pondělí 10. února 2014

Démonka a její Skot - 6. KapitolaProč Niall upustil tu bombu, to nedokázal přesně vysvětlit. Ta holka ho zaskočila s jejím žertováním ohledně žádosti o ruku. A co bylo ještě více šokující, okamžitě si tu násilnou lovkyni představil v kostkovaném plédu – s jeho barvami, samozřejmě – jak kráčí směrem k němu s pugetem divokých květin, s divokým úsměvem na rtech a sekerou připoutanou k zádům. Divoká nevěsta pro nezkrotného Skota.

Šílená fantazie.
Sotva to děvče znal. Chtěl ji ošukat, to ano, ale vzít si ji? K čertu, to ne. Ale myslel vážně to, co jí řekl. Ať už bojovnice či ne, lovkyně mnoha úrovní si zasloužila hýčkaný životní styl i to, aby jí bylo splněno každé přání. Tak by on zacházel s takovým pokladem. Tak by zacházel i s Fionnaghal, kdyby ho nezradila.
Vešel do svého prostého hradu, nos mu polechtal prach vrstvící se na koupeném nábytku. Jaká to změna po hradu, ve kterém žil, když byl naživu. Tehdy byl spokojený jen s tím nejdražším. Bohaté tapiserie pokrývaly kamenné zdi a zářící vyřezávaný nábytek zdobil každý pokoj. Pil ze zlatých pohárů, jedl z křehkých porcelánových talířů, které většinou rozbil, když se naštval. Zaměstnával jen ty nejlepší šéfkuchaře a sluhy, kteří se starali o jeho potřeby. Peníze pro něj nic neznamenaly, takže je mohl vyhazovat jen tak. Proč taky ne? Neměl žádné potomky, kterým by odkázal své jmění. Žádnou ženu, jež by mohl rozmazlovat. Nakonec to všechno pro co bojoval, čeho dosáhl, co si koupil, mu nepřineslo žádné štěstí. Ani mu to nedalo zpátky duši, kterou zaprodal. Ani mír. A rozhodně mi to nikdy nenašlo lásku.
Jakmile zemřel, sestoupil do jámy a očekával, že se jeho nálada změní. Chyba. Všechna jeho emocionální zavazadla spadla dolů s ním. Nebylo před nimi úniku a on zjistil, že nesnese být kolem jiných lidí, ani když to byli zatracení. Převzal tenhle prostý hrad od démona, jenž ho vlastnil a přál si jen žít od všech tak daleko, jak jen to bylo možné. Ale samota se ukázala býti horší, a to byl důvod, proč se téměř trvale přesídlil do baru. Čekal tam na svou příležitost. Čekal na… co?
Konec jeho existence?
Až zeslábne pocit zrady?
Až přijde jisté děvče?
Za ním se ozvalo kýchnutí. „Už jsi někdy slyšel o mopu?“
S trhnutím otevřel skříň a vytáhl zevnitř prádlo, které bylo obnošené, ale suché. „Prach je ženskou prací.“
„Znovu poukazuješ na svůj věk, staříku.“
On jí ukáže, jak je starý. Otočil se, hodil po ní suchým oblečením, a když ho chytila, rozepnul si zip na promočeném plédu. S pokrčením ramen ho shodil na zem.
Zírala na něj, pravděpodobně proto, že jí dal něco k okukování. S rukama v bok a erekcí vyčnívající kupředu – a to pořádnou, takovou, jakou nezažil už celá století – se na ni ušklíbl. „Vypadá tohle staře?“
„Aaa! Jsem slepá. Penis starého muže na obzoru. Zakryj to.“ Protestovala řečmi, ale její oči byly i nadále upřené na jeho nahé tělo. Nějak se mu povedlo ztvrdnout ještě mocněji. „Dobrotivý bože. Jak velká ta věc může být? Měla bych se skrčit a ukrýt, než vybuchne?“
„To nikdy nezavřeš pusu? Přísahám, děvče. Z toho tvého tlachání začínám šílet. Kdybych byl tvůj manžel, nacpal bych ti do pusy roubík.“ Jemným pohybem boků jí dal najevo jaký.
Zavřela pusu, ale zajímavé bylo, že se neodvrátila. A ani nezčervenala. Ta drzá holka! Stále nahý vykročil kolem ní a spíše cítil, než viděl, že se obrací, aby ho mohla i nadále sledovat, když poklekl u studeného krbu, vhodil do něj pár suchých polen, popadl pazourek a přemlouval plamen k životu.
A i když ji posměšky dokázal umlčet, zjistil, že mu chybí melodické popichování jejího hlasu. A také přemýšlel nad tím, co dělala za jeho zády. Utírala si hrubým prádlem jemnou pleť na jejím těle? Stála v jeho přístřeší nahá? Byla její kundička stále vlhká? Její ústa stále vzdorovitá? Měla na sobě pouze ty dekadentní boty z hadí kůže?
Pokud by jeho penis mohl ještě o něco víc naběhnout, pravděpodobně by explodoval přesně tak, jak žertovala. Pokusil se o ležérní otočku a téměř lítostivě zasténal, když si všiml, že ji obnošené oblečení celou zakrývalo ve stylu sarongu. Její mokrá tóga ho zasáhla do hrudi.
„Pověs mi ji u ohně, ano? Nevzala jsem si náhradní a odmítám tě vést zpátky s hadrem na sobě.“ Ta vztyčená hlava, panovačný tón a její postoj přímo škemraly o odpověď.
„Nejsem tvůj sluha.“ Vrhnul její oblečení do praskajících pramenů a ušklíbl se, když vyjekla vzteky, zatímco její tóga za ním syčela.
„Proč jsi to udělal?“
„Proto.“
„Kterou část z mé věty nemám nic náhradního na sebe jsi nepochopil, Skote?“
„Mé jméno, děvče, je Niall.“
„A moje je Aella, ne děvče. Používej ho, nebo-“
„Nebo co?“
„Nebo ti vyrvu jazyk a nakrmím s ním supy.“
„Přál bych si, abys to zkusila.“ Vyzval ji. Záměrně. Zavrčela a její oči se zúžily na miniaturní štěrbiny. Celé její tělo vibrovalo podrážděností.
Nikdy nebyl tak zatraceně vzrušený.
Neměl co ztratit a tak se rozhodl zjistit, jak daleko může zajít. Vydal se k ní na bosých nohách, napadl její osobní prostor, tlačil na ni. Zůstala na místě, zírala na něj a rty měla sevřené v pevnou linku. Viděl, jak se jí podél boků ruce napjaly, připraveny reagovat na jakoukoliv hrozbu, kterou plánoval.
Ale on měl na mysli jiný druh útoku. Jednou rukou vyrazil vpřed, sevřel mokrý ohon vlasů, který jí visel přes rameno, trhnutím si ji přitáhl na svou nahou hruď a sklonil se k jejím ústům.
Na okamžik zůstala ztuhlá a on na ni dorážel rty. A pak ho kousla, dost tvrdě na to, aby ochutnal krev. Tiše se rozesmál. „Takže to máš ráda drsně? Naštěstí pro nás pro oba, já taky.“
Předtím ji v jejich interakcích nechal myslet si, že ho dokáže přemoci tím, že ho vyprovokuje. Ale už ne. Volnou paži jí obtočil kolem pasu, zvedl ji a přitáhl s plesknutím ke svému tělu. Z vemlouvavého polibku přešel na žádostivý a jeho tesáky, ty zatracené věci, které zdědil jako jeden ze Satanových bezduchých, vyjely.
Jak moc hladověl. Nejen po její krvi, která by jistě chutnala lahodně, ale po ní. Jejím těle. Její ženské esenci. Jejích výkřicích rozkoše.
Zaplavoval ji intenzivním, okusujícím laskáním. Nevzdávala se snadno. Kroutila se v jeho sevření a kousala ho do spodního rtu. Její jazyk bojoval s jeho, ale bylo to jen na oko a zrychlený tlukot jejího srdce prozrazoval její vzrušení. Poté, co se symbolicky pokusila o útěk, se mu se stenem vzdala, zněžněla mu v náručí a desetinásobně oplácela jeho vášeň.
U sladkého zatraceného pekla. Tohle neočekával. A rozhodně neočekával to inferno, které se prohnalo jeho tělem a naprosto sabotovalo jeho plán odzbrojit ji. I přes to, že jí držel paže přitisknuté podél boků, zvedla dlaně, prsty mu zaryla do těla a otřela se o něj spodní částí těla tak nejlépe, jak mohla.
Přitáhl si ji za vlasy, zaklonil jí hlavu a hltal sladkost jejích úst, než své ohnivé laskání přesunul dolů přes její krk až k vrcholkům prsou. Uvědomil si, že něco mumlá, a když zachytil její slova, tiše zasténal.
„Nepřestávej. Moje bradavky potřebují pozornost. Kousni je. Cucej je.“
Ta náročná holka mluvila víc, než byl zvyklý, ale byl s tím více než spokojený.
Uvolnil své sevření kolem jejího trupu a utvořil si tak prostor, ve kterém se mohl dát do toho.
Zuby zatahal za látku. Ta snadno sklouzla a odhalila její nádherná prsa. Promnul mezi nimi tvář a její ruce se osvobodily z pasti mezi jejich těly, ale ne, aby ho jimi odstrčila. Ne, ne jeho holka. Zaryla mu prsty do pokožky hlavy a přitáhla si jeho ústa na ztopořenou bradavku.
„Cucej ji,“ dožadovala se.
Místo toho ji kousl, ostré hroty jeho tesáků se částečně zaryly do masa a ona tiše vykřikla. Zavrčel a znovu ji kousl, než vsál hrot do úst. Její silné tělo se proti němu vzepřelo a málem ho tím vyhodila z rovnováhy. Pustil její vlasy, zvedl ji a obtočil si její nohy kolem pasu, došel k nejbližší zdi a přitlačil ji na ni.
S kamenem jakožto kotvou si mohl s jejím tělem dělat, co chtěl. Její oči byly zavřené, tváře zrudlé a rty nateklé z jejich dřívějšího objetí a Niall nemohl nic jiného, než pokračovat v uspokojování toho děvčete a ve výsledku i sám sebe.

***
Aella nedokázala říct, jak k tomu došlo. V jednu chvíli přešla z otravování Skota – což si rozhodně užívala – ke škemrání o to, aby sál její prsa. Učinil tak s velkou chutí a talentem, vsál bolavé hroty do úst, přejížděl přes citlivou pokožku jazykem, štípal do ní jeho tesáky. Každé erotické pohlazení vysílalo nárazy do její kundičky. Každé olíznutí. Každé kousnutí. Každé sání. To vše sloužilo jen k tomu, aby její touha rostla výš a výš.
Sotva si uvědomovala, že se o něj otírá boky, její vlhké pulzující jádro proti jeho podbřišku. Jaké to plýtvání, když těsně pod sebou jasně cítila jeho erekci. Uvolnila nohy kolem jeho pasu a uniklo jí zoufalé zavrčení, když nedokázala dostat jeho penis do pozice, ve které by ho chtěla. Byl příliš vysoký a jejich těla byla příliš blízko.
Jeho ústa zanechala toho dekadentního mučení jejích prsou, aby jí mohl zašeptat do ucha. „Potřebuješ něco, děvče?“
„Ošukej mě.“
„Chceš mého ptáka?“
Jestli chce! Přejel hlavičkou přes její klitoris a ona se zachvěla, její vnitřní svaly se sevřely.
„Dej mi ho.“
„A když neposlechnu?“ Dobíral si ji a otřel se o její chvějící se štěrbinku.
Díky prstům stále zapleteným v jeho vlasech neměla problém trhnout mu s hlavou a přitisknout svá ústa na jeho. Vklouzla jazykem mezi jeho rty, tančila s tím jeho, sloučila jejich dechy, prohloubila vášeň.
Se zasténáním jí dal to, co chtěla. Vjel do ní jeho ptákem. Kurva, ano. Dlouhý a silný, byl jeho penis připraven na výzvu. Bez zaváhání ho do ní vrazil a ona zatnula svaly. Ach, a jak zatnula. Její vnitřní stěny se k němu přitiskly, vítaly jeho tloušťku a libovaly si v tom, jak ji protahoval. Odtáhl se, musel bojovat s jejím sevřením, ale to je o to víc nabudilo. Vjel do ní zpátky ve stejnou chvíli, kdy začala sát jeho jazyk. Byli již daleko za jakýmikoliv slovy. Za škádlením. Jejich těla se v harmonii pohybovala, on přirážel, ona to vítala. Její touha se kroutila, obtáčela ji výš a výš jako krajta svou kořist.
Odtrhl od ní ústa, a ona na protest zakňourala a pak zasténala, když jí špičáky přejel přes krk, okusoval její kůži. Jejich těla se stále vzpírala, těla o sebe rytmicky pleskala. Zakousnul se do ní a pichlavá bolest byla ničím ve srovnání s euforií, která se skrz ni přehnala, když enzymy z jeho slin vstoupily do jejího krevního oběhu.
Zatraceně! Nejspíš zavyla. Rozhodně vydala nějaký nepříliš dámský a hadovi nepodobný zvuk, když do ní udeřilo vyvrcholení. S posledním smrtícím sevřením jejích vnitřních svalů vyslala pulzující vlny do jeho penisu.
Dosáhl uvnitř ní vyvrcholení a spokojeně zasténal do její kůže, když i nadále sál z jejího krku. Třásli se, byli zpocení, jejich srdce zběsile uháněla, zatímco v nich dozníval orgasmus.
Byla to úžasná jízda.
Jakmile se realita navrátila společně s jejím dechem a zdravým rozumem, čelila Aella malému dilema. Aneb, jak se vyplést z preclíku, ve kterém se ocitla. Začala s rozmotáváním nohou.
Nepochopil ten náznak; naopak, s konečným olíznutím jejího krku se přesunul a zasypal její ústa lehkými polibky.
Otočila hlavu, čímž mu v nich zabránila nehledě na to, jak si je užívala. A tak zaměřil svou pozornost na její ušní lalůček, oždiboval citlivé maso, z čehož se její kundička sevřela.
Odkašlala si. „Ehm. Mohl bys mě pustit?“
„Až budu hotov.“
„Nerada vyzdvihuji to, co je zřejmé, ale myslela jsem, že jsme skončili.“
„Tohle? To byl jen předkrm.“
Chystala se poukázat na to, že na šukání je třeba tvrdého ptáka, ale pak si všimla, že i když lehce změkl, tak mu stále stál zpříma.
Oh. No, tak tohle má za to, že se posmívala muži, který si nikterak neužil posledních několik desetiletí, ne-li déle. „Opravdu bychom měli jít.“
„Půjdeme. Poté, co budu hotov.“
„Dobře, tak to urychli. Musím někde být. A s někým se sejít.“
„Oh, neboj, někam dojdeš, děvče.“
Zjevně k nirváně. I přes její pokus o nenucenost nedokázala zarazit zalapání po dechu, když jeho ruka vklouzla mezi jejich těla, aby našla její klitoris. Pohladil ji a skrz ni přešel otřes. Zakroužil boky, jeho penis byl hluboce v ní a sotva uhašené vzrušení uvnitř ní znovu zajiskřilo. Znovu zakroužil, čímž se otíral o sladké místečko, zatímco prsty zpracovával její klitoris. Unikl jí vzdech.
Pomalým, malátným mazlením a jemnými tahy ji Niall znovu dovedl k okraji.
„To je ono, děvče. Sevři mého ptáka,“ zamumlal a jeho přízvuk byl zřetelnější, když jeho touha vzrostla.
Aella nepromluvila, ne když potřebovala nasát vzduch hluboce do plic, když se její vzrušení dostávalo výš a výš. Když do ní udeřil druhý orgasmus, našla dostatek dechu na to, aby vykřikla.
A pak zanadávala, protože s posledním záchvěvem radosti procházejícím jejím tělem ji upustil a její kolena, zesláblá z té extáze, to vzdala a ona sletěla na zem.
Zkurvený bastard.


29 komentářů:

 1. Díky za překlad. Pěkný konec:-).

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad!!! Mirka

  OdpovědětVymazat
 4. Dekuji za preklad :D

  OdpovědětVymazat
 5. dakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 8. Ďakujem za ďalšiu kapitolku :)

  OdpovědětVymazat
 9. díky za překlad :))

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 11. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ešte ešte ešte ešte :) super :) Tý dvaja sú zábavný- extrémne :)

  OdpovědětVymazat
 13. Dík za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Knihomolka.36510. února 2014 21:23

  Doufám že má opravdu dobrý důvod že ji upustil

  OdpovědětVymazat
 15. Tak teda...co rict:)? To byla mega zhava kapitola:) Bavi me ty popichovacne dialogy:)
  V kolikate kapitole (zhruba) se vyskytnou i nejake hlubsi city? A objevi se v pristi kapitole i Lucifer?
  Dekuji moc za preklad i korekci:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V pristi kapitole dojdou k Luciferovi, ktery tak trochu popichne naseho mileho Skota, aby se ucastnil turnaje tim, ze mus libi, ze mu Aella bude delat bodyguarda :P

   No a nas mily Skot se pak rozhodne, ze nejak (nepovim jeste jak) dokaze, ze k ni nic neciti a ze je stejna, jako vsechny jine zeny... vysledek se Aelle nebude vuuuuubec libit, ale to uvidime pak az v 8 kapitolce, kde uz je krasne videt, ze si nejsou az tak lhostejni :)

   Vymazat
  2. Dekuji moc za odpoved:) Uz se moc tesim, az si to prectu:)

   Vymazat
 16. děkuju, tohle čtení je prima

  OdpovědětVymazat
 17. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 18. Mockrát děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat