středa 5. června 2013

Alfa smečky - 3. kapitola  

Gage ju jemne spúšťal na zem, až ucítila pod chrbtom mäkkú trávu. Jeho telo rýchlo prikrylo to jej, posielajúc jej tým do tela záchvev elektriny.

Ich pohľady sa stretli, predtým než znova uväznil jej ústa. Tentoraz bol bozk skôr starostlivý, než vášnivý. Akoby sa snažil, aby mu jej telo začalo dôverovať. Jej telo kašlalo na nejakú dôveru - chcela ho mať okamžite a tvrdo.

Keď sa ústami začal posúvať nižšie, využila príležitosť a strhla mu potrhanú košeľu. Posadil sa medzi jej nohy, pohľad zabodnutý do jej očí a pomaly jej začal sťahovať tričko. Mal oveľa viac sebakontroly a trpezlivosti ako Marissa a keď zdvihla ruku aby mu pomohla, odstrčil jej ruku nabok.

„Ja sám,“ zavrčal na ňu.

Marissa sa pokúsila spojiť nohy, v nádeji, že tak zmierni bolesť medzi nohami, ale Gage len posunul kolená širšie od seba. Tak sa jej to páčilo.

„Gage, prosím. Hneď!“

Pomaly sklonil hlavu a usmial sa. „Dávaš svojmu Alfovi príkazy maličká?“ Prešiel jazykom po vrchnom leme jej podprsenky. „Za to ťa musím potrestať.“

Marissa sebou trhla, keď olízal cez hodvábnu látku jej stuhnutú bradavku. „Ach prosím.“

Zubami prešiel cez zapínanie jej podprsenky a zasmial sa. „Počkaj, ešte len budeš prosiť, až s tebou skončím, maličká.“ Trhol zubami, až to zapínanie nevydržalo.

Marissa mala pocit, že exploduje, keď jeho horúce, vlhké ústa prikryli jej bradavku. Zdvihla ruky a pritlačila si jeho hlavu bližšie. Jej telo kričalo po uvoľnení. Bez toho, aby z nej presunul ústa, schmatol jej ruky a natiahol jej ich za hlavu.

„Polož ich sem.“ povedal predtým, než sa presunul k druhej bradavke.

Marissa sa snažila - naozaj snažila - ale keď sa jeho telo začalo posúvať nižšie, ruky jej automaticky vystrelili na jeho ramená.

Gage zavrčal a hryzol ju do zápästia. Ostrá bolesť ju donútila zalapať po dychu a vyklenúť boky hore. Znovu jej položil ruky za hlavu a venoval jej prísny pohľad. Jazykom jej začal kresliť cestičku smerom dole po tele.

Vzplanul v nej tekutý oheň, ktorý sa v nej rýchlo šíril. Marissa sa zúfalo snažila upokojiť. Šklbala za trávu v snahe udržať svoje ruky na mieste. Nikdy predtým nezažila takúto vášeň, takúto potrebu. Toto bolo skutočné utrpenie.

Preskočil kratučké šortky, ktoré na sebe mala, a jazykom pomaly pokračoval až ku kolenu jej ohnutej nohy. Jej stony mu dokazovali, že sa jej to páči. Pomaly sa vracal naspäť k šortkám.

„Áno, ach áno,“ opakovala znovu a znovu, hlavou hádzala zo strany na stranu.

Potiahol za jej šortky a na okamih sa zastavil, keď ucítil aká je pod nimi vlhká. „Ale ale, malý vĺčik pre mňa zvlhol,“ chrapľavým hlasom doprevádzal svoj pomalý prieskum. Vedela, že ju chce. Ale pekne si s ňou pohrával.

„Áno, áno,“ priznala.

Stiahol jej šortky dole a odhodil ich za seba. Jedným prstom sa jemne dotkol stredu jej hodvábnych nohavičiek, poslednej bariéry, ktorá ju od neho oddeľovala. „Si nádherne vlhká. Vlhká a horúca.“

Sklonil sa k nej a cez vlhký hodváb ju olízal. Potom jej ich rýchlym šklbnutím vyzliekol.

„Och panebože, prosím.“ Stisla nohy k sebe aby ho udržala na mieste.

Oboma rukami zatlačil na jej stehná a znovu ich doširoka roztiahol. „No tak zlato, nevieš sa trochu ovládať?“ doberal si ju. „Nehýb sa.“

Nehýb sa? Robí si z nej srandu? Takýmto tempom sa za chvíľu zblázni. Odtiahol sa od nej, aby naňho mohla vidieť.

„Neprestávaj!“ zaprosila, celá zúfalá, ako ho už chcela cítiť v sebe.

Zdvihnúc jedno elegantné obočie, na ňu vrhol otrávený pohľad. „Zase ďalšie príkazy? Ty si jednoducho nenapraviteľná, čo?“

Predtým ako stihla vôbec zareagovať, sa ocitla na všetkých štyroch. Rukami a kolenami sa zaborila do zeme. „Áno. Teda chcem povedať, že nie. To je jedno... len už si ma prosím ťa vezmi.“

Marissa ucítila jeho vzrušenie týčiace sa skrz drsný materiál jeho džínsov, keď sa o ňu zozadu oprel svojím telom.

„Si si istá, že to chceš?“

„Áno, och áno prosím.“

Gage ju pustil aby sa vyslobodil zo zajatia džínsov. Prešiel jej rukami po bokoch, hladiac jej krivky a pritlačil si jej nahé telo k sebe. Marissa skoro zakňučala od rozkoše. Vyklenula chrbát a už chýbalo len cítiť ho v sebe. Siahla jednou rukou za seba.

„Nie. Nehýb sa.“ prikázal jej.

Od zúfalstva vykríkla, ale on sa len zasmial.

„Skutočne, žiadna sebakontrola.“ Pobozkal ju na chrbát a znovu sa odtiahol. Marissa chcela začať protestovať, ale umlčala ju ruka na jej zadku.

Plesk.

„Aaaaaau,“ zaprela sa rukami o zem. „To bolo za čo?“

„Musíš sa naučiť poslušnosti.“ Plesk.

„Ja....Čože.... To teda nie!“

„Už dávno ťa mal niekto naučiť poslúchať.“ Plesk.

Slzy sa jej hromadili v očiach. Nikto s ňou nikdy takto nezaobchádzal. Toto nebola žiadna sexuálna hra. Toto bolo reálne - potrestanie - a skutočne to bolelo. A bolo to zároveň úžasné. Ako je možné, že sa jej to páči? Nikdy nevyhľadávala takýto druh sexu, ale s Gageom to bolo perfektné.

Gage ju pleskol ešte trikrát. Zakaždým nadvihla zadok, stretnúc sa tak s jeho rukou na pol ceste. Ostrá bolesť ju čím ďalej viac vzrušovala, rozpaľovala ju. Nikdy predtým nedostala po zadku. Medzi nohami jej bolestivo pulzovalo. Zahryzla si do pery až ucítila krv. Jej myseľ bola plná emócií, ktorým nerozumela, ale v tomto momente jej to bolo úplne jedno.

Po krátkom výprasku jej nežne pohladil zadok. Jednou rukou zamieril medzi jej jemné záhyby a ona nedokázala zadržať hlboké zastonanie. Vkĺzol do nej jedným prstom a pritisol sa tesnejšie k jej telu.

Ruku jej zaplietol do vlasov a v momente keď sa do nej ponoril, zvrátil jej hlavu dozadu.

Hneď pri prvom vniknutí ju celú naplnil, nútiac ju tým vykríknuť. Predtým si ho nestihla obzrieť celého, ale teraz už vedela, že je mimoriadne obdarený. Marissa cítila, ako sa jej telo prispôsobuje jeho dlhým pomalým prírazom a začala mu vychádzať v ústrety. Ich pomalé tempo sa postupne zrýchľovalo a každým pohybom do nej prenikal tvrdšie. So sklonenou hlavou a očami pevne zažmúrenými, si vychutnávala tento čarovný pocit spojenia. Rukami ju pevne zovrel v bokoch a prirážal stále rýchlejšie. Neschopná vydržať ani o sekundu dlhšie, zdvihla hlavu a vykríkla, ako sa vlny orgazmu cez ňu valili.

„Áno, nech ťa poriadne počujem,“ povedal jej a začal do nej narážať tvrdšie až vyvrcholil hlboko v nej, posúvajúc ju tak znova cez okraj.

Marissa sa začínala pomaly spamätávať. Tráva, na ktorú dopadla po vyvrcholení bola mokrá, ale všimla si to až teraz. Jej tvár spočívala na špinavej zemi, ktorú predtým rozryla rukami.

Gage ležal na nej, váha jeho tela ju príjemne ťažila. Zhlboka vdychovala jeho mužnú vôňu. Keď sa z nej začal pomaly dvíhať, ledva zadržala povzdych nad stratou jeho tepla. Gage sa pretočil na chrbát a ona ostala ležať so zavretými očami. Určite mala vlasy celé rozstrapatené a na tvári ospalý výraz plný uspokojenia.

Príjemne ju prekvapilo, keď sa zrazu natiahol a prikryl jej pevný zadok svojou dlaňou. „Si v poriadku?“

„Oh áno.“

Sakra, keby to aspoň nevyznelo tak uspokojene. Vypadalo to tak, že napätie v jej tele sa úplne vytratilo. Keď sa Gage sklonil a nahradil svoju ruku ústami, nenašla žiaden dôvod, prečo by ho mala zastaviť. Práve s ním prežila najlepší sex svojho života. Jej oči boli stále zatvorené, zatiaľ čo jej jemne hryzkal a olizoval pokožku.

A v tom si zrazu spomenula. „Ty si mi dal na zadok.“

Gage jej jednou rukou pridržal nohy, aby sa nemohla otočiť a odvetil. „A čo má byť.“

Marissa pokrútila hlavou. „Ale.... ty si mi dal na zadok!“

Gage ďalej pokračoval v olizovaní jej tela a zavrčal na súhlas. Teplo sa šírilo z miest kde sa jej dotkol jazykom. Bože, čo to s ňou je? Čo je to s ním? Musí si uvedomovať, že sa práve vyspal s niekým, kto nie je schopný premeny. Veď je Alfa svorky!

Jej odtiahnutie bolo také prekvapivé, že ju Gage nestihol zadržať. Akonáhle stála na nohách, začala zúfalo hľadať svoje oblečenie. Jej tričko ležalo vedľa Gageovej ruky. Dom nebol ďaleko, takže by k nemu mohla rýchle dobehnúť, bez toho aby si ju niekto všimol.

Gage sa posadil a vzhliadol na ňu. Pozoroval ju, akoby vedel, že sa od neho chystá utiecť. Začala panikáriť a on sa zatváril akoby ho to naštvalo.

„Nehľadáš náhodou toto?“ zdvihol jej tričko.

Marissa prikývla a sklopila oči k zemi. Vlk vnútri Gagea možno uznal podriadenosť, ale muž pred ňou sa nenechal tak ľahko oklamať.

„No tak si ho poď zobrať,“ vyzval ju.

Spravila k nemu váhavý krok. Opatrne sa k nemu priblížila asi na dĺžku svojej paže a natiahla sa po tričko. Dočerta, možno by to zvládla, keby ju nechytil prvý. Rýchlo sa s ňou pretočil, až ostala ležať na chrbte s oboma rukami nad hlavou.

Marissa začala inštinktívne bojovať a krútiť sa. Ale on ju len silnejšie pritisol k zemi a zavrčal. „Prestaň so mnou bojovať a prestaň sa vrtieť. Nechcem ti ublížiť,“ povedal jej.

Marissa naňho zazrela, ale prestala sa vrtieť.

„Takže, môžeme sa o tom porozprávať ako dvaja dospelí ľudia, alebo si ťa mám prehnúť cez koleno?“

Napriek záchvevu vzrušenia, ktorý cez ňu prešiel, zakrútila hlavou. „Už sa to nebude znovu opakovať.“

Gage sa k nej sklonil a ich pery oddeľovali od seba len centimetre. „No, ja verím, že bude. Ty sa proste nedokážeš ovládať.“

Snažiac sa, aby jej jeho blízkosť znovu nezatemnila myseľ, Marissa zavrela oči a snažila sa myslieť rozumne. „Gage. Ty tomu nerozumieš.“

Hľadiac na ňu sa zamračil. „Čomu nerozumiem?“

„Uvedomuješ si, čo sme práve urobili?“ Jej hlas sa zvýšil a ona sa za to nenávidela.

„Mám o tom celkom dobrú predstavu.“ Dôverne sa o ňu obtrel, dokazujúc jej tak, že je ešte stále vzrušený. „Ty to potrebuješ pripomenúť?“

Vášeň medzi nimi bola taká intenzívna, až bola prekvapená, že jej nevzbĺkli vlasy. Sklonil sa a jazykom jej cestoval od kľúčnej kosti až k uchu. „Alebo si už stihla zabudnúť?“

„Oh... ja...“ ďalej sa nedostala, pretože ju umlčal svojimi ústami. So zápästiami, stále uväznenými nad hlavou, ho nemohla odstrčiť, ani pritiahnuť bližšie. Mohla mu akurát obtočiť nohy okolo pása. Trel sa o jej zvlhnutý stred, zatiaľ čo si podmaňoval jej ústa.

„Nie, nemusím ti nič pripomínať. Pamätáš si to veľmi dobre,“ povedal potichu. Zadíval sa jej uprene do očí a pomaly do nej vstúpil.

Marissa vyrazila bokmi proti nemu, aby ho mohla vtiahnuť celého do seba. „Ešte.“

„Áno, ešte.“ Gage udržoval pomalé tempo. Uvolnil jej ruky a vzal do dlaní jej boky, nedovoľujúc, aby prevzala kontrolu.

„Ešte, áno ešte.“

Skoro celý sa z nej vytiahol a vzápätí vnikol hlboko do nej. Dával jej to po čom tak prahla.

„Toto nemôžeš len tak ignorovať Marissa.“

„Len... sa ťa snažím... chrániť.“ Vyrážala zo seba prerušovane, ako zvyšoval rýchlosť.

Gage si oprel jej nohy o plecia, čím sa dostal ešte hlbšie. „Ja... som... Alfa.“ Zaťal zuby, ako sa snažil oddialiť svoje vyvrcholenie.

Jej vnútorné svaly sa zvierali a masírovali ho pri každom výpade. Bola tesná a zároveň vlhká, takže sa v nej ľahko kĺzal. Nikdy predtým sa takto necítil so žiadnou ženou. Cítil sa pri nej, akoby bola jeho chýbajúca polovička.

Inokedy by ho táto myšlienka prinútila k úteku, ale s Marissou mu to prišlo úplne prirodzené.

Gage do nej vnikol tvrdšie a Marissa vykríkla. Vyvrcholila rýchlo a tvrdo. Vyklenula sa proti nemu, čím mu umožnila preniknúť ešte hlbšie. Naposledy sa do nej ponoril a obalený jej zamatovým teplom, vyvrcholil hlboko v nej.

11 komentářů:

 1. Super,super,super.Kedy bude dalšia kapitola?Vdaka za preklad.

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem za preklad... uzasna kapitola :)

  OdpovědětVymazat
 3. áno, áno .... len tak ďalej
  teším sa na pokračovanie

  OdpovědětVymazat
 4. dik za kapču škoda že to má len 5 kapitol :(

  OdpovědětVymazat
 5. díky za další kapitolku :-) a těším se na další

  OdpovědětVymazat
 6. Cože? Ono to má jen 5 kapitol? Já si říkám, že sotva se poznali šup s nimi do postele... ehm, lesa? :D Zajímavé... Už se nemůžu dočkat! Je to super knížka. Taková odpočinková, relaxační... přesně můj tip! ;)
  Děkuji za překlad téhle úžasné knihy!
  Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kapitol je vždy tolik, kolik je jich napsáno pod anotací, tzn. v tomhle případě jich je 9. :)

   Vymazat
 7. děkuji,
  dobře se to čte, má to rychlý spád, jen doufám, že tam bude trochu toho odmítání. Přece jen chceme, aby se Gage taky zapotil a zasténal. Na pranýř s ním.
  Ještě jednou děkuji. Ala

  OdpovědětVymazat
 8. ehm, ehm :D skvělá kapitolka :D díky za překlad ;)

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuju, skvělá kapitola a překlad. :)

  OdpovědětVymazat