úterý 4. června 2013

Alfa smečky - 2. kapitola
Gage nebol prekvapený, keď začul klopanie na dverách svojej kancelárie. Netvrdil však, že ho to neobťažovalo. Logan otvoril dvere a bez zaváhania vošiel dnu. Uškrnul sa na Gagea a rozvalil sa na gauči.

„Čo je?“ vyštekol Gage. Dnes večer nemal náladu na ďalšie hry.

„Sam mi prezradil, že na teba narazil, potom čo si odišiel od Boydovcov.“ Logan sa dramaticky odmlčal. Inokedy mu to pripadalo zábavné. Dnes toho mal plné zuby. „Vraj si bol pekne naštvaný.“

Gage si odfrkol. „Nie som naštvaný.“

Logan prikývol a tváril sa vážne. „No mám taký pocit, že si. Keby si nebol naštvaný, nepochodoval by si po kancelárii ako... vlk zavretý v klietke.“

Gageovi neunikol posmech v Loganovom hlase. Jeho zástupca len s ťažkosťami zadržiaval smiech. „Ja tu nepochodujem.“

„Jasné, žiadne pochodovanie.“ Logan súhlasil príliš rýchlo, čo dokazovalo, že si z neho robí srandu.

„Na dnes mám už dosť bláznivých kecov, takže sklapni.“ Gage ledva udržal zavrčanie vo svojom hrdle.

Loganove modré oči zaiskrili. „Mám to chápať tak, že to s Elizabethinou sestrou nešlo veľmi dobre?“

Gage si znovu odfrkol a vrátil sa k pochodovaniu. „Je drzá, tvrdohlavá a...“

„Krásna?“

Gage sa prechádzal do kruhu. „A to máš odkiaľ, že je krásna?“

Musel mu pripísať k dobru, že si zachoval vážnu tvár. Logan len nepatrne pokrčil plecami. „Stihla dnes očariť mnoho mužov.“

„Neprišla sem preto, aby za ňou behal každý voľný chlap na mojom území.“ vyštekol nahlas. Príliš nahlas aj pre jeho vlastné uši.

„No, keďže ju vychovala svorka, nemali by sme s ňou mať veľa starostí.“ tipoval Logan. Nepochybne sa snažil byť nápomocný.

Gage mu neodpovedal.

„Vyrastala vo svorke, takže už určite pozná väčšinu našich pravidiel a zákonov,“ pokračoval Logan.

„Ach to veru áno, ona veľmi dobre pozná všetky naše pravidlá. Hlavne vie ako ich ignorovať.“

Logan prikývol, ako keby tomu rozumel. „Nie je to po prvýkrát, čo musíš čeliť nevyspytateľnému alebo nedisciplinovanému vlkovi. Čím je iná?“

To bola otázka, ktorá trápila aj Gagea. „To fakt netuším, ale pokús sa o nej zistiť akúkoľvek informáciu.“

Logan vstal a nechal Gagea v pracovni samého.

„Som zvedavý, čo pred nami skrývaš Marissa Boydová.“ povedal potichu.

                                                                     * * *
           
Po večeri sa Marissa, unavená po celodennom cestovaní, zamkla vo svojej izbe. Elizabethin budúci druh sa k nim pripojil na večeru a ona musela uznať, že sa jej páči ešte viac ako predpokladala. Bolo zrejmé, že má oči len pre Elizabeth. Celý večer sa na ňu neprestával pozerať a Marissa si nemohla nevšimnúť kradmé dotyky, ktoré si medzi sebou tí dvaja vymieňali.

Marissa bola zo svojej sestry nadšená, ale hlboko v sebe skrývala malé stopy žiarlivosti. Snažila sa ich zbaviť, ale stále boli jej súčasťou - tak tomu bolo odjakživa.

Rozhodla sa preto, že si spraví kúpeľ, ktorý by jej pomohol uvoľniť sa. Marissa naplnila mramorovú vaňu horúcou vodou a spokojne si v nej relaxovala. Dom jej sestry bol nádherný. Nebol príliš luxusný, ale zato bol útulný. Hodil sa k jej sestre tak ako sa k nej hodila aj táto krajina.

Marissa si povzdychla a zamyslela sa nad celou situáciou. Bola prekvapená, že ju Alfa Gage nepožiadal aby okamžite odišla. Bola naňho hrubá. Nevedela o žiadnom inom Alfovi, ktorý by ju za to nepotrestal. A mal by na to plné právo. Bola jeho hosť a preto sa od nej očakávalo, že bude dodržiavať jeho pravidlá. Možno by sa situácia vyvinula inak, keby za ňou stál jej vlastný Alfa, ale ona nemala žiadneho. Na svojej strane nemala nikoho, kto by jej mohol pomôcť vyriešiť tento problém.

Myšlienky na Gagea len zvýšili jej teplotu. Oh, bol to nádherný kus chlapa, aj keď by na ňom mohla obdivovať viacero vecí. Ukrývalo sa v ňom množstvo sily - to sa nedalo poprieť - ale vyžarovalo z neho ešte niečo, čím sa odlišoval od jej predošlého Alfy. Ani v momente keď sa spolu hádali, nemala strach, tak ako by tomu bolo pri iných vlkoch v jeho pozícii. Bolo to ako keby v ňom cítila súcit, ktorý si tam schovával pre druhých. To však u nej mohlo viesť len k ďalším problémom.

Už raz darovala svoje srdce vlkovi, a skončilo sa to zle. Veľmi zle. Nechcela opakovať rovnakú chybu. Aj keď bol Alfa lákavý. Taký lákavý, až sa Marissa zrazu pristihla, ako si hladká prsia pri spomienkach naňho. To pre ňu nebola normálna reakcia. Väčšinou dokázala odolať svojím túžbam. Aj keď sa to nepáčilo jej vlčici, tak to dokázala. Obávala sa však, aby sa Gage nedostal cez obranu, ktorú si vybudovala a nezanechal ju tým príliš zraniteľnú. Sľúbila si, že už nikdy nebude zraniteľná. Aj keby ju to malo zanechať sexuálne neuspokojenú.

Ponorila ruku pod vodu a začala si trieť boľavé miestečko medzi nohami. Prstami prechádzala cez nabehnuté záhyby svojho pohlavia predtým, než ich ponorila dovnútra. Tlak dvoch prstov prenikajúcich dnu bol naozaj príjemný. Druhou rukou si začala jemne masírovať bradavku. Sladká bolesť, ktorá z nej vystreľovala, zvyšovala jej vzrušenie.

V okamihu keď zavrela oči, sa jej vybavila Gageova tvár. Čo by urobil, keby vošiel dnu a uvidel ju ako sa dotýka svojho tela?

Vlkolaci boli veľmi sexuálny a Marissa mala silnejšie túžby ako väčšina žien, ktoré poznala. Tam kde žila, sa priatelila len s ľuďmi a tí prirodzene nechápali jej pocity.

Padol by Gage pred ňou na kolená a nahradil jej ruky svojimi? Ponoril by do nej svoje dlhé prsty? Marissa pri tej myšlienke vydala dlhý ston. Jej prsty sa v nej hladko kĺzali a začínalo sa dostavovať uvoľnenie, ktoré tak nutne potrebovala. Predstavovala si, ako asi vypadá bez oblečenia. Už si stihla všimnúť jeho opálené paže. Ani oblečenie nezakrývalo, ako bol dobre stavaný. Dala by ruku do ohňa za to, že má nádherné telo.

Prstami začala pohybovať rýchlejšie a v okamihu keď dosiahla vrchol, nadvihla boky. Zahryzla si do pery a pomaly vyvrcholila s hlavou plnou predstáv o Gageovi.

                                                                      * * *

Gage pozeral na informácie, ktoré ležali pred ním na stole. „Proste ju nechali len tak odísť?“ spýtal sa neveriacky a pozrel na Logana.

Druhý muž vzhliadol od stránky, ktorú práve čítal. „Vypadá to tak.“

Gage pokrútil hlavou. „Niečo mi tu nesedí. Ani sa ju nepokúsili vystopovať.“

Logan položil papiere, ktoré držal v rukách, vedľa neho na gauč. „Z tohto sa nič viac nedozvieme. Dáva nám to viac otázok než odpovedí. Musíš si s ňou znova pohovoriť.“

Gage prikývol a zahľadel sa z okna kancelárie. Myšlienky na Marissu Boydovú mu nedovolili spať celú noc. Do splnu ostávalo len šesť nocí a každý vlk vo svorke bol poriadne nepokojný. Jeho však najviac znepokojovala táto žena. Jeho tvrdosť nasvedčovala tomu, že si s tou ženou musel viac ako len pohovoriť. Už ubehlo pár rokov od toho, čo bol naposledy takto posadnutý nejakou ženou.

„Alfa?“

Zdvihol hlavu a neušlo mu pobavenie vpísané do Loganovej tváre. „Pôjdem si s ňou pohovoriť.“

„Elizabeth by mala ešte učiť, takže by si mal mať dostatok súkromia na rozhovor s ňou.“

Gage skoro nezadržal ston. Nielenže bol tvrdý odkedy po prvýkrát uvidel tú ženu, ale ešte sa aj jeho Beta rozhodol, že ich dá dokopy.

„Idem sa s ňou len porozprávať.“ Gage vstal a pretiahol si chrbát, stuhnutý od dlhého sedenia za stolom.

„Samozrejme, Alfa.“ súhlasil Logan, bez toho, že by sa namáhal skryť obrovský úsmev keď opúšťal Gageovu kanceláriu.

Ak sa neupokojí u Marissy, možno sa sem vráti a uštedrí Loganovej tvári pár rán. Nevyrieši to jeho hlavný problém, ale aspoň sa na chvíľu bude cítiť lepšie.

Mal pocit, že každá sekunda strávená v Marissinej prítomnosti, skúša jeho dávku sebaovládania.

                                                                       * * *

Marissa stála na zadnej verande sestrinho domu a hľadela na lesy, ktoré ho obklopovali. Bola to nádhera.

Spomenula si na dobu, keď neznášala pobyt b blízkosti akéhokoľvek davu. Potom čo opustila svorku, si však rýchlo musela navyknúť na ľudí okolo seba a hluk. Musela si priznať, že svojej sestre celkom závidí jej terajší život.

Kedysi bývavali byť hore dlho do noci a plánovali, ako by mal vypadať ich ideálny domov. Toto miesto vypĺňalo všetky ich spoločné sny a Elizabeth ho konečne našla.

Keď bola menšia, stále tajne dúfala, že ju svorka bude akceptovať. Ale to bola už minulosť, dávno sa vzdala tejto nádeje, ktorú nahradila zatrpknutosť z toho, že nikam nepatrí. Dokonca, aj keď vietor pobádal všetkých vlkov k behu, ona sa k nim nemohla pripojiť.

Bosá vstúpila na trávnik a na chodidlách ju pošteklila hustá zelená tráva. Vlčica v nej bola nepokojná a chcela sa dostať von. Po jej koži prechádzalo mravčenie a ona sa zachvela. Jej vlčica potrebovala vypustiť. Normálne by to vyriešila sexom, ale na to teraz musela zabudnúť. Rysoval sa pred ňou zdĺhavý a bolestivý týždeň.

Spravila pár krokov smerom k okraju lesa. Cítila ako jej vlčica nervózne poskakuje pod kožou. Bože, keby sa tak dokázala premeniť. Vypustiť von svoju vlčicu, tak ako si to celý život priala a hlavne potrebovala.

Ale k tomu nikdy nedôjde. Nebola schopná premeny, a nikto zatiaľ neprišiel na to, ako a prečo je tomu tak. Mala iné DNA ako jej sestra alebo bežný smrteľník. Bola chytená niekde uprostred toho.

Celá nešťastná nakoniec rezignovala a otočila sa naspäť k domu. Takmer sa zastavila, keď zbadala muža stojacieho na verande, ako ju pozoruje. Jej vlčica súhlasne zavrčala, chcela si nárokovať tohto muža, ktorý jej bol momentálne k dispozícii.

Gage sledoval, ako zasvietila túžba v jej očiach. Olízala si pery a on pocítil ako sa mu napli rifle. Bol prekvapený, keď ju našiel hľadieť do lesa, ako keby bola pripravená rozbehnúť sa. Nevedel toho veľa o vlkolakoch neschopných premeny. V ich populácii sa nevyskytovali príliš často. Boli to skôr ojedinelé prípady. Ale mala rovnako intenzívny pohľad ako vlkolak tesne pred premenou. Rýchlo skrátil vzdialenosť medzi nimi. Keď k nej došiel, nesnažila sa od neho odtiahnuť. V jej zelených očiach horel plameň.

„Volá ťa divočina?“

Prikývla a znovu si olízala pery.

„Ako sa pri tom cítiš? Stále nie si schopná premeny?“ Chcel sa o nej dozvedieť viac. Chcel sa dotknúť tejto ženy a vlčice, ktorá bola súčasťou jej tela. Vyzerala tak nešťastne, že mal sto chutí vziať ju do náručia a sľúbiť jej, že všetko bude v poriadku.

Dvakrát si odkašlala, než sa jej podarilo prehovoriť. „Som ako v pasci.“

Začala sa triasť a on po nej natiahol ruky. „Bolí to?“ Nedokázal si predstaviť, že by bol jeho vlk v pasci.

Keď len pokrčila plecom, pokračoval. „Čo pre teba môžem urobiť?“

Ich pohľady sa stretli, a ona sa vrhla na jeho pery. Keď pomaly začala sať jeho spodnú peru, cítil ako sa rúcajú jeho posledné zábrany. Pritisol ju k sebe a prevzal kontrolu nad ich bozkom. Nebojovala s ním, naopak okamžite pootvorila ústa. Rozovrel jej pery a jazykom vkĺzol dnu. Keď začul jej tichý ston, skoro sa neudržal. Jednu ruku mal vpletenú do jej vlasov a druhou si ju pritiahol tesnejšie k sebe.

Jej pery sa pohybovali proti tým jeho. Prstami šklbala za košeľu na jeho chrbte. Bolo úžasné vidieť, že tak ako on, sa nedokáže vôbec ovládať. Na tejto žene toho bolo viac, ako to na prvý pohľad vypadalo. Už po prvom bozku mal pocit, že sa na nej stáva závislým. Chutila božsky. Znovu šklbla za jeho čiernu košeľu. Perami sa presunul na jej krk a jemne sa zahryzol do jej citlivej pokožky.

„Áno,“ povzbudzovala ho, „ešte.“ Prstami mu masírovala svaly na chrbte a nechtami sa mu bolestivo zarývala do kože.

Gage sykol a zdvihol ju do náručia. Omotala mu nohy okolo pásu a pomaly sa začala trieť o oceľovú tvrdosť v jeho nohaviciach.

„Prosím,“ pritlačila sa k nemu tesnejšie. „Prosím.“

Gage vedel, že by to mal zastaviť skôr, než to zájde príliš ďaleko, ale neurobil to. Nebol to jeho vlk, ale on sám, kto stratil kontrolu. A ako muž chcel, aby táto žena ležala pod ním nahá, vzrušená a prosiaca. Jeho vlk s ním bol zajedno.

„Pane bože, už to dlhšie nevydržím. Prosím.“ Marissine ústa boli všade. Mohol by odprisahať, že cítil ako sa jej tesáky predĺžili, keď olizovala a sala jeho krk.

Nadvihol si ju vyššie a zamieril s ňou hlbšie do lesa. Bude tu mať viac súkromia, aby si ju mohol vziať.

11 komentářů:

 1. Dobréé - už sa neviem dočkať pokračovania - len dúfam, že im to v tom lese vyjde a nevyrušia ich.

  OdpovědětVymazat
 2. Bože takto to utnút - rýchlo šup dalšiu.

  OdpovědětVymazat
 3. len 5 kapitol tak to važne dufam že ich nevyrušia :D

  OdpovědětVymazat
 4. Ale kapitol je 9 :D a pokračovanie bude hádam co najskôr. Baša

  OdpovědětVymazat
 5. Páni :-) doufám, že nám sem hodíte další kapitolku co nejdřív, protože je to teď vážně zajímaví :-)Moc moc děkuji za překlad.
  A vážně jen 9 kapitol? No proto hold jdou na to tak rychle :-D A další díl (kniha) je také o nich nebo už o někom jiném, třeba Loganovi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozrela som anotácie ďalších kníh a nie je tam nič o Loganovi. Čo je podľa mňa škoda :D Je to o o iných pároch. Teda mňa aspoň upútala anotácia druhého dielu série.. =) Baša.

   Vymazat
 6. takýto koniec??? to je mučenie... prosím rýchlo ďalšiu kapitolu... :D

  OdpovědětVymazat
 7. :D haha, no to jsem zvědavá na pokračování :D hned jdu na další kapču :D díky za překlad :)

  OdpovědětVymazat
 8. Musím říct, že nemám ráda knihy, kde na sebe skočí hned v první kize nedej bože v druhé kapitole... Mám raději, když si žena s chlapem trochu napřed pohraje a trochu jeoba pomuší jako vMercy Thompson od Briggs, nebo v sérii od Ilona Andrews, tady na stránkách třeba série Živelná vražedkyně.
  Ale, došly knihy ke četní, takže se smířím i s ženou, která v tomhle ohledu zas až taková tvrďačka není a hned šupne na chlapa :D
  Díky za překlad! :)

  OdpovědětVymazat