neděle 24. března 2013

Bianca D'Arc - Rare Vintage (Brotherhood of Blood #2)


Vzácné víno


Bratrstvo krve 2

Překlad: Stina
Korektura:  Pusiinqa


Vzdala by se svého života, aby zachránila jeho, ale dokáže ji on zachránit před sebou samým?

Jako nová sekretářka ve vinařství Atticuse Maxxwela, je Kelly vděčná za tolik potřebnou práci a je ráda, že může spolupracovat se svou nejlepší přítelkyní, Lissou. To co nepotřebuje je vztek, který přichází s Marcem Latourem – a jeho konstantní flirtování. Přesto nemůže popřít, že je přitahována k tajemnému, znepokojujícímu upířímu mistrovi.

Po šesti sty lety hledání, se Marc smířil s tím, že nikdy nenajde svou Pravou. Kelly je pod Attucusovou a Lissinou ochranou - a proto je tabu. Přesto touha zmocnit se jí je příliš silná na to, aby jí odolal. Zvědavost vede k chtíči a překvapivému objevu, že by skutečně mohli být druhy.

Ale nad nimi visí hustý temný mrak. Upír, Marcův soupeř, ho vyzval o boj o vedení – což zahrnuje bitvu na život a na smrt. Cena přežití může navždy otrávit veškerou společnou budoucnost, ale v případě, že oba dokážou složit závěrečnou zkoušku, mohou najít lásku, která bude trvat po celou věčnost.

Upozornění: Tato kniha obsahuje sprostý jazyk, žhavé kousání do krku, pobuřující flirtování a nepopiratelný chtíč.


4 komentáře:

 1. Zase je na co se těšit, tahle serie je úžasná

  OdpovědětVymazat
 2. tak touto seriou si ma veeeeeeeeelmi zaujala...len dufam, ze budes mat cas ju prelozit celu ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ak sa nič nestane tak áno, teraz prekladám 4 diel a ten je na strany raz toľko dlhý, takže to bude aj dlhšie trvať :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Opět pěkný příběh,moc děkuji za překlad a korekci. HankaP

  OdpovědětVymazat