sobota 23. listopadu 2013

Nový vánoční vzhled?


Protože do ankety se nedá zakomponovat odkaz na tento článek, bude pod anketou políčko "Odkaz k anketě" (nevím jak to lépe formulovat), na který když kliknete, přesunete se na tento článek, kde budete moci sledovat názory ostatních nebo komentovat nápady a ovlivnit tím, jak bude blog vypadat.

Shrnuto a podtrženo, tento příspěvek bude sloužit k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor ohledně nového vánočního vzhledu, popřípadě navrhnout kombinaci barev či nějaký obrázek, který byste zde chtěli najít.

Tuto možnost budete mít pouze do druhé adventní neděle (8.12.2013), abychom měly s holkama čas nový vzhled vytvořit.Můžete nám sem házet odkazy na obrázky, také můžete rozhodnout, zda chcete pouze obrázek nebo obrázek i s přáníčkem k příjemnému prožití svátků a hodně štěstí v novém roce (klidně vymyslete svoji formulaci) - určitě by bylo příjemnější kouknout na blog a vědět, že vám i další knihomolové přejí štěstí :)
Pokud zde bude více úžasných nápadů, můžeme udělat hlasování, který z nich je nejlepší...no prostě co vás napadne, tak se s námi o to podělte :)


Tak, a abych vás opravdu navnadila psát sem své nápady, tak vám ukážu jak by to mohlo dopadnout, kdybyste to nechali čistě na mě :D


Přiznám se k tomu bez mučení, opravdu miluji tyhle typy zasněžených krajinek, protože na mě působí naprosto kouzelně. Také ale vím, že někomu to připadá šíleně kýčovité, takže šup sem s nápadama :D

7 komentářů:

 1. Obrázek, skvělý. Pohádkový. Tak jak vánoce vlastě mají být.

  OdpovědětVymazat
 2. Mě to nepřipadá tak kýčovitý (Když na to pohlédnu očima zahalenými růžovými brýlemi vánoc... :D)... Obrázek se mi líbí, nechala bych ho... :D

  OdpovědětVymazat
 3. Mně by se moc líbil vánoční vzhled v pastelových barvách retro stylu :)). Ale nakonec budu ráda za jakýkoliv vánoční vzhled, protože to podle mě navodí tu správnou vánoční atmosféru :D S.

  OdpovědětVymazat
 4. beru vše co dáte :-) Neboť to opět bude perfektní :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Pekne, ja bych tedy vzhledem k zamereni knih na webu vybrala neco takoveho
  http://www.qark.net/fotky/vanoce_2007.jpg

  ale romantika vanoc je romantika vanoc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, tohle spis ne, takovehle motivy se hodi spis na erotic-mirage, nez k nam ;)

   Vymazat
 6. Obrazek se mi líbí akorát bych si asi vybrala něco s hradem na pozadí

  OdpovědětVymazat