středa 19. června 2013

Alfa smečky - 7. kapitola
Gage držal Marissu v náručí a jemne ju hladil po chrbte. Od ich zviazania neprehovorila ani slovo, ale ani sa neodtiahla. Jej mäkké telo ležalo uvoľnene vedľa neho.

Otrela sa mu nohou o stehno a on mohol cítiť jej pretrvávajúcu vlhkosť - dôkaz, že následky párenia a zviazania sa ešte stále prúdia jej telom. Položil jej ruky pod zadok a posadil si ju na seba.
„Vezmi si ma, zlato.“

A ona si ho vzala. Oprela sa o kolená a vsunula si ho do seba. Pohybovala sa rýchlo a pri každom dosadnutí sa oňho otrela, zatiaľ čo sa jej hral s prsiami.

„Si moja.“ nadvihol hlavu a vtiahol jednu napätú bradavku do úst.

Marissa vykríkla a začala sa pohybovať rýchlejšie, až ich oboch priviedla k ničivému vyvrcholeniu. Spotená a lapajúca po dychu mu padla späť na hrudník.

Gage ju pevne ovinul rukami. „Milujem ťa.“

Marissa stuhla a zdvihla hlavu. „Čože?“

Gage sa usmial nad výrazom v jej tvári. Vplietol jej ruku do vlasov a pritiahol si ju bližšie. „Počula si ma.“

„Áno, ale...“

Gage sa jej zahryzol do pery. „Zviazal som sa s tebou. Prečo by som to inak robil?“
„Aby si ma ochránil a prijal do svorky.“

Gageovi klesol žalúdok. Naozaj si to myslela? Toto bol skutočný dôvod, prečo sa s ním zviazala? Gage sa od nej začal odťahovať.

Marissa zovrela stehná a zadržala ho tak pod sebou. V sebe.

„Marissa.“

Gage vzdychol. Bol ozajstný hlupák, keď si myslel, že je rovnako zamilovaná, ako on. Ale hneď po prvýkrát, ako ju uvidel, naštvanú a vzdorujúcu vedel, že jej patrí jeho srdce.

Použil silu a zložil ju zo seba dole. Zavrčala naňho, ale on to ignoroval.

„Kam si myslíš, že ideš?“ spýtala sa ho.

„Do sprchy.“ prehodil Gage cez rameno. „Musím sa predsa postarať o tvoju starú svorku.“Marissa sledovala, ako vošiel do kúpeľne a zabuchol za sebou dvere. Fajn, tak toto neprebehlo práve najlepšie. Vlčica v nej bola podráždená a dožadovala sa svojho druha.

Mala mu povedať, že ho miluje. Bola by to pravda. Už keď ju prvýkrát pobozkal, vzal si nielen jej srdce, ale aj dušu. Bol pre ňu všetkým, ale pre nezávislú ženu, bolo ťažké priznať to.

Podráždene si vzdychla a zamierila za ním do kúpeľne. Usmiala sa, keď jej kľučka v rukách povolila a vpustila ju dovnútra. Cez sklo v sprche zbadala Gagea, opierajúceho sa rukami o stenu, s hlavou sklonenou pod prúdom vody. Dodala si odvahu, otvorila dvere na sprche a potichu vkĺzla k nemu.

Nadskočil, keď sa ho dotkla na chrbte. „Čo tu robíš?“

Marissa pristúpila bližšie a pritúlila sa k jeho nahému telu. „Umývam ťa.“

Natiahla ruku a z misky vytiahla mydlo. Vystrašená z odmietnutia, začala trasúcimi rukami umývať jeho telo. Namydlenými rukami prechádzala po jeho ramenách, cez svalnatý chrbát, až dolu na pevne tvarovaný zadok. Mala sto chutí ponoriť doňho zuby a utopiť sa v jeho vôni, tej omamnej zmesi potu, mydla a jej samotnej. Poklesla na kolená a prechádzala mu rukami po stehnách a lýtkach, masírujúc mu pritom všetky svaly. Keď sa presunula k jeho zadku, prstami zablúdila ešte ďalej a jeho telo sa zachvelo. Marisse sa páčila jeho reakcia. Za posledný týždeň ju naučil veľa nových vecí. Možno by mu to teraz mohla na oplátku vrátiť. Ukázať mu, ako sa pritom cítila.

Nebola si stopercentne istá, ako na to. Keď ho umývala jej ruky pracovali úplne automaticky. Rukami mu znovu prešla po zadku a pokračovala medzi jeho nohami, okolo tesného otvoru až dopredu, kde pomasírovala jeho oceľovú tvrdosť.

Znovu sa zachvel a ona pokračovala s čoraz väčšou istotou. Prstami jednej ruky pritlačila na jeho tvrdosť a druhou rukou znovu zablúdila medzi jeho nohy. Pomaly a opatrne kĺzala špičkou prsta dnu a von. Prudko vydýchol a vydal hlboký ston. Jeho ruky zapreté o stenu sa začali triasť.

Začal pohybovať bokmi a ona smelo pokračovala v masáži jeho najtajnejšieho miesta. Ak je to, čo čítala v knihách pravda, mal by si to v tomto okamihu užívať. Vedela, že to ešte nikdy nerobil, pretože už spolu hovorili o všetkých svojich sexuálnych skúsenostiach a túžbach. Vtedy jej priznal, že by bol ochotný to skúsiť len s pravým partnerom. A ona bola tým pravým partnerom, s ktorým bude odteraz zdieľať svoj život - družkou, o ktorú sa nebude s nikým deliť.

Zladila pohyby oboch rúk a ponorila doňho celý prst. Bokmi vyrážal dopredu a trel sa o jej čakajúcu dlaň. Zrýchlil svoje pohyby a Marissa pridala ešte jeden prst. Zastonal a ona vedela, že jeho vrchol sa nezadržateľne blíži. V momente keď jeho telo stuhlo, naplnil kúpeľňu chrapľavý výkrik, a on vyvrcholil cez Marissinu ruku na sprchové dlaždice.

Len čo sa konečne uvoľnil, Marissa odtiahla svoje ruky a putovala perami po jeho tele smerom nahor. Keď došla k ramenu, jemne sa doňho zahryzla. Gageovo telo sa nekontrolovateľne triaslo. Vkĺzla medzi neho a sprchovú stenu a zahľadela sa mu do očí.

„Milujem ťa, Gage. Už od začiatku. A si len môj.“

Tvár mu zaliali silné emócie. Popadol ju do náručia a tvár jej posial bozkami.

Niekto potichu zaklopal na dvere, ale obaja ho ignorovali. Keď sa zaklopanie ozvalo znovu, Gage zdvihol hlavu a zreval. „Choď preč!“

Spoza dverí začuli Loganov hlas. „Veľmi sa ospravedlňujem, že ťa vyrušujem, Alfa.“

„To isto.“ posťažoval sa Gage a nespúšťal z nej pritom oči.

„Vážne. To by som si nikdy nedovolil. Ale máme neočakávanú návštevu.“

Gage porazenecky sklonil hlavu, natiahol sa a vypol vodu. Schmatol uterák a omotal si ho okolo pása, predtým než na ňu vrhol pohľad plný prísľubov. Podal jej veľký uterák a rozrazil dvere.

„Tak mi už prezraď, koho si vpustil na územie bez môjho povolenia?“

„Tvojho otca, Alfa.“

Marisse sa zastavilo srdce.

Gage sa začal smiať, čím ju úplne prekvapil. „Mal som to tušiť. Hneď sme dole.“

„Dobre, Alfa.“ Logan odstúpil od dverí a Gage pokynul Marisse, aby ho nasledovala do izby.

Rýchlo sa obliekal a po celý čas z nej nespúšťal oči.

„Neznášam, keď zakrývaš to nádherné telo,“ doberal si ju Gage.

Zatiaľ čo si naťahovala rifle, strelila po ňom hriešnym pohľadom. „No, nemám v pláne zoznámiť sa s tvojím otcom nahá.“

Gage vykročil smerom k nej. „No dobre. A čo takto, keby si vynechala aspoň nohavičky?“

Marissa sa posunula preč z jeho dosahu. Mohol by ju bez problémov chytiť, ale snažil sa ju upokojiť. Očividne bola nervózna z príchodu jeho otca. „Ale no tak! Veď tu teraz bývaš.“

„Tak to teda nie! Je dosť zlé, že máme mokré vlasy. Hneď mu bude jasné, čo sme asi tak spolu robili!“

„Tak to mu bude jasné hlavne preto, že obaja voniame sexom.“ Keď sa snažila navliecť si tričko, Gage jej omotal ruku okolo pása.

„Prestaň!“ prikázala mu, s náznakom úsmevu v kútiku úst.

Len čo bola oblečená, natiahol k nej ruku so slovami. „Tak poď. Nech to už máme za sebou a môžeme sa vrátiť k predchádzajúcej činnosti.“

Marissa mu podala ruku a on ju vyviedol z izby.

„Nevieš, prečo prišiel?“

„Asi sa dopočul o našich problémoch.“

Vošli do obývačky, v momente keď Logan podával Gageovmu otcovi pohár, plný hnedavej tekutiny.

„Otec,“ pozdravil ho Gage formálne.

Muž vstal a rýchlo k nemu podišiel. „Synak.“

Obaja muži na okamih stuhli, predtým než sa rozosmiali a zvítali sa v medveďom objatí. Objatie trvalo niekoľko sekúnd a potom sa starší muž otočil k Marisse. Ustúpil od svojho syna a zahľadel sa na ňu.

Vyzerala, že je pripravená utiecť. Jeho otec si to všimol a nehodlal jej to nijako sťažovať. Gage mu o nej už rozprával, predtým ako sa udiala tá nešťastná udalosť na oslave. „Ty musíš byť Marissa.“

Marissa prikývla a sklopila pohľad k zemi. Gage ju chcel ubezpečiť, že to nie je nutné, ale otec ho predbehol.

„Dcéra,“ povedal potichu a silno ju objal. „Dovoľ, aby som ťa privítal do rodiny.“

Keď sa od nej odtiahol, Gage zaregistroval prekvapenie na jej tvári a vedel, že to neuniklo ani otcovi.

„Som rád, že som sa konečne stretol s vyvolenou môjho syna.“

Marissa sa otočila ku Gageovi a ten sa na ňu povzbudivo usmial. Konečne sa uvoľnila a stočila svoj pohľad späť k jeho otcovi.

„Rada vás spoznávam.“ Jej hlas bol tichý, ale zároveň pevný. Ukazovala tým svoju silu, aj keď bola vystrašená.

Jeho otec ju vzal za ruku a zamieril s ňou smerom ku gauču. Gage ich nasledoval a usadil sa do kresla naproti nim. Logan ostal pri dverách na stráži.

„Budeme mať ešte dostatok času, aby sme sa poriadne zoznámili. Ale teraz, by sme mali prebrať situáciu ohľadom druhej svorky.“ povedal otec Marisse, potom čo sa usadili.

O tridsať minút neskôr sa už všetci traja vášnivo hádali.

„Nebude kvôli mne nijaká výzva.“ jej hlas sa prudko zvyšoval.

Gage zavrtel hlavou. „Brandon pôjde proti mne. A ja to budem musieť prijať.“ Vedel, že to od neho nežiada, ale musela pochopiť jednu vec. Bolo jeho povinnosťou ochraňovať ju.

„Nemusíš to robiť,“ namietla.

„Ale musí. Musí chrániť svoju družku.“ Jeho otec vyslovil slová, ktoré mal celú dobu na mysli.

Naštvaná na oboch, odpochodovala smerom k oknu. „Nechcem, aby bol kvôli mne niekto zranený,“ povedala potichu.

Gage jej omotal ruky okolo pása a skryl tvár v jej vlasoch.

„Zlato, aj keby sme neboli zviazaní, tak ako sme, prijal by som jeho výzvu, už len pre to, čo urobil tebe a tvojej sestre.“ Otočil ju tvárou k sebe, aby sa jej mohol pozerať do očí. „Milujem ťa. A vždy ti zabezpečím ochranu.“

Zdvihla ruku a položila mu ju na tvár. „Aj ja ťa milujem.“

Pery sa im stretli v nežnom bozku a v tom momente im problémy vyfučali z hlavy. Ich bozk sa prehĺbil a oni začuli odkašľanie si prichádzajúce z druhej strany izby. Odtiahli sa od seba, ale Gage ju pritiahol naspäť.

„Pardon,“ zahanbene zamrmlala.

Oči Gageovho otca boli naplnené slzami „Chápem. Spomínam si, ako...“ jeho slová prerušil vyzváňajúci telefón.

Konverzácia bola rýchla a stručná. Marissa vedela, že si Gage vypočul celý prebiehajúci rozhovor. Jej sluch, bol lepší, ako u normálnych ľudí, ale na toto nestačil. Keď sa rozhovor skončil, Gage ju silno pritisol k sebe.

„Nekoná sa žiadna výzva,“ oznámil Gageov otec.

Marissa sa uvoľnila. „Skutočne?“

Prikývol. „Vypadá to tak, že Brandonov otec zakročil a nechce mu dovoliť zájsť ďalej.“

„Ach, vďaka bohu!“ Marissa vtisla Gageovi rýchly bozk. „Čo sa deje?“ spýtala sa ho, keď na ňu nijako nereagoval.

Gage sa usmial a pobozkal ju naspäť. „Nič zlato. Všetko je v poriadku. Prečo sa nezájdeš prezliecť, aby sme mohli vyraziť s otcom na večeru do mesta?“

Marissa sa naňho podozrievavo zahľadela, ale nakoniec prikývla. Vedel, že mu celkom neverí, ale nechcel ju zapojiť do ďalšieho rozhovoru. Predtým než otvorila dvere, sa poslednýkrát obzrela a on jej poslal upokojujúci úsmev.

Gage počkal, kým sa nezavreli dvere na spálni a až potom sa otočil k otcovi a svojmu zástupcovi.

„Ešte sme neskončili. Bez ohľadu na to čo povedal. Niečo sa na nás chystá.“

Logan prešiel pár krokov od dverí. „Videl som, ako sa tváril, potom čo vyhlásil, že mu Marissa patrí. Jemu nezáleží na otcových príkazoch.“

Gageov otec si prešiel rukou po tvári. „Súhlasím s vami. A keďže je teraz Alfa, nemusí poslúchať svojho otca.“

Gage nemyslel na nič iné, len na Marissino vyznanie lásky. Kašľal na druhú svorku. Jediné po čom túžil, bolo držať ju v náručí, až do konca života. Nehodlal sa jej len tak vzdať.

„Z toho čo som sa o ňom dočítal a čo mi povedala Marissa, usudzujem, že sem nenapochoduje hlavnými dverami.“

„Myslíš, že plánuje prepadnutie?“ podotkol Logan.

„Alebo sa ju pokúsi uniesť,“ zauvažoval Gageov otec nahlas.

„Nikdy ju nedostane,“ prerušil oboch mužov Gage. „Najprv musí prejsť cezo mňa.“

Gageov otec prikývol, ale v tvári mal vpísané obavy. „To neznamená, že sa o to nepokúsi.“

„Kľudne. Aspoň dostanem príležitosť pomstiť sa celej svorke, za všetko čo urobili Marisse.“ V zúrivosti zaťal päste, keď si spomenul na minulosť svojej družky. Pomaly ich uvoľnil a naštvane si prešiel rukou po tvári.

„Mal by si vychladnúť,“ poradil mu otec a išiel si doliať pohár. Potom si z neho odpil a pokračoval, „už nie som Alfa, takže na mojich činoch nezáleží. Ale ty máš teraz na starosti celú svorku.“

Gage sa zhlboka nadýchol. Jeho otec jednal s členmi svorky spravodlivo a oni pod jeho vedením prosperovali. „Rozumiem. Nebudem vyhľadávať problémy. Ale ak si ma sami nájdu, budem na ne pripravený. Jediný spôsob, ako sa môžu dostať k Marisse je vstúpiť na moje územie.“

Logan si odkašlal, aby tak na seba upozornil. „Takže nakoniec neodchádza?“

„Samozrejme, že nie!“ zreval Gage.

Logan prikývol a podriadene sklopil pohľad.

„Sakra! Prepáč Logan. Nemyslel som to tak.“

Jeho otec k nemu pristúpil a položil mu ruku na rameno. „Myslím, že tú večeru presunieme na inokedy. Logan mi dnes môže robiť spoločnosť. Mal by si zájsť za svojou družkou.“

Gage sa otočil a bez rozlúčky opustil miestnosť. Ani vo sne nepredpokladal, že keď sa raz zamiluje a zviaže s družkou, stratí tým nad sebou úplnú kontrolu.

58 komentářů:

 1. Moc děkuji za další kapitolku Alphy. Velice mě to upoutalo a tak se nemohu dočkat dalšího pokračování. Moc díky

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělá kapitolka. Díky moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné, děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělý, díky za překlad. :-D Mirka

  OdpovědětVymazat
 6. Gagův otec vypadá jako vážně hodnej chlap. Líbí se mi, jak Marissu přijal... Děkuju moc za překlad. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ďakujem za preklad

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji moc za překlad a korekci:-) už se nemůžu dočkat pokračování

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to bolo super ďakujem. Sup sem ďalšiu časť. :-)

  OdpovědětVymazat
 10. ďakujem za ďalšiu úžasnú kapitolu dievčatá....... :) jane

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji za kapitolku, jako vždy úžasná Jana

  OdpovědětVymazat
 12. nikdy jsem moc knížky s vlkama nevyhledávala, ale po téhle určitě budu :) Díky

  OdpovědětVymazat
 13. Gage je prostě nejlepší. Nemůžu se dočkat další kapitoly. Děkuji moc za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. Vidim, ze to bude este zaujimave. Dufam, ze Brandonovi poriadne vyprasia ten vlci kozuch. Vdaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 15. super kapitola, diky za preklad

  OdpovědětVymazat
 16. Díky, skvělá kapitola :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Děkuju za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 18. Vďaka za preklad. :)

  OdpovědětVymazat
 19. Děkuji za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 20. Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 21. diky za preklad dasa

  OdpovědětVymazat
 22. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 23. Děkuji za překlad. JiŤa

  OdpovědětVymazat
 24. prečo ju len Brandon chce ked ju považuje za špinu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to bych odpověděla jednoduše: Mužská pýcha je nekonečná... :D

   Vymazat
 25. Díky za preklad,ste fakt skvelé ako tento príbeh.

  OdpovědětVymazat
 26. Tak konečně TO vyslovili :-) ale Marisa tu situaci napravila pěkně :-D
  zatracení Brandon :-/ Gage by mu měl pořádně vyprášit kožich aby dostal za vyučenou a utekl se staženým ocasem.
  Moc děkuji za překlad

  OdpovědětVymazat
 27. nechcem byt pesimisticka ale mam taky blby pocit, ze kym pride Gage za nou ona uz bude prec.....

  OdpovědětVymazat
 28. Děkji za překlad a těším se na další kapitolu.

  OdpovědětVymazat
 29. děkuji moc za překlad

  OdpovědětVymazat
 30. ste super :-D vďaka za preklad :-)

  OdpovědětVymazat
 31. ďakujem za preklad, skvelá kapitola.. :DDD

  OdpovědětVymazat
 32. Děkuji za překlad !

  OdpovědětVymazat
 33. Díky moc za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 35. Doufám že Brandon dostane nakládačku,díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 36. Super kapitola, děkuji za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 37. Díky moc za překlad,parádní.

  OdpovědětVymazat
 38. Opět skvělá kapitolka :-) Moc díky za překlad :-)

  OdpovědětVymazat
 39. Děkuji za překlad další kapitoly. Katka

  OdpovědětVymazat
 40. Super preklad - moc diky :-)

  OdpovědětVymazat