pondělí 15. července 2013

Vykonavatel smečky - 5. kapitola
Cain sa posunul z Emily a ostal ležať vedľa nej. Keď sa mu konečne podarilo chytiť dych, oprel sa na lakti a zahľadel sa na ňu. Oči mala zatvorené, na perách jej pohrával slabý úsmev a tak využil príležitosť a opatrne ju pobozkal.

„Emily.“

„Hm, áno.“

„Pozri sa na mňa, Emily,“ povedal jej nežne.

Pomaly otvorila oči. „Cain, ak mi znovu povieš, že to bola chyba, tak ťa asi zabijem. Nie asi, určite ťa zabijem.“


Potichu sa zasmial a nadvihol ju, aby mohla ležať na ňom.

„Nie, to som neplánoval... totiž chcel by som sa... teda myslím, že...“ prešiel si rukou po tvári a vzdychol.

„Čo sa deje?“

„Rád by som si s tebou zabehal. Dnes večer.“

Sledoval, ako v jej očiach zažiarilo prekvapenie, radosť a zároveň aj neistota. Čakal na odpoveď a od nervozity zadržiaval dych.

„Chceš sa ísť so mnou prebehnúť?“

Prikývol. V ich vzťahu to bol veľký krok vpred. Väčšinou to robievali druhovia alebo zviazaní vlci. Bolo to niečo intímne. Chcel, aby Emily pochopila, že odteraz patrí len jemu. Beh, v ich vlčích formách, bude znamením ich záväzku.

„Len my dvaja?“ spýtala sa nakoniec.

Cain netušil nad čím tak dlho premýšľa. Muž predsa nesmel nútiť ženu k ničomu. Ženy vo svorkách boli chránené pred akýmkoľvek typom nebezpečenstva. Ak by povedala nie, okamžite by sa stiahol.

A tak znovu prikývol.

Sklonila sa k nemu a odpoveď mu zašepkala medzi pery. „Áno, pôjdem.“

S úľavou vydýchol a v tom si uvedomil, že po celú dobu zadržiaval dych. Nežne ju pobozkal a ruky vplietol do rozstrapatených vlasov, ktoré sa uvoľnili z gumičky pri jeho predchádzajúcom útoku.

Nemohol sa jej prestať dotýkať. Už príliš dlho odolával ich príťažlivosti. Teraz, keď ju konečne držal v náručí si uvedomil, že ju už nikdy nenechá odísť.

Prehĺbil bozk a cítil, ako sa Emily zachvela. „Ak okamžite neprestaneme, budeme tu až do večera,“ povedal jej a opatrne sa odtiahol. Postavil sa, natiahol k nej ruku a vytiahol ju na nohy. Palcom prešiel po modrinách na jej zápästí.

„Cain.“

„Ublížil som ti.“

„Nie,“ prerušila ho Emily a položila mu ruku na tvár. „Nijako si mi neublížil. A tieto modriny za hodinu zmiznú.“

O krok ustúpil a rýchlo jej podal šaty, aby znovu neskončili na žinenkách.

Natiahol si nohavice a popritom ju sledoval, ako sa oblieka. Prezrela si svoju roztrhnutú podprsenku a keď zistila, že nie je viac použiteľná, obliekla si tričko bez nej. Prsia roztiahli materiál trička, cez ktoré sa teraz jasne rysovali jej bradavky. Ona sa ho snáď pokúša zabiť.

Zdvihol jej zničenú podprsenku a zastrčil si ju do vrecka. Potom ju uchopil za ruku a zaviedol po schodoch do hlavného domu. Nepustil jej ruku, ani keď vošli do kuchyne a zbadali Tonyho, ako sedí na pulte s miskou cereálií v rukách. Pomaly sa presunul pred ňu, aby zakryl Tonymu výhľad.

Tony vzhliadol od misky a usmial sa. „Dobre ste si... zacvičili?“ spýtal sa nevinne.

Cain ucítil, ako sa mu Emily oprela čelom o chrbát a vedel, že v tvári je celá červená. Všetky izby v dome boli kvôli ich citlivému sluchu, vybavené kvalitnou zvukovou izoláciou, ale ani tá nedokázala zadržať úplne všetko. Okrem toho Tony mohol cítiť pach jedného na druhom.

Cain naňho vrhol pohľad, ktorým ho varoval, aby bol preč kým sa vráti.

Tony sa aj naďalej vyškieral. A potom odrazu zvážnel. „Volal Adam. Povedal som mu, že si tak trochu... zaneprázdnený a že mu zavoláš neskôr.“

Emily mu pevnejšie zovrela ruku. Cain zavrčal na svojho brata, ktorý naňho naďalej vrhal nevinný pohľad.

Rýchlo vyviedol Emily z kuchyne, ale ešte predtým, než sa dvere zavreli, stočil svoj pohľad späť na brata a vyštekol. „Si mŕtvy.“

Kým kráčali cez dom a von vstupnými dverami, Emily neprehovorila jediné slovo a tak potichu došli k autu, ktoré používala zakaždým, keď prišla na návštevu. Otvoril jej dvere, ale kým stihla nastúpiť, pobozkal ju na pery a uväznil ju medzi autom a svojím telom.

Pôvodne plánoval, že jej dá nežný, rýchly bozk na rozlúčku, ktorý sa ale neočakávane prehĺbil. Ovinul okolo nej ruky a pritiahol si ju bližšie k sebe. Emily mu vášnivo opätovala bozk, až jeho telo stvrdlo. Zdvihol ju do náručia a oprel chrbtom o dvere auta.

Rýchlo prebehol pohľadom po okolí, aby sa ubezpečil, že sa v blízkosti nepohybuje žiaden okoloidúci, vrátane hliadkujúcej stráže. Niežeby bolo prekvapujúce, vidieť na verejnosti milujúci sa pár. Ale Cain nedopustí, aby okrem neho niekto videl nahú Emily.

Neuniklo mu, že to bolo po prvýkrát, čo bral na niekoho ohľad. V minulosti, keď bol s nejakou ženou, mu absolútne nezáležalo, či ich spolu niekto uvidí.

Emily mu omotala nohy okolo pása a pritisla sa k nemu bližšie. Vydala zo seba hlboký ston a pomaly sa oňho začala trieť.

„Cain,“ zašepkala zúfalo, keď nečakane prerušil bozk.

„Pst, zlato. Ja viem,“ snažil sa od nej odtiahnuť, ale spevnila svoje zovretie, až jeho tvrdosť zapulzovala v nohaviciach.

Zaklial, nadvihol si ju v náručí a rýchlo prešiel k stromom na severnej hranici pozemku. Takto aspoň zostanú skrytí pred nevítanými pohľadmi z domu alebo cesty. Dokonca ich nikto nezačuje ani nezacíti.

Len čo ju položil na zem, strhla z neho nohavice. Oplatil jej to rovnako a ústami stlmil jej výkrik.                                                                 *      *      *„Bože, čo je to s nami?“ spýtala sa Emily, ležiaca pod ním, keď znovu začali vnímať okolitý svet. Potriasol hlavou, nadvihol sa a ľahol si vedľa nej.

Celá červená sa začala súkať naspäť do nohavíc. Ruky sa jej pri tom neovládateľne triasli. Rýchlo sa natiahol a uchopil ich do dlane. Ich oči sa stretli a on uvidel jej rastúci nepokoj.

„Čo sa deje, Emily?“

„Nič. Len sme sa spolu vyspali uprostred dvora. Ktokoľvek mohol ísť okolo.“ V jej hlase sa odrážala panika a tak sa na ňu upokojujúco usmial.

„Vieš dobre, že u vlkov je to celkom bežné.“ Vstal a vytiahol ju na nohy.

Zamračila sa naňho. „Nie vydrž, Cain. Chcela som tým povedať, že... Bola som už aj s... no...“ Poobzerala sa okolo seba, akoby hľadala nejakú odpoveď. „S inými. No vieš... nikdy to s nimi nebolo takéto. Nikdy predtým, naozaj.“

Odtiahla sa od neho a omotala okolo seba ruky. Pristúpil k nej bližšie a objal ju, aby sa upokojila.

„Zlato, nikdy predtým si nebola s vlkolakom. Samozrejme, že je to iné ako s ľudskými mužmi. Navyše by som ti chcel pripomenúť, že som v tom celkom dobrý. S ľahkosťou prekonám všetkých ostatných, či už vlkolakov alebo ľudí.“

„Nie si ty tak trošku namyslený?“ so smiechom ho odstrčila. „Odkiaľ vieš, že som bola len s ľudskými mužmi?“

Stuhol. Vedel o každom jednom chlapovi, s ktorým sa stretávala. Zakaždým si ho preveril a potom dával pozor, keby sa vyskytli prípadné problémy.

Ale to jej určite neprezradí.

„Pretože som dal slovo, že ak sa ťa niektorý z vlkolakov dotkne, zabijem ho,“ odvetil jej a rukou ju potisol smerom k autu.

Ale ona zaryla päty do zeme. „Čože si urobil?“ Mal ho varovať jej hlas. Alebo jej prižmúrené oči. Pretože vzápätí mu do tváre priletela päsť.

Hlava sa mu zvrátila dozadu a pred očami mu poletovali hviezdičky. Keď sa konečne spamätal, stočil svoj pohľad k nej a uvidel, ako sa jej oči rozšírili prekvapením.

„Zaslúžil si si to,“ povedala mu a začala cúvať smerom k autu.

Potriasol hlavou, ale nie preto, aby zahnal bolesť, ako skôr zo šoku. Práve ho totálne prekvapila.

Usmial sa a rozbehol sa za ňou. „Pekný zásah.“

Strelila po ňom rýchlym pohľadom.

„Dobre, máš pravdu. Zaslúžil som si to.“ Predbehol ju a postavil sa pred ňu. Znovu sa cítil mladý. A prešla už dlhá doba, kedy bol naposledy takto šťastný.

„Prestaň, Cain.“

„S čím mám prestať?“ spýtal sa nevinne.

Emily došla k svojmu autu, ale Cain bol stále pred ňou.

Keď sa sklonil, aby ju pobozkal, odstrčila ho späť.

„Tak to ani náhodou. Takýmto tempom sa nikdy nedostanem domov. Do večera hádam vydržíš.“

Poslal jej zmučený pohľad, predtým než strčil ruky do vreciek a nahmatal tam jej podprsenku.

„Nasadni do auta, kým sa ešte ovládam,“ varoval ju.

Zasmiala sa a namierila si to k dverám, ktoré nechali otvorené. Predtým, než ich stihla zavrieť, ju chytil za bradu a na pery jej vtisol rýchly, tvrdý bozk. Keď sa odtiahol, jeho pohľad bol nesústredený.

„Choď opatrne,“ povedal jej a zabuchol dvere. Mohol by odprisahať, že začul jej vrčanie. Smejúc sa, zamieril do svojej izby, aby si doprial sprchu. Ešte nikdy sa necítil takto bezstarostne.

Až keď bol v izbe, spomenul si, že mal v pláne zavolať Adamovi a zabiť svojho brata. Takže si v hlave urobil krátky zoznam - najskôr sprcha, potom zavolať Adamovi a nakoniec zabiť svojho brata. Vynikajúci plán, zasmial sa pre seba.                                                                *       *      *Bohužiaľ nemal čas prenasledovať Tonyho. Telefonát od Adama všetko zmenil.

„Máme nahlásený ďalší útok.“

„Kedy, kde a na koho zaútočili?“ rýchlo schmatol čisté rifle.

„Stalo sa to na Rykerovom území v Colorade. Ryker zvolal svoju svorku domov, tak ako ostatní Alfovia. To dievča bolo štrnásť kilometrov od územia svorky.“

„Potrebujeme povolenie, aby sme mohli vypočuť Rykera a to dievča.“

„Vybavené. Christian tam už volal. Vyrážame za úsvitu.“

Cain prikývol a potom dodal nahlas. „V poriadku.“

„Pôjdeme len my dvaja. Ryker nepustí k tomu dievčaťu nikoho iného.“

Cain sa zamračil nad jeho slovami. „Je to veľmi zlé?“

Adam si povzdychol do telefónu. „Je. Zastavím sa pre teba o šiestej.“

„Budem ťa čakať,“ sľúbil Cain. Potom čo ukončil hovor, zišiel dole, aby oznámil otcovi nové správy.

Nechcel opustiť Emily. Mal jej plnú hlavu, namiesto toho, aby premýšľal na útokom na to nevinné dievča. Mal svoje povinnosti. Aj keď jediné po čom teraz túžil, bolo schúliť sa s Emily v posteli a zabudnúť na celý svet.

50 komentářů:

 1. Dekuji moc za preklad:)

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 3. ďakujem za preklad :-D

  OdpovědětVymazat
 4. díky moc za překlad.)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za pokračování. Perfektní !!!

  OdpovědětVymazat
 7. děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Vďaka za úžasné pokračovanie

  OdpovědětVymazat
 9. Díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 10. díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 11. Díky! Perfektný preklad

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuju za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 13. Děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 14. No... Ti dva se mi tak líbí... Děkuju za překlad... :)

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji za překlad!

  OdpovědětVymazat
 16. diky za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 17. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 18. díky, díky...skvělé

  OdpovědětVymazat
 19. baby veľká vdaka za preklad :)
  vylepsili ste mi náladu, ktora bola od na bode mrazu. tinka

  OdpovědětVymazat
 20. Ďakujem ďakujem ďakujem :-)

  OdpovědětVymazat
 21. ďakujem za preklad :D

  OdpovědětVymazat
 22. Móóóc krásné.Děkuji

  OdpovědětVymazat
 23. Dekuji za preklad :-D

  OdpovědětVymazat
 24. Dekuji za kapitolku. M

  OdpovědětVymazat
 25. Dekuji za kapitolku. M

  OdpovědětVymazat
 26. viki : děkuji za překlad !

  OdpovědětVymazat
 27. Moc hezké. Díky za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 28. Super kapitola,vďaka.

  OdpovědětVymazat
 29. Děkuji pěkně za překlad

  OdpovědětVymazat
 30. Děkuji za překlad. Jiťa

  OdpovědětVymazat
 31. děkuju za preklad :-)
  Klara

  OdpovědětVymazat
 32. Super kapitola.Díky za překlad

  OdpovědětVymazat
 33. Och, tak tohle má teda grády!
  Moc děkuji za úžasný překlad! Nemůžu se dočkat na Caina, toho alfa samce! Docela by mě zajímalo, kdo má ty útoky na svědomí.
  Pavla

  OdpovědětVymazat
 34. Diky za preklad - super kapitola ( i cela knizka) :-)

  OdpovědětVymazat
 35. ďakujem za kapitolu

  OdpovědětVymazat
 36. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 37. díky moc za překlad

  OdpovědětVymazat