sobota 26. října 2013

Jedna nemravná noc - 5. Kapitola
Hotelová izba bola pre takúto aféru ako stvorená, mala zvyčajné zariadenie skladajúce sa zo stola a stoličky, stolík s dvadsaťštyri palcovou televíziou a nakoniec, kráľovsky masívnej postele. Obrazy zavesené na stene boli reprodukcie od starých známych autorov. Bolo to o niečo drahšie ako mala v úmysle, ale Ross trval na voľbe tohto hotela, ako aj na zaplatení za izbu. Sama nevedela či sa jej toto rozhodnutie páči. Predpokladala, že to bude jej noc – domnievala sa, že bude mať všetko pod kontrolou ona.
Zapla nočnú lampičku a očami sa pásla po izbe. Ross zatvoril dvere, zamkol a obrátil sa k nej, hrajúc sa s kľúčom v jeho ruke.
„Je to v poriadku?“
Prikývla. „Fajn.“ Jej hlas znel krehko dokonca aj jej vlastným ušiam. V žalúdku sa jej od nervozity akoby trepotali motýle, zatlačila si rukou na brucho, aby sa trochu upokojila. V jej fantázii si predstavovala, že bude mať situáciu viac pod kontrolou. Hoci posledná vec po ktorej túžila bolo, aby mala pod kontrolou vlastné sexuálne uspokojenie. Cítila sa ako habkajúca pubertiačka, ukrývajúca sa s priateľom, aby mohli prežiť prvý zakázaný sex.
Pre boha, pomyslela si. Som dvadsaťpäť ročná žena. Viem, čo je to mať sex. Tak ako aj Ross.
Ale jednako, teraz, keď sa dialo to čo chcela, nebola si celkom istá, či môže mať sex s takmer úplným cudzincom. Áno, pokladala ho za príťažlivého. Áno, túžila po ňom. Ale v zadnej časti mysle našla náznak zvedavosti dozvedieť sa o ňom niečo viac, najprv ako o kamarátovi a potom ako o milencovi.
Akú mal rád zábavu, čo rád je, aké filmy sleduje?
Vedela si ho predstaviť ako sa smeje, keď kráčajú ruka v ruke. Tisíce otázok sa jej ako strely objavovali v mysli zúrivou rýchlosťou, hoci vedela, že by sa nemala spýtať ani na jednu jedinú. Dnes večer si nevyšla von zo zameraním na stretnutie niekoho, ku komu by si vytvorila vzťah.
„Hádam by sme mohli začať.“ Rázne položila kabelku a načiahla sa, aby si začala odopínať blúzku. Ruky sa jej trochu triasli. Zrazu si nebola taká istá, či to s týmto mužom dokáže urobiť. A vôbec, ako to mohla chcieť dostať a potom len tak ísť domov.
Ross odhodil kľúč a pristúpil k nej.
„Prrr!“ Zachytil jej zápästia. „Spomaľ. Nikam sa neponáhľame.“
Keď zacítila ako ju držia jeho silné ruky, Cecile naprázdno prehltla. V jeho blízkosti sa jej dych zmenil na rýchly a plytký. Jeho mužná vôňa jej vnikala do nosa.
Prehltla a zalapala po dychu. „My sme…?“
Zatriasol hlavou. „Som druh muža, ktorý rád berie veci so ženou pomaly.“ Očami prebehol po jej tele. „Ak by som to mal správne pomenovať, tak my to budeme robiť pomaly.“ V jeho lenivom, hlbokom basovom hlase zahralo pobavenie.
Usmiala sa. Nemohla si pomôcť. Cítila sa tak… Ako by ju práve podporil. Keď naštartovala auto a smerovali k hotelu, predstavovala si, že bude celý nažhavený, aby ju dostal z oblečenia a do postele – naraz prásk, dutý náraz a ďakujem, madam. Nepredpokladala, že si bude chcieť dávať načas. Predstava, že bude ohľaduplný milenec ju zaujala.
„Tak čo budeme robiť?“ Zašepkala.
Ross jej pustil zápästia. Zdvihol ruky, odhrnul jej vlasy z tváre a prešiel palcami po jej vysokých lícnych kostiach.
„Ja neviem,“ zašepkal hlasom v ktorom mu zaznel chrapľavý tón. „Ale chcem, aby to bolo to pravé.“ Ruky posunul nižšie a odsunul jej vlasy na ramená, masírujúc je šiju. Keď sa jej dotýkal špičkami prstov na krku, rozpaľovala sa jej krv. Naklonila hlavu dozadu, zohol sa až kým sa im ústa nestretli. Jeho bozk bol jemný, skôr len šepot ako volanie.
Zatvoriac oči, sa Cecile poddala jeho kontrole. Jej ruky sa vzniesli hore, obkľučujúc ho nimi okolo krku a trošku pootvorila ústa, aby umožnila špičke jazyka doberať si ten jeho. Uhryzol ju do dolnej pery, prebehol jej po nej jazykom len okamih predtým, ako jej ju jemne začal sať. Rukou našiel jej prsník, vychutnávajúc si jeho váhu a ľahko ho stláčajúc. Prstami ju začal dráždiť, až kým jej nespevnel. Za okamih prišla na rad jeho prstom bradavka, ten tvrdý kamienok sa pretláčal cez podprsenku i blúzku. Prudko do seba nasala vzduchu a vyklenula sa k jeho telu. Z pier jej unikol drobný ston.
„Cítim sa tak dobre,“ zavzdychala, myseľ lahodne zahmlenú.
„To je len začiatok toho, čo dnes v noci ucítiš,“ prisľúbil a zastavil sa. „Ak to nechceš urobiť –“
Rýchlo zatriasla hlavou. „Nie! Chcem tým povedať – Áno, chcem to.“
„Si nervózna?“
Rozochvela sa, hoci jej nebola zima. Jej hlas znel vysoko a príliš hlasno.
„Áno. Je to už veľmi dávno čo som cítila niečiu kožu na svojej.“
Usmial sa a znovu ju pobozkal. „Nechajme to tak.“
Odviedol ju ku koncu postele, zatlačil dolu a posadil ju na jej okraj.
Vykĺzol z tej ťažkej koženej bundy a odhodil ju bokom. Zohol sa, roztiahol jej nohy a pritisol sa rozkrokom medzi jej stehná.
Dychtivo na neho civela. „Čo sa chystáš urobiť?“
Načiahol sa jej za nohou, rozviazal remienok na vysokých sandáloch aby jej skĺzli z nôh. „Tieto veci vyzerajú dosť bolestivo,“ skomentoval. Stisk a napätie okolo jej prstov bolo okamžite odľahčený. Keď ju prstami pohladil po priehlavku a premasíroval ju, zavzdychala. Tešiac sa z tej masáže sa Cecile zaprela zadnou časťou do postele, oprúc sa o lakte a odľahčujúc tak svoju váhu, hlava jej klesla dozadu.
„Zomrela som a nachádzam sa v nebi.“ Prakticky slintala, naťahujúc a trasúc prstami na nohách. „Jediný muž, ktorý vie ako správne podať masáž.“
Ross presunul pozornosť k druhej nohe, odkladajúc krutý sandál. „Môžem pokračovať,“ zaškeril sa. „A ešte oveľa viac.“ Jeho silné prsty sa dali do mäkkosti medzi priehlavkom a prstami na nohách. „Avšak bolo by to cítiť oveľa lepšie, keby si nemala na sebe pančuchy.“
„Tak mi ich stiahni.“ Vzrušenie jej zaplavilo celé telo, pulzujúc, sa jej usadilo medzi stehnami.
„S potešením.“
Rukami jej začal kĺzať pod sukňu, ctižiadostivo smerom hore až nad bedrá, nie že by boli až tak vysoko. Zahákol prsty za okraj pančúch, začal jej ich sťahovať cez boky a dolu po nohách, pomáhajúc jej ich zvliecť, ako keď had stráca starú kožu. Jeho dotyk na nahej pokožke ju šokoval, oberal ju o dych.
Chytil jej ľavú nohu a uvoľnil ju, rukami skĺzol po štíhlych členkoch a zapracoval aj na druhej. Jeho dotyk bol pevný, istý, jeho ruky miesili jej kožu, hľadajúc každý uzlovitý sval.
„Máš ohromné nohy.“
Cecile sa usmiala, cítila ako z nej napätie opadá. Cítila sa slabá, akoby sa jej telo menilo v hustú želatínu. Myšlienky sa jej menili na kašu.
„Ďakujem. V práci sa veľa nachodím.“
Prstami ju pošteklil v jamke pod kolenom.
„Kde pracuješ?“
„V ki – „ začala, ale rýchlo sa zastavila. Toto nečakala, na tomto rande nemala mať príležitosť bližšie sa spoznať. Toto má byť len náhodná súlož, nič viac. Keď to už raz urobia a ukončia kontakty, nikdy by ho viac nechcela stretnúť.
„Nemôžem ti to povedať,“ skončila nemotorne. „Nemyslím si, že by sme to mali dať na tak osobnú úroveň.“ Toto nebol príjemný rozhovor.
„Fajn, je to na tebe.“ Rukou vkĺzol medzi jej roztiahnuté stehná. Keď sa jej prstami dotkol v rozkroku, nadskočila. Zastonala a trochu sa posunula, roztiahnuc naširoko nohy, umožňujúc lepší prístup pre jeho vpád.
„Nemyslíš, že sex je sám o sebe dosť osobný?“ Prstami skúmavo vnikol za nohavičky a zľahka ju trel hore-dolu po pevnom malom výbežku.
Cecile zatvorila oči, zatiaľ čo chvenie z jeho dotyku sa šírilo do celého jej tela.
Cez zuby nasala vzduch. „Je to len príležitostný sex. Dvaja ľudia užívajúci si potešenie jeden z druhého.“
Ross sa potichu zasmial. Jeho prsty sa šúchali hore-dolu po jej vlhkej škáročke.
„To len tak použiješ moje telo a zbavíš sa ma?“ Jeho prst ju po troške otváral, ale nevstúpil do jej vlhkých hlbín. Triasla sa, pokúšala sa mu zatlačiť na boky, nalákať ho, aby prišiel bližšie.
„Uh, ach,“ zalapala po dychu. „A mám v úmysle použiť ťa správne.“
„Že by?“
„Hmm, veru áno.“
Odtiahol od nej ruku. „A chceš, aby som použil ja teba?“
Jeho zrazu vážna otázka ju rozosmiala.
„Akokoľvek len budeš chcieť, baby,“ zašepkala. „To je tá nočná fantázia, nič skutočné, bez žiadnych následkov.“
„Potom nech je tvoje želanie mojim rozkazom.“
Načiahol sa a dotkol sa gombíka na jej blúzke, zdolal ho s prekvapivou ľahkosťou, akoby bol zvyknutý manipulovať s dámskym oblečením. Jeho úžasné ústa sa nadvihli, keď v sekunde odopol ďalší a ďalší, až kým nedosiahol na posledný. Roztiahol ľahučký materiál a hladko jej skĺzol z bledých ramien.
Blúzka zo zašušťaním klesla z jej tela. Jeho pohľad sa zastavil na medzierke medzi prsiami. Jej prsia boli pevne vztýčené, podporené čiernou podprsenkou ozdobenou delikátnou čipkou. Špičky bradaviek sa cez ten jemný materiál ostro rysovali.
Zvrchu sa na neho pozerala, očami nasledujúc jeho ruky, ako siaha na jej prsia, prstami obkružuje jej bradavky. Pozrel sa na ňu len sekundu predtým, ako si vtiahol jeden tvrdý vrcholček do úst. Bičoval ho jazykom cez ten jemný materiál, sajúc ten sladký plod pod ním. Cical ju tvrdšie, ťahajúc ju cez látku zubami, potom ju znovu jemne sal.
Celá rozochvená zalapala po dychu. „Neprestávaj!“
Keď zahákol prstom za košík podprsenky, chytil jej nahú bradavku medzi zuby a prstami sa zatiaľ hral z druhou, vyšiel z nej tichý vzlyk.
Rýchlo našiel zapínanie vpredu skromnej podprsenky, tak starostlivo vybratej pre túto príležitosť. Keď vystavil jej smotanovo krémové prsia svojmu pátravému, hladnému pohľadu, Cecile cítila ako sa jej rozpaľujú líca.
„Pekné.“ Nedvihol ich, testujúc ich váhu.
„Nie sú príliš malé?“
Chlapsky divoko sa zaškeril. „Byť ich o niečo viac, už by to nebolo ono.“
Rukami jej skĺzol okolo štíhleho drieku, predklonil sa a do jamky pod hrdlom jej vtisol jemný bozk. Sklonil hlavu nižšie a ústami zajal jeden vzpriamený ružový uzlík. Jazykom tancoval po jej bradavke, obkružoval ju a vťahoval hlbšie do úst. Z povzdychom, ktorý znel ako zamraučanie, Cecile zaplietla prsty do jeho hustých hnedých vlasov, vedúc ho tak aj k druhému prsníku. Bruško sa jej skrútilo úžasným potešením, rozpaľujúc jej v krvi tekutý oheň. Žeravá rozkoš jej začínala pulzovať okolo navretého klitorisu, hroziac, že jej telo rozbije na tisíc kúskov.
„Cítim sa tak úžasne.“ Myšlienky roztrúsené, telo roztrasené, cítila ako jej túžba búši hlboko dolu vo vnútri jej tela. Chcela pritlačiť stehná k sebe, ale nemohla, lebo Ross bol usadený medzi jej nohami. „Som tak vlhká.“
Na odpoveď ju Ross začal sať ešte tvrdšie, jazykom skúmal jej prsia.
„Ako mám ja zistiť, aká si vlhká?“ prehovoril oproti jej prsníku. Stisol jej bradavku, ťahal a prevaľoval si ten tvrdý uzlík v ústach. Keď ju pustil z úst, celá sa chvela.
Presunul sa k bokom, siahol dozadu a rozopol jej tesnú sukňu. Stiahol jej ju aj s nohavičkami z bokov a pomohol jej z nej vystúpiť. Stála pred ním nahá, očakávajúc čo príde. Prešiel jej dlaňou po plochom brušku. Nasledoval ju cestičkou mäkkých bozkov, pery sa mu obšuchli o jej venušin pahorok.
„Je toto to, na čo čakáš?“
„Áno,“ vydýchla, cítila jeho horúci dych oproti jej citlivej pokožke.
Keď ju rukami chytil okolo pása a položil chrbtom dolu na posteľ, celá sa roztriasla. Pri pohľade na ňu, ako mu jej stehná visia cez ramená sa usmial. Lízal a obhryzkával jej vnútornú stranu stehien, nemilosrdne ju trápiac. Potom zanoril hlavu medzi jej stehná a jeho talentované ústa sa dali do práce. Začal jemne, sledujúc jej hodvábne lupienky špičkou jazyka. Zanariekala a vyklenula chrbát nad matrac, vychutnávajúc si to mäkké pohladenie, keď lízal jej smotanové šťavy. Keď jej vtlačil jazyk dovnútra, cítila ako sa jej svaly mušličky napínajú. Vo vnútri jej začala vybuchovať triaška.
Ross citlivý k jej potrebe zdvihol ruku medzi jej stehná. Posunul ústa vyššie a vrazil jej do škáročky dva prsta naraz v jednom plynulom pohybe.
Začal nimi pomaly pohybovať do vnútra a von.
Cecile zatvorila oči, hlava sa jej zatočila, zalapala po dychu. Jej škáročka zovrela jeho prsty a skúšala sa ich dostať ešte hlbšie do seba. Ross jej ich vtisol hlbšie a tvrdšie, hánkami jej zatlačil na pulzujúci klitoris, celé telo sa jej roztriaslo. Chcela stisnúť stehná k sebe, pokúšajúc sa udržať ten zázračný pocit až do orgazmu, ale tlačil do nej prsty ďalej, rýchlejšie, tvrdšie… Izbou sa ozývali jej výkriky a vzdychy opakujúce sa stále dokola, keď ju prekvapilo silné vyvrcholenie, ťahajúc ju do riečky plnej potešenia. Zostala slabá a bezbranná.
Keď orgazmus opadol, vyslala k nemu hmlistý úsmev a presunula sa do stredu postele, položiac hlavu na vankúš. Tlkot jej srdca sa spomaľoval, pomaly ustávalo to nemilosrdné búšenie do stien jej hrude. Cítila závrat, akoby si dala nejakú silnú drogu. Cez ťažké viečka sledovala, ako sa nedočkavo posadil na posteľ a vyzúva si topánky. Ďalej zo seba zhodil tesné tričko. Chrbát a hruď sa mu zavlnili svalmi, a keď sa posadil, mohla vidieť jeho tvrdú vypuklinu stisnutú pod tesnými džínsami. Jednou rukou si prešiel po penise.
V bruchu sa jej rozlialo tekuté teplo, klesajúce nižšie a usadiac sa jej medzi stehnami.
Bol krásne svalnatý, ale nie ten typ vyrysovaný v telocvični. Ani k tej tmavej farbe pokožky neprišiel v žiadnom salóne. Hruď mu pokrýval poprašok tmavých chĺpkov, ťahajúci sa smerom k nízko položeným džínsom. Pozrel jej do tváre a usmial sa s aroganciou muža, ktorý vie, kedy ženu popadnú zmyselné myšlienky.
Cecile mala zrazu v ústach sucho, hrdlo vyprahnuté, chcela ho cítiť v sebe. Cítila ako v nej stúpa horúčava, zapaľuje jej líca. Dych mala trhaný. Očami hltala jeho veľkosť, krásu jeho mužného tela.
Ross si rozopol opasok a džínsy, ktoré mu hladko skĺzli zo štíhlych bokov. Keď si oslobodil penis z pevného zovretia, prebehla mu tvárou zmes pobaveného vzrušenia. Nahý si začal hladiť penis, rukou kĺžuc hore-dolu po celej jeho dĺžke. Bol veľmi dobre obdarený.
V očiach mu očividne žiarila silná túžba.
Za okamih sa pridal k nej na posteľ, podoprúc sa na jeden lakeť jej odhrnul z tváre jeden zatúlaný prameň vlasov. Cítila jeho vzrušenie pritlačené k jej stehnu, miluje ten pocit mužského tela vedľa svojho vlastného. Priala si, aby táto noc nikdy neskončila, aby nikdy nemusela opustiť túto izbu. Chcela zostať v jeho náručí navždy, aby si ju Ross mohol brať znovu a znovu.
Usmiala sa a hľadala pohľadom jeho oči. Špičkami prstov sa mu dotkla zarastenej tváre, sledovala neviditeľnú čiaru dolu po jeho čeľusti, jeho krku, jeho hrudi. Bol silno zarastený a jej sa to páčilo. Prešla špičkami prstov cez jeho tetovanie.
„Pekná práca,“ skomentovala. „Čo to znamená?“
Pokrčil ramenami. „Nemám ani tušenia.“
Obkrúžila mu jednu tmavo hnedú bradavku. „Myslím, že by som chcela vedieť, čo mi nejaký človek píše na moju kožu.“
Znovu pokrčil plecami. „Keď som si to dal robiť, bol som ešte decko. Možno by som to mal vedieť, ale okrem teba sa ma na to ešte nikto nepýtal.“
„Je za tým nejaký príbeh s motorkou?“ spýtala sa. „Nejaká prežitá mladícka nerozvážnosť?“
Jeho šedé oči sa na sekundu prižmúrili, stvrdli. „Uvažujem, či to nieje už dosť osobné?“
Stisla pery. „Pardon, musela som sa spýtať.“
Zasmial sa, takmer zavrčal. „Možno by sme sa mali menej pýtať a viac súložiť.“
Zatlačil jej ruku dolu k jeho penisu, nepatrne nadvihnúc boky. Pobozkal ju, na perách mal stále chuť jej pižmovej vône. Keď ju jeho ústa opustili, obhryzkával ju na bledom hrdle. Nadvihol sa, položil si ruky z každej strany okolo nej a uväznil ju tak medzi matracom a jeho vzrušeným telom. Bol silný, pružný a krásne ohybný. Keď jej bokmi rozovrel stehná a zacítila jeho penis pritlačený k jej podbrušku, zovrela jej krv. Bolo to už tak dlho, tak prekliato dlho, čo si ju vzal nejaký muž. Nemala sex už veľmi dlho. Aj napriek tomu, že už nebola panna, jej vagína bola malá a tesná. Až sa musela diviť, že taký veľký muž takej malej žene neublíži. Ale jednako pri pohľade na jeho penis ucítila v svojej škáročke trhnutie.
Ross sa posunul a zaprel na kolenách, uprene hľadel na jej telo. Očividne mal radosť z jej vlhkosti, pulzujúcej ženskosti ako šťavnatej hostiny.
Keď si špičku penisu nasmeroval oproti jej škáročke, trúc ho o jej klitoris, jeho vlastný dych sa skrátil. Prešiel si rukou hore-dolu po penise, vediac, že je to šialené – ale potrebuje to, chýba mu to.
Jazykom ju pohladil po perách.
„Kondóm,“ vyšlo z nej roztraseným hlasom. „Prosím.“
Zastonal, ale dokázal sa zastaviť. „Do čerta, daj ho sem!“
Rukou sa hrabala v kabelke, Cecile prevrátila a vysypala celý jej obsah. Keď našla krabičku, roztrhla ju a jeden vytiahla. Trhnutím otvorila fóliový balíček, priložila mu ho na špičku a roztrasenými rukami mu ho zrolovala po celej jeho dĺžke. Pod prstami ucítila dychtivé trhnutie jeho erekcie. Spustila sa znovu na chrbát.
„Už nečakaj,“ vyzvala ho, sotva popadajúc dych. „A nebuď jemný. Chcem všetko… teraz…“
„Dobre,“ dostal zo seba, jeho vlastný dych ťažký a nerovnomerný. Zastonal a vyrazil bokmi oproti nej, vkĺznuc do jej vlhkosti jediným silným výpadom. Zaťal jej prsty do tela, aby si mohol riadiť svoje vniknutia tak ako on chcel.
„To je ono,“ vytisol zo seba. „Cítim ťa tak dobre. Si tak tesná…“
„Áno…“
Cecile cítila to potešenie a šok až v kostiach. Jej vnútorné svaly sa okolo neho divoko stisli, tak ako jeho ruky na jej bokoch. Keď spomalil a vyťahoval z nej penis kúsok po kúsku, zamraučala, trúfalými slovami ho prosila, aby zatlačil tvrdšie. Keď sa vnáral späť, stratila nad sebou kontrolu, zdvihla boky, vyklenula chrbát tak, aby mohol preniknúť tak hlboko, ako len chcel. Dosiahla vrchol, škáročka sa jej stiahla okolo jeho penisu, pokúšajúc sa ho vtiahnuť ešte hlbšie.
„Bože, áno!“ vykríkla, keď siahol dolu, odštartujúc stály rytmus drsným pohladením.
Zalapala po dychu, ruky jej vyleteli hore a zovreli záhlavie postele. Ross sa pritisol k nej, s blížiacim sa vrcholom si ruky položil po oboch stranách jej tela.
 Otvorila oči a vpila sa pohľadom do jeho. Tvár mal napätú potrebou, prudkou horúcou intenzitou. Sledovala výraz v jeho očiach, vychutnávajúc si tie drsné zvuky, čo vydával keď do nej zas a znovu tvrdo vnikal.
Zrazu sa mu napli svaly, čeľusť mu stvrdla jeho vlastnou rozkošou.
Zvrátiac hlavu dozadu, tvrdo a rýchlo do nej vnikajúc cítil, ako sa mu horúce semeno rozlialo do kondómu. Ten pocit, že ju jeho tvrdý a hrubý penis vyplňuje bol skvostný.
Keď jeho prudká horúčava začala ustupovať, celé telo sa jej roztriaslo. V hĺbke duše si želala, aby na tom vrchole zostala naveky, ešte nikdy nič podobné necítila.
A potom to skončilo, Ross sa zo zastonaním odtiahol od jej tela, rukou medzi nimi chytil a zvliekol kondóm, a vzdialil sa. Hodil ho do malého koša stojaceho medzi nočným stolíkom a posteľou. Ľahol si na chrbát a jednou rukou si vkĺzol pod hlavu.
„Bolo to skvelé,“ prehovoril po dlhom mlčaní.
„To bolo.“ Jej slová zneli duto.
Cecile sa prevrátila na bok. Pozrela smerom k malým digitálnym hodinkám na nočnom stolíku. Boli tri aj desať minút. Menej než dve hodiny blaženosti. Prečo to musí tak rýchlo skončiť? Ale aj pod tou lahodnou slabosťou vedela, že už nikdy takýto sex nezažije. Prsty ľútosti sa jej neskrotne dotkli srdca, hlboko v duši sa jej usadila tupá bolesť.
Mala by som sa z tejto chvíle tešiť, povedala si, keď sa jej okolo srdca sťahoval ostnatý drôt. Ale už ho nikdy neuvidím.
Sledovala vlnenie jeho silných svalov a pokúšala sa predstierať, že je unavená. Napokon, dnešný večer nebol o hľadaní záväzkov. Bolo to o tom, aby sa dostala von zo svojej ulity, vrátiť sa späť do života. Či už to Ross vedel – alebo nie, pomohol jej urobiť prvé kroky k vyliečeniu.
Keď vstal z postele, z pier jej uniklo zastonanie. Smeroval si to do kúpeľne a zatvoril za sebou dvere. Do uší sa jej niesol zvuk močenia.
Zvraštila nos. Keď bolo po sexe, tak to bola dosť nepríjemná záležitosť. Telá pokryté potom, nevábny pach vytvorený pohlavným stykom.
Zrazu sa cítila špinavá, akoby sa nahá váľala v prasačom chlieve. Nechcela na svojej pokožke cítiť jeho vôňu. Potrebovala by horúcu sprchu, ale to by znamenalo, že by musela zostať dlhšie a ona tu nechcela zdržovať dlhšie, ako to bude nutné. Chcela sa len dostať do auta a ísť domov.
Bez premýšľania, čo by mala urobiť, Cecile vyskočila hore, natiahla si blúzku a sukňu, rýchlo ju zapínajúc okolo bokov. Neobťažovala sa s pančuchami, hodila ich spolu s kondómami do kabelky aj zo všetkými vecami, ktoré sa jej podarili vysypať na posteľ. Chňapla po sandáloch a keď zatvárala dvere, pokúšala sa byť tichučko ako myška.
Keď bežala k autu a nastúpila, ani sa neobzrela späť.

24 komentářů:

 1. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 3. Velice zajímavé. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak po tomhle jsem zvědavá na jejich další setkání. Díky moc za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuju za překlad.

  OdpovědětVymazat
 6. Dekuji, jsem zvedava jak se zase sejdou :)

  OdpovědětVymazat
 7. Už som zvedavá na ich stretnutie v reálnom živote ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Díky moc za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 9. Vďaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 10. Ďakujem za ďalšiu kapitolku :)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 12. Moc děkuji za překlad! :-)
  D.

  OdpovědětVymazat
 13. Díkiy za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji moc... perfektní jako vždy

  OdpovědětVymazat
 15. díky moc za překlad díky

  OdpovědětVymazat
 16. Díky moc za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Děkuji za překlad. Jiťa

  OdpovědětVymazat
 18. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat