sobota 22. února 2014

Odolávať jej - Prolog


Cole načúval tichému zvuku jej dychu a premýšľal, ako sa dostal do tejto situácie. Nebol typ na obímanie. Napriek tomu tam bol, jeho rameno bolo meravé a uvoľnené tam, kde odpočívalo pod Savannahinou tvárou. Nemala žiaden problém podoprieť svoje tvrdenie, a spravila si pohodlie v jeho posteli, aj keď to znamenalo, že použije rôzne časti jeho tela ako vankúš. Jej obľúbenými sa stali jeho hruď a ramená. Aj keď teraz bol jeho biceps tesne tretí.Nechcel ju presúvať, aby ju neprebudil zo spánku. Sľúbil jej, že bude v poriadku, a zistil, že nie je schopný porušiť ten sľub akýmkoľvek spôsobom. V prípade, že potrebuje byť v blízkosti iného teplého tela, zatiaľ čo spala, aké utrpenie to bolo pre neho? Okrem trápnej erekcie a meravého ramena – bol nažive. Spokojne si povzdychla a prisunula sa bližšie, prehodila si jednu nohu cez jeho bok čo nijako nepomohlo prietoku krvi na juhu.
Vedel, že keby prekročil túto fyzickú hranicu so Savannah, nebol by nežným milencom akého by si zaslúžila. Ohromujúci pocit potreby, ktorý v ňom prebúdzala to nedovolí. Súložil by s ňou tvrdo a rýchlo. A pretože si bol istý, že bola ešte panna, zaslúžila by si niekoho, kto by bol opatrný, jemný, a dal si načas. Ďalší dôvod, prečo nebol mužom pre túto prácu. Cole posunul jej koleno, aby zmiernil tlak jej teplého stehna na jeho rozkroku a snažil sa uvoľniť.
V dobách ako je táto, jeho myseľ často blúdila a on si nemohol pomôcť a spomínal na prvý raz, keď na nej spočinul pohľadom. Bola vydesená maličkosť, schúlená v rohu a pozorovala ho s vypúlenými očami. Už vtedy v ňom zobudila všetky druhy ochranných inštinktov, alfa samec v ňom chcel vyskočiť vo veľkom štýle. A ak jeho súčasný stav v objatí bol nápovedou, stále to robila. Zovrel ju pevnejšie podvedome si ju pritiahol bližšie. Aj keď sa nemohol riadiť túžbou, ktorú cítil k žene v jeho posteli bol si sakra istý, že by nedovolil nikomu, aby jej ublížiť.

Savannah sa mrvila v spánku, tíško mrmlala. Presunul svoju voľnú ruku k jej vlasom, odhrnul rozstrapatené pramene z jej čela, aby ju upokojil. Bola príliš zraniteľná, príliš poškodená, čo bolo presne to, prečo musel prestať myslieť svojím penisom. Ihneď.23 komentářů:

 1. už se těším děkuji, Ala

  OdpovědětVymazat
 2. Hm. To sem zvědavá co bude dál :) Děkuju za překlad

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad. Super začátek:-).

  OdpovědětVymazat
 5. těším se, díky ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. ďakujem veľmi pekne :)

  OdpovědětVymazat
 7. to vypadá zajímavě, už se těším

  OdpovědětVymazat
 8. Dík za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Díkyza překlad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Vsadím se, že stejně nakonec neodolá :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky moc, též si myslím, že nevydrží dlouho...;) Těším se na pokračování :)

  OdpovědětVymazat
 12. Moc pěkné. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 13. teším sa na pokračovanie :-3 :D díky za preklad ;-) a kedy bude 1.kapitolka? :-)

  OdpovědětVymazat