sobota 12. října 2013

Jedna nemravná noc - 1. Kapitola
Oblečená len v tričku a nohavičkách sa Cecile chrbtom natiahla krížom cez celú posteľ. V jednej ruke držala novú brožovanú knihu, najnovšiu zbierku krátkych poviedok od jej obľúbeného autora erotickej literatúry. Ako čítala, cez tenkú bielu látku si pohladila ľavý prsník. Jej ružová bradavka bola lahodne tvrdá. Jemne stisla ten malý uzlíček, krútiac ho medzi palcom a ukazovákom. Prestala a otočila na stranu. Príbeh bol pôsobivý, sexuálne scény horúce. Dychtivo čítala každé jedno slovo, jej vlastná ruka napodobovala na jej tele ťahy hrdinu, ktorými obdarovával hrdinku. Ruka jej skĺzla dolu. Zdvihla a zohla nohy, roztiahla ich a špičkami prstov jednej ruky sa obšuchla o bavlnený rozkrok nohavičiek, hladkajúc sa cez ten materiál. Ako sa prstami jemne masírovala, prechádzali ňou záchvevy rozkoše. Zhlboka sa nadýchla, zatvorila oči a odložila knihu bokom. Nemala v úmysle ukájať sa v posteli počas čítania, ale keď si predstavila hrdinove prsty, prebudilo to jej sexualitu, ako jeho ústa cicajú jej prsia, vôňa vychádzajúca priamo z jeho nahej pokožky – to bolo jednoducho priveľa.
Odsunula nohavičky na bok, prebehla prstami popri ich jemnom okraji, vlhkom jej vlastnými šťavami. Neschopná odolať si dvomi prstami vkĺzla hlboko do vagíny. Pomaly začala pohybovať prstami do vnútra a von, vychutnávajúc si ten pocit. Z pier jej unikol jemný ston. Žilami sa jej šírilo tekuté teplo a pulzovalo jej medzi stehnami. Ťažko vtiahla do pľúc vzduch. Srdce jej búšilo. Tá žeravá potreba ňou otriasla. Vrchol prišiel rýchlo a divoko, a pod žeravými hlbinami tej bolesti zalapala po dychu. Keď jej ruka zostala ležať medzi nohami, pocítila absurdnú potrebu plakať i smiať sa zároveň.
Aké patetické, že ja tu ležím sama v piatkovú noc a ošmeknem sa blbým príbehom, pomyslela si.
Unikol jej dlhý povzdych. Zdvihla sa a zatvorila knihu, odkladajúc ju bokom na nočný stolík. Prehodila nohy cez okraj postele, narovnala si nohavičky a vybrala sa do kuchyne. Sex jej vždy dodával neuveriteľnú chuť do jedla, dokonca aj keď to bol len samoobslužný druh. Očami sa pásla na položkách vo vnútri chladničky. Typické – čisto ženský výber. Nízkotučné mlieko, chrumkavý hlávkový šalát, nejaká krabička číny a ľadové víno. Nič na ohriatie, ani na jedenie. S nádejou nazrela do mrazničky. To isté, len staré jedlo v škatuľkách od Lean Cuisine. Veru, musí to tu byť prinajmenšom odvtedy čo dokončila posledný semester. Zvolila prvú, otvorila krabičku a vložila ju na tácke do mikrovlnky. Zatiaľ čo čakala, kým sa to ohreje, vyrazila otvoriť si to vychladené víno. Až príliš milovala ľadové víno. Bolo to skoro jediné, čo pila, keď skončila v práci.
Pozrela na hodiny. Osem štyridsať. Náznak skorého večera sa chýlil k záveru a ďalší neskorý, plný filmov v kine čoskoro začne. Keby bola teraz v práci, doplnila by si pohár so sódou, prežula by rýchlo hrsť popkornu a vydala sa na druhé poschodie do premietacej miestnosti, kde pracovala ako premietačka a strihačka filmov. Technicky vzaté bola druhou asistentkou manažera v kine a obvykle cez víkend nemáva voľno. Okrem toho jej táto pozícia málokedy, umožňovala zobrať si vo vytúžený piatok a sobotu z práce voľno.
Teraz mala množstvo voľného času až do pondelka rána. Nikdy nepochopila potrebu niektorých ľudí, čo museli mať voľno v týchto špecifických dňoch. Hocijaké dva dni v týždni boli rovnako fajn. V skutočnosti uprednostňovala voľno práve v pracovné dni. Mohla si pobehať všetky obchôdzky, od nakupovania po bankovníctvo a to bez žiadnych problémov. Piatok a sobotňajšia noc neboli nič pre ňu. Možno by to bolo inak, ak by mala nejaký osobný život. Upila si glg ukoristeného, chutného nápoja.
„Nejaký osobný život,“ zopakovala si nahlas. „Čo to znamená? Seriem na to, ja nemám žiadny osobný život.“ Jej osobný život bol nulový. Ísť do práce a prísť domov. To o nej vypovedalo všetko. Aj komár mal zaujímavejší program ako ona práve teraz.
Domnievala sa, že by sa z vytúženého voľného víkendu mala tešiť. Ale oproti jej obvyklým utorkom a stredám, to bolo ako mať dve miniatúrne voľné prestávky. Prinajmenšom ešte stále dúfala, že dostane svoje pravidelné voľné dni späť. V pondelok ráno príde nový manažér, ktorý to tu preberá. Ak to bude ženatý muž s deťmi, pravdepodobne bude víkendy tráviť s manželkou a deckami. To by znamenalo, že asistent manažéra by bol odmenený víkendovou prácou.
Už ani nehovoriac, že jej pokojná pracovná rutina by stála za zmenu. Čo sa jej týka vedela, že sa možno všetci v pondelok ráno ocitnú na dlažbe. Ich nový manažér by mohol chcieť novú krv a to by mohlo znamenať vyhadzov pre všetkých.
Zapípala mikrovlnka. Jedlo je hotové, Cecile si vzala vidličku a niesla si jedlo do obývačky. Sadla si na zem pred konferenčný stolík, chytila diaľkové a namierila ho na televízor. Žiadny z programov jej nebol známy, pretože nikdy nebola doma aby ich mohla sledovať.
Noci zvyčajne trávila v kine, púšťajúc publiku celuloidové fantázie, za ktoré ľudia zaplatili sedem dolárov. Bola vždy práve tam, vzadu za javiskom, dívajúc sa z premietacej miestnosti. Istým spôsobom bola jej práca práve tam hore, na obrovskej bledej obrazovke, každý film spojený spolu na dvoch navíjadlách, prehadzujúc film z jedného na druhé. Pod dozorom mala dvanásť premietačok, všetky bežali súčasne. Dohliadajúc na tie obrovské stroje, ubezpečujúc sa, že každá beží hladko – to bolo súčasťou jej práce. Zasúvanie filmov, či tanier dobre drží, či je obrazovka dobre zatemnená, či nieje zvuk príliš nízko alebo príliš vysoko? Bolo tam tucty vecí, ktoré by v tých náladových obludách mohli ísť zle. Premietač musel byť perfektný, aby sa problém vyriešil čo najskôr, skôr ako sa ľudia v kine začnú sťažovať a žiadať späť peniaze. Aj keď odlupovala plastový kryt z mikrovlnkového jedla, vedela si predstaviť jedného z tých idiotov, mladších kolegov, ako neopatrne mangľujú ploché filmy so zlými spojmi, ich holé prsty kaziace film svojou mastnotou. Trhla sebou a zabodla vidličku do jedla, zdvihla si ju k ústam, nevšímajúc si, čo to vlastne je. V poslednej dobe sa jej zdalo, že len je, dýcha a rozhodne pije priveľa ľadového vína vždy, keď príde v noci z práce. Jej program bol stále tá istá sračka, každý deň. Tak to bolo odo dňa, keď sa Roger zbalil a odišiel. Jednoducho prestala žiť.
Prežúvala jedlo, nejaký druh hovädzieho a ryže s brokolicou. Chutilo to ako pokrm spečený s obalom. Bolo to už niekoľko mesiacov čo zjedla aj niečo iné ako sladké tyčinky.
Dvanásť mesiacov, jeden týždeň a tri dni. Už je to tak dlho, čo ju Roger opustil. Už je to tak dlho, čo mala naposledy sex. Odvolanie sobáša týždeň pred sobášom je lepšie ako nechať ju stáť pred oltárom? Myslela si to. To poníženie s určitosťou zrušilo všetky jej plány a vrátilo ju to späť do prítomnosti. Zrušenie na poslednú chvíľu stojí viac, ako by sa udalosť konala.
„Myslím, že som sa zamiloval do Cindy,“ povedal jej na ospravedlnenie.
Stiahlo jej žalúdok. Jedlo jej chutilo ako šrot pod zubami. Cindy DeWitt…
Jej bývalá najlepšia priateľka zo strednej školy. Teraz pani Roger Simmonsová.
Chuť do jedla bola zrazu zabudnutá, Cecile spustila vidličku. Jedlo bolo zrazu bez chuti.
„Fľandra,“ zamumlala. „ kefuje ťa Roger, lebo mu to už nevyhovovalo so mnou.“ Osamelá slza jej stiekla po tvári.
Zaťato zatvorila oči a rozhnevane si ich utrela.
Je to minulosť, je to preč, mlčky sa pokarhala. Prekonám to! Väčšina ľudí toľko nesmúti ani za mŕtvymi. Zatlačila to späť hlboko do svojej mysle, i keď sa tá myšlienka malicherne držala v zadnej časti jej mozgu. Čo som urobila, čím som od seba odvrátila Rogerov pohľad? Nebola som dosť pekná? Dosť pohotová? Dosť dobrá v súloži? Bolo frustrujúce nevedieť to. Roger jej to nikdy nepovedal, a ona ešte nenašla odvahu spýtať sa na to.
A čo viac, ešte stále sa nedostala cez skutočnosť, že ju zradili jej najlepšia priateľka a jej snúbenec. Pochybovala, že sa to vôbec niekedy stane. To čo Roger urobil, ju zasiahlo priamo do srdca. Skúšala to napraviť, nahradiť lásku a zveriť sa niekomu, ale bránila jej v tom hlboká nedôvera a odpor k mužskému pohlaviu. Odvtedy čo ju opustil, skúšala presvedčiť samu seba, že žiadneho chlapa nepotrebuje. Vyhýbala sa mužom a nevedela sa prinútiť kráčať ďalej, aby už nebola oklamaná, aby sa nezranila.
Zatiaľ, mala by zapracovať na nejakej stratégii. Ak bude mať šťastie, zariadi si pohodlný život. Dom bude mať splatený za desať rokov, auto za ďalšie dva. Mala všetky materiálne veci, ktoré chcela.
Peniaze jej ale nemohli kúpiť šťastie a materiálne predmety len tak nemohli nahradiť to, čo jej v živote chýbalo najviac. Teplé telo vedľa seba v posteli, spoločnosť…
Oh, dopekla, priznávam to. Chýbal jej sex.
Oh, Bože. Sex. Pocit mužského tela pritlačeného na jej, jeho boky medzi jej roztiahnutými stehnami, jeho vták tlačiaci sa do jej vnútra. Čítanie oplzlých príbehov a onania neisú to pravé pre uspokojenie jej mladého tela. Pre Boha, veď mala dvadsaťpäť, nie šesťdesiatpäť, ale stále žila ako zošúverená stará dievka.
„Potrebujem si nájsť chlapa.“ Povedala nahlas. „Nič komplikované, len na jednu noc poškriabať toto svrbenie.“
Znovu zdvihla vidličku, napichla kúsok hovädzieho mäsa a zahryzla doň.
To veru nieje zlý nápad, zamyslela sa. Teraz sa nechcela s nikým zapliesť, ale čo takto jediná noc vonku? Nájsť pekného chlapíka, mať divoký sex a rozlúčiť sa? Muži to tak robili stále, pridávajúc si ďalší zárez nad posteľ. Urobí to a je borec. Urobí to žena a je to fľandra.
Zahryzla si do spodnej pery. Nieje to tak, že by sa vydala na lov a niekoho hľadala. Potrebuje len na pár hodín cítiť teplé telo ležiace na nej. Rozčúlená tou myšlienkou, si Cecile rýchlo vložila ešte pár súst do úst. Nemusela by poznať ani jeho meno, dokonca by si ho ani nemusela doviesť domou. Mohli by si prenajať hotelovú izbu. Všetko to môže byť úplne anonymné. Skutočne ho najskôr potrebuje dobre spoznať? Sex je do veľkej miery ako trieska. Čo sa stalo s dvomi dospelými, ktorý súhlasia s obojstranným potešením? Ľudia si vždy užívali na jednu noc – a deje sa to stále.
Ešte nikdy to sama nezažila, ale vždy je všetko raz po prvý krát.

31 komentářů:

 1. Děkuji za překlad. Těším se na pokračování.

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 4. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za překlad :-)
  Marci

  OdpovědětVymazat
 6. No super super, vypadá to celkom žhavo :D

  OdpovědětVymazat
 7. Wow, tak tahle knížka vypadá fantasticky chutně... :D Už se těším na pokračování. Děkuji za překlad.
  D.

  OdpovědětVymazat
 8. Vyzerá to dobre :D ďakujem za preklad :D

  OdpovědětVymazat
 9. Wow... Jsem zvedava jak to bude pokracovat, dekuji :)

  OdpovědětVymazat
 10. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 12. dakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 13. Ďakujem, teším sa na ďalšiu

  OdpovědětVymazat
 14. Ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 15. Skvele....tesim sa na dalsie casti...

  OdpovědětVymazat
 16. perfekt :) neviem sa dockat pokracovania :)

  OdpovědětVymazat
 17. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 18. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 19. děkuji, tak schválně, jak se nám to zkomplikuje, asi láskou.

  OdpovědětVymazat
 20. Děkuji za bezva překlad. Jiťa

  OdpovědětVymazat
 21. Díky za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 22. Děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 23. Ďakujem za preklad ;-) Začiatok je skvelý a letím na ďalšie kapitoly :-)

  OdpovědětVymazat
 24. Díky za skvělý překlad a korekturu

  OdpovědětVymazat