pondělí 10. června 2013

Alfa smečky - 5. kapitola
Marissa sa mu rozplakala v náručí. Začínal sa ho zmocňovať hnev na jej bývalého Alfu, ktorý ju mal chrániť, ale namiesto toho ju odtrhol od rodiny a vykopol zo svorky.

Zdvihla k nemu slzami zmáčanú tvár a pritisla k nemu pery v zúfalom bozku. Bol rád, že ju môže zbaviť aspoň nejakej bolesti.

Marissa sa pritúlila ku Gageovi. Mal silné, pevné telo, ktoré stelesňovalo všetko, čo v tomto momente potrebovala. Gage jej opätoval bozk a pevne omotal ruky okolo nej. Keď sa nakoniec odtiahol a ich pohľady sa stretli, Marisse poskočilo srdce v hrudi. Dokázala by si zvyknúť mať tohto muža stále vedľa seba. Ten pocit ju však zároveň aj trochu desil.

„Poďme hore. Chcem ťa mať vo svojej posteli,“ zašepkal jej do ucha.

Marissa sa pri jeho slovách zachvela. Už žiadne skrývanie. Už sa nemusí hanbiť, za to že je s vlkolakom. Už viac nemusí potláčať svoje túžby. „Dobre, poďme.“

Gage sa znovu pritisol k jej ústam, tentoraz oveľa vášnivejšie. Marissa sa mu dobrovoľne poddala. S ľahkosťou ju zdvihol a ona mu omotala ruky a nohy okolo tela.

„Znovu si musíme pohovoriť o treste za to tvoje odvrávanie.“

Marissa mu prešla zubami po krku. „Možno neskôr.“

Gage sa zasmial. „Áno, oveľa neskôr.“

Kým sa dostali do jeho izby, stihol z nej strhať takmer všetko oblečenie. Našťastie na chodbe nenatrafili na nikoho, kto by ich spomalil a Gage vo svojej izbe kopnutím zavrel dvere. Marissa mu začala dráždivo prechádzať jazykom po krku. Zasmiala sa, keď ju nešetrne hodil na posteľ a potom prebehla pohľadom po miestnosti. „Táto izba je obrovská.“

Aj keď nesvietili žiadne svetlá, videla dostatočne jasne. Posteľ stála na vyvýšenej platforme, ku ktorej viedli dva schody. Po jej ľavici boli balkónové dvere a napravo od nej bolo posedenie s gaučom, stolom, stoličkami a televízorom s plochou obrazovkou. Dvere na protiľahlej strane viedli pravdepodobne do kúpeľne.

„Ešte stále nie si vyzlečená,“ zavrčal na ňu Gage.

Marissa sa otočila a uvidela jeho nahé telo, stojace rovno pred ňou. Štíhle a svalnaté. Bez žiadnych neopálených miest na koži. Bleskovo sa vyzliekla a po kolenách sa k nemu prisunula. „Zaujala ma tvoja izba. Ale teraz ma zaujíma už len tvoje telo.“ Jazykom mu prešla po hrudi.

Gage si ju pritiahol bližšie za vlasy. „Ľahni si.“

Marissa ho zľahka pobozkala na hrudník. „Prosím Gage, nechaj ma toto pre teba urobiť.“ Potrebovala aspoň na chvíľu prevziať kontrolu. Od príchodu sem sa cítila, akoby sa jej život rútil dopredu a ona ho len z diaľky pozorovala.

Gage to chápal a jeho pohľad zmäkol. „Dobre, zlato.“

Natiahla ruku a vtiahla si ho k sebe na posteľ. Nechal ju, nech ho položí na posteľ predtým, než si naňho obkročmo sadla. Začala s pomalými bozkami na pery, než prešla k hryzkaniu jeho brady a krku. Potom sa dôkladne venovala jeho hrudníku. Gage mal ruky pevne zaťaté po bokoch a dovolil jej preskúmavať jeho telo. A to teda bolo telo. Vdýchla vôňu jeho pokožky. Silná, temná a mužná. Otrela si o neho tvár a začala sa posúvať nižšie.

„Marissa,“ Gage jej vplietol ruky do vlasov, snažiac sa ju tak vytiahnuť k sebe hore, ale Marissa pokračovala k bodu, ktorý chcela dosiahnuť. Jeho nádherný, plne vztýčený penis. Jemne ho olízala od koreňa po špičku a cítila ako sa Gage zhlboka nadýchol. Potom po ňom začala zľahka prechádzať končekom jazyka.

„Marissa!“ zasyčal na ňu Gage. Zdvihol hlavu, aby sa na ňu mohol pozrieť.

Tak na toto by si teda dokázala zvyknúť, pomyslela si, predtým než ho vzala do úst. Gage zaklonil hlavu a vydal zo seba dlhý ston. Pomaly ho pri tom hladkala rukou a vsala hlboko do úst. Jej telo sa zachvelo, keď pritlačil bokmi a ona ucítila jeho slanú chuť.

„To je ono, Marissa. Pokračuj, zlato.“ zašepkal súhlasne.

A Marissa pokračovala. Sklonila hlavu a znovu ho vzala do úst, tak hlboko ako len mohla.

„Dosť,“ prikázal.

Nesúhlasne zavrčala a vsala ho hlbšie, tlačiac ho tak k okraju. Chcela, aby nad sebou stratil kontrolu, tak ako ona, keď boli naposledy spolu.

„Dosť!“

Marissa ho naposledy celého olízala, než k nemu vzhliadla. Pohľad mal prilepený na ňu. V jeho očiach svietila túžba, ktorá prezrádzala ako málo chýbalo k tomu, aby stratil kontrolu a vyvrcholil hlboko v jej ústach.

„Poď ku mne,“ nariadil a ona nenašla žiaden dôvod, prečo by ho neposlúchla - jediné, čo chcela, bolo cítiť ho hlboko v sebe.

Pomaly sa sunula hore, rozpaľujúc ho tak ešte viac. Doširoka rozkročila nohy a on ju okamžite schmatol za boky. Marissa sa nadvihla a začala ho dráždiť jemnými záhybmi svojho vzrušeného pohlavia. Zastonala a ďalej ich oboch vzrušovala pomalým trením, až kým nezavrčal.

Vsunula do seba špičku jeho tvrdosti a zahryzla si do pery, aby nestratila nad sebou kontrolu. Pomaly klesala dole a cítila ako sa jej telo prispôsobuje. Keď bol hlboko v nej, začala sa na ňom krúživo pohybovať.

Gage zastonal alebo to možno bola ona - už to nedokázala rozlíšiť. Cítila sa s ním úžasne. Akoby boli stvorení jeden pre druhého. Stále ju pevne zvieral a bokmi jej začal vychádzať v ústrety. Marissa zaklonila hlavu a vykríkla. Začali sa pohybovať rýchlejšie, stretávajúc sa zakaždým na pol ceste. Pri každom príraze si ju Gage pritiahol bližšie k sebe.

„Áno.“ Marissa sa k nemu sklonila a vlasy jej padli dopredu, vytvoriac tak prikrývku okolo nich.

Už bola skoro na okraji. Už len pár ťahov a dosiahne ten sladký vrchol. Rytmus ich pohybov bol omračujúci, ale stále to nestačilo.

Gage ju jednou rukou objal okolo pása a pretočil ju na chrbát. Musel vycítiť jej neukojenú potrebu, pretože do nej začal prirážať tvrdšie.

„Ach, ach.“ lapala Marissa po dychu. Bola pripravená vyvrcholiť.

„Zostaň so mnou,“ zavrčal Gage, jeho pohyby boli tvrdé a rýchle.

Marissino telo sa zovrelo v slastnom kŕči. Natiahla ruky a zovrela mu ramená. „Áno, tvrdšie.“

Zreval, akoby stratil posledné zvyšky kontroly a vzal si ju, nielen ako muž, ktorý si berie svoju ženu, ale aj ako vlk, ktorý si berie svoju družku. Kričala, ako sa cez ňu prevalil prvý orgazmus, za ktorým hneď nasledoval druhý, ešte silnejší, ktorý ju kompletne pripravil o dych. Gage zaklonil hlavu a skríkol, keď dosiahol svoj vlastný vrchol a potom sa zrútil na ňu.

                                                                  *    *    *

Deň obradu bol rušný nielen pre Elizabeth, ale aj Marissu. Marissa si našla čas, aby pomohla sestre pripraviť sa - nachystala jej horúcu kúpeľ a spravila účes a make-up predtým, než jej pomohla do šiat.

„Tie šaty sú nádherné. Celá si nádherná.“ povedala Marissa sestre a snažila sa zadržať slzy.

„Nemôžem uveriť, že už je to tu. Chystám sa prejsť obradom párenia.“

Marissa sa sklonila a pobozkala sestru na tvár. „No ani nie, keď si nešvihneš.“

Elizabeth sa so smiechom zatočila dokola. „Som pripravená.“

Marissa sa usmiala a vzala ju za ruku. „Tak by sme mali radšej vyraziť.“

Začala vychádzať z miestnosti, ale Elizabeth ju vtiahla naspäť. „Chcela by som sa ti ospravedlniť,“ zašepkala potichu.

„Nemáš sa za čo ospravedlňovať.“ uistila ju Marissa a myslela to vážne.

Elizabeth sa postavila pred ňu a Marissa vedela, že teraz príde to, čomu sa tak dlho vyhýbala. Bez toho jej sestra neodíde.

„Milujem ťa,“ povedala Marissa úprimne, „a musím priznať, že za posledné roky som na teba veľakrát žiarlila. Nechcela som byť iná. Nechápala som, prečo nemôžem byť buď vlkolak alebo človek.“

„Ach, zlatíčko...“

Marissa potriasla hlavou, aby zastavila sestrine sympatie. „Nie, nie je to tvoja a ani moja chyba. Rozprávala som sa s Gageom a Loganom, a uvedomila som si, že obidve sme mali zlé detstvo. Obidve sme si zaslúžili lepšiu svorku, než tú, v ktorej sme vyrastali.“

„Ale, keby som to vedela...“

Marissa ju objala a vzala jej tvár do dlaní. „Ale nevedela si to. Prosím Elizabeth, chcem, aby si si užila tento deň. Chcem, aby bolo všetko perfektné. Som v poriadku.“

„Ale...“

„Som v poriadku, Elizabeth. Prosím, ver mi.“

„Dobre.“ Elizabeth sa zhlboka nadýchla a Marissa jej bola vďačná, že sa nerozplakala. Nestihla by jej opraviť make-up. Už teraz meškali.

„Tak poďme!“ povedala Marissa a zamierila k dverám.

Elizabeth sa usmiala, ale zostala stáť. „Mám na teba ešte jednu otázku.“

Vedela, čo bude nasledovať. Ale ani to jej nepomohlo vyhnúť sa odpovedi.

„Čo je medzi tebou a Gageom?“

„Netuším.“

„Ale máš o neho záujem, nie?“

„Mám,“ pripustila, „ale nie som členom svorky. Nepatrím sem. Čoskoro sa vrátim domov.“

„Mohla by si tu zostať. Pridať sa ku svorke. Znovu by sme boli spolu.“ Elizabeth hovorila veci, o ktorých Marissa vždy tajne snívala.

„Nemôžem. Je mi ľúto, ale nemôžem.“ odvetila jej potichu. „Prosím, nenechaj si tým pokaziť celý deň.“

Elizabeth sa usmiala, ale úsmev jej nedosiahol až k očiam. „Nie. Nič mi nepokazí dnešný deň. Len by som si priala, aby si tu zostala.“

„Čo keby som ti sľúbila, že budem chodiť častejšie na návštevy?“

Úsmev jej rozjasnil tvár. „Budeš sem chodiť navštevovať mňa alebo Gagea?“ doberala si ju.

Gage pochodoval po kancelárii, zatiaľ čo Logan sa pohodlne rozvaľoval v gauči.

„Si nervózny?“

„Samozrejme, že nie,“ zavrčal Gage.

„Myslíš, že ona je nervózna?“

„Áno, asi je. Aj keď všetci máme Elizabeth radi.“

„Ale ja som nehovoril o nej.“

Gage sa zastavil a všimol si samoľúbi pohľad, ktorý naňho Logan vrhal. „Čože?“

„Už si navrhol Marisse, aby tu zostala dlhšie?“

Gage sa vrátil naspäť k pochodovaniu. Snažil sa s ňou hovoriť o živote vo svorke. Koniec koncov, ak by sa zviazala so svorkou, neznamenalo to ešte, že sa zviaže aj s ním. Ale zakaždým, keď o tom začal, zmenila rýchlo tému. Vždy sa jej podarilo rozptýliť ho. Bola rozhodnutá odísť deň po obrade.

„Takže ju necháš len tak odísť?“ Logan zavrtel hlavou.

Gage vedel, že sa mu snaží pomôcť. Logan bol predsa jeho zástupca. Svorka si ho vážila, pretože s nimi vždy jednal čestne. Ale Logan bol ako pes zahryznutý do kosti. Ak si raz vzal niečo do hlavy, nikdy sa nevzdával, kým to nedosiahol.

„Možno si ju nezaslúžiš, keď ju necháš len tak odísť.“

„Dávaj si pozor na jazyk, Logan.“ varoval ho Gage.

„Prepáč Alfa, ale nie si len môj vodca. Si aj môj priateľ. Nevidel som ťa takto v pohode... takto šťastného už roky,“ obhajoval sa Logan, „A obaja dobre vieme, že je to vďaka nej.“

Gage prešiel krížom cez kanceláriu a postavil sa k oknu. Vedel, že je to tak. Marissa mu dala zo seba dosť, ale stále sa držala späť. To bolo preňho výzvou. Trávila s ním každú noc - zdieľala s ním svoje telo - a potom vždy trvala na návrate do sestrinho domu. Stále medzi nimi udržovala odstup a on nevedel, akoby ho mal preklenúť, bez toho, aby ju prinútil k úteku.

„Bola by chyba, nechať ju odísť. Nielenže potrebuje ochranu svorky, ale ty si sa do nej dokonca zamiloval.“ posledné slová vyslovil potichu, ale Gageovi to znelo, akoby ich zreval nahlas.

Gage sa prudko otočil, už už to chcel poprieť. Potom ucítil zmenu vo vzduchu. Elizabeth a Marissa práve dorazili. „Už sú tu.“

Logan prikývol. „Tak sa do toho pustíme.“

Zvítali sa s oboma ženami čakajúcimi za dverami. Marissa sa naňho usmiala a jemu poskočilo srdce. Skutočne bol do nej zamilovaný. Aj keď prešiel len týždeň, odkedy ju stretol. Jeho vlk si ju vybral a ako muž s ním musel len súhlasiť. Ale Gage vedel, že presvedčiť ju, bude ešte ťažký boj.

„Ahoj,“ pozdravila ho Marissa. Vypadala nádherne vo svojich kratučkých letných šatách.

„Ahoj.“ Gage sa sklonil a pobozkal ju na ústa. Červeň, ktorá zaliala jej tvár, by bola celkom roztomilá, keby mu nepotvrdila to, čo si už dlhšie myslel. Nemala problém stýkať sa s ním v súkromí, ale na verejnosti sa ešte stále zdráhala.

„Ja... hm...“ nervózne prestúpila z jednej nohy na druhú. „Ďakujem.“

Gage prikývol a pritisol si ju bližšie k boku. „Poďakovať mi môžeš neskôr.“ zašepkal jej do ucha.

Prudko zalapala po dychu, až sa Logan a Elizabeth hlasno rozosmiali.

„Väčšina hostí už dorazila a spolu s Gregom čakajú vonku.“ oznámil zmierovateľ Logan.

Výraz úľavy na Marissinej tvári bol komický. „Sme pripravení.“ odvetila, očami sa vyhýbajúc všetkým.

Gage sa zasmial a pustil ju. Nemal by ju takto dráždiť pred ostatnými, ale teraz, keď si uvedomil, že je do nej zamilovaný, najradšej by to vykričal do celého sveta.

Ale najprv musí vykonať obrad.

„Sluší ti to. Greg je šťastný muž,“ povedal Elizabeth a pobozkal ju na čelo.

„Nie. To ja som tá šťastná. Viem to. Celé tie roky mal so mnou božskú trpezlivosť.“ Elizabeth sa zhlboka nadýchla. „Milujem ho.“

„Je nám to jasné, zlato. A už je čas.“ Marissa objala svoju sestru.

Logan ponúkol Marisse rameno. „Madam, dovoľte mi, aby som vás zaviedol na vaše miesto.“

Marissa sa ho nesmelo chytila. Mala ho rada. Nikdy sa k nej nesprával odmietavo, dokonca ani po tej trápnej scéne v lese.

Logan ju viedol zadnými dverami na miesto, kde sa bude konať obrad. Gage ich bude nasledovať, ale až keď nastane čas obradu, ako doprovod Elizabeth. Keď zamierili k stoličkám, na ktorých budú sedieť, Marissa sa poobzerala okolo seba. Miesto bolo vyzdobené bielou čipkou a stuhami. Jej sestra a Greg budú stáť pod oblúkom a Gage povedie obrad.

Marissa sa veselo usmiala na hostí a Logan ju odviedol dopredu. Ucítila ako ju niekto uprene pozoruje a vysiela jej tým do tela nepríjemný pocit. Otočila hlavu a stretla sa s párom tmavohnedých očí, ktoré tak dobre poznala. Oči, ktoré ju prenasledovali v snoch už niekoľko rokov. Prekvapením takmer zakopla a bola rada, že ju Logan zachytil.

„Čo sa deje?“ zašepkal.

„Nič,“ zaklamala a jemu to bolo hneď jasné. Nielenže to dokázal vycítiť, ale Marissa sa začala dokonca triasť. Nevedela, prečo Brandon prišiel, ale nepredstavovalo to pre ňu nič dobré. Všimla si, ako naňho Logan upiera pohľad a ona vedela, že neexistuje možnosť, aby o ňom Gageovi nepovedal.

„Kto to je?“

Odtrhla pohľad od Brandona a otočila sa k Loganovi. „Je to syn môjho starého Alfu,“ zašepkala.

Logan ju doviedol na ich miesta v prednej rade. Počas obradu mal sedieť vedľa nej - o tom bolo už dopredu rozhodnuté. Teraz bola vďačná za zasadací poriadok, pretože neustále cítila na sebe Brandonov pohľad.

Keď začala hrať hudba, oznamujúca príchod Elizabeth a Gagea, Logan položil ruku na zadnú opierku Marissinej stoličky. Snažila sa uvoľniť a sústrediť len na sestru.

Obrad bol nádherný a moment, keď sa jej sestra zviazala s Gregom, jej vohnal slzy do očí. Taktiež jej to pomohlo odtrhnúť pozornosť od ostatných hostí. Pozorovala Gagea, ako s hrdosťou predstavuje nový pár svorke a prítomným hosťom.

Keď sa ich oči stretli, pocítila, ako jej záchvev túžby prebehol telom. Doposiaľ nikdy nestretla takéhoto muža. Bol dominantný a náročný, a zároveň aj starostlivý a láskavý. V živote si nemyslela, že nájde všetky tieto vlastnosti v jednej osobe, vlkovi, Alfe svorky.

Logan ju postrčil, aby jej pripomenul, že je čas vstať a prejsť k slávnostnej hostine. Marissa zámerne držala pohľad uprený priamo pred seba, vyhýbajúc sa tak všetkým hosťom. Nevedela, prečo sem Brandon prišiel a nemala by sa ho báť, ale roky strachu sa nedali odstrániť mávnutím čarovného prútika. Ešte stále nezabudla na jeho sľuby a hrozby.

Logan zaviedol Marissu za Elizabeth, a keď sa s ňou objala, odtiahol Gagea nabok. Keď Marissa pustila sestru, pritiahol si ju Greg do náručia a pobozkal ju do vlasov. „Vždy som chcel mať sestru. Moja mama porodila osem chlapcov.“

Smejúc sa cez slzy šťastia, Marissa zaklonila hlavu. „Tak teraz jednu máš. Nemáš predstavu, aké peklo ťa čaká.“

Greg sa začal smiať a pobozkal ju na líce. „Prinútim ťa to dodržať.“

Marissa pochopila jeho varovanie. S touto svorkou ešte neskončila. Greg ju považoval za člena rodiny a nenechá ju len tak zmiznúť zo sestrinho života.

„Čo sa deje?“ spýtal sa Gage pritom neodtŕhal oči z Marissy, keď zaregistroval slzy v jej očiach. Vedel, že sú to slzy šťastia, ale aj tak ju chcel objať.

„Myslím, že máme nezvaného hosťa.“ odvetil Logan potichu, aby ho počul len jeho Alfa.

Gage sledoval, ako Greg bratsky pobozkal Marissu na líce. „Kto je to?“ spýtal sa roztržito.

„Marissin bývalý. Je to syn Alfy.“

Hneď venoval Loganovi svoju plnú pozornosť. „Stretli ste ho? Čo naňho hovorila?“

„Bola rozrušená, aj keď sa to snažila zakryť.“

„Zisti, čo tu robí,“ nariadil Gage.

Logan prikývol a otočili sa smerom k šťastnému páru a Marisse. V tom momente jej nežiadúci muž položil ruku okolo pása.

Marissa sa otočila a v šoku od neho ustúpila. „Brandon,“ pozdravila ho, ale jej oči neprezrádzali nijaké nadšenie.

„Vypadáš nádherne, Marissa.“ pobozkal ju na líce, predtým než si potriasol ruku s Gregom. „Blahoželám.“

„Ďakujem,“ Greg preskakoval pohľadom medzi nimi. Tušil, že niečo nie je v poriadku, ale nebol si istý, čo má urobiť.

„Blahoželám, malý vĺčik.“ Brandon pobozkal aj Elizabeth.

„Ďakujem,“ odvetila Elizabeth potichu. Venovala sestre panický pohľad. „Čo...čo tu robíš Brandon?“

„Prišiel som so svojim bratrancom.“

Gage už videl dosť a presunul sa za Marissu.

„Gage,“ vrhla naňho prosebný pohľad, keď sa pripojil ku skupinke. Nechcela vyvolať scénu, uvedomil si Gage. Bol Alfa a ak by sa mu niečo stalo, jeho svorka by hneď zakročila a to by viedlo k pohrome.

Muž sa k nemu pomaly otočil. „Alfa.“ prikývol s rešpektom. „Bol to nádherný obrad. Jeden z najkrajších, aké som kedy videl.“

Gage sa usmial a prikývol, predtým ako omotal ruky okolo Marissy. Videl, ako sa jej červeň rozliala po tvári, ale nepohla sa od neho. Muž oproti nim prižmúril oči.

„Hm... Gage, toto je Brandon. Je synom Alfy svorky, v ktorej sme s Elizabeth vyrastali.“

Marissa sa posunula, akoby sa chcela od neho dostať, ale Gage spevnil svoje objatie.

„Rád ťa poznávam.“ Gage sa ani nepohol.

„Vlastne teraz som Alfa svojej vlastnej svorky. Môj otec mi predal funkciu.“ povedal Brandon, oči stále nespúšťal z Marissy.

Gage zostal pokojný. Toto vyhlásenie všetko menilo. Ak bol Brandon Alfa, nemohol ho napadnúť bez povolenia Rady, ktorá dozerala na svorky.

„Tak to ti teda gratulujem.“ povedal Gage nevzrušene.

Marissa preskakovala pohľadom z jedného na druhého. Gage si uvedomoval, že sa takmer zúfalo snaží dostať preč od Brandona. Mali by si pohovoriť o ich spoločnej budúcnosti, ale to môže počkať. Teraz bolo preňho najdôležitejšie upokojiť ju.

„Začína sa hostina. Mali by sme sa presunúť na svoje miesta.“ povedal Gage a chytil ju za ruku. „Ospravedlníš nás, prosím?“ spýtal sa, ale nečakal na odpoveď.

Spolu s Marissou odkráčal preč a Greg s Elizabeth ich nasledovali.

„Mám pocit, že mi niečo uniklo,“ zamrmlal Greg svojej družke, ale Marissa aj Gage to počuli.

„Ten muž je zodpovedný za každý jeden problém, ktorý sme mali v predchádzajúcej svorke.“ Gage nikdy predtým nezačul v Elizabethinom hlase toľko horkosti.

Marissa pokrčila plecom a snažila sa odtiahnuť od Gagea. Nedovolil jej to. Stále na nich cítil pohľad druhého muža.

Marissa sedela medzi Gageom a Loganom. Znovu skúsila vytiahnuť ruku z jeho zovretia. „Pusť ma, Gage,“ posťažovala sa potichu, aby ju mohol počuť len on.

Jeho kontrola visela na tenkom vlásku. Od zúrivosti sa mu zrýchlil tep a krv mu pulzovala v žilách. Bol naštvaný na Brandona, za všetko, čím si Marissa musela prejsť. Plus, hlodalo ním podozrenie, prečo sem vlastne prišiel.

Pozrel sa na Logana a všimol si, že jeho zástupca je na tom rovnako. Či už bola Marissa súčasťou svorky alebo nie, patrila Gageovi. Ešte nikdy nebol tak blízko k strate kontroly pred členmi svojej svorky. Poobzeral sa okolo a kývol na Vykonávateľov svorky. Ich úlohou bolo chrániť svojho Alfu. Každý z nich pozorne sledoval svojho vodcu, pretože vycítili, že niečo nie je v poriadku.

Marissa si prisunula stoličku bližšie k nemu a pod stolom mu položila voľnú ruku na koleno. „Pozri sa na mňa, Gage,“ zašepkala mu do ucha.

Urobil tak a ona sa usmiala.

„Som v poriadku. Nedovolím, aby nám niečo pokazilo dnešný deň.“

Nestarajúc sa, či sa na nich niekto pozerá, jej položil ruky na tvár. „Ani ja nie.“

Marissa sklopila pohľad. „Prosím, Gage.“

Nebola zvyknutá, na takéto verejné prejavy náklonnosti. Aj keď to chápal, neznamenalo to, že sa mu to páči. Spustil ruky dole. „Nepriblíži sa k tebe ani na krok. Rozumieš?“

Marissa prikývla, aj keď ju rozčuľovalo, že jej dáva príkazy.

„Marissa,“ zavrčal potichu.

„Dobre, rozumiem.“ odvetila mu pokojne.

„Dávaj si pozor, Marissa. Nemáš poňatia, čo by to mohlo spôsobiť.“

„Sľubujem ti to, Gage.“

A s tým sa konečne vedľa nej uvoľnil.

28 komentářů:

 1. děkuji za skvělý překlad

  OdpovědětVymazat
 2. úžasnéééé, Baška ďakujem za preklad :) jane

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. koľko to ma kapitol? diky za preklad:)

  OdpovědětVymazat
 5. já to tušila!!! :D zatracený Brandon :D ti bývalí se prostě vždycky objeví v tu nejméně vhodnou chvíli a z ničeho nic si vás nárokují...
  díky za překlad :)

  PS: Niki, kapitol je vždy tolik, kolik jich je napsáno pod anotací, tudíž v tomhle případě jich je 9.

  OdpovědětVymazat
 6. Ne, nemohla to být idilka s žili šťastně až do smrti... Doufám, že ho Gage nakope do zadku... :D Děkuju za překlad...

  OdpovědětVymazat
 7. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 8. preco su vsetky "hrdinky" v poslednej dobe v kazdej knhe take "ja nikoho nepotrebujem, vsetko viem vsetko zvladnem sama "??
  inac diky za preklad dasa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. emancipácia? :D :D tak možno keď sa chúďa spolieha celý život na seba tak po týždni asi nezmení svoj názor na ľudí/vlkolakov... ale to je len moja domnienka :D :D ale v tejto knihe je mi jednoznačne sympatickejší Gage ako Marissa. Baša

   Vymazat
 9. To bude ještě hodně zajímavý. Moc díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 10. viki : Děkuji za skvělý překlad !

  OdpovědětVymazat
 11. ďakujem za preklad :)

  OdpovědětVymazat
 12. děkuju za překlad :-D je to moc hezký příběh a je čím dál tím víc zajímavý :D

  OdpovědětVymazat
 13. Pořád lepší a lepší. Doufám, že mu Gage vypráší kožich. Díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 14. To je ale krásně dlouhá kapitola, díky za překlad :-D

  OdpovědětVymazat
 15. Díky za překlad,těším se na další kapču Majka

  OdpovědětVymazat
 16. Skvělá kapitola, díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 17. som zvedavá čo Brandon chce. vďaka za preklad

  OdpovědětVymazat
 18. Prosím, prosím. Smutně koukám. Slitujete se nad námi a přidáte další kapitolu? Jinak, skvělý překlad. Velmi obdiivuji ty, kteří dokáží přeložit něco z AJ. Díky!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Ďalšiu kapitolu začnem po poslednej skúške, ktorú mám v piatok. Je to z franiny takže nechcem teraz prebiehať z jedného jazyka do druhého, preto sa nerozptyľujem angličtinou. Hneď potom sa do toho znovu pustím :D . Baša

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Páni, ty se učíš francouštinu? Tak to jsi dobrá... Já to zkusila jeden rok a dopadlo to katastroficky :) Přeju ti, ať tu zkoušku zvládneš. Už se těším na další kapitolku... :)

   Vymazat
  2. no vypadá to tak, že áno :D :D a ďakujem. :D posnažím sa čo najskôr ju preložiť

   Vymazat
 20. Skvelá kapitola,vdaka.

  OdpovědětVymazat
 21. Herdek to je lechtivá knížka :-)
  Děkuji za překlad.

  OdpovědětVymazat
 22. Děkuji za pokračování, super!!!

  OdpovědětVymazat
 23. Kráááásné. Moc díky za překlad.

  OdpovědětVymazat
 24. Jéé, moc děkuju za překlad.

  OdpovědětVymazat