pondělí 13. ledna 2014

Hatfield, Meagan

Meagan Hatfield je autorkou různých románů, novel a povídek zahrnující žánry romantiky – temné nadpřirozeno; fantasy; historické, současné i erotické romány. Jako dítě v podstatě žila u svých prarodičů, nenasytně četla a vždy měla vášeň pro psané slovo. Dokonce napsala YA román již na střední škole. Nicméně její hlavní vášní byl vždy tanec.

Opustila Kalifornii, aby mohla usilovat o titul v oboru umění na univerzitě v Coloradu. Z toho mála co věděla tušila, že se jí nebudou líbit mrazivé zimy u úpatí Skalistých hor. Po několika letech na CSU se přestěhovala zpět do teplé, slunečné Kalifornie a přihlásila se na univerzitu v San Diegu.

V současné době Meagan žije znovu v chladu (neptejte se jí proč) v blízkosti Madisonu ve Wisconsinu s jejími dvěma dětmi a milovanou himálajskou kočkou. Pořád miluje tanec. Ve skutečnosti je Meagan licencovanou instruktorkou zumby a můžete ji po celý týden najít v tělocvičně, kde se vrtí s ostatními nadšenci.

Ach a ano, pořád si myslí, že pokud Ben a Matt mohou získat Oscara, pak to dokáže i ona.


Náhodné fakta o Meagan:

TV show: RuPaul's Drag Race
Jídlo: Banán
Místo: Má zumba třída
Film: MegaMind
Vlasy: vínové
Oblíbená pasáž z filmu: „Některé z nejlepších věcí života jsou obrovské chyby.“ – Rachel, Paycheck
Herec: Timothy Olyphant
Herečka: Natalie Portman¨
Píseň: Fever - Adam Lambert
Skupina: 30 Seconds to Mars


Její tvorba:

A Magical Encounter (Magické setkání)
The Marquis and the Mistress (Markýz a milenka)


2 komentáře:

  1. Zajímavé, bude se něco překládat? Katka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dragon Warrior a Vampire in Her Mysts jsou už přeložené, a pokud se najde překladatelka na další knihy, pak se překládat určitě budou. :)

      Vymazat