čtvrtek 9. ledna 2014

Hodnocení článků a komentáře


Všechny zdravím a mám tady asi pro většinu z vás dobrou zprávu.
Když už tady máme nový rok, tak uděláme nějaké ty změny a doufáme, že k lepšímu.


Přidali jsme pod články hodnocení, kde můžete zaškrtnout několik políček a vyjádřit tak, jestli se vám kniha líbí/nelíbí atd. Na tom pak bude záviset, zda se budou překládat i další díly nebo se překladatelky pustí do něčeho jiného, co je zaujme.

Dále se úplně ruší hranice komentářů pro přidání dalšího překladu a bude to zcela nahrazeno zaškrtnutím políčka "Díky" - zde se ovšem zvedá hranice na 30 zaškrtnutí.
Hlasovat můžete jen jednou, proto se nebude stávat, že tam anonymně někdo s obměnama napíše díky/děkuji/dík atd. - pro nás to bude objektivnější.

Pomocí komentářů jsme chtěli rozpoutat pod překlady konverzace o knihách, což ovšem skoro nikdo nevyužíval (vím jen o jednom překladu). Samozřejmě se v komentářích můžete jakkoliv (slušně) vyjadřovat o čem vás zrovna napadne, budeme jen rádi.
Jakékoliv poznatky týkající se knihy nebo překladu můžete tak probírat přímo pod příspěvkem.
Uvědomte si prosím, že je to v podstatě jediná možnost, jak si můžete s překladatelkama a dalšími čtenáři pokecat, což vám podle ankety očividně na blogu chybí a přesto toho využívá jen jedno procento z vás.

Dodatek: Hlasovat můžete jen jednou, ale při tom hlasování můžete zaškrtnout několik políček najednou, potom se to uloží a víckrát už hlasovat nemůžete. (to jen pro upřesnění)

10 komentářů:

 1. Skvělý nápad, zaškrtnout políčko snad umí každý :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéééé....mám s to chutí nyní zaškrtnout "Skvělý překlad", popř. "Chyby v překladu" =D. Ale jinak je to prima nápad, a myslím, že to ocení jak překladatelky (viz má maličkost =) ), tak i čtenářky, které prostě spěchají a nemají čas komentovat =). A pardon za poněkud infantilní komentář, ale poslouchám jednu moc hezkou písničku a mám strááááášně hravou náladu. =)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, super napad:) Doufam, ze to pomuze:)

  OdpovědětVymazat
 4. Super nápad...na toto už snáď bude mať čas každý :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak,snad to bude lepší!

  OdpovědětVymazat
 6. Jé, super, tohle je mnohem lepší, díky:)

  OdpovědětVymazat
 7. Super nápad.. :)

  OdpovědětVymazat
 8. To je super napad :) Ale mne nejak nefunguje :( policka sice zaskrtnu, ale kdyz se vratim na puvodni stranku, zadne policko se nezaskrtlo a ani nepribyl pocet hlasujicich...

  OdpovědětVymazat
 9. Tyhle úpravy se mi moc líbí. :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Super nápad :) len to moc nefunguje :) po zaškrtnutí sa mi to nezačítava

  OdpovědětVymazat