neděle 2. června 2013

Bianca D'Arc - Sweeter Than Wine (Brotherhood of Blood #4)Sladšia ako víno


Bratrstvo krve 4

Překlad: Stina
Korektura: Pusiinqa

Týraná žena má moc sjednotit vlkodlačí lid, Fey a upíry proti zlu, které je chce vidět všechny mrtvé – v případě, že se znovu naučí milovat.

Christy je na pokraji smrti po brutálním výprasku od jejího ex-manžela. Její nadpřirození přátelé dojdou k zoufalému závěru: Jediný způsob, jak ji zachránit, je přeměnit ji. Sebastian vystoupí kupředu, aby se stal jejím Tvůrcem. Pro něj to není absolutně žádné břemeno. Přitahovala ho tak, jak to nedokázala žádná jiná žena po celá staletí.

S pomocí svého přítele pumodlaka, Sebastian učí Christy o jejím novém životě a schopnostech, aby se ujistil, že je co nejsilnější. Teprve pak může čelit svému hrubému bývalému manželi a nechat svůj starý život za sebou. Ale Christyin ex-manžel se zapletl do něčeho mnohem nebezpečnějšího, než kdokoliv z nich tušil. Upíři, vlkodlaci, a dokonce i rytíři Fey musí spolupracovat, aby skoncovali s hrozícím zlem. Aby přemohla svou minulost, což pomůže udržet temnotu na uzdě, a mohla bojovat za nový život se Sebastianem, musí Christy načerpat všechny nově nabité síly.

Bude to však stačit?

Pozor: tato kniha obsahuje neskrývaný sex, nadávky, ménage à trois, žhavé kousání do krku a pohlazení pumodlaka.

<< 3. díl

5. díl >>

5 komentářů:

 1. Už se těším

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé, moc se těším na další knihu z této serie

  OdpovědětVymazat
 3. Dík jste skvělí :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásne ďakujem ��

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tento díl začínal opravdu zajímavě :D. Moc pěkný překlad a korekce. Děkuji. HankaP

  OdpovědětVymazat