středa 15. ledna 2014

Amber Jaeger - The Fire King


Ohnivý král


Překlad: Kikulka
Korektura: WASPS


Volné pokračování Ledového krále, ačkoliv to oficiálně není považováno za sérii, tak to na sebe svým způsobem navazuje. :) (Aneb, objeví se Ledový král i Calia)... 

Pomsta může být jako jed…

Katiyana Nix byla princezna, ale chtěla jen to, co měla každá druhá holčička – matku, která by ji milovala a učila, a otce, který by se o ni staral. Místo toho vyrůstala sama ve stínu smrti své matky, zatímco se její otec utápěl v žalu.

Pak si však konečně myslela, že se pro ni i jejího otce našla naděje v podobě její krásné nevlastní matky. Ale Sula spáchala tu nejhorší zradu, zanechávajíc Katiyanu ztracenou víc, než kdy dřív. Sama a vyděšená, utíkala do lesa, aby žila mezi stromy s dalšími ztracenými dušemi hledajícími bezpečí.

Když se její cesta zkřížila s Ohnivým králem Lianem, mužem, jehož touha pomstít se zlé královně neměla konce, její čas tichého míru byl u konce. S jeho nezkrotitelným vztekem si kladl za cíl využít ztracenou princeznu jako zbraň k dosažení svých temných cílů.

Katiyana musí bojovat proti svým i jeho démonům, zatímco se snaží nejen zachránit Liana před sebou samým, ale i své království ze spárů její nevlastní matky.12 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Jasne, mam, ale precti si pred tim i toho Cold Kinga :) hodim ti oboje na FB

   Vymazat
 2. Ahoj, nemohla bys mi prosím poslat to anglicky na mail?
  Díky

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj. Toho ledového krále najdu někde tady na blogu? Chtěla bych si ho přečíst ještě před tímto :) hledám hledám, ale bezvýsledně.. díky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vpravo dole jsou vypsané všechny štítky (názvy knih), když na to klikneš, vyhodí ti to úplně všechny kapitoly dané knihy. Kdybys to nenašla, stačí kopírovat odkaz, co ti tady přidávám a dostaneš se k tomu taky.
   http://denik-ztroskotancu.blogspot.cz/search/label/Ledov%C3%BD%20kr%C3%A1l

   Vymazat
  2. Díky moc za pomoc. Čtu v mobilu a v mobilnim zobrazeni se to neobjevilo. Jinak diky za preklady, myslim, ze s ostatnima holkama delate fantastickou praci ve svem volnem case a jsem za to moc vdecna (zavisla) :)

   Vymazat
 4. Ahoj. Prosím je to doprekladané alebo to len mne zle ukazuje ? Pretože je to super kniha a nemôžem ju nikde zohnat a strašne som zvedavá ako to skončí. Ďakujem za všetky kapitoly všetkých kníh, ktoré tu prekladáte. Je to úžasné.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, bude se tato kniha ještě překládat? :)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji. Ledový král byl super a tak se těším.

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji. Ledový král byl super a tak se těším.

  OdpovědětVymazat