čtvrtek 27. června 2013

Skupina na FB


Milí čtenáři, rozhodly jsme se s Kerris, že než abychom zakládaly novou FB skupinu pro náš blog, tak ji sloučíme se skupinou jejího blogu.
Odkaz na skupinu najdete v levém menu.
Můžete nám tam házet dotazy, připomínky, nápady atd.
Budeme tam přidávat ankety, můžte nám tam dávat návrhy na překlady knih...
Prostě, co vás napadne a taky doufám, že se nebudete bát a trochu se seznámíte, jak s náma, tak s ostatníma čtenářema. :)

Jinak jste si určitě všimli, že máme dvě nové záložky - Autoři a Ke stažení - vše bude postupně doplňováno, tak doufám, že vás to potěší.
A ještě...žádosti o knihy budu vyřizovat až o víkendu, takže nezoufejte, pokud vám ještě kniha nepřišla - přijde ;).

4 komentáře:

 1. Skvelé že sa ďalej rozvíjate ale nezabudnite aj nás bez facebookových informovať. Ďakujeem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. všechny informace budou přednostně směřovány sem na blog, skupina na FB je pouze pro lepší komunikaci, pokud po nás čtenáři něco chtějí, mohou nám tam zanechat cokoliv mají na srdci. Nevýhoda pro ty kdo nemají FB je to, že se nebudete moci účastnit anket, které tam chceme občas přidávat - třeba kterou knihu překládat nejdřív. Tady jsem totiž anketu zkoušela dávat, ale nefungovala podle mých představ a nevím jak to napravit...
   Dalším důvodem bylo, trochu se seznámit se čtenářema a vytvořit takové to "rodinné prostředí" :D myslím si, že když nás čtenáři lépe poznají, zjistí, že nikoho neukousneme, když s námi budou více komunikovat :D dávat názory i kritiku na překlady, celkově na stránky atd...mělo by nám to pomoci udělat blog co nejpříjemějším místem pro nás všechny :)
   a popravdě? ráda poznávám nové lidi :D a nejednu dobrou kamarádku jsem poznala právě přes knihy a to se ani neznáme osobně (viz já a Barny :D a s Kerris jsem se viděla jednou :D)

   Vymazat
 2. supr čo sa tyka rozvoja :) i ked tiež nesom fan FB

  OdpovědětVymazat