úterý 5. listopadu 2013

Jedna nemravná noc - 7. Kapitola
Cecile sa páve chcela dať do práce na prvom kotúči Saw III. keď ju zastavila niečia ruka na ramene. Počas hluku v premietacej miestnosti bolo ťažké sa s niekým rozprávať, a už vôbec nebolo počuť ak niekto vyšiel hore.
Cecile vykvíkla, takmer ten kotúč pustila. Bojujúc s tou ťažkou vecou sa divoko otočila na vinníka.
„Čo chcete?“
Ross Kincaid výsmešne zdvihol ruky hore, akoby sa jej vzdával. „Hej, pokoj. Len som sa chcel pozrieť ako dávate filmy dokopy. Máte ma to učiť, pamätáte?“
„Och – jasné,“ rýchlo prehovorila. „Pardon, zabudla som.“
Myslela to vážne. Vážne zabudla. Za týchto pár dní k nemu sťažka niečo prehovorila, do kancelárie vošla len aby mu dala vedieť že je tu a hneď sa náhlila do svojho útočiska na druhom poschodí.
Ross tu bol už dosť obľúbený, pokračujúc v Jeffersonovej tradícii s miskou plnou cukríkov na jeho pracovnom stole. Dievčatá boli do tohto pekného muža už načisto pobláznené a doslova sa zhromažďovali okolo jeho kancelárie, vymýšľajúc si desiatky výhovoriek, len aby s ním mohli prehovoriť. Odstup bol nevyhnutný. Tento týždeň sa ich cesty pretli len málokedy. On sa zabral do svojej novej práce a ona robila všetko preto, aby sa mu vyhla. Pomohlo jej, že jej územie bolo na druhom poschodí a jeho na prvom. Vyzeralo to tak, že sa len náhodou nestretávali a to bolo práve to, čo chcela.
Bolo dosť tvrdé byť mu nablízku, ale ešte tvrdšie bolo ísť v noci domov. Keď ho mala takto blízko, jej sexuálne sny boli veľmi živé – sny, ktoré túžila premeniť na spaľujúcu realitu. Erotické knihy, ktoré jej doteraz pomáhali uspokojovať jej nevyužívané túžby, už neboli dostatočné. Chcela ho cítiť telo na telo, medzi roztiahnutými stehnami a znovu sa otvoriť tej invázii jeho penisu.
Po nociach sa musela schladiť pod studenou sprchou, už vyskúšala všeličo, len aby si dostala Rossa Kincaida z hlavy. Je ohromujúce, ako mohlo jedno náhodné stretnutie v bare zmeniť váš život a otočiť váš svet hore nohami. Náhoda? Osud? Najhlúpejšia vec akú kedy v živote urobila? Nebola si tým istá. Vedela len to, že ho chcela, dočerta! A pracovať s ním v takej tesnej blízkosti! Nebola si istá, či mu zvládne byť tak blízko a nemôcť sa k nemu priblížiť, vychutnať si ho.
Bože, už len pri tom pomyslení jej po chrbtici stúpala triaška, zažínalo radostnú žiaru hlboko v jej duši. Je možné zamilovať sa už za jednu noc? Neverila na lásku na prvý pohľad, nedôverovala takej zaslepenosti. Mali len sex. Nič viac. Nič menej. Problém by bol, ak by chcela niečo viac.
Môžem dať výpoveď, pomyslela si už niekoľkokrát v panike. Nieje to predsa jediné kino v meste.
To je hlúposť, ozval sa v nej iný, rozumnejší hlas. Môžem s ním pracovať, byť úplne profesionálna a neosobná. Veď sa ani nezdalo, že by ju spoznal. Bola neviditeľná. Nepozrel sa na ňu dvakrát.
Pocítila nával bolesti, akoby jej niečie prsty stisli mäkké tkanivo srdca, niekto vrazil do srdca klin. Nájsť v tomto svete lásku je dosť ťažké aj bez toho, aby vás niekto v bývalom vzťahu rozdupal.
Bola pripravená dať láske ďalšiu šancu? Mohla svoje srdce ohroziť aj druhý krát? Bojovať o nejakého muža je práve tým, čoho sa vzdala – nejaký boj. Muži a ženy boli tak rozdielny. Ženy boli jemné, veselé. Muži boli tvrdí, násilní. Dokonca aj sex medzi mužmi a ženami sa zdal byť ako boj o nadvládu jedného tela nad druhým – ale, Bože, sex bol tak dobrý.
Dokonca aj keď myslela na Rossa, myšlienky sa jej prenášali do rozkroku, cítila jemné pulzovanie s teplým zmyselným vzrušením.
Keď zatvorila oči, vedela si predstaviť, že by s Rossom prežila viac ako len jenu noc.
„Nevadí,“ povedal. „Tak kde začneme?“
„Čo? Začneme?“ zopakovala a spamätala sa, že ešte stále drží kotúč v ruke. „Aha, jasné, prvé. Predpremiéra práve začína.“ Bola rada, že nemohol vidieť tie obrazy, ktoré sa jej pevne zabývali v mozgu. Herci by boli definitívne mimo. Hlavným aktérom bol Ross. Nahý. Vzrušený.
„Ako začneme?“
„S týmto.“ Ukázala na kotúč. „Pozeráte sa na hlavu.“
„Hlavu?“
„Áno, hlava je začiatok kotúča, zatiaľ čo rub je na konci. Ak by to bolo otočené opačne, tak sa musí pretočiť na začiatok, inak by ste videli kotúč odzadu.“
„A to by sme nechceli.“
„Veru nie,“ zasmiala sa. „Ak by to bolo obrátené, nebola by tam žiadna zvuková stopa. Vedela by som vám rozprávať príbehy, pri ktorých by vám stáli vlasy dupkom.“ Položila kotúč na strihací stôl, kde ho rozvinie.
„Našťastie sa tým my nemusíme znepokojovať.“ Chytila film, posúvajúc ho. „Z tohto odstrihneme začiatok, pretože má filmové kredity a tak ďalej.“ Priložila film k lepičke, k ozubeným kolieskam tak, že to bezchybne zapadlo do ďalšej časti pripraveného filmu.
„Tu už nebude žiadne strihanie,“ oznámila mu, „ tu použijeme len lepiacu pásku.“ Vzala kus lepiacej pásky, ktorá sa podobala originálnej Scoth páske a spojila oba konce, pretočila kus filmu a tento krok zopakovala. Pretiahla tak film po celej jeho dĺžke.
„Tu. Teraz túto cievku navinieme na tanier.“
Pod Rossovym pohľadom pracovala s pomocou ďalších štyroch navijakov, ostro si uvedomujúc ako tesne pri nej stál. Keď sa predklonila aby niečo odstrihla, predklonil sa tiež. Na krku cítila jeho horúci dych, keď jej nazeral cez plecia, cítila jeho kolínsku. Sledujúc, ako sa film navíja na tanier, sa stratila vo svojich myšlienkach.
Nemyslela na film, ani na blížiacu sa predpremiéru. Namiesto toho sa jej oči vrhli na kruh kľúčov, ktoré mal Ross pripnuté na opasku. Lákavo zacengali vždy, keď sa pohol. Všetky kľúče od kina boli teraz zavesené práve tam. Ona sama mala takmer identickú sadu. Až na jeden, ku ktorému sa dostal len manažér – výťahový kľúč.
Nepríjemné, srdce jej začalo zúrivo mlátiť do hrude. Stvrdli jej bradavky, lahodne sa odierali o jemný materiál jej podprsenky. Sama mohla cítiť ako jej medzi nohami narastá vlhkosť. Ako rada by cítila tvrdosť jeho tela na svojom vlastnom.
Počula ako sa jeho telo pohlo, cítila ako k nej zozadu pristúpil.
Zhlboka sa nadýchol. „Páči sa mi vôňa ktorú nosíte,“ zamumlal nízkym horúcim hlasom.
Bez toho aby sa otočila mu odpovedala. „Vďaka. Je moja obľúbená. Vanilka a pižmo.“
„Pekné.“ To jednoduché slovo zaznelo tak zvodne. Teraz pri nej stál tak tesne, že cítila ako ju jeho teplý dych pohladil po koži. „Dnes večer vyzeráte tak vzrušujúco.“
Oblizla si zrazu vysušené pery, takmer vyskočila, keď sa jeho prsty obtreli o zadnú časť jej krku.
„Myslíte?“ spýtala sa sotva popadajúc dych, zvedavá či je možné, aby jej srdce vyskočilo z hrude. Mala by toto flirtovanie okamžite ukončiť, ale nechcelo sa jej. Bolo až priveľmi zábavné tráviť s ním viac času.
„Och, áno,“ vydýchol. „Rád by som to preskúmal trochu viac.“ Rukami jej prešiel po ramenách, skĺznuc smerom dolu až do úžľabiny nad zadkom. Oprela sa o jeho telo, pritlačila sa. „Prial by som si, aby si v práci nosila oblečenú sukňu.“
Jazykom si prešla po perách, zvlhčujúc ich. Okamih potešenia z jeho dotyku ju prekvapil, to jemné pohladenie. Otočila hlavu. Páčili sa jej tie chvejivé pocity čo sa jej šírili cez škáročku.
„Nemyslíte, že je to dosť nevhodné?“ strelila po ňom drzo, ale neodstúpila od neho.
„Nie, madam,“ zamumlal. Rukami sa premiestnil na jej boky. Pritiahol si ju chrbtom k svojmu telu a začal sa oproti nej pohybovať bokmi. Cítila jeho erekciu vtlačenú do trhliny jej zadku. Penis mal už tvrdý, hľadajúci nejakú akciu. „V skutočnosti by som sa takmer stavil, že rozmýšľaš nad tým istým.“
Cecile zatvorila oči, cítiac ako dotyk jeho rúk presakuje materiálom jej nohavíc. Dych sa jej skrátil. Zadkom sa začala pritláčať k nemu. Ruky sa mu presunuli k jej prednej časti, jednou jej zatlačil na ploché bruško, druhá smerovala vyššie, k jej plnému prsníku. Keď jej cez sveter a podprsenku prstami začal šklbkať vzpriamenú bradavku, z pier jej unikol tichý vzdych.
„Vieš o tom, že Lois Lane vždy vedela, že za okuliarmi Clarka Kenta sa ukrýval Superman?“ Jeho dych na krku bol horúci. „Od tej piatkovej noci niesom schopný myslieť na nič iné, ako na teba. Predstavujem si naše stretnutie, tu, v práci.“
Jeho slová mali na ňu účinok, akoby ju oblial ľadovou vodou. Vykrútila sa mu z náručia ako divoká mačka, srsť naježenú, pazúriky pripravené. „To čo sa stalo v piatok v noci, bolo len na jednu noc,“ vyhŕkla. „Už sa to nikdy nestane.“
Ross zdvihol ruky do obranného postoja. „Hej, pŕŕŕ! Aký je v tom problém? Myslel som –“
Rozpakmi jej sčerveneli líca, prudko nadvihla bradu. „Myslel si si čo?“ spýtala sa ostro. „Myslel si si že, keď sme mali sex raz, tak ma môžeš v práci vyhľadať a znovu si zakefovať?“
Snáď si nemyslí, že ma môže využívať ako sexuálnu hračku, kypela v duchu. Och, musí odtiaľto čo najrýchlejšie zmiznúť, znovu utiecť. Tá myšlienka ju rozzúrila. V jej uprenom pohľade sa rozhorel hnev, nosné dierky sa jej rozšírili. Pozrela na neho prižmúrenými očami. Ako sa opovážil vrhnúť sa po nej v práci a skúšať ju dostať!
Spustil ruky. „Nie, nie, tak to vôbec nieje,“ povedal, hrabnúc si prstami do vlasov. „Bože, odvtedy čo sme sa stretli a ty si utiekla, niesom schopný myslieť na nič iné. Len tak si ma opustila, do čerta! Nedala si mi ani možnosť spýtať sa na telefónne číslo, či niečo iné. Naozaj som ťa chcel znovu vidieť.“
„Utiekla som,“ povedala pomaly, „lebo ja som ťa znovu vidieť nechcela.“
Chytil sa toho. „Prečo nie? Myslel som, že sa ti to páčilo, prekliato páčilo a chcel som šancu urobiť to znova.“
„Ale ja som to nechcela.“ Jej guráž sa vytrácala. Zhlboka sa nadýchla, nútiac sa hovoriť jasne a stručne, akoby to mala plne pod kontrolou a neprežívala túto bizarnú situáciu. „Mali sme len sex Ross, s úplne cudzím človekom, ktorého som stretla v bare. Nebolo to nič viac a je to nechcem zopakovať. Zabudnime, že sa stalo a pokračujme v našich životoch ďalej.“
Predtým ako stihol prehovoriť, definitívne ukončená cievka vydala hlasné cvaknutie. Chytila točiace sa vreteno, otočila číselník, ktorý zastavil tanier a dokončený film odtáčala smerom hore. Ďalších dvadsať minút a bude to hotové. Potom mohla začať znovu, tentoraz v spätnom chode procesu, ktorý páve ukončila.
„Tento je pripravený na premietanie,“ povedala rázne. Ak by nepotlačila tento malý plameň ešte predtým ako by sa dostal mimo kontrolu, mohol by s toho vzniknúť zúrivý požiar. Nemohla pre neho riskovať svoje bezpečné zamestnanie, bez ohľadu na to akú príťažlivosť k tomu mužovi cítila.
„Dajte mi ešte hodinku a budem pripravená spustiť to.“
Tvárou mu prebehlo sklamanie, ale potlačil ho. Vrazil ruky do vreciek a pozrel na ňu. „V poriadku.“ Urobil krok dozadu a potom ďalší. Hlas mal zhrubnutý frustráciou. „Hádam viete čo robíte.“

27 komentářů:

 1. Moc děkuji za překlad. V.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za pokračování.

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad!

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc, odpálila ho docela drsně...;)

  OdpovědětVymazat
 6. děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji moc za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 9. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Díky moc za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 11. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad. Jiťa

  OdpovědětVymazat
 13. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 14. Moc, moc, moc děkuji! :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji za překlad! :-) Jste skvělí... ;-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky za překlad:)

  OdpovědětVymazat
 17. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat