neděle 3. listopadu 2013

Démon a jeho psychopatka - 11. Kapitola
Svírající čepel, jeho ex-milenka zalapala po dechu. „Co jsi to udělal? Proč?“
Při pohledu na Roxanniny dokonalé rysy Xaphan nic necítil. Žádné bodnutí. Nada. Když však spatřil ten zasažený výraz v Katiině tváři, když si uvědomila, že zločinec kterého honili, byla jeho ex přítelkyně? Sakra, ten šokovaný a smutný výraz ho málem zabil. Věděl, že v tu chvíli bude muset udělat něco velkého, nebo mu jeho psychopatka znovu uteče. Něco, co Katie dokáže, že pro něj Roxanne už nic neznamená. Smrt a při tom šance na vyhrání sázky se zdálo být ideálním řešením.
„Vážně se ptáš proč? Proto, že jsi prolhaná, zasraná štětka. To je proč. A kromě toho jsem potřeboval vyhrát sázku nad támhletou krásnou vražedkyní.“
Vytahující meč zpět s mokrým čvachtavým zvukem, nechal svou ruku padnout a houpat se. Ukončit život, který mu ten jeho zkurvil v mnoha ohledech, to byl zatraceně skvělý pocit. Osvobozující, ale ne až tak vzrušující jako to, co měl v plánu.
Katie stála nehybně jako socha, když k ní kráčel. Bez požádání o svolení si ji smetl do náruče a vtiskl jí na rty polibek ve vášnivém objetí, aby jí ukázal, že ona je tou, kterou chce. Když ji zanechal bez dechu, tak se skelnýma očima a s úsměvem na rtech řekla: „Ty chlubile.“
„Myslel jsem, že oceníš romantické gesto.“
„Většina démonů by pro dívku ukradla pěkný kámen.“
„Nejsem jako většina démonů.“
„Toho jsem si všimla. Takže, co teď?“
„Teď se vrátíme do pekla. Někdo mi dluží sázku a já mám v úmyslu vybrat si svou výhru.“
Její smích ho zahřál skrz na skrz. „Trpělivost, démone. Musíme nejprve vrátit někoho, kdo byl ukraden.“
Rychlými kroky došel k růžovému drakovi a poklekl. Uvolnil kruté železo, osvobodil ho a pohladil tvora po hlavě. Se zapředením se mu dráček otřel o ruku. „Pojď,“ nařídil malému tvorečkovi. Princeznin mazlíček se loudal za ním, když vykročil zpět ke Katie, která se usmívala.
„Myslím, že tě má rád.“
„To je mým šarmem,“ řekl.
„Nebo krví,“ dodala, když mu drak začal olizovat boty.
Nakrčil nos, zavrtěl nohou a pár oduševnělých očí se na něj vyčítavě podíval. Povzdechl si a nechal draka dál olizovat. „Jestli to někomu řekneš, budu tě muset zabít.“
„Proč říkat, když to můžu postnout online?“
Vzhlédl od jazyku, který ho očišťoval právě čas, aby zachytil záblesk světla, když si ho Katie fotila. „Za to zaplatíš,“ zavrčel.
„Sliby. Sliby. Chyť našeho krvelačného kamaráda, je na čase jít domů.“
Obtočila si ruku kolem jeho paže, když druhou popadl draka, zatímco ona vytáhla její praktický amulet, aktivovala ho a poslala je domů.
Cesta do hradu se mu zdála jako věčnost, nebo alespoň jeho mysli. Růžový drak klusal vedle nich, šťastný jak jen mohl být, jeho hladový jazyk vystřeloval ven pro příležitostné olíznutí. Katie po jeho boku poskakovala a broukala si, působící opět jako její obvyklé energické já – s jediným obrovským rozdílem – její prsty byly propletené s jeho. Pokud šlo o něj, tak on znovu našel jeho nevrlost. Nebylo to zrovna těžké, když si všiml, že všechny mužské oči příliš dlouho zírají na jeho ženu.
A ona byla jeho.
Ať už se to rozhodla přiznat nebo ne – a to rozhodně udělá ve chvíli, kdy s ní bude hotov – neměl v úmyslu ji nechat odejít. V průběhu několika posledních dní si uvědomil pár věcí. Za prvé, trávit čas s Katie ho nikdy neomrzí. I když na sobě měla oblečení, které ho vzrušovalo. Za druhé, úsměv neudělal na jeho tváři praskliny a peklo nezamrzlo, když se rozesmál. Štěstí mu mohlo patřit, kdyby jen chtěl. A to on chtěl.
Třetí uvědomění? Miloval ji. Jistě, bojoval s tím. Snažil se odvrátit vábení jejího hihňání a brebentění. Pokoušel se ignorovat, jak se rozehřál pokaždé, když se přiblížila. Snažil se předstírat, že nežárlil, když chtěl zabít vše, co se na ni jen podívalo. Jsem sakra zamilovaný. A nemohl si představit budoucnost, nebo život, ve které by nebyla po jeho boku.
To vědomí ho vyděsilo k smrti, protože i když věděl, že k němu Katie skrývá určitou náklonnost – a stále po tom všem žil – nebyl si jistý, jak se s tou zprávou vyrovná. Naštěstí to oznámení mohl odložit až poté, co vrátí draka.
Když se objevili v Luciferově kanceláři, sekretářka jim řekla, že právě velkého Šlapáka minuli. Zdálo se, že na návštěvu dojela jeho vnučka a tak zamířili do zahrady s kameny.
Teď už netrpělivý, zejména proto, že po něm Katie házela ostýchavé pohledy přes rameno, uháněl k vnitřnímu nádvoří a zastavil se ve dveřích.
„Ať se propadnu,“ zamumlal.
„To už jsi udělal,“ dodala Katie. A pak pronesla: „Oooh!“ když spatřila, co upoutalo jeho pozornost.
Malá holčička se stuhou ve vlasech se s chichotem honila se sytě růžovým drakem. Lucifer si jich všiml a zamával jim.
„Jste zpátky. Dobrá zpráva. Ukázalo se, že drak po tom všem nezmizel. Malá Lucinda se naučila utvořit portál a propašovala si Fluffy domů. Muriel ho dnes ráno našla v kůlně, když hledala nějaké zahradnické nůžky.“ Lucifer zářil pýchou nad přestupkem jeho vnučky.
Vrtící hlavou se Luciferova dcera, Muriel, zašklebila. „Ta rošťanda. Řekla jsem jí, že nemůže mít draka ve smrtelném světě, takže ji napadlo, že ho ukryje, aby ho kdykoliv mohla navštívit.“
„Počkejte chvíli.“ Xaphan se podíval na růžového tvora po jeho boku. „Jestli je tamto to chybějící zvířátko, tak kde se vzal tenhle? A čí stopy jsme sledovali z tajného tunelu až do bažin?“
Ustávající v její hře, se na něj holčička podívala očima, ze kterých mu běhal mráz po zádech. „To já,“ řekla dětským hláskem, který byl v rozporu s vědomostmi v jejím pohledu. „Nemohla jsem utvořit portál v zahradě, to by děda vycítil. A tak jsem vzala Fluffy do močálu a přenesla ji domů hned poté, co jsem z jedné z těch zapáchajících žab udělala kopii.“
„Cože jsi?“ Vykřikla Muriel, zatímco Lucifer s úsměvem od ucha k uchu zvolal: „To je dědova holka!“
Jako kdyby chtěla dokázat její zdánlivě šílená slova se Lucinda, která vypadala jako čtyřletá holčička, ale každého neuvěřitelným způsobem děsila, zadívala na růžového draka olizujícího Xaphanovy boty. S bouchnutím se objevila nadrozměrná žába s vypoulenýma očima.
Jak se ukázalo, Roxanne mluvila pravdu, pravděpodobně poprvé za její nemrtvý život. Někdo našel růžového – falešného – draka v bažině a daroval jí ho. A díky rychlému telefonátu Lucifer vlastně poslal Peteho na zaslouženou dovolenou. Chybička se vloudila. Zabil Roxanne za zločin, který nespáchala. Ale Xaphan nad tím, co udělal, necítil žádnou vinu. Vzhledem k tomu, že si mohl vybrat mezi tím, že si Katie uvědomí, že Roxanne už v jeho životě nehraje žádnou roli, nebo bude mít neustálé pochyby, stejně by dal přednost tomu trvalému řešení.
S vyřešenou záhadou a potřebou k útěku, když Lucifer začal bavit jeho malého hosta tím, že točil hlavou dokola, zatímco se mu z nozder valil kouř, Xaphan odtáhl Katie od šílenosti jeho vládce a zamířil s ní do jeho bytu.
Zalykající se smíchem s ním Katie držela krok, když uháněl do nejbližší postele. Jeho postele, kde měl v úmyslu držet ji, dokud nesebere odvahu k tomu, aby vyslovil frázi: „Miluju tě.“ Jeho největší strach? Skutečnost, že se ho nejspíš pokusí zabít, jakmile se odváží vypustit to slovo na L. Možná, že bych ji měl nejprve svázat.
Oh, ty možnosti, a to neměl na mysli pouze ty erotického rázu.

***

Veselá a nadržená Katie neprotestovala, když ji Xaphan hodil na jeho obrovskou postel. „Wíííí!“
Zrovna si sundával košili, ale zarazil se a podíval se na ni. „Co potřebuju k tomu, abych tě přiměl udělat ten zvuk, až budu hluboce v tobě?“
Tiše se zasmála. „Myslím, že budeš muset experimentovat a zjistit to.“
„Pokušitelko.“
„Jop.“ Mrkla a on se široce usmál, než zasténal, pravděpodobně proto, že si přes tričko popadla prsa. Přes její velmi špinavé tričko. Nakrčila nos. „Potřebuju sprchu. Jsem nechutná.“
„Souhlasím.“ Popadl ji za kotníky, přitahoval si ji k sobě, zatímco vyjekla. Sebral ji, přehodil si ji přes rameno a odnášel ji do jeho koupelny. Stihla sotva jen zahlédnout černé dlaždice skleněné mozaiky, než ji narovnal.
Opatrně ji položil na skříňku a začal ji svlékat, stáhnul zakrvácenou košili, poté si kleknul, aby jí rozvázal boty. Z jeho pomalého pokroku se jí rozbušilo srdce a začala zrychleně dýchat. Když se zbavil bot, sundal jí ponožky, zatímco se netrpělivě vrtěla.
„Příliš ti to trvá.“
Nepodíval se na ni, jeho čelist již měla slabé strniště, rty zakřivil do smyslného úsměvu a její srdce vynechalo úder. Mohla by se na něj dívat celý den. Ale raději si to s ním rozdá.
„Myslel jsem si, že trpělivost je ctnost,“ prohlásil klidně, postavil se, aby jí rozepnul kalhoty.
„Pro ty, kteří nejsou vlhcí a připravení,“ vyštěkla.
Zarazil se v pomalém stahování jejích džínů přes boky. „Ty jsi-“ polkl a jeho hlas byl už jen tichým zavrčením. „Zvlhla pro mě, Katie?“
Z jeho otázky jí po zádech přejel mráz. „Velmi. Potřebuju tě, mrzoute. Tak pospíšíš si už?“ Dodala jasně. A zdálo se, že hlad, který ji pohlcoval, ho konečně dostal. S pohybem doprovázeným trháním ji zbavil kalhot tak, že zůstala jen v kalhotkách.
Mozolnatýma rukama uchopil její kundičku a ona zavřela oči, roztřásla se z tepla jeho doteku. Rychlé škubnutí stačilo k tomu, aby ji odhalil. Zasténala, když ji prsty pohladil mezi jejími záhyby.
„Zapomněla ses zmínit o tom, jak jsi horká,“ zamumlal.
„A špinavá. Velmi, velmi špinavá[1],“ zavrněla, naklonila se a přejela mu rukama po obnažené hrudi. Sjela až k pásku jeho kalhot a prstem vklouzla za něj, milující to, jak se jeho břišní svaly napjaly. Rozepnula mu opasek, knoflíky a pak džíny do široka rozevřela a chytila ho za jeho naběhlý penis, který byl již tvrdý a připravený.
„Už jsem se zmínil, že tě mám rád špinavou?“
„A já tě mám ráda uvnitř sebe, ale nemůžeme vždy dostat to, co chceme,“ zabroukala.
„Je to tvůj způsob, jak mi říct, že se musíme osprchovat? Protože si nemyslím, že tak dlouho vydržím čekat,“ zasténal, vyrazil boky a pohnul penisem v jejím sevření.
Její rty se přitiskly na hladkou kůži a cítila nevyzpytatelné, rychlé údery jeho srdce. „No, tak nějak jsi vyhrál sázku, takže si myslím, že ti opravdu nemůžu bránit v tom, aby sis vzal svou cenu,“ zašeptala proti jeho tělu, než ho kousla. Penis v jejích rukách se napnul. Roztáhla nohy a omotala mu je kolem pasu, přitahovala ho blíž, tak blízko, že se mohla otřít podbřiškem o jeho špičku. Zhluboka se nadechl.
„Myslel jsem, že se mě nechystáš zabít,“ zalapal po dechu, když ho zasunula dovnitř a ven jen dost na to, aby ho navlhčila.
„Nemám žádné nože.“
„A přesto mám pocit, jako kdybych měl umřít, pokud nezanořím penis do tvé sladké kundičky,“ zasténal.
Vzhlédla a načapala ho, jak na ni zírá, víčka měl ztěžklá vášní. „Říkáš ty nejsladší věci,“ zašeptala s úsměvem.
„Kašlu na mluvení. Je čas na konání,“ odsekl před tím, než přirazil jeho tlustou hřídelí přímo proti její kundičce.
Nořil se do ní pomalu, naplňoval ji. Sevřel jí hýždě a držel ji tak na místě, když do ní klouzal a dráždil při tom její sladké místečko.
„A co sprcha?“ Vydechla.
„Chceš sprchu? Dám ti ji.“ Chytajíc ji tak, aby z ní nevyklouzl, ji zvedl ze skříňky a vstoupil do obrovského, dlážděného sprchového koutu. Když ji opřel o zeď, chytila se ho za ramena a sama se na něm nadzvedla a klesla, zatímco si hrál s kohoutky. Počáteční studená voda ji přiměla vykřiknout a všechny její svaly se sevřely.
„Sakra!“ Xaphan se prohnul v bocích a její kundička se kolem něj sevřela ještě pevněji. „Už budu, miláčku.“ Jako kdyby si nevšimla tryskajícího tepla uvnitř ní. Přiměla ho ztratit kontrolu. Jak úžasné to bylo?
Nezdálo se, že by to na něj udělalo dojem. „Omlouvám se,“ zamumlal, sklonil hlavu ve zjevné zlosti. „Moc jsem tě potřeboval.“
„Takže jsme skončili?“
„To ani náhodou,“ zavrčel. „Tohle je teprve začátek.“

***

Nic vás nepřiměje cítit se víc jako sobecký milenec, než když se uděláte dříve, než vaše žena, pomyslel si Xaphan znechuceně. Ne, že by se Katie zdála být naštvaná. Vlastně, vrhala po něm sladké úsměvy a rozpustile mrkala, což zcela posílilo jeho odhalení, že ji miluje.
Dovolujíc jeho bezvládnému penisu, aby z ní vyklouzl, se jí pokusil dokázat jediným způsobem, který dokázal vymyslet – a který by ho nezabil – to, jak moc mu na ní záleží. Uctíval ji. Jeho vlastní bohyni, žádnou psychopatku.
Napěnil její tělo mýdlem, začal na ramenou a propracovával se níže, jeho ruce uchopily a hladily těžká prsa. Zapředla, když si pohrával s bradavkami, napjaté hroty prosily o ochutnání. Sklonil se, aby je olízl, ale pak si odplivl.
„Zatracené mýdlo,“ zaklel.
Rozesmála se. „Tím tě karma učí, abys nemluvil nezbedně s těmi tvými ústy.“
Uchvácený jejím smíchem opláchl zbylou pěnu a vrátil se k předmětu své touhy, k jejím sladkým, červeným špičkám.
Její smích se změnil ve steny rozkoše, když ji cucal, jeho zuby se na ní pásly, když střídal sání s lízáním. Ale to byl jen začátek. Kleknul si a otřel se tváří o její jemné bříško, pak ji rukou pohladil mezi vlhkými záhyby.
„Xaphane,“ zašeptala jeho jméno, když si polibky razil cestu níže, tiskl se jí k podbřišku. Vsunul prst do její kundičky. Mmm, vlhká a horká. Vklouzl dovnitř dalším. Pohyboval prsty dovnitř a ven, v pomalém rytmu, který ji rychle přinutil rozhoupat boky. Poté přidal jazyk, zaútočil na její poštěváček.
A málem přišel o vlasy. Pevně se ho chytila, když jí unikl výkřik rozkoše. Celé její pohlaví se sevřelo kolem jeho prstů. Sakra, chtěl, aby se udělala. Znovu a znovu olizoval její klitoris, zatímco ji šukal prsty. Vzpírala se. Křičela. Rvala za jeho hlavu. A pak dosáhla vrcholu.
Pouze někdo, kdo měl část sebe uvnitř kundičky, když žena dosáhla vrcholu, dokázal pochopit tu magickou krásu. Nekontrolovatelné chvění těla. Pýchu z toho, že dokázal dovést ženu k takovému drásajícímu potěšení.
Po jednom orgasmu hladověl po dalším, nepouštěl ji. Pořád sál a lízal, zatímco jeho prsty přirážely rychleji do stále chvějící se kundičky. Znovu se sevřela tak, že mu napověděla, že přichází její druhý vrchol.
Musela to poznat taky, protože mu pustila vlasy, opřela se mu rukama o ramena, zvedla koleno a položila mu chodidlo do hrudi, než do něj strčila. Dopadl ve sprše na záda, trochu hrubě, ale to přistání za to stálo, když na něj skočila.
Posadila se na něj, vlasy vlhké, oči rozzářené a na rtech úsměv, než se naklonila pro polibek. Hltal její ústa, když se na něj sama narazila, její kundička ho mačkala, dokud nebyl zcela v ní. Jak cucala jeho jazyk, nadzvedla se a potom ho znovu vtlačila hluboko, její svaly pulzovaly, jeho potřeba po ní se rychle a zběsile probouzela. Se rty uzamčenými ji popadl za boky a povzbuzoval ji.
Bylo to divoké. Hrubé. Krásné. Perfektní. A když se udělala, skuhrala jeho jméno a on si nemohl pomoci, musel ji následovat, při čemž mu uklouzla slova, která měl v srdci.
„Miluju tě, Katie.“


[1] V AJ to tady vyzní jako dvojsmysl, protože slovo dirty se dá přeložit i jako „nezbedná“

34 komentářů:

 1. děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 2. Perfektní kapitola, děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za úžasný překlad

  OdpovědětVymazat
 5. Úžasné :)) Děkuji za překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat
 6. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak a som veľmi zvedavá na jej odpoveď.

  OdpovědětVymazat
 8. Tinka: moc ďakujem :) skvelé čítanie :)

  OdpovědětVymazat
 9. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za ďalšiu kapitolku :)

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 13. Co asi Katie udela:)?
  Dekuji za hezky preklad:)

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 15. díky za překlad :))

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Doufám, že mu potom přiznání ublíží jen maličko :-). Děkuju

  OdpovědětVymazat
 18. Moc děkuji za překlad! ;-) :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 19. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 20. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 21. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 22. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat