pondělí 30. prosince 2013

Výsledek ankety "Co vám na blogu chybí?"Celkem hlasovalo: 120
 • více překladů:                              93
 • konverzace s překladatelkama: 35
 • povídky:                                       19
 • recenze:                                        13
 • informace o autorech:                   6
 • vyhledávací políčko:                    25
 • shrnutí pravidel:                            9
 • memečka:                                       7

Jak je vidět, všichni bychom si nejvíce přáli více překladů a já se budu snažit sehnat více překladatelek, díky kterým bychom toho zvládali na blog dávat více. Na druhou stranu bych vás ale chtěla poprosit, abyste se zkusili poptat vašich schopných kamarádek, zda by nechtěly překládat, nebo se rovnou zkusili zapojit sami, protože nemám zase tolik kontaktů, abych to všechno zvládla sama. Popravdě už nevím kde další překladatelky hledat.

Dále by mě zajímalo, jak si představujete konverzace s překladatelkama. Chcete se s nima bavit o knihách, které překládají v chatu? (prosím uvědomte si, že nemají zrovna moc času, takže by to asi záleželo jen na nich, kdy si ten čas na vás udělají)
Nebo by vám stačilo poslat nám pár otázek, které by vám zodpověděly jakmile budou mít čas a my bychom je pak publikovaly v článku na blogu?

Někteří si už jistě všimli, že vyhledávací políčko bylo vloženo, ale vůbec nevím, jestli vám k něčemu je a pomáhá nebo se mám snažit najít jiné, které bude lepší.

Shrnutí pravidel bych měla přidat během pár dnů.

No a co se týče toho ostatního - povídky, recenze, memečka - tak to samozřejmě záleží na tom, zda se najde nějaká osůbka, která by něco takového chtěla dělat, bohužel se do toho nikdo moc nežene.


Pro nás byla anketa přínosem, protože víme, na co bychom se měly zaměřit a zlepšit. Díky za hlasy :)2 komentáře:

 1. Ahoj, vyhledávání na boku nefunguje, ale to úplně nahoře ano. Takže to na straně ani není potřeba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za upozornění :) akorát si říkám, jestli se to vyhledávání nahoře zobrazuje všem nebo jenom těm, kdo mají účet na googlu...

   Vymazat