středa 12. února 2014

Společné čtení (2)Milí čtenáři,

dne 15.2.2014 proběhne společný pokec o knize Vampýrská Akademie. V levém sloupci prosím hlasujte v kolik by to pro vás bylo nejlepší - čas s největším počtem hlasů bude tím finálním, kdy na vás budu čekat v Kecálku.

Do Kecálku se dostanete kliknutím na Chat, zadáte přezdívku a vstoupíte.
Jelikož vás hlasovalo spoustu, že jste knihu četli (kolem 30ti lidí), doufám, že účast bude mnohem větší, než při minulém společném čtení Pýchy a předsudku, kdy jsme se na chat poctivě přihlásily pouze překladatelky a korektorky z našeho týmu.
Společné čtení děláme hlavně pro vás a popravdě se asi hodně naštvu, pokud budu v den svých vlastních narozenin zbytečně trčet na netu, abych si mohla pokecat se dvěma lidma...
S holkama jsme si minule skvěle pokecaly, i když nás bylo málo a přiznávám, že jsme se dost často odchylovaly od diskuse týkající se knihy, protože to probíhalo v "rodinném kruhu" našeho týmu, kde se většina z nás navzájem zná.
Také máte možnost si zde pokecat s překladatelkama a korektorkama, což hodně z vás podle dřívější ankety postrádá, tak toho neváhejte využít.

Pokud máte návrh na další knihy, které bychom mohli zařadit do společného čtení, tak je pište do komentářů, ať můžu udělat zase nějakou anketu a tentokrát byl výběr na vás, ne na mě. :)

Těšíme se na vás
Paty a spol. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat