čtvrtek 10. října 2013

Sněhové koule v pekle - 9. Kapitola
Peklo vypadalo jako přikryté kabátkem bílého sněhu. Místo prachu padaly nadýchané sněhové vločky. Všude, kam jsem se podívala, jsem mohla vidět démony zachumlané do kabátů a duše zatracených, klouzaly se a koulovaly, prostě se bavily. Líbilo se mi to.
„Víš ty co, tati, tohle vlastně vypadá v Pekle moc hezky.“
Lucifer se na mě jen zamračil s cvakajícími zuby, což zkazilo veškerý dojem. Rarášek uvnitř mě, nebyl schopen odolat a řekl: „Hej, vsadím se, že když to natočíme a hodíme to na Youtube, spadne jim server.“  To mi získalo další zamračení a rozesmálo mě to, do té doby než mě trefila sněhová koule do hlavy. Otočila jsem se a uviděla Aurica, jak se kření od ucha k uchu.
„Jsi mrtvý muž,“ posbírala jsem nějaký sníh a hodila ho po něm. Auric se přikrčil a já trefila místo toho Davida. Zasmála jsem se, když se otočil, ale vypískla jsem, když vyběhl směrem ke mně. Snažila jsem se utéct, ale udělala jsem jen pár kroků, než mě tvrdé tělo přimáčklo k zemi. Tělo, které rychle spadlo z mého, neboť  do něj narazil někdo další.
Otočila jsem se a uviděla Davida a Aurica, jak se perou ve sněhu, každý se snažil zkoulovat toho druhého. Smála jsem se a lehla si na záda. Roztahovala jsem paže a nohy tam a zpět a vytvořila anděla. Určitě prvního, kterého peklo mělo.
Padl na mě stín a já se podívala nahoru do tátova rozzuřeného obličeje. „A to všechny naše naděje závisí na tobě,“ zamumlal a zakroutil hlavou.
Natáhla jsem ruku a můj táta, na svůj věk neobvykle silný, mě vytáhl nahoru. „Tím myslíš, že mám zachránit den?“ řekla jsem horlivě. Teď, když ta skličující váha prokletí strachu byla pryč, jsem se nebála ničeho.
„Pokud jste hotovi s hraním,“ řekl táta s pohledem upřeným na Davida s Auricem, kteří vstávali. „Tak bychom si mohli jít promluvit s mágy a podívat se, zda pro nás mají nějaké odpovědi.“
Christopher, který stál bokem a sledoval naše sněhové blbnutí, jen zatřásl hlavou. Morous.
Táta držel hlavu vysoko a každým centimetrem se snažil vypadat jako pán lží a zatracení, což bylo díky červené hasičské bundě nemožné, plahočil se skrze závěje sněhu, jeho reptání příliš hluboké, aby mu šlo rozumět.
Auric a David se postavili vedle mě a k mému potěšení mě oba chytili za ruku. Mohla jsem vidět, jak po nás Chris házel bokem pohledy, ale neřekl ani slovo. Přemýšlela jsem, kolik mu toho Auric řekl. On a Chris byli blízcí přátelé, skoro stejně blízcí jako on a David. Což mě nutilo myslet na to, proč vybral Davida místo Chrise, aby doplnil naši ménage. Nevěřil natolik Chrisovi? Přišla Chrisovi celá ta věc s trojkou nechutná? Anebo ještě hůře, nepřipadám Chrisovi atraktivní? Ne. Ale přidala jsem tuhle otázku na rostoucí seznam otázek, na které se případně zeptám Aurica, až se věci vrátí do normálu – no, do takového normálu, který je možný, když plánujeme žít s dalším chlapem a moji nymfo magii.
Když jsme vešli do paláce, setřásli jsme z oblečení sníh a následovali mého otce do jeho válečné místnosti, ohromného pokoje s elektronickými mapami na všech stěnách. Jeho svraštělí mágové byli už rozmístěni podél válečného stolu a kluci se k nim připojili. Já jsem se rozhlížela po mapách a zjistila, že každá mapa znázorňovala jeden kruh Pekla. Jasně červená světla se objevovala v podrobnějších mřížkách, jak jsem se na ně dívala.
„Co jsou ta světla?“ zeptala jsem se a otočila se ode zdi, abych viděla chlapy, jak se sklání nad něčím na obrovském stole.
„Potvrzené chybějící duše,“ odpověděl táta a ani nevzhlédl.
Znovu jsem se podívala na mapy a žaludek se mi stáhl. Červená světla se stále objevovala, jejich číslo bylo závratné a každá z těch duší už nebude znovu žít. To ještě posílilo moje odhodlání zastavit Azazela a jeho kapucákového pána. Pomstím duše, které byly zničeny. Do toho princezno Pekla! Byla jsem svoje vlastní roztleskávačka.
Můj otec, kluci a tři seschlé tváře mě nudili svými řečmi o taktice. Prostě jsem chtěla, aby mi řekli směr a já mohla něco zabít. Opustila jsem válečnou místnost, šla jsem halou a skončila v kamenné zahradě pokryté bílou peřinkou. Vypadalo to jako věčnost, co jsem tady utekla, snažíc se bojovat proti tomu, co mé tělo a magie potřebovala.
A teď, podívejte se na mě. Využívám trojku. Alespoň že Auric vypadal spokojený s naším uspořádáním. Nechala bych být moji magii magií v okamžiku, kdyby nebyl.
Zvuk zpoza mých zad mě donutil vytasit můj Pekelný meč a otočit se s ním a položit ho centimetr od krku velkého démona, který vešel do zahrady.
Škaredá obluda se zavalitými rohy polkla a neřekla ani jedno slovo, jen zvedla krabici, kterou držela v obou rukách ke mně.
„Dárek? Pro mě?“ řekla jsem.  Nejsem moc důvěřivý člověk, takže jsem dál držela meč v jedné ruce, zatímco jsem druhu sahala pro dar. Když démon uviděl, že držím krabici v ruce, okamžitě utíkal pryč. Podivné. Dívala jsem se na bílou krabici s hezkou červenou mašlí a přemýšlela, od koho to bylo.
Neviděla jsem vzkaz. Ale dárek byl dárek. Vrátila jsem meč do pochvy a začala otevírat balíček, servala jsem z něj papír. Když jsem držela obsah, zachvátila mě zuřivost.
Obsahoval podprsenku pokrytou krví a pramínek vlasů, který jsem poznala. Byl tam vzkaz, který jsem přejela očima, a můj vztek vzrostl.
Mám tvoji sestru, ale osoba, kterou opravdu chci, jsi ty. Otázkou je, jestli miluješ svoji sestru stejně jako svého milence? Budeš obchodovat se svým životem pro její? Nebo bolestivě zemře vědouc, že její nejoblíbenější malá sestra ji opustila? Necháš ji zemřít, aby proklínala tvé jméno? Budu tě očekávat vedle pece. Přijď sama, nebo bude umírat pomalu, jeden výkřik za chvíli.
„Sakra! Sakra! Sakra! Naštvaně jsem dupala a kopala do sněhu. Bambi, moje sestra, byla unesena. Už teď jsem věděla, že pro ni půjdu. Nemohla jsem zůstat tady a nedělat nic. Jako náhradní matka tady Bambi pro mě vždycky byla. Zalepovala moje bolístky. Učila mě, jak nosit make-up. Jak flirtovat. Teď byla řada na mně, abych tady byla pro ni. Problémem bylo, jestli to řeknu klukům, nebo ne? Milovala jsem svého otce, ale bála jsem se, že obětuje moji sestru, aby zachránil mě. Necítil k mé sukubí sestře to stejné jako ke mně, to bylo něco, čemu jsem docela nerozuměla. A abych byla upřímná, Auric a David budou pravděpodobně na jeho straně. Skoro nikdo nepřikládá důležitost sukubám.  Ale já ano.
Takže budu muset čelit kapucákovi sama. Zajímalo mě, jestli už ví, že jeho kletba v mé hlavě byla zničena. A pokud ne, mohla bych toho využít ve svůj prospěch. Rozhodnuta jsem se vydala z kamenné zahrady směrem k hlavním dveřím. Měla jsem vědět, že nebude možné, abych proklouzla ven. Málem jsem došla k východu, když Auric řekl rozkazovačným tónem: „Kam si myslíš, že jako jdeš, ženo?“
Ups. Chycena. Pozvedla jsem tvrdohlavě bradu, otočila jsem se a čelila rozbouřeným zeleným očím. „Dostal Bambi.“
„Takže co,“ řekl Sudic a šel ke mně, tělo naježené zlostí. „Chtěla jsi tam prostě vtančit sama a konfrontovat ho?“
„To byl můj plán, ano,“ připravila jsem se na výbuch.
„Sakra, zbláznila ses?“ zařval.
„Je to moje sestra. Nenechám ho zabít ji,“ zařvala jsem zpátky a stála jsem přímo před ním.
„Samozřejmě, že ji nenecháme zemřít,“ řekl.
„Cože?“ Jeho odpověď mě vrátila zpět.
„To sis vážně myslela, že budu tak necitelný, že nechám tvoji sestru zemřít? Co odmítám, je to, že jsi tam chtěla vpadnout sama jako nějaký idiot.“
„Nejsem idiot,“ zamračila jsem se, ale moje oči se sklopily a líčka zčervenala.
Pevné paže se omotaly okolo mě a jeho rty jemně políbily moje čelo. „Ne nejsi, jsi úžasná, milující a odvážná. Ale zapomněla jsi na jednu věc?“
Roztála jsem v úžasu. „Na co jsem zapomněla?“
„Nemusíš to udělat sama.“
Nevěděl o tom vzkazu. „Zabije ji, pokud se tam objevím s vámi, kluci.“
„Zabije nás všechny, když se dostane k tobě.“ Dobrá poznámka. Jelikož jsem neměla v plánu umírat, byl to taky sporný bod. „Fajn, chytráku. Tak jaký je tedy tvůj plán?“ zeptala jsem se. Čekala jsem, že bude zuřit, ale jako obvykle byl Auric jeden krok přede mnou.
„Když si byla pryč a rozhodla se, že zachráníš Peklo sama, zjistil jsem několik zajímavých věcí.“
„Jako?“
„Jakože můžeš tahat magii od Davida a mě, i když netančíme nahé tango.“
To upoutalo moji pozornost. „Jak?“
„I když to není stejně efektivní jako přímý akt, Mimi, mág, který tě vyšetřoval předtím, říkal, že pokud budeme všichni pro sebe vzrušeni, tak můžeš využívat naše vzrušení jako palivo pro svoji moc tak dlouho, dokud jsme na dohled.“
„Nechej mě, abych si to ujasnila,“ řekla jsem. „ Pokud se půjdu setkat s kapucákem, zatímco budu nadržená, budu mít více magie?“
Auric přikývl. Zasmála jsem se a smála se čím dál více, moje veselí bylo tak silné, že jsem měla slzy v očích.
„Co je na tom tak vtipné?“ zeptal se David, který se k nám připojil.
„Řekl jsem Muriel o tom novém aspektu její moci, na který jsem přišel.“
„Ah,“ odpověděl David.
Zasípala jsem, jak jsem se snažila nesmát se.
Plesk!
Praskavé plácnutí na mém zadku mě rychle uklidnilo a já stála, zírala na Aurica a Davida, kteří se na mě nevinně dívali. Držela jsem se za zadek a na oba se mračila.
Chris si vybral tuhle chvíli, aby se objevil. „Vidím, že jste ji zastavili. Seznámili jste ji s plánem, takže můžeme rozjet tuhle show?“
„Plán?“  Těkala jsem pohledem mezi kluky. „Jaký plán?“
„Víme, že kapucák čeká vedle pece, že?“ promluvil Auric. „Co on a Azazel pravděpodobně neví, je, že k ní existují dvě cesty.“
„Od kdy?“ zeptala jsem se. Táta mi o tom nikdy neřekl.
„Tvůj otec se o tom dozvěděl před chvíli od Mimi. Našla to, když prohlížela okolí. Říkala, že tma byla dlouhou dobu skryta v plamenech, které tam obvykle jsou. To, že ji využijeme, nás zvýhodní.“
Teď jsem si přála, abych tam zůstala, očividně to bylo více zajímavé, než jsem čekala.
„Teď, Muriel, dojdeš k peci hlavním vchodem, zatímco David a já se proplížíme tím skrytým. Chris půjde po určité době za tebou a bude ti krýt záda. Tvůj otec zůstane tady s armádou a na náš signál otevře portál přímo před pecí, který zavede jeho muže k místu boje.“
To dávalo smysl. Táta sám má tu potřebnou sílu, aby otevřel tak velký portál na takovou dobu, aby armáda prošla skrz. Ale vsadila bych se, že nenávidí být mimo. Tak moc si užívá dobrý boj.
„To zní dobře. Pojďme.“  Moje krev se vařila očekáváním, horlivá po akci.
„Ne hned. Chrisi budeme tu za pár minut.“
„Cože? Proč ještě nejdeme?“ Auric mě chytil za ruku a zatáhl mě do komnaty připojené k hlavní chodbě, salónek pro čekající návštěvy. David ho následoval a zavřel dvojité dveře.
„Musíme ještě udělat jednu věc, než projdeme portálem a nakopeme nějaké zadky.“ Podezřívavě jsem se na ně podívala. „Už jsem plná síly, takže můžete zapomenout na to, že budeme mít sex. Pojďme zachránit Bambi.“
„Ah, já vím, že jsi plná,“ řekl Auric s nezbedným třpytem v očích. „Jen se potřebujeme ujistit, že jsi dostatečně nadržená a že můžeš získat nějakou další moc, až ji budeš potřebovat.“
Ustoupila jsem o krok a Auric mě následoval se sexuálním záměrem v očích. Narazila jsem do něčeho tvrdého a paže se omotaly okolo mého pasu. David se otřel o mé ucho a zašeptal: „Bude to trvat jen pár minut.“ Olízl moje uchou předtím, než se mi zakousl do lalůčku tak, až se mi podlomila kolena.
Auric stál přede mnou, jeho zelené oči byly zamlžené chtíčem. „Chytni mě, Muriel,“ zavrčel. „Zjisti, jak moc tě chci.“
Nemohla jsem se zastavit a poslechla jsem. Položila jsem svou dlaň na jeho rozkrok, povzdechla jsem nad tím, jak byl tvrdý. Stiskla jsem ho a on zasténal. David nechtěl zaostávat, zabořil svoji erekci do křivky mého zadku. Také sjel rukama z mého pasu, chytil a zmáčkl moje prsa.
Moje hlava padla zpátky a Auric přesunul své ruce na mě, jeho tvrdé palce zvedly moje tričko a hladily jemnou kůži mého pasu. Tlak proti mému rozkroku následovaný teplem mě nutil kňučet,  Auric, který byl na kolenou, dráždil svými ústy kůži nad pasem mých kalhot.
Projela mnou touha, moje šťávy se vsákly do látky kalhotek a kalhot. Slyšela jsem zabručení z Auricových úst, tak horkých na mé kůži. Auric olízl mé bradavky skrze látku trička, dráždil je a dál se o mě zezadu otíral David. Ztracena ve víru pocitů, jsem se slyšela, jak prosím. „Ošukejte mě. Teď. Prosím.“ Místo toho se oba ode mě odpojili, ztěžka dýchali a jejich penisy napínaly látku džínů.
Auric neřekl ani slovo, když zapínal můj kabát, ale políbil mě tvrdým ničivým polibkem, čímž mě donutil chytit ho za vlasy a zatáhnout. Vymotal  mé ruce ze svých vlasů a odtáhl mě. Roztřeseným hlasem řekl: „Pojďme zabít toho zlého a až budeme hotovi, pokud budeš hodná holka, tvrdě tě vyšukám. Budu do tebe bušit tak dlouho, dokud neuvidíš hvězdy. A pak tě budu šukat ještě více.“
„A zatímco tě bude šukat,“ řekl David zpoza mě. „Budeš pracovat na mém penisu, dokud se neudělám.“ ¨
Zachvěla jsem se a byla si docela jista, že jsem měla mini orgasmus jen z jejich slov.
„Na co tedy čekáme?“ řekla jsem netrpělivě a protlačila jsem se přes ně. „Pojďme zahájit tu show.“ Takže mohu zapálit ten oheň, který rozdmýchali v mém rozkroku.


29 komentářů:

 1. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 2. Dekuji za preklad :D

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za překlad :D

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za kapitolku a hlavně za překlad....Jana

  OdpovědětVymazat
 5. děkuju za překlad

  OdpovědětVymazat
 6. Dakujem za kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za preklad.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuju za překlad, už jsem se těšila co bude a těším se dál :-). Takže ještě jednou díky. Lenka

  OdpovědětVymazat
 9. Moc děkuji za překlad! :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak to bylo hodně žhavé,děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 15. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 17. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat