hlavě bušilo jako sbíječka. Sevřela jeho předloktí se zoufalstvím. Chtěla to taky tak.
Bez přerušení jejich spojení vstal z vany. Přitiskla se k němu, obtočila mu nohy kolem pasu, zatímco popadl ručník a pochodoval k posteli.
Její nehty se mu zarývaly hluboko do kůže na hýždích, držíc ho hluboce v ní, když ji pokládal na přikrývku a zakryl její jemné tělo svým vlastním. Musel být opatrný, stále se ještě zotavovala.
„Nejsem křehká, Dome,“ řekla, čtouc jeho myšlenky. Její hlas u jeho ucha byl tichý a smyslný a on začal přirážet. „Chci tě a chci to tvrdě.“
„Dios mio, Kenz.“ Zajel do ní až po kořen, jeho erekce se zakotvila v jejím hltajícím těle. Otevři se mi, má lásko. Tvrději a rychleji ji přemlouval, dokud neucítil, jak se kolem něj její svaly stahují.
Pamatuješ na svůj slib? Její hlas hladil jeho duši jako samet.
Odstrčil prameny jejích hnědých vlasů z jejího krku, přejel prstem přes kůži, ucítil její puls.
Ano, čekala na něj. Dásně mu zapulzovaly, když se mu protáhly tesáky a on otevřel ústa, aby jim vyhověl. Jeho krásný anděl se mu podíval do tváře a usmál se.
Můj slavný zachránce. Jsem tvoje.
Když zaklonil hlavu, zahlédl nad čelem postele obraz. Až do teď si nikdy nevšiml toho, jak je na něm Mackenzie vyobrazena s lehkým úsměvem a zrudlými tvářemi. Bylo to, jako kdyby se díval na vyhřívající odraz jejich milování.
Z úst mu unikl zvířecí zvuk, když skrz něj projelo horko. Sklonil hlavu k jejímu krku, přejel jí jazykem přes jemnou kůži nad tepnou. Když dosáhla orgasmu, plně se mu odevzdala a on přirazil do toho malého kousku nebe ve stejném okamžiku, kdy zabořil zuby do jejího těla. Znovu a znovu přirážel a polykal její sladkou esenci, zatímco si tiskla jeho hlavu ke krku.
Miluju tě, má lásko. Její hlas mu šeptal do duše, když se k němu neskutečně pevně přitiskla.

20 komentářů:

 1. Dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za další kapitolku ! ! !

  OdpovědětVymazat
 3. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 5. Pěkný,dík za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuju, moc pěkný překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Sladka kapitolka :-) tesim se na posledni.
  Moc dekuji. Marci

  OdpovědětVymazat
 9. Sladka kapitolka :-) tesim se na posledni.
  Moc dekuji. Marci

  OdpovědětVymazat
 10. Perfektná kapitola, ďakujem za výborný preklad. :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Knihomolka.36527. února 2014 20:48

  Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za další pokračování.

  OdpovědětVymazat
 13. Moc děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat