sobota 9. listopadu 2013

Jedna nemravná noc - 8. Kapitola
Štyridsať minút po jeho odchode bola s prácou hotová a bola pripravená na predpremiéru. Hoci nemala pochybnosti o svojich schopnostiach, film musel byť aj tak sledovaný od začiatku do konca, kým bude môcť byť premietnutý verejnosti.
Teraz sa mohla uvoľniť a tešiť sa z filmu. Zišla na prízemie, naliala si pohár limonády a kúpila škatuľku obľúbených bonbónov – čokoládových s mandľou vo vnútri. Keďže stánky už boli zatvorené a študenti už odišli domov, jednoducho položila peniaze do prázdnej hotovostnej zásuvky s odkazom, že si vzala jedny bonbóny a aby ich na ďalší deň nahodili. Limonáda a popkorn boli pre zamestnancov voľne k dispozícii.
Rozhliadla sa po prázdnom vestibule. Zvyčajne zvyšok asistentov pred premiérou doplňuje sklad s rýchlym občerstvením. Skontrolovala si hodinky. Bolo len desať minút po polnoci. Neskoré premietanie už dávno skončilo a ľudia bolo vyvedený von z budovy a dvere sa uzamknuté. Možno už prešli do kina. Samozrejme, ak tu už nikto nebol, znamenalo by to, že bude musieť zapnúť premietačku, bežať dolu do sály a zas vybehnúť hore, aby označila chybné spoje – ak sa nejaké objavia. Typické, už si mohla zvyknúť že je na všetko sama.
Vydajúc sa okolo uvádzačského stanoviska chodbou doľava, zatlačila na ťažké kovové dvere a vošla do kina. Svetlá by mali byť zapnuté, presvetľujúc každý kút.
„Hej, idioti,“ prehovorila. „Ak si myslíte, že budem celý večer behať hore-dolu, tak ste strašne zlý.“
Náhle sa zastavila.
Kino s radami a radami sedadiel bolo úplne prázdne.
Zaškúlila a rozhliadla sa po temnej miestnosti.
Počkať minútku… Angie bude musieť ísť okolo asi do pol hodiny, bude musieť ísť zamknúť predné dvere. Vince a Jessie by mali byť na ceste s tržbou, aby ju zamkli. Všetko má byť skvelé a frčať nočným životom. Nie, oni boli… stratený?
Myslela si, že je to len žart. Vice a Jessie sa vyžívali v žartoch. Ako vtedy, keď vypli svetlo a prinútili Angie neisto blúdiť po pasáži budovy. Alebo keď vtlačili malého Briana do debne a pokúsili sa ho prepraviť na druhý koniec mesta.
„Hej,“ zvolala. „Je neskoro a necítim sa na –“
Dvere vzadu sa otvorili.
„Stalo sa niečo?“ Spýtal sa Ross Kincaid.
Cecile sa otočila, skoro si obliala limonádou. Všimla si, že si nesie tiež pohár a veľké vrecko popkornu, očividne pripravený na film.
„Nič,“ zamumlala v rozpakoch. „Len som pripravená spustiť ten film.“ Rozhliadla sa okolo. „Kde sú všetci?“
„Poslal som všetkých domov,“ povedal, „okrem Vinca. Zapne premietačku a potom má príkaz zabíjať čas niekde mimo.“
Ohromene zvraštila obočie. Jeho veselý úškľabok ju nahneval. Och, prečo musia byť muži tak prekliato predvídateľný?
„Prečo?“ Zahľadela sa do zadnej časti kina. Nad jedným stĺpom za poslednou radou sedadiel bol priezor, ktorý umožňoval premietačovi pozerať sa zhora na publikum rovnako, ako aj na film bežiaci na plátne. Ako zvyčajne, Vince robil grimasy s perami pritlačenými na sklo.
Vďaka bohu, že ľudia sa tým smerom pozrú len zriedkakedy, pomyslela si, len sťažka schopná zadržať úsmev. Vždy videli, ak bola za javiskom skupina idiotov.
„Sme tu len ty a ja,“ objasnil jej Ross. „Hovorí sa tomu prvé rande.“
Pevnejšie stisla škatuľku s mandľami a pripomenula si, že očakávala, že bude skôr nasratý ako pobavený.
„Och, Bože,“ nahnevala sa. „Aký hlúpy musíš byť? Toto nieje rande. Toto je práca.“
Pokrčila ramenami. „Ale mohlo by byť, ak by si to dovolila.“
„Nepôjdem s tebou na rande, Ross,“ povedala nevrlo. „Vôbec tu nemusíš zostávať. Môžeš ísť domov, tú skúšku zvládnem aj sama. Pochybujem, že by som sa v úpravách zmýlila.“
Ross zatriasol hlavou. „Čo? A chýbať na mojej prvej popracovnej premiére? V žiadnom prípade.“
Pretočila oči. Uvedomuje si tento chlap, akého hlupáka zo seba robí?
Pravdepodobne nie. Väčšina mužov boli hlupáci či úplný idioti.
„Nechaj ma na pokoji a len sleduj film, dobre?“ nahnevala sa. „Bude to dlhý film a rada by som sa dostala domov pred úsvitom.“
Otočiac sa mu chrbtom, kráčala hore asi päť radov a vybrala si kreslo blízko uličky. K jej mrzutosti, ju jej šéf nasledoval a zošuchol sa vedľa nej. Rozmýšľala, že sa o niekoľko kresiel posunie, ale vzdala to.
Čo teraz? Pochybovala, že Ross pochopí, že nemá záujem. Bude lepšie to využiť. Po dnešnej noci bude musieť vymyslieť nejakú stratégiu. Ale nebola presvedčená, či to dokáže.
Bolo tu viacero asistentov, ktorý boli schopní opravovať zlé spoje aj počas chodu.
Keď Vince videl, že jeho publikum už sedí, vypol svetlá a spustil film. Keď premietanie začalo, miestnosť zaliala explózia zvuku.
Ross je ponúkol popkorn. „Dáš si? Je s extra maslom.“ Vložil si pár pukancov do úst. „Milujem tieto voloviny.“
Zatriasla hlavou. „Teraz môžeš zjesť toľko koľko zvládneš a bezplatne.“ Zaškľabila sa. „Ja som sa ich tak prejedla, že ich už nemôžem ani cítiť. Okrem toho, mám svoju vlastnú maškrtu.“
Ale aj napriek tým slovám svoju krabičku neotvorila.
Obvykle rada sledovala filmy hlboko ponorená do kresla, nohy vyložené na sedadle pred sebou, naširoko od seba.
Cítila by sa čudne ak by to mala robiť aj teraz, tak sedela strnulo, nevšímajúc si, že hrubo zabral jedinú opierku na ruky medzi ich kreslami. Ako do pekla sa mala tešiť z filmu, ako sa necítila príjemne a pohodlne?
Idiot, zakliala v duchu a prekrížiac si ruky cez prsia sa pokúšala nevrtieť. Jediná vec ktorú chcela bolo, aby to už skončilo, mohla ísť domov a tešiť sa z horúcej sprchy. Sediac tak tesne vedľa neho si ostro uvedomovala blízkosť jeho tela pri jej vlastnom. Kútikom oka sa pohľadom zakrádala po jeho výraznom profile. Prežúvajúc popkorn sa zdal byť plne zaujatý dianím na veľkej obrazovke.
Cítila v ramenách napätie, skúsila sa aspoň trošku uvoľniť. Otočila k nemu hlavu trochu viac, užívajúc si dlhšieho, podrobnejšieho pohľadu na jeho telo. Jeho nohy sa zdali byť prekliato dlhé, aby sa zmestili do priestoru medzi kreslami. Blikanie svetiel z filmu dodávalo jeho pokožke nadpozemskú žiaru nejakej sci-fi maľby. Zatvorila oči, aby si z mysle vytesnila spomienky na tú ich spoločnú noc.
V mysli ako na obrazovke si vedela predstaviť jeho nahé telo, ramená a nahú hruď, kvapôčky potu na jeho pokožke. Vedela ako vyzeral so vztýčeným penisom, s rukou smelo prechádzajúcou po celej jeho dĺžke, s presakujúcou kvapôčkou vzrušenia na špičke. Prahla po tom, aby sa k jeho penisu mohla dostať bližšie, obtočiť ho prstami a sať ho ústami, cítiť ako sa pred vrcholom napína… Pamätala sa ako s ňou trávil čas, hladil jej telo, masíroval, pokúšajúc sa ju upokojiť pred tým, ako si užil svojho vlastného potešenia.
Oblizla si pery, musela sa premáhať aby na neho nesiahla a nepohladila ho po silnom stehne. Bože, ako len prahla prechádzať po tej nohe smerom hore až k jeho rozkroku, hladkajúc ho po penise, až kým by úplne nestvrdol. Mohli by to urobiť práve tu a nikto by nič nevedel.
Miesto toho aby sa tomu poddala, pevne si zovrela ruky v lone. Skúsila venovať pozornosť filmu, ale jej koncentrácia bola nulová. Všetko o čom dokázala premýšľať bol Ross, vrhnúť sa na neho a presexovať celú noc.
Odkladajúc prázdnu nádobu z popkornu si Ross natiahol ruku po za jej kreslo. Takmer ako vánok ju začal hladiť na šiji, prstami jemne stláčajúc napäté svaly.
„Je to príjemné?“
„Hmmm, áno. Moja slabina.“
Div sa div, cítila ako jej napätie povoľuje a vytráca sa. Bez uvažovania si zložila hlavu na jeho rameno. Ruka mu spadla nižšie, vznášajúc sa jej nad prsníkom. Túžba sa jej usadila v klitorise, rozpaľujúc ju po celom tele. Znova bola stratená v spomienkach, aké dobré bolo cítiť jeho telo oproti svojmu – ľutovala, že sa stretli za takých čudných okolností – Cecile sa v sekunde vrátila do súčasnosti. Ubehlo viac ako desať minút kým si uvedomila, že jeho dotyk si nemá užívať a odstrčila mu ruku.
„Nevadí ti to?“ Tie slová zneli duto dokonca aj jej vlastným ušiam.
„Pardon.“ Spojil si ruky v lone a po zvyšok filmu sa jej už nepokúšal dotknúť.
O hodinu a pol neskôr sa začali konečne valiť titulky. Ross vstal a zívajúc sa naťahoval.
„Bolo to dobré,“ rozplýval sa, „ale dlhé.“ Skontroloval si hodinky. „Ježkove oči! To je už po pol druhej a ja som stále hore. V žiadnom prípade teraz nemôžem ísť domov a zaspať.“
Cecile tiež vstala, vzala si bonbóny a pohár. Aj napriek tomu, že ju Ross obťažoval, nenašla vo filme ani jediný zlý spoj. Bol perfektný, pripravený na premietanie.
„Zvykneš si na to. Občas sme v tomto čase pozerali aj viac filmov naraz. Môžeš tu zostať a až do otváracej doby pozerať ďalšie filmy.“
„Toto veru nebudem chcieť robiť často,“ skomentoval. „Nie som práve nočný vták.“
„Takže už žiadny nočný večierok, čo?“
Z hrdla mu vyšiel nízky smiech. „Bože, nie. Dostal som riadnu lekciu.“ Rozhliadol sa po prázdnom kine. „Tak čo podnikneme teraz?“
„Zastavíme projekčné zariadenia, otočíme svetlá a ide sa domov,“ odpovedala. Vedela, že si je vedomý toho, čo je ešte potrebné spraviť. Len hľadal nejaké ospravedlnenie, aby sa tu mohol potĺkať.
Ross ju nasledoval na poschodie, díval sa ako podišla k spínaču, zvukovej veži a prečistila kefkou objektívy a ozubenia od filmového prachu. Vince bol zlatý, že tu zostal dlhšie a pozakrýval ostatné zariadenia. Nakoniec zakryla film.
„Tak. A je to. Zajtra môže všetko začať znovu.“

***

Aby sa mohla dostať k parkovisku za budovou, zamierila k výťahu, ktorým sa rýchlo dostane k zadnému východu. Ponáhľal sa za ňou.
„A čo šálka kávy?“ spýtal sa a chytil ju za ruku.
Vytrhla sa mu a hnala sa preč. S dochádzajúcou trpezlivosťou treskla do výťahového privolávača.
„Nie. Nechcem s tebou ísť nikam, Ross.“ Striebristé dvere výťahu sa kĺzavo otvorili. Skočila dnu, cítila sa ako gazela v pasci. Vstúpil za ňou.
„Prečo nie?“
„Pretože nechcem, dobre?“
Ross sa okolo nej pretiahol k panelu a stlačil núdzové tlačidlo STOP. Výťah sa v okamihu zastavil medzi dvomi podlažiami.
„Čo to robíš?“ vyletela na neho. Skúsila okolo neho dosiahnuť na tlačidlo prvého poschodia, ale zastavil ju. Siahol po kľúči na ovládanie výťahu, vrazil ho do zámku a strelil po nej hriešnym úškľabkom.
„Výťah je mimo prevádzky na neobmedzený čas,“ oznámil a vložil si kľúč do vrecka. „Až pokiaľ mi nedáš jeden poriadny dôvod, prečo nechceš ísť so mnou von.“
Frustrovane si dupla nohou. „Jednoducho s tebou nechcem nikam ísť!“
„Prečo?“ spýtal sa jednoducho. Výraz mal neústupný, požadujúc pravdivú odpoveď.
„Prečo?“ zopakovala.
Upieral na ňu tvrdý pohľad.
„Áno – prečo? Skúšal som sa ti vrhnúť k nohám, ale ty pokračuješ v kráčaní okolo mňa, akoby som bol nejaký špinavý pes. Všetko čo chcem vedieť je, prečo mi nechceš dať šancu. Som dosť slušný chlapík, ale to sa dozvieš až keď ma spoznáš.“
Trpko sa rozosmiala. Sklamane a zlostne vyhŕkla, „Žiadny slušný muži neexistujú. Len luhári, ktorý si len zakefujú, oklamú ťa a potom ťa opustia.“
„Tak si sa rozhodla urobiť to ako prvá?“ Odporoval jej. „Zasúložiť si a odísť? Čo sa stalo Cecile? Nejaký bastard ti zlomil srdce?“
Pri jeho slovách šokovane zadržala dych. Prekvapene si uvedomila, že jeho slová sú pravdivé a že trafil klinec rovno po hlavičke. Bolo to také očividné? Využívala svoju bolesť ako matador mávajúci červeným plášťom, využívajúc ju na trestanie ostatných mužov len preto, že nikdy nemala šancu strestať Rogera?
Prehnal sa ňou pocit prázdnoty a prehry. Bolo tam množstvo komplikovaných pocitov, ale nebola pripravená zaoberať sa nimi práve teraz. Pozrela na neho ako ranené vtáčatko, bezradná z jeho naliehania, z toho ako ju zahnal do kúta a snažil sa objaviť jej slabé stránky.
„To sem nepatrí!“ Povedala kúsavo, v hlase jej zaznelo varovanie. Znovu sa radšej zamerala na výsmech, vysielajúc k nemu ten najlepší opovržlivý pohľad na aký sa zmohla. Prezrela si ho odhora dolu, od hlavy až ku špičkám prstov na nohách. Rukami sa silno pritisla k studenej oceli za sebou, akoby chcela načerpať silu z jej dokonalosti.
„Možnože niesi práve môj typ,“ ukončila ľadovo.
V tom okamihu sa pohol, vykročil k nej, natiahol ruku a špičkami prstov ju pohladil po líci.
„V piatok v noci som tvoj typ bol.“
„Veď práve, malo to byť len na jednu noc,“ zaprotestovala nevýrazne. Tie slová nezneli presvedčivo už v okamihu, keď opúšťali jej pery.
Keď nadvihol jeden kútik tých skvostných úst, na líci sa mu vytvorila lákavá jamka.
„Nemusí to skončiť len jednou nocou. Pozri, neviem nič o tvojich minulých žiaľoch, ale nenechávaj ich zájsť tak ďaleko, aby sa teraz postavili medzi nás.“ Znel pomerne neisto, ale jeho pohľad bol neústupne prilepený k jej tvári, hľadiac jej úprimne priamo do očí. Akési neviditeľné vlákno ich oboch držalo ako otrokov.
Váhavo sa pokúsila usmiať. Pery sa jej pohli, ale nebola schopná prehovoriť.
Do čerta, namiesto toho aby ho od seba odstrčila, cítila ako ju vzrušuje! Jeho tvár bola stiahnutá potrebou, jeho upretý pohľad intenzívny, odmietajúci zlomiť to puto.
Táto známka túžby bola pre ňu nová, rušivá, ale z posledných síl sa držala tej naliehavosti, ktorá jej nedovoľovala podvoliť sa mu. Len prestať myslieť hlavou a poddať sa inštinktu. Niečomu, čo by mohlo znamenať nádej – alebo to bola len túžba – ten uzlík pod jej hrudnou kosťou.
„Len mi sľúb, že predtým ako odídeš a opustíš ma, mi aj nezlomíš srdce,“ povedala potichu.
Rossov pomalý, nebezpečný úškľabok bol mnohoznačný, a tiež aj jeho penis, viditeľne rysujúci sa v tesných nohaviciach. Siahol jej na okuliare, stiahol jej ich z tváre a vložil si ich do vrecka na košeli. Objal jej tvár rukami a mäkkými bruškami palcov ju pohladil pod očami.
„Niesom žiadny sukin syn,“ povedal, stál tak tesne pri nej, že mohla cítiť ako medzi ich telami vibruje napätie. „A ja neberiem sex ako hru, a nezabúdam, a nezahrávam sa. Ušla si odo mňa skôr, ako som ti to stihol povedať.“
Roztriasla sa jej spodná pera. „Nemusel si so mnou milovať ak si nechcel.“
„Chcel som s tebou byť nahý,“ pripustil. „Ale chcel som viac ako len jednu noc. Len mi daj šancu Cecile.“
Ruky ktoré jej teraz zvierali ramená boli silné, ale jemné. Sklonil hlavu, jeho pery si vzali tie jej, jazykom jej agresívne vstúpil do úst. Cítila zmyselný výbuch potešenia hlboko dolu v podbrušku, akoby do nej vstúpil podstatne dôvernejšie. Obkrúžila jazyk okolo toho jeho, ochutnávajúc slanú, maslovú chuť popkornu.
Celá oproti nemu zvláčnela. Ruky sa jej vydali k jeho krku, pevne ho popadla, tak zúfalo ho bozkávajúc, až z nej vychádzali zadychčané drobné vzdychy ich konečného stretnutia a splynutia. Keď jej rukami vkĺzol pod zadok a vyzdvihol si ju tak, aby mohla cítiť jeho pevný, hľadajúci a požadujúci penis, nahlas zastonala.
„Ak sa teraz nezastavíme, zažijeme sex vo výťahu,“ vytisla zo seba. Keď jej zovrel bedrá a nadvihol ju vyššie na oceľovú stenu, vtisol sa jej tvrdou erekciou do rozkroku, jej nohy si omotal okolo bokov, už sa celá krútila a zvíjala.
Zaškeril sa. „Čokoľvek, čo len budeš chcieť.“
„Tu?“ Spýtala sa, zúfalo túžiac ho mať.
„Tu,“ povedal. „Teraz.“
Cecile len omámene prikývla. Ako by mohla premýšľať, keď sa chystá súložiť zo svojím šéfom zaseknutá vo výťahu medzi poschodiami? Tak či tak, neexistuje nič iné, čo by mohla robiť.
Len on mal kľúč od výťahu. Ale získať kľúč od jej srdca mu zaberie trochu viac času.
Spustil ju späť na podlahu a pritlačil ju chrbtom na stenu. Ruku si vsunul do vrecka a niečo hľadal. Keď vylovil pár pút, oči sa jej rozšírili.
„Čo to robíš?“ vydýchla, keď jej jedno zaklaplo okolo zápästia. Telo jej zaliala horúčava očakávania. Ani sa nepokúšala odtiahnuť.
„Aby som ťa prinúti počúvať ma, bol som pripravený na všetko.“ Pretiahol retiazku cez ochrannú lištu ovládania výťahu, vzal ju za druhú ruku a zaklapol jej okolo zápästia druhú časť chladnej ocele. Ruky mala bezpečne zaistené za sebou, bola chytená ako v pasti a úplne v jeho moci.
„Okrem toho,“ pokračoval. „V tú noc si ma opustila bez toho, aby si ma odviezla domov. Musel som peši prejsť dve míle k tomu baru.“
Z pier jej neposlušne vykĺzlo zachichotanie.
„Pardon,“ povedala, cítiac sa trošku kajúcne. „Na to som nepomyslela.“
Poštípal ju na brade. „Myslím, že malá odplata je na mieste.“
Zaplavilo ju vzrušenie.
„Och môj Bože,“ prehovorila, takmer bľabotajúc rozkošou valiacou sa jej žilami. „Čo teraz, keď si ma už chytil?“ Tá myšlienka ju zaujala, ten pocit nebezpečenstva bol neskutočne vzrušujúci.
Ross k nej vyslal lenivý úsmev. „Toto kino je uzamknuté tesnejšie ako kotol, a ty a ja sme tu úplne sami.“
Nebezpečne sa zasmial. Túžbou po jeho dotyku zalapala po dychu. Keď dlaňami obalil jej prsia, potešením zavzdychala, vyklenula sa mu oproti a zatvorila oči sústrediac sa na pocit silnej túžby v jej sťahujúcej sa mušličke.
Pomaličky jaj začal vyhŕňať sveter, odkrývajúc tak podprsenku. Očami sa pásol na jej tele, zotrvávajúc na hodvábnom materiáli jej podprsenky, nakúkajúc do jej mäkkých košíčkov.
„Nosíš do práce priveľa oblečenia.“ Hladko vkĺzol prstami za čipkový okraj a stiahol ho dolu, aby mohol odhaliť ľavý prsník. Pohrával sa z bradavkou, palcom obkružujúc tú ružovú gloriolu. Tá pod jeho dotykom krásne stvrdla a okamžite sa vztýčila.
Cecile zastonala. Bola bezmocná, nedokázalo ho zastaviť.
„Vyzerá to tak, že si trošku nadržaná,“ povedal. Vložil si palec do úst, cical ho, bolo to tak dráždivé. Potom ho preniesol k jej bradavke a rozotrel svoje sliny okolo toho tvrdého uzlíka. Keď sa nahol a fúkol jej na rozpálenú, vlhkú pokožku, telom jej prebehla triaška. Medzi stehnami cítila bolesť, cítila aká je vlhká a klzká.
Sklonil hlavu a pobozkal ju na prsník, bezohľadne krúžil jazykom veľmi blízko jej bradavky. Keď ju jeho ústa konečne obalili a sali, skoro potešením explodovala. Na citlivých dvorcoch cítila jeho jazyk ako teplý satén, najskôr sal jemne, potom tvrdšie. V tom okamihu stiahol aj druhý košíček jej podprsenky. Pohladil ju špičkou jazyka a potom ju vtiahol hlboko do úst. Hrubo jej stisol bradavku, donútiac ju tým vykríknuť.
Zalapala po dychu. „Do čerta. Cítim to tak dobre.“
Nechal jej bradavku pomaly vykĺznuť z pier. „Tak ty takto?“
„Och, áno.“
Usmial sa. „Stavil by som sa, že tvoja mačička len tak tečie.“ Rukou jej začal kĺzať po brušku. Rozopol jej gombík na nohaviciach, roztvoril ich tak, aby mohol ruku vtlačiť medzi jej stehná. Priložil špičky prstov na jej mušličku a jemne ju šúchal cez tenký materiál nohavičiek. Roztiahla nohy viac od seba.
Telo sa jej triaslo a skúšala sa viac pritlačiť rozkrokom k jeho ruke.
„Spomaľ.“ Vyslal k nej lenivý úsmev, pritlačil prsty silnejšie k jej mäkkosti, neúprosne ju hladiac.
„Nemôžem,“ zavzdychala. „Som tak rozpálená, že to sotva môžem zastaviť.“
„Ach, vezmeme to pekne po poriadku.“ Keď sa jeho prsty tlačili hlbšie do nohavičiek a našli jej klitoris, celá sa triasla. Malý priestor bol zaplavený vôňou pižma a sexu. Keď sa pokúšala vykrútiť si ruky, putá jej odierali zápästia, zúfalo ich potrebovala uvoľniť, aby sa ho mohla dotknúť.
Zhlboka do seba nasala vzduch.
„Ja už nemôžem čakať. Chcem ťa.“ Chcela aby k nej mal dokonalý prístup, aby si mohol jej mačičku doberať spôsobom akým len bude chcieť.
Bozkával ju smerom dolu k brušku a vtisol sa jej kolenom medzi nohy. Prešiel jej rukami po bokoch a sťahujúc jej zároveň nohavice dolu, odhaliac pupok, potom celé smotanové podbruško. Keď rukami dosiahol až k členkom, snažila sa vytiahnuť jednu nohu z nohavíc, chichotajúc sa, keď bojoval s jej praktickými topánkami. S tichým zakliatím jej vyzul topánky. Potom sa pustil do ďalšieho levelu, chytil gumičku jej nohavičiek do zubov a ľahlo jej ich stiahol cez boky. Pomohol jej z nich vystúpiť a odhodil ich bokom. Zahľadel sa na jej vzrušenie. Pohladil ju tam prstami, nachýlil hlavu nabok a započúval sa do jej mäkkých mňaukavých zvukov. Potom rozhrnul tie navreté lupienky a prisal sa jej tam ústami. Zakmital jazykom, doberajúc si špičkou jej klitoris. Nestarala sa ako smiešne teraz vyzerala, len napoly vyzlečená so spútanými rukami, Cecile zanariekala, rukami zovrela putá a skúšala sa viac pritisnúť k jeho tvári.
„Ach, áno,“ stenala. Zdvihla ľavú nohu a zahákla mu ju za rameno. Presunul jej ruky pod zadok, nadvihol ho vyššie aby bola v perfektnej pozícii, aby ju mohol poriadne lízať.
Jeho jazyk sa presúval hore-dolu pomedzi jej navreté lupene, špičkou ju šľahajúc po navretom hrbolčeku. Jej smotanové šťavy mu zmáčali tvár, otočil hlavu, aby mohol sať jeden z vnútorných lupienkov len okamih predtým, ako jazykom prekĺzol k jej hlavnému otvoru. Špičkou jazyka obkrúžil jej najcitlivejšie miestečko a v ďalšej sekunde ho vtlačil do nej. Stehná sa jej napli, silnejšie jej stisol zadok a ústami ďalej kúzlil na jej mačičke.
„Ach, cítim to tááák dobre,“ vykríkla celá rozochvená.
Prešiel jej prstom po hodvábom ženstve a potom ho celý do nej ponoril.
„Urob sa pre mňa.“ Začal v nej prstom pohybovať rýchlejšie a tvrdšie, jeho ruka sa pohybovala proti jej mokrej škáročke. Keď sa jej telo začalo chvieť, zahryzla si do pery, zovrela ruky okolo vodiacej lišty a zo všetkých síl sa jej držala, kým jej telo zaplavoval nekontrolovateľný príliv a odliv rozkoše. Keď to skončilo, zatvorila oči a oprela si hlavu späť k stene, nahé prsia sa jej rýchlo zdvíhali a klesali. Pokračoval v trení jej škáročky až kým sa jej telo úplne nezmäklo.
„Och, Bože,“ zašepkala cez vysušené pery. „Viac by som toho už nevydržala.“
Ross sa zdvihol. Penis mal pod džínsami úplne tvrdý, túžiaci po uvoľnení.
„Ešte sme neskončili,“ varoval ju. Začal si rozopínať nohavice, užívajúc si ten čas, kým dopraje svojej erekcii uvolnenie.
Chytil ju za boky a pritlačil sa jej penisom na bruško, donútiac ju tak cítiť celú jeho dĺžku, jeho tvrdosť. Vzal si penis do jednej ruky a začal si ho hladiť, stískajúc ho v dlani až po veľkú fialovú hlavičku. Tá nevyhnutnosť, tá potreba v nej narastala, ale on to brzdil, nútil ju čakať. Predklonil sa, jeho ústa ukoristili tie jej, jazykom jej vkĺzol medzi pery. Prijala jeho bozk priam hltavo, vdychujúc jej vlastnú vôňu, chuť jej smotanových štiav.
„Ponáhľaj sa,“ požadovala nezvučným hlasom. „Nevydržím už dlhšie čakať.“
Rossove ústa sa presunuli na jej líce, potom čeľusť, na jej ucho. Jemne jej zahryzol do mäkkej časti hrdla, ochutnával ju.
„Popros o to,“ zašepkal, jeho vlastný hlas presiaknutý potrebou. Obtrel sa špičkou penisu o jej navretý klitoris, vtískajúc sa jej viac medzi stehná.
„Pokefuj ma,“ zamraučala. „Potrebujem ťa mať vnútri, prosím.“
„Nemám kondóm,“ varoval ju.
„Užívam antikoncepciu, aby som mala pravidelný cyklus,“ vydýchla. „Bude to v poriadku. Tento čas… je bezpečný, veď vieš…“
„Dobre.“
Vkĺzol jednou rukou pod jej bok, zdvihol jej nohu a ovinul si ju okolo bokov, nadvihol ju a umiestnil hlavičku penisu oproti jej škáročke. Jemne prirazil a jeho penis pomaly zmizol v hĺbke jej ženskosti. Čím hlbšie zatlačil, tým viac mohla cítiť jeho pulzujúcu hriadeľ. Keď nadvihol boky vyššie a zatlačil, z pier jej unikol výkrik, jeho erekcia pritlačila na steny jej vagíny s neuveriteľnou silou.
Naklonil sa, pritlačil ju chrbtom viac k stene výťahu a tvrdo do nej vrážal.
„Je to to čo chceš?“ zavrčal jej do ucha. „Tvrdý penis búšiaci do tvojej mačičky, až kým nebudeš kričať od rozkoše?“
„Len pokračuj v tom čo práve robíš!“ Zvrátila hlavu dozadu a vyšiel z nej výkrik, ktorý by zburcoval celý personál, keby tu nejaký bol. „Neprestávaj!“
Jej slová mu napĺňali hlavu. Zastonal. Vrážal do nej, zrýchľoval svoje tempo, potom zas spomaľoval, doprajúc jej len niekoľko pomalých výpadov predtým, ako sa do nej bude opäť tvrdo zabodávať. Zalapala po dychu, rukami sa pevne zaprela o lištu, bokmi vyrážajúc proti nemu. Cítila jeho penis pevne vtisnutý v jej vnútri, ako ho pevne v pravidelných sťahoch uvoľnenia objíma po celej jeho dĺžke. Trhane sa nadýchol a začal prirážať s novou silou. Zavrčal a s jedným konečným bodnutím sa jeho telo napälo a jej vnútro zalialo jeho semeno.
Keď sa ich tela od seba vzďaľovali, ani jeden z nich neprehovoril.
Ross si vytiahol nohavice a zapol sa. Potom vylovil z vrecka iný, malý kľúčik. Načiahol sa okolo jej tela, odomkol jej putá, z vrecka vytiahol okuliare a nasadil jej ich.
Povzdychla si, rýchlo si natiahla nohavičky a nohavice, posunula si podprsenku späť na miesto a spustila sveter.
Otočil kľúčom a znovu spustil výťah na prvé poschodie budovy. Výťahové dvere sa kĺzavo otvorili.
Cecile si obula topánky a vystúpili.
„Tak, Ross,“ prehovorila, len ťažko zadržiavajúc úškľabok. „Si ešte stále za tú šálku kávy?“
Asi minútu predstieral, že nad tým rozmýšľa.
„Áno,“ povedal konečne. „Myslím, že by som to chcel.“
Natiahol sa, vzal ju za ruku a preplietol si prsty s jej.
„Čo si myslíš že povedia, keď zistia že spolu randíme?“
Vrátila mu úsmev.
„Dúfam, že si povedia, že nám to spolu pristane.“ A stisla mu ruku. Snáď s ním mala zostať už minulý týždeň, ale pokojne by to všetko podstúpila znovu.
A možno nájdeš aj lásku, pomyslela si šťastne. Treba skúšať a znovu skúšať…
A ona si pri tom skúšaní určite užije kopu zábavy.

Koniec


28 komentářů:

 1. Díky za překlad!! Mirka

  OdpovědětVymazat
 2. Super, moc díky za překlad. V.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za překlad, jste skvělí děkuji

  OdpovědětVymazat
 4. Dekuji moc za preklad:)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuju za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvelé, ďakujem za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc děkuji za překlad! :-) ;-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za překlad :D

  OdpovědětVymazat
 11. Moc díky za skvělý překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 13. díky za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Moc díky za překlad celé knihy :-D

  OdpovědětVymazat
 15. Nádherný, děkuji.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za překlad a korekci, jste skvělé :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Skvělý překlad, moc děkuji!:)

  OdpovědětVymazat
 18. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 19. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat